713
  • riddick1
    #553
    sziasztok egy kerdesem van sheval vagyok a vulkanos palyan nem tudom hogy kell fel kapaszkodni a sziklan az x et irja de hiaba nyomkodom mindig leesik a lavaba ha va valaki tudja mit kell csinalni irjon pls elore is koszonom
  • DarkSector
    #552
    azt véletlen szerüen tojják a tyúkok, illetve elvétve asszem a megölt kigyok is adnak néha.

    Tyúkok a tavas pályán van ahol a motorcsonakkal kell közlekedni...ottis a legtöbb középen.
  • Police88
    #551
    thx majd kipróbálom
  • DarkSector
    #550
    Valakinek megvan fullra nyomva a játék..???
    Fegyvertunningok, meg extrák???
  • partizan182
    #549
    Nem kell, indíts egy sima egyszemélyes játékot és játék alatt nyomd meg a startot a 2. kontrolleren. Visszadob az item managementbe, de már ketten lesztek és lehet tolni egy gépen koopban.
  • Mozes13
    #548
    Lehet játszani coop-ban, csak ha jól tudom akkor előbb végig kell vinni a gamet egyszer.
  • gator
    #547
    Offlinet ugy ertem hogy egy gepen ket joyjal ...
  • gator
    #546
    Ezaz, hogy annyira átszabták ennek a játéknak a többszemélyes modját hogy az botrány. Egy ilyen játékkal nem lehet offline többszeméllyel játszani, csak onlinen keresztul. Mar ne haragudj de melyik magyar engedhet meg most kidobott havi többezreket hogy többen nyomják ezt a gamet ?
  • Police88
    #545
    Hogy a bánatban lehet osztott képernyőn nyomulni a játékkal? Demoban simán ment...
  • Tomac75
    #544
    Hello
    Itt az összes embléma
    http://www.youtube.com/watch?v=I8DrzI-1bmE
  • szabolcs94
    #543
    Sheva (Tribal) ja és ezt costumot se találom 30bsaa embléma légszi segitsetek mind a két costum meg szerzéseébe hogy mejik pályán és azon belül hol vannak válaszotokat elöre is köszöm
  • szabolcs94
    #542
    Chris (S.T.A.R.S.)ez a costum kéne csak nem találom azt a 25bsaa emblémát már végigi vittem de nem to mejik pályán és jogy azon belül hol válaszotokat elöre is köszönöm Complete Chapters 1 - 6 and find 25 BSAA Emblems
  • Örm
    #541
    Hello!
    Tudnátok abban segíteni, hogy hol lehet megtalálni a gold egg-et? Már 3* vittem végig a játékot különböző nehézségeken, most kezdtem pro szinten és nem találtam még sehol. A többi három már megvan. Kösz!
  • NERO222
    #540
    hali
    hogy lehet új fegyókat szerezni? pl: Longbow, vagy az az egykezes shotgun
  • Kaplan
    #539
    Nincs cheat.
  • NERO222
    #538
    ja és van xboxra ehhez cheat???? mert ha van elmondhatnátok:)
  • NERO222
    #537
    hali
    lenne egy pár kérdésem:D
    mi az a merceranies ???? és hogy kell azon nyomni???
    ja és még 1 dolog végigvittem a gamet (xboxon)
    csak az utsó pályát xbox-livon csináltam meg és nem engedi a végtelen löszert miért??????
  • EricDraven
    #536
    Az lenne a kérdésem hogy ps3-on offline cooperativba osztja a képernyőt a játék vagy esetleg megoldható az hogy 2 külön képernyőn lehessen játszani úgy hogy én a saját karakteremet látom még akivel játszom ő is a másik képernyőn csak magát lássa?
  • Ragnar360
    #535
  • Istencsászár
    #534
    " A játék főhőse az első Resident Evilből megismert Chris Redfield, aki a BSAA nevű, bio-organikus fegyverkezés ellenes szervezet tagjaként keresi és semmisíti meg az Umbrella által alkotott veszélyes biológiai fegyvereket. A történet kezdetén a Kijuju névvel ellátott afrikai övezetbe érkezünk, ahol csatlakozik hozzánk a helyi BSAA erő képviselője, a csinos Sheva Alomar. Rövid sétálgatást követően be is indulnak az események és kezdetét veszi a Las Plagas vírussal fertőződött, vérszomjas, zombiszerűvé vált lakosság hentelése. A történetben feltűnik még régi ismerősként Jill Valentine és főellenfélként Albert Wesker karaktere, és egy szép átvezetőkkel kivitelezett, de elég kiszámítható sztori bontakozik ki előttünk. Ugyan elég kevés lényegi, történetet továbbvivő átvezetőt fogunk látni, a grafikai megvalósításuk a mimikát is beleértve első osztályú. A karakterek szájába adott szövegek elég klisések, de hát igazából nem is várhatunk el magas röptű, kimunkált párbeszédeket egy TPS játéktól."
  • Szeszmester
    #533
    Persze.
    Jönnek a zombik, te meg szétlövöd mindent ^^
  • DarkSector
    #532
    csötök.
    bocs de ha veszek xlive-on valamit, akkor azt csak 1x tölthetem le???
  • grebber
    #531
    Valaki letudná írni a game történetét?
  • crossy104
    #530
    Köszi! Megoldottam.De ez a villám pasi nem semmi meglőni sem lehet szinte.Szép lesz leverni a kettő csajt meg a hapsit!
  • Kaplan
    #529
    Csapj neki egy RPG-t és egyből meghal.
  • crossy104
    #528
    Sziasztok! Amikor a lángszórót le kell akasztani a falról kb.10-szer megégettem a szörnyet, felrobbantottam a palackokat is, kilőttem rá mindent amim volt, de nem pusztul el.Hogy a rákba lehet kinyirni?Előre is köszi!
  • crossy104
    #527
    Köszi mindenkinek!
  • Yoz
    #526
    Az LT es RT gombokat sosem kell nyomodni a jatekban hanem egyszer kell a megfelelo idoben megnyomni, reflex kell hozza ennyi... kesobb rajossz hogy a jatek az egy nagy furge ujjak szakkor es utanna mar Burda (ujsag, neve)asszony klubbkartyat is kuldenek... tyovabbi kellemes idotoltest.
  • deep
    #525
    Najó. Xboxon nyomod? Ha igen, akkor a ravaszokat kell egyszerre benyomni. Nem a felette levő LB-RB, hanem az LT-RT. Ha így sem megy, menthetetlen vagy.
  • crossy104
    #524
    Innentől szar ügy, mert LT RT-ir, de hiába nyomom meg egyszerre leesik.
  • crossy104
    #523
    Igazán köszönöm!
  • deep
    #522
    Hát, nézd meg a joyon, hogy melyik ez a kettő és egyszerre nyomd le őket.
  • crossy104
    #521
    Kösz! Öt napja van meg a gép.LB, RB gombot ir ki.Hiába nyomkodom, folyton leesik.Segithetnél igazán!
  • deep
    #520
    Lol, talán amelyiket kiírja...
  • crossy104
    #519
    Sziasztok! Kérnék egy kis segitséget.Mikor futni kell és dőlnek össze az oszlopok, közben ugrani, melyik gombot nyomjam meg a szakadéknál?Eddig kb. 80 alkalommal lezuhantam.Előre is köszönöm!
  • HgaboP
    #518
    Ááááá! Sikerült!Köszi a segítséget!!!
    Már csak egy olyan kérdésem lenne!hogy újból kezdetem a játékot és amikor lépkedünk akkor van egy olyan hogy valami ammo na ott át állítom yes-re. Majd a játékban nincs örök lőszer! Na meg ha a csajt is checkoltatom nem adja az új ruháját!Srácnak alapban berakta de a lánynak nem.
  • HgaboP
    #517
    követ belöktem már pálya indulásnál...azt lövöm,lövöm.majd átugrik aztán rohan ás majd kapaszkodás.
    Az X-et sűrűn kell nyomni vagy csak 1-szer?mert a csaj nem mászik!hanem vissza zuhan...
    pluszban nem kell nyomni semmit?
  • Seth
    #516
    Whasper?? XD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor Wesker átugrik,akkor őt kell lőni,amíg a csaj fel nem húzza magát. Majd a nagy követ kell a lávába lökni,hogy újra csatlakozni tudjon hozzád
  • HgaboP
    #515
    szisztok!
    Segítséget kérnék!
    Coop módban játszunk!
    whaspert irtanánk a lávás pályán és van egy olyan rész, hogy a lányhoz átugrik majd ha ott tovább haladna a lány akkor bele eseik a lávába.
    Bár a gép írja hogy X de már szét vertem az irányítót és már X sincs rajta szinte de nem tudunk a lánnyal csinálni semmit.
    Szóval ha átugrik a lányhoz ott mit kell csinálni?illetve a lánynak?
    köszi előre is és üdv:mazo :)))
  • Ragnar360
    #514
    :O