713
  • Istencsászár
    #433
    Csodás... cheat, bug.
  • Ragnar360
    #432
    Na mostmá' akkor nem rinyálni
  • Ragnar360
    #431
    Egg farming! :

    Ha offline (splitscreen)"akarod" akkor erősen ajánlott két kontroller megléte.
    Kezdetben elég ha van egy Rotten Egg-ed, ha több az mégjobb. Rakd be a rotten egget(továbbiakban csak egg v tojás) az inventoryba, másik partnernek legyen helye mikor majd elstartolod a gémet (ha van több tojás akkor annyi hely kell, helyesebben, 5db-ként stócolja:D), miután ez megvan add át a tojást a társadnak, majd ezután lépj ki a játékból, DE!!! NE MENTSD EL AZ INVETORY/EQUIPMENTET - aki kapja a tojást csak az ment! Osztott képernyőn is lehet csinálni, mivel ott is mindkét playertől megfogja kérdezni, hogy menti-e az inventoryt.

    Ajánlatos a Chapter 2-1 -en csinálni, mivel ott rögtön start van, nincs semmi átvezető v ilyesmi.

    Ha megvolt az első menet, akkor nyomás újra és voalá, megvan a tojásod, meg a partenerednek is van már 1 darab. Fontos, hogy az Organize menü alatt nem szabad tojást átadni, mert ott van egy autosave - ha elindult ismét a játék, akkor most te kapod a tojást - azért érdemes a két kontroller offline, mert a géppel igensokáig tartana, mivel midnig kéregetni kellene - ha megkaptad a tojást már van 2 darabod, MOST NEKED KELL MENTENI, aki adta az NE MENTSEN...

    Ezt kell ismételgetni, ha offline nyomod, akkor célszerű egy idő után (hamár felhalmozódott pl 10-20 darab - vagy akár a max ami elfér az inventoryba, 45 darab) azt csinálni, hogy csak te kapd a tojásokat és akkor minden körbe növekszik - az elején értelemszerüen igy kell mivel, akkor csak 1-esével növekedne állandóan, az meg gáz lenne...Úgy írtam le, hogy feltételezem 1 rotten egged van...ha van 45 darab v 1-2 tucat az már jó...
    Pl.: egyik külföldi srác megkért, h segitsek neki, mondom ok, nekem úgyse kell épp most pénz (meg igy gyorsabb is volt), úgyhogy mindig - minden körbe csak én adtam a tojásokat - jó mondjuk nekem volt/van egy full készletem, szal minden körbe 45-db dobtam át neki...

    Szal körönként ez 90 000 goldot jelent - 1db rotten egg = 2000 gold

    Szal 10 menet alatt már lett 900 000-je, nyitsz egy szobát (lobbyt), beállítod joinosra, h ne kelljen állandóan meghivot küldeni, bejön, ready (chapter 2-1) 1-2 perc alatt kb átadod a tojást, te nem saveled el a cuccaidat mior rákérdez, a másik meg mentse el!

  • Grizzly4x4
    #430
    Egyébként ehhez a tojás mizériához kell a live? Mert én offline profillal játszom és ott alapból csak system linket tudok kiválasztani. Vagy valaki irja már le részletesen ezt az egymillios dolgot, szégyen nem szégyen engem érdekelne a játékot meg már egyszer ugyis kivittem
  • Neogan
    #429
    Amúgy nem kötözködésből kérdem, de mi a jó abban ha fél óra alatt lesz egy millád? Pont az benne a szép hogy lassan gyűlik össze a pénz, az ember meg kétszer is meggondolja, hogy mire költse.
  • Neogan
    #428
    A tojásokkal kell babrálni valamit, de nem tudom, hogy pontosan mit.
  • Örm
    #427
    Hello!
    Álítólag van egy olyan glitch amivel rövid idő alatt kilehet szedni 1milliót. Megtudná valaki mondani hogy? Kösz!
  • Hoz_Hun
    #426
    VZ61 Machine Gun fejleszd ki maxra. Jól mondták az előbb az íjjat úgy kell unlockolni. Ha mindent maxra fejlesztettél ezeken a fegyvereken akkor a BUY opcióban megjelenik a kiván cucc mint megvehető fegyver (jó borsos áron).
  • Hoz_Hun
    #425
    Meg az nem nyílpuska hanem íjj. Én nem is találkoztam nyílpuskával.
  • FoToS
    #424
    és a nagy gépfergyvert mivel tudom kihozni?
  • FoToS
    #423
    felfejlesztettem maxra,de ne madja ki a fegyvert
  • Ragnar360
    #422
    Fejleszd fel fullra az S75 (alap) snipert és akkor megtudod VENNI 50 000 aranyért!
  • qper
    #421
    Ha valaki megunta, végigjátszotta, kilockolta az összes acsit és meg szeretne válni resi5-jétől, szívesen átveszem tőle a mai napon.

  • Hoz_Hun
    #420
    Ha engem kérdezel, azt csinálsz amit akarsz. Hibátlan program meg nem létezik!!! Máshol is, de még a külföldi forumokon is glitch-nek hívják, sőt sokan úgy gondolják a következő patchban javítani is fogják. Dolgozd fel magadban, hogy ez egy programhiba mit sokan kihasználnak. Ha te is kihasználtad az a te dolgod, ha nem akkor nem. De ne akarjál már meggyőzni hogy ez természetes és így van jól ahogy.
  • Kaplan
    #419
    Ebben a topikban ezidáig kultúráltan ment a csevej, maradjon továbbra is így kérlek. Köszönöm.
  • FoToS
    #418
    srácok valaki elárulná,hogy hol találom a nyilpuskát?
  • Ragnar360
    #417
    nem bug, nem glitch és nem is cheat - aki nem képes ezt felfogni az egy hülye - ilyen egyszerü

    nincs hiba a játékba, az egyik featuret kell csak használni, mi ebbe a bug vagy a gliccs ember - ez max farmolás v akárhogyis nevezzem

    HOZZÁTESZEM, nem mintha annyira éltem volna vele - csak rotten egget kértem egyik sráctól h meglegyen az acsi

    De még mielött pár faszopó ebbe is beleköt, h miért kérek, hát kb azért mert volt jópár darab, csak nem egyidőben, aztán még hajnali x órakor chapter 4, és 5-be is két pálya után se dobott rodhatt tojást akkor kicsit meguntam a keresését, aztán nem akartam várni míg újrajátszom a játékot, mert akkor 1000% h találtam volna párat rotten-ből
  • Ragnar360
    #416
    jajj jajj ne verd magadat a hülyeségedre - burkoltan ugass ... tudod kinek
  • AntiHero
    #415
    ez bug aki így szerzett pénzt az a szemembe ..... az. Mind1
  • Hoz_Hun
    #414
    Bug, glitch, de hívhatod ahogy akarod, lényegében ugyanazt takarja. Kihasználsz egy program hibát. Azt ugye te se gondolod, hogy ilyenre tervezték a játékot?
  • Hoz_Hun
    #413
    Na jó ITT a válasz.
    Bár személy szerint osztom Neogan véleményét.
  • Hoz_Hun
    #412
    Ha elég sok tyúkod van otthon, és tudsz piacra termelni, akkor add el. Úgy tudom ilyenkor kapsz érte pénzt. Ha nem permetezed őket, akkor bio tyúktojáskén még többet kapsz érte (de vigyázz, hogy ne legyen bugos).
  • Ragnar360
    #411
    nem bug.
  • Sumo10
    #410
    Írjátok meg légyszi hogy mit kell a tojással csinálni hogy pénzhez jussunk?
  • Neogan
    #409
    Hát nem is tudom én személy szerint hülyeségnek tartom, hogy valaki buggal szerez pénzt, ez a tojásos meg tudtommal bug. Én inkább maradok a 3-1-es pálya elejének ismételgetésénél, meg a szorgos gyűjtögetésnél. Így több a kihívás :)
  • Ragnar360
    #408
    ja mi csináltunk 1 óra alatt 1 milliót :)

    1 darab rohatt tojásból xd
  • vgvg
    #407
    szevasztok!


    van valami trükk arra,hogy hogy lehet GYORSAN,SOK PÉNZT szerezni?


    köszi
  • Ragnar360
    #406
    Én is gondolkozom, h kiszedjem a végtelen RPG lehetőségét - tegnap néhány majom (:S) azt írogatta acsivmentsorgon, h nem adta meg neki meg ilyesmi - meg beszéltek olyan hülyeséget, h Veteranon ha végigviszed akkor megadja, de szerintem ez hülyeség...
    Mondjuk érdekes mert nem is láttam még a Bonus Features listán ezt az extrát, három kérdőjel van még, az biztos h nem azt fogják adni
  • Ragnar360
    #405
    Hát nem olyan hosszú jah, de sztem nem is rövid túlzottan - mi coopba toltuk (normal) ha jól emlékszem 10 óra lett, de 2-3 nap jáccottuk mivel nem mindig ért rá a srác, lehet emiatt se tűnt (tűnik) számomra annyira rövidnek. Nem mondom játszottam még volna vele tovább szívesen - ez egyértelmű - de nekem asszem igyis jó :) nem hinném, h felróvom majd negatívumként is... Úgyis elleszek még vele egy darabig :P
  • Kaplan
    #404
    Számomra az az óriási csalódás, hogy míg más 11-12 óra alatt tolta ki normalon elsőre addig nekem ez alíg érte el a nyolc órát. Pedig nem rohangásztam, nézelődtem, és mégis kipörgettem ilyen gyorsan....

    Mindegy, most rámegyek az acsikra.
  • Ragnar360
    #403
    De az a jó benne, hogy nem úgy könnyű, h könnyű érted, hanem úgy h élvezed a játékot, az egészet, van benne kihívás etc. szal nem egyszerüen szimplán könnyü, SŐT!!! ha belegondolok a könnyű szót nem is mondanám rá, mert hülyén hangzik egy Resi-re nézve, meg amúgyis, na mind1 - azt még tegyük hozzá, h számít a nehézség is, első végigjátszás normalon kellemes volt, néha haltunk csak - de soha nem éreztük azt, hogy mi vagyunk itt a királyok és végigrassolunk a pályán mert nem sok esélyük van - szal szerintem jó az egész

    Majd a Professionalra kiváncsi leszek...
  • Ragnar360
    #402
    Term. megvan az összes karakter Merc.-ben (nem felvágásként mondom, mégha úgyis hangzik:d)

    Az egyik legjobb szerintem, Sheva - Tribal - Longbowal baromijól lehet írtatni, ráadásul igen feelinges

    Sheva Tribal - Missle ...blabla pályán nyitható ki min. 80 000 pont elérésével (coopba)
  • Ragnar360
    #401
    Nameg a Mercanaries ááá kegyetlen, tegnap (is) összeakadtam egy jó játékossal nyomtuk az első pályát:
    Public Assembly

    Kapásból lement essesre' aztán utánna még lenyomtuk vagy 8x - nem is beszéltünk, valszeg nem volt headsete, nem is ez a lényeg, hanem hogy anélkül is PROFIN tudtuk tolni

    Mindenki tudta mi a dolga stb. -kegyetlen élvezetes a játék

    A végén sikerült már felvinni 70-es kombóig, amivel lehet azt a rengeteg pontot keresni, hozzáteszem sokszor nem rajtunk múlik, hogy lemegy-e a kombó, mert egyszerüen VÉRSZEMET kapva keressük állandóan az ellent, de olykor megfogyatkoznak egy darabig :)

    Hajnali 5 előtt 10 percel mondtam, hogy még 1 uccsót nyomjunk, sikerült 166 000 pontot összehozni

    De még ez is messze lemarad a sok Japán elvetemültől, akik 4-5-6 százezreket nyomnak minden pályán és sokszor látom ugyanazokat a neveket, szal nagyon nyomhatják

    Hacsak nincs valami trükk (de kétlem) akkor max úgylehet összeszedni kb annyit, hogy egyszer nem veszítik el a kombót gecc :P

    Hát mi is úgy nyomtuk, hogy fel sem vettünk semmi időt, hanem mentünk ölni, aztán mikor 30 v 20 másodperc volt hátra akkor ütöttem ki egy időt, stb stb stb. nem szarakodtunk másképp nem is lehetne, itt mindent szépen belekell kalkulálni :) ez benne a szép

    A leaderboardon érdemes szétnézni többször is én elvagyok vele olykor-olykor.
  • Csokis
    #400
    Feature: Resident Evil 4 vs. Resident Evil 5
  • Kaplan
    #399
    ügyes vagy! (Y)

    Mellesleg szerintem is könnyű..
  • Ragnar360
    #398
    Összes fegyverem fully upgraded, obtained all

    A legjobb MAGNUM - 5000 FIREPOWERES (!!!) -hez megvettem 20k pontért az Infinity ammot, meg még valszeg meglesz egy-kettőhöz
    Ez a magnum egy ágyú, komolyan kegyetlen

    ...akárcsak a játék, mert kegyetlenül élvezem :)

    Valszeg ma végigrassoljuk az összes chaptert, h meglegyen mindegyiken az S rang
  • Ragnar360
    #397
    Nem értem miért megy a sírás néhány kommentekkel leljebb...

    A játék NEM NEHÉZ :) sőt pite - lehet csak khm.. nekem na mind1 - de tényleg nem nehéz

    810 pontot kiszedtem már belőle de természetesen 1000-ig meg sem állunk(!)
  • AntiHero
    #396
    A játékba van ranglista.
  • deep
    #395
    Hol láttad?
  • Neogan
    #394
    Értem, akkor majd kiderül megadja-e az acsit :)