1123
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1059849103
  • Golyo69
    #1003
    Köszi a gratot:D
    hát azért szakértő nem vaok :D de próbálkozom :D
  • kuzco007
    #1002
    az nem semmi, fogadd őszínte gratulációmat:) de ez elárulja, h Te hatalmas szakértő vagy a másik dolog pedig egy alap igazság, h soha ne figyeldd az oddsokat:P zsinróban két 2.20as jött be nekem mostanság:)
  • Golyo69
    #1001
    ááááá nem vettem észre hogy TÉK az Előző Hsz-em :D:D
    Nah mindegy most pótlom :D


    TÉK :D
  • Golyo69
    #1000
    nah leírom ma mi jött nekem :D

    végig izgultam miatta a Barca-Osasuna meccset :D:D jah és a Sevilla-Deport is :D ( itt a 90+ ik percben esett a győztes gól:D )

    nah tippsorom:

    Gillingham-Shrewebury H 2,43 1-0
    Benfica-Belenenses H 1,65 3-1
    Villareal-Valencia H 2,19 3-1
    Barcelona-Osasuna V 3,45 0-1
    Sevilla-Deportivo H 1,60 1-0


    Odds : 48,7004
    tét: 200 Huf
    Nyeremény : 9695 Huf :D
  • Xabinho87
    #999
    Nekem kellene pár tuti meccs tipp kb. 2-2,3as össz szorzóval. Tudnátok segíteni?:)
  • rebel7
    #998
    az a baj h az uccsó fordulókban még nehezebben jönnek a papírformák, de ezt te tudod
  • efnyo
    #997
    Ja és még egy szelvény van tényleg ez az utolsó erre is kíváncsi lennék,hogy mit szóltok.


    Arsenal - Stoke City
    Háromesélyes fogadás
    Törlés
    Tipp: Arsenal
    1.35



    FC Liverpool - Tottenham
    Háromesélyes fogadás
    Törlés
    Tipp: FC Liverpool
    1.45



    Manchester City - Bolton Wanderers
    Háromesélyes fogadás
    Törlés
    Tipp: Manchester City
    1.70




    3.33
    Össznyereményszorzó
    Tét fogadásonként

    20798.44 HUF
    Nyerési esély

  • efnyo
    #996

    Real Madrid - RCD Mallorca
    Háromesélyes fogadás
    Törlés
    Tipp: Real Madrid
    1.50



    Siena - Juventus
    Háromesélyes fogadás
    Törlés
    Tipp: Juventus
    1.50



    Cagliari - Inter
    Háromesélyes fogadás
    Törlés
    Tipp: Inter
    2.35




    5.29

    6250=33046FT
  • Matthew Prosac
    #995
    #987 + Manchester 'B' csapatra nem tennék egy meglehetősen motivált Hull ellen..
  • efnyo
    #994

    AC Milan - AS Roma
    Háromesélyes fogadás
    Törlés
    Tipp: AC Milan
    1.85



    Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund
    Háromesélyes fogadás
    Törlés
    Tipp: Borussia Dortmund
    1.90



    Real Madrid - RCD Mallorca
    Háromesélyes fogadás
    Törlés
    Tipp: Real Madrid
    1.50



    Hull City - Manchester United
    Háromesélyes fogadás
    Törlés
    Tipp: Manchester United
    2.10

    6250=69201FT

    Ehhez mit szóltok
  • rebel7
    #993
    Portsmouth - Sunderland 2.20 / 3.10 / 2.70
    Maccabi Haifa - Hapoel TA 2.14 / 2.85 / 3.00

    X-be behúzom mind2-t :)
  • kuzco007
    #992
    végülis szép egész szám:D de az ezret én akarom:P
  • 73998104
    #991
    netékelj ilyen szart... :D 990-et letékelni, ki hallott már ilyet... :D

    majd az ezrest. :D de azt úgyis én fogom. :D
  • kuzco007
    #990
    TÉK
  • Matthew Prosac
    #989
    én a werdert teszem meg vagy 50.000-rel ezek után...
    idén az angol vitte a prímet papírformákban, meg a spanyol is nagyrészt, én amúgy a kisebb bajnokságokban bízTAM, de mostmár semmiben sem.
  • 73998104
    #988
    hát igen... jövő héten még megteszem a wolfsburgot aztán én is kerülni fogom a németeket...

    egyébként te melyik bajnokságban bízol a legjobban? szerinted melyik a legkiszámíthatóbb?
  • Matthew Prosac
    #987

    SOHA TÖBBÉ!
  • Matthew Prosac
    #986
    KÖSZÖNÖM FIÚK,ÉPP IDŐBEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! barombalf*szkö*ögge*ik
  • 73998104
    #985
  • Matthew Prosac
    #984
    ez annyira, de annyira jellemző erre a hétvégére... a már kiesett Wehen, 27. perctől emberhátrányban, és jelenleg:
  • Matthew Prosac
    #983
    3x
  • 9csöves9
    #982
    Cozza oddsa mennyi?
  • Matthew Prosac
    #981
    holnapi két poénszelvényem. berakom csak hogy lehessen min mulatni!
  • Matthew Prosac
    #980
    óóóójaj. a Milan mai veresége azt jelenti hogy az Inter már bajnok, ergo holnap nem kell győznie. ennek "borzasztóan" örülök, ugyanis egyik szelvényemen már csak az Inter győzelme kell, és 2500ből 9000et nyernék.
    de ismerve magamat (Murphy-t és a sportfogás valahol székelő mindenhatóját), holnap egy pokolian unalmas 0-0 tanúi leszünk... Isten adja hogy ne..
  • OPM
    #979
    én hülye, azt hittem csak 2 hét múlva lesz az uefa döntő...
    mikor mondta fater hogy már most, biztos voltam benne hogy a werderen bukom el a kombit
  • Matthew Prosac
    #978
    "Villareal - Real Madrid H 2,15 (bwin)
    A hazaiaknál is létfontosságú a 3 pont begyűjtése különben integethetnek az európai szereplésnek. Ellenkező oldalon, ahogy az egyik sportlap írta a valenciai zakó után: a Madrid a 6-2es vereség után befejezettnek tekinti az idei szezont, egyetlen gubanc hogy még le kell játszani a hátralévő meccseket (no motiváció). Azért a presztízsüket nem hagyhatják a sár alá süllyedni, harcolnak majd becsülettel, hogy senki ne mondhassa hogy feltartott kézzel mentek ki.. de ettől függetlenül 3-2-es hazai győzelmet jósolok."

    Azér' ez szép tipp volt legalább :)

    nyert a Liege, az Anderlecht, a Sion és a Cluj is, ezért szeretem a kisebb bajnokságokat (még mindig fújfúj Bundesfika)
  • Matthew Prosac
    #977
    nekem jobban fáj nyugi :)
  • Rash87
    #976
    Lehet érvek jók voltak,de hogy alig jött be 1 tipp :\\ De hát ilyen ez.
  • Rash87
    #975
    Én már ezt rég tudom,mikor 2* Bayernre raktam,s csak azon ment el :)
  • Matthew Prosac
    #974
    Ide is berakom, ez innentől mindenki szeme előtt lebegjen mielőtt fogad:
  • 73998104
    #973
    "15:30 Félidő Werder Bremen 0 - 2 Karlsruher"

    hát igen...

    ebből a három gázos meccsből erre tettem, "csak"...
  • Xabinho87
    #972
    Most valóban elfogult voltam. Nyilvánvaló volt hogy nem kell győzni. Azt zárójelben hozzáteszem hogy Park szabályos gólt lőtt. Mindegy is hogy elment mert a Werdert már 2 góllal verik, a Bayern is vesztésre áll. A nagy fogadások ősszel fognak kezdődni. Azért remélem nektek még összejön valami!:)
  • Rash87
    #971
    Az bő :\
    Bár még nincs vége.
  • Matthew Prosac
    #970
    vezet a Karsruhe, a Köln és a Hoffenheim... olléééééééééééé (no comment)
  • Matthew Prosac
    #969
    "A manchesteri meccsről természetesen most sem kell véleményt nyilvánítani.:)"
    Én azért nyilvánítottam és okosan nem tettem meg egy szelvényemen se a 'meccsünket'
  • Xabinho87
    #968
    Sajnos nem sikerült hétvégére "tuti" meccseket találni úgyhogy közel sem vagyok biztos a győzelemben. Azért remélem bejön.

  • Dean Winchester
    #967
    nem jöttök ebbe a topicba?
  • Xabinho87
    #966
    Én eddig csak pozitív dolgokat tudok mondani. Április 28.ai hétvégén tettem először pár kis szorzós meccsre nagyobb összeget és azóta kb. 130-140 ezret nyertem és kb. 25-30 ezret vesztettem. Én azt vallom a rengeteg papírforma meccs közül ami minden hétvégén van 3-4 olyan meccset lehet találni ahol be is jön a papírforma. Úgy gondolom az utolsó két fordulóba egy biztonsági 5-6 ezres téttel tudok még nyerni 20-25 ezret amit fent hagyok a következő szezonra. Ha van elég kezdő tőkéd fogadni elég szépen felhalmozhatsz. Kedvenc fogadásom a 3,5es (jobb esetben 4es) szorzóra feltenni 10-15 ezret. Igaz könnyen beszélek mert 3. hete fogadok így és eddig csak a balszerencsén múlott hogy nem nyertem sokkal többet. Kell a fogadásokhoz is szerencse, de úgy gondolom egy kis tájékozottsággal és óvatos fogadásokkal (ezt pont én mondom?:)) szép eredményeket érhetsz el.
  • rebel7
    #965
    srácok nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy ezekkel a viszonylag kis szorzós szelvényekkel (gondolok itt azokra amelyekben 1,5-1,6nál magasabb oddsok nincsenek) hosszú távon pozitívba jöttök ki? mert vágom, h ez az ésszerű és én is mindig elhatározom h kipróbálom ezt a módszert de mindig elragad a hév és 2,4 alatt nem is nagyon fogadok...

    és végül a Middlesbrough-Aston Villa-hoz mit szóltok? :)
  • geo91
    #964
    ide is