713
  • bbuffy
    #593
    Zsolti ne bénázzál csináld meg:)))
  • barracuda77
    #592
    köszi szépen mindjárt megpróbálom!
  • DarkSector
    #591
    szaladj vissza a dombra.
  • barracuda77
    #590
    sziasztok!valaki segítsen ,hogy jutok tovább a lávás pályán mikor már a követ legörgettem,és mellettem van a kiscsaj és együtt kellene valamit csinálni a szörny ellen!előre is köszi a segítséget!
  • DarkSector
    #589
    neten...nem 1 gépen...
  • Bence94
    #588
    sajnos igen elcseszték a játékot ezen a téren de van megoldás.töltsd be a játékot és a 2. player nyomjon egy startot.
  • G3gI
    #587
    Hali jonne valaki játszani neten????
  • DarkSector
    #586
    nah ez jókérdés
  • ktmotion
    #585
    Hogyan kell csatlakoznia a másik játékosnak a RS5-ben ,ha Co-op-ot akarunk játszani ???? Próbáltam,de csak rogue-t enged... please help!!
    Előre is köszi..... THX
  • DarkSector
    #584
    lesz majd egy film nemsokára, ami a 4. rész lesz, mivel a degeneration egy különálló cg, ezért az lesz a 4. epizód....
  • DarkSector
    #583
    amúgy a bioterror a nem a sorozatba tartozó...amúgyis sorban a 4. film..vagyis nincs 5. resi film...
  • Soldiers
    #582
    hát RE5 animációs film nincs csak a Resident Evil: Degeneration azaz a Bioterror
  • Seth
    #581
    Maradjunk annyiban, hogy nem létezik !!
  • uiztu
    #580
    Úgy, tudom, hogy a Resident Evil 5 animációs film nem sokára, vagy már, lehet, hogy megérkezett. És, hogy, honnan lehet, majd letölteni?
  • DarkSector
    #579
    van valami baj szerintem...
  • Neogan
    #578
    Mivaaan??
  • DarkSector
    #577
    nyugivan....
  • uiztu
    #576
    A Resident Evil 5-öt, honnan lehet letölteni? Meg még talán a 3-at is. Mert már rég láttam. Vagy az 5 az is animációs, mint a 4?
  • Seth
    #575
    Melyiket?
  • uiztu
    #574
    És a filmet, honnan lehet letölteni?
  • uiztu
    #573
    Helo!
    Nem, tudjátok, hogy mikor fog kijönni Pc-re, vagy egyáltalán ki fog-e jönni?
  • DarkSector
    #572
    HUH érdekes, valahol azt mutatja, hogy 60/60 és 1200/1200 ??? ez meg hogayan?
  • DarkSector
    #571
    Közbe rájöttem!!

    Megvan az 50 Archievement (1000/1000 pont :D)!!!!!
  • DarkSector
    #570
    Fontos kérdésem lenne:

    Van ez a "Who Do You Trust?" archivement.
    Nem értem ugyanazt csinálom mint a videóban, már a 40.spray fogyott el, és még semmi? talán 100x kell megcsinálni, vagy mi????

    a videóleirás hozzá:
  • fozelek
    #569
    lehet. egyszer végigjátszod, utána választható lesz.
  • simon7108
    #568
    sima 1 játékos modban lehet menni Sheva val?ha igen hogy kell kiválasztani?
  • DarkSector
    #567
    igen közbe találtam vallamien vidiket ...csak mire átböngészem, mert kb 5-6 szeletben van feltöltve...:P
  • DarkSector
    #566
    thx.
  • Soldiers
    #565
    én a youtubról néztem le a kincseket
  • GP2100
    #564
    Van leírás.
  • DarkSector
    #563
    jah de én meg leginkább arra lennék kiváncsi, hogy miért nem jött nekem össze az ősszes kincs. még mindig nincs meg, pedig mindent (szerintem átnéztem)
    és má megszámolni setudommennyi rakat gyémánt meg fasztudja mit szedtem eddig össze.

    van valahol lits vagy térkép a kincsekről?
  • Soldiers
    #562
    hát nekem össze jött de pl azt is úgy csináltam ahol lehet találni pl gyűrűt ami ér 10ezret azt a pályát egy párszor végigvittem
  • DarkSector
    #561
    :D áállítólag valakinek 6x-ra jött össze minden. meg ugye ottan van zsoldos mod...meg azért nem számoltam nagyon utána, de szerintem 6 végigtolásból sem jön össze annyi zseton, hogy összes fegyver maxra tegye az ember...
  • DanielT
    #560
    Hahaha, nagyon rosszul hitted :DDD Majd mikor ötödször nyomod végig, akkor közeledsz a fullhoz...
  • DarkSector
    #559
    jah lové az kell iszonyat meg pont, az extrákhoz, és akkor még ott vannak a merkák.
  • Soldiers
    #558
    én 6. vittem végig mire minden full lett
  • DarkSector
    #557
    háát a bonusz cuccokhoz kell, de utána a bonusz cuccok menüjében nem elég hogy megkapod, még az aktiváláshoz meg is kell venned pontokért, amiket chapterek végigviteléért kapol.
    Vagyis amikor uj fejezet jön mindig ad pontot...pl ha végig viszed az 1-1-et akkor kapsz asszem a fokozat esetén 1500-at, utána 1-2 végigvitele után is.

    Professinal fokon ez több alacsony fokozaton egyre kevessebbet kapsz.
  • metlogen
    #556
    Sziasztok!

    Én még csak most vittem ki, hogy lehet előhozni a többi karaktert, vagy még több fegyvert?? Vagy mire jók azok a jelvények? Azt hittem ha kiviszem bead mindent.

    válaszotokat előre is köszönöm!!
  • DarkSector
    #555
    Hogy a rákos genyában kell a duplatámadásokat csinálni...?
    végső főellenségnél is most láttam csak 1-et, pedig vagy tízsuer leöltem...de ezt is csak videóban.

    de azt tudom hogy lehet többet, csak nem tudom hogyan...:S
  • DarkSector
    #554
    kuvagyorsan nyomkodd.