713
  • kremmdani
    #513
    Sziasztok!

    Béna voltam és azért nem találtam meg a barátaimat ps3ason.
    de már sikerült és azt kell mondjam hogy nagyon jó a játék.
    nem residentes de nagyon jó.Főleg ha coopba nyomod és még beszélni is tudtok közbe.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Jó játékot mindenkinek!

  • Ragnar360
    #512
    "de konkrétumot nemtudok mondani" - mivel annyit még nem toltam, majd ma
  • Ragnar360
    #511
    Elég sok magyarnak megvan már - végülis nem olyan rossz, de konkrétumot nemtudok mondani - igaz már az acsik miatt megérte, nem hagyott nyugodni :)

    A mercanaries nekem baromira bejött, sztem ez is jólesz
  • FRe4k
    #510
    Érdemes megvenni? Valami vélemény?
  • FoToS
    #509
    Letölthető a versus mod 400MSP
  • Soldiers
    #508
    azt mondjátok már hogy hogy van oan achievement hogy 10-szer segítsek Shana-nak amikor Helpet kiállt de ezt egy pályán kell 10szer segíteni neki vagy a játék során mert már kb 1 milliószor megmentettem??
  • Sumo10
    #507
    Na srácok, végeztem a prof. móddal.
    1 arcivement pont hiányzik az 50-ból és egy akció figura, ezt akkor adja ha megcsinálnám "S" rangra az összes chaptert. Ez sajna nehezebb kihÍvás mint a prof. mód.
    Egy jótanács azoknak akik még az elején nyomják, és többszöri végigjátszást terveznek.
    Azért nem Írom spoilerben mert már korábban volt róla szó.
    Nos, nyomjátok az amatőr módban mint állat, úgy hogy 5 óra alatt legyen a végigjátszás. A köridőkön utólag is lehet javÍtani. Ekkor megadja a rocket launcher-t végtelen gránáttal. Ezután már nem kell annyit anyázni és jelentősen megkönnyÍti a dolgotokat veterán ill. prof. módban.
  • kremmdani
    #506
    Köszönöm a segitségeteket!
  • Yoz
    #505
    youtube bsaa emblem keress ra video van hol talalod oket en az utolso 5 ot innen neztem, sok sikert
    link :)
  • Louis Cyphre
    #504
    Természetesen van ilyen oldal:
    okosságok

    Soldiers: Igen végtelen tölténye lesz!
  • kremmdani
    #503
    Sziasztok!

    Nincs olyan oldal ahonnan meg lehetne tudni hogy a kék jelvények hol vannak?
    Egy csomót nem találok:(

    Köszi Dani
  • Soldiers
    #502
    kifejlesztettem a VZ61 MG-t és megkaptam a Gatling Gun-t és ha ezt megvezsem 50.000-t akkor örök tölténye lesz??
  • Neogan
    #501
    Jaja hozzád érnek, aztán "restart from last checkpoint"
  • deep
    #500
    Aha, próbáld ki:)
  • Soldiers
    #499
    :D:D:D
    amugy hogy most végtelen tölvény van a magnum-van sztem könnyen vigéglehet vinni a gamet veteránon
  • deep
    #498
    Fogalmazás és nyelvtan elégtelen:D
    Veteránon dupla pénzt kapsz.
  • Soldiers
    #497
    hi
    egy kérdésem lenne tudjátok lehet találni a játéban mindenhol pénzt amatörön 100 arany tallér vagy mi ha veteránon csinálnám akkor több pénzt lenne a földön ??
  • kremmdani
    #496
    Sziasztok!

    Rosszul tettem fel múltkor a kérdést!
    Hogy találom meg a barátaimat a resident 5ben hogy online tudjunk játszani mert mindenkit megtalálok csak öket nem.
    Hogy tudnék másképp keresni?
    Segitsetek kérlek!

    Ps3asról van szó!

    Köszi előre is
  • GP2100
    #495
    Először egy magnumot, utána jöhet a többi.
  • Soldiers
    #494
    szerintetek meik fegyvert érdemes fullra fejleszteni ??
  • Neogan
    #493
    az első találat lesz az
  • Neogan
    #492
    tessék...
  • Yoz
    #491
    A jatekban eleg jol kivan talalva mindig azt a fegyvert kapod amire szukseged van csak figyelmesen korul kell nezni es mar meg is van... de googlezz ra es meglessz amire vagysz...
  • Soldiers
    #490
    hi tudnátok oan oldalt adni ahol a fegyverek-nek levan írva hogy meik fejezetben találhatók meg??
  • sarker
    #489
    Sziasztok
    tudnátok segiteni.....vulkánba hogy kell megölni Weskert???addig eljutottam hogy a sziklát elguritom....
  • kremmdani
    #488
    Sziasztok!

    Segitsetek kérlek!
    Hogy tudok online játszani a barátaimmal PS3ason?

    Köszönöm előre a válaszokat
  • Grizzly4x4
    #487
    Ne haragudj de veteránon kurva esélytelen vagy az alap fegyverekkel, annyi pénzt meg nem lehet összeszedni hogy minden fegyvert szinte normálisan felfejlessz. Volt egy két rész ahol normálon coopban is esélytelennek éreztük magunkat mert már alig volt lőszerünk egy két durvább szituban, ami meg volt az meg nemsokat ért mert alig sebzett. ugyhogy gurítsd végig inkább normálon, egypárszor még úgy is le fogsz izzadni aztán utána hard.
  • nzoli17
    #486
    help!!!
    végigvittem a játékot, hogy kell beállitani a végtelen lőszert???a játék inditásakor a yes addig eljutottam
    de a featuresbe mit kell állitani???
  • Yoz
    #485
    Igazi mazo vagy veteranon kezdeni, en azt mondom menj vissza normalra ham ar nem akarsz tul konyun menni, mivel hardon tunning fegyverek nelkul nem sok eselyed van...
  • GP2100
    #484
    Felesleges elpazarolni rá a lőszert, főleg ha veteranon kezdted. Felmész a tetőre, foglalkozol a normál ellenfelekkel amíg megjön az erősítés és kész. Én csak a következő végigjátszásokban öltem meg, amikor már voltak öröklőszeres fegyvereim. Egyébként legelőször egy magnumot érdemes felhúzni.
  • adam46
    #483
    köszi holnap kipróbálom
  • SgT
    #482
    Elindítod simán mintha egyedül játszanál és amint betöltött a játék és eltűnt a "saving..." felirat akkor nyomod meg a másik kontrolleren a start gombot és bejelentkezel.
    Én is anyáztam előszőr, mert a demoban nem így volt megoldva.
  • adam46
    #481
    sziasztok segítséget szeretnék kérni h lehet 1 gépen 2 en játszani próbáltuk bekapcsoltuk a két kontrollert majd a menübe nem jelent meg semmi se hogy lehet pontosan valaki leírná nekem?X360 ra előre is köszönöm
  • HgaboP
    #480
    Jó jó!Köszi!csak Hard fokozaton kezdtem egyből!és nem egyszerű!Akkor lövöm mint álat.
  • GP2100
    #479
    Te is megérdemelnéd a n00bel díjat...
  • AntiHero
    #478
    godmodeon, noclip stb...
  • Seth
    #477
    Már az elején csalni akarsz? Játsz Doom-ot,ahhoz idkfa meg iddqd és mehetsz isten hírével
  • deep
    #476
    Nincs csalás. Lődd. Meg fog pusztulni. Fuss-lődd, fuss-lődd. Ennyi.
  • HgaboP
    #475
    Help! Még az elején vagyok a játéknak, de nem tudom, mit kell csinálni! Elakadtam annál a résznél ahol a hóhér jön felém.
    Próbálok össze vissza menni de nincs ki út.
    Illetve töltények is foygogatnak.
    Olvastam valami töltény csalást?ezt hogy kell?

    köszi előre is.
  • AntiHero
    #474
    Bent van az inventoriba és kész. Véd valamennyit.