713
  • N0RB3RT
    #633
    húhahúhaajajejj! ez jólesz!!:) a szeptember10 a magyarországi megjelenés ?
  • DarkSector
    #632
    wáó kis mátrixos lopás a videó végén de zsír az 5.részből (mármint a játék) vannak szereplők meg jelenetek!!!!
  • mateus33
    #631
    Itt a konzolos fórumban nem hiszem h sokan tudnak segíteni, konzolnál nincs ilyen gond :)
  • Tomika19
    #630
    most ujra tettem egy régebbi drivert már azt se irja ki csak kilép azt irja Hibát észlel és leáll!
  • Tomika19
    #629
    Sziasztok nekem egy olyan problémám van hogy nem indul el a játék de szó szerint a játék mert az eleje bejön meg el is kezdeném kitudok választani mindent!Amikor a benchmarkra megyek elkezdődik de kilép a következő üzenettel:

    D3DERR_DRIVERINTERNALERROR:Present result!

    Kérlek irjatok mi lehet a gond Ati X1600pro-m van KÉRLEK HELP Köszi a segitséget előre is!
  • boti20
    #628
    Sziasztok !

    Meg tudja nekem mondani valaki, hogy ezt a kígyó testű szörnyet, hogy a .... kell megölni. 10 tonna lőszert nyomtam már bele, kínálgatom sűrűn lángszóróval, de semmi !!!!!! SOS

    Válaszokat előre is köszönöm !
  • DarkSector
    #627
    pc-s topicba gyere,.
    amugy kell csinéálni offline profilt a LIVE rendszerben.
    Home gombbal hozod elő a játék menüjében.
  • robert11124
    #626
    Helloka olyan bajom lenne hogy nem tudom hogy kell savelni. PC nyomom ha valaki tud segiteni akkor légyszi irjon valamit.
  • DarkSector
    #625
    jah...lol én idióta...keverem már pc-s totyikkal.
    :D

    nah igen de !!!! másodszorra, vagyis először hogy hová mentsen...utána igen mindig, DE...DE!!!akkor már azt hogy honnét töltsön be!!!!
    vagyis utána 2. illetve többi alkalommal....már LOADING feliratot ir ki...vagyis akkor azt kérdezi, hogy hol a mentés amiből betöltsön...!
  • mateus33
    #624
    Kéri, h adjak meg egy adattárolót amire a mentéseket pakolja. Esetemben ez az xbox vinyója. De minden indításnál kéri, nem csak az elsőnél.
  • DarkSector
    #623
    ???
    miaz hogy megadni hogy hová mentse???
    iet is lehet?
  • mateus33
    #622
    A játék minden egyes indításánál kéri h adjam meg a helyet ahova az adatokat menti. Másnál is így van ez? Vajon miért nem jegyzi meg ha egyszer már kiválasztottam, h oda mentse?!
  • DarkSector
    #621
    X360 mellett most PC-n is megvan MIND AZ 50 ACSI!!!!!!!!!!
    Parancsoljatok a pc-s topicból egy hozzászólás...:D

    Jöhet a PS3 verzio! :D
  • DarkSector
    #620
    jo értem
    a lényeg ugyanaz!!!!

    osztott képernyő, az nem kapcsol össze neten 2 live profilt, vagyis ö veled játszik, de a te profiloddal!!!

    vagyis a te mentésed...a cucckerájok a tieid lesznek.

    ha coopba küldöd neten keresztül, 2 gép 2 pprofil nah majd akkor.
  • Jazz18
    #619
    Hali!

    Kezdő X-bxos vok..nemtom beállítani, h. működjön 2en is játszani, tudtok segíteni?
    be vok lépve mind a 2 vel még is úgy indul, h. egy személyes..nem értem.. o.o
  • Mythic
    #618
    Na elnézést, úgy tűnik nem voltam elég világos. :) Megpróbálom részletesebben: Xbox, osztott képernyő. Teljesen elejéről indított játék, előtte egyetlen mentés sincs a HDD-n. Miután betöltődik az első Chapter haver nyom egy start gombot (ha jól tudom ez az egyetlen módja annak, hogy co-op-ban csatlakozni tudjon hozzám, sajnos úgy nem sikerült elindítani sosem, hogy már eleve co-op-ban induljon) és bejelentkezik a profiljával, s már kezdődik is a co-op móka. Ez szép meg jó! Csak amikor eljutunk X fejezetig és kilépünk a játékból később már nem tudjuk ugyanazzal a felszereléssel folytatni. Következő alkalommal ugyanaz az a belépési metódus, csak most az utolsó Chaptert választom. Játék betölt, start gomb, csatlakozik ugyanazzal a profillal de ilyenkor már csak az én karakterem fegyverei és fejlesztései vannak meg. Az ő karakterje teljesen 0-ról indul. Mit cseszünk el? Köszi!
  • DarkSector
    #617
    Na elég érdekes ez a coop.

    itt ugy működik, hogy az online (vagyis coop-ban), minden emberke, a saját profiljával, saját mentésével mehet csak!!!!
    vagyis haverod ha magának nem gyüjtöget, akkor semmivel indul, vagy a lobby-nál, ahol kezdéskor beválogatjátok a cuccokat, átadhattok egymásnak: löszer, élet....."fegyvert nem!!!"

    és a végigjátszott chapterekből a meghivott tagnak ugyanugy fel lesznek oldva, ha lecsatlakozik, de csak azok, amiket az elejétől lenyom coopban, és a végén kap rá pontokat és értékelést.

    ha kell még info akkor irj.
    jah és ha nem akartok osztozkodni, akkor a coop trükkel csinálhattok pillanatok alatt rengeteg lőszert és életet.
    MÉGHOZZÁ úgy hogy átpakolod a lobby-nál a társadnak a cuccaidat...ezután megszakítod a kapcsolatot, de nem kilépéssel.
    konzolon ki-bekapcsolással a gépen, pc-n elég egy alt+f4
    és mivel te mentés nélkül léptél ki, megmarad a mentésed, vagyis a tárgyaid, a haverod meg utána benmarad, és vagy továbbmegy, vagy QUIT-el normálissan a menüig, és a saving content-el elmentheti magának az adományt
    :D

    és coopban pénzt, kincseket és emblémákat ..... bárki vesz fel akkkor is mindkét tagnak el fogja számolni a gép!!!!!!
    kincseken nem kell összevesznetek tehát...meg emblémákat is kilövi az a társ aki meglátja és ennyi.
  • DarkSector
    #616
    nem ő pc-n küldi asszem és az a helyzet, vagyis azt akarja mondani, hogy hostolt valaki a közepén a story-nak és egy uj live profil-ost behivott (a haverját) és aszitt szerintem, hogy akkor a haverja is az ő általa összeszedett cuccokat fogja használni...
  • kwalker
    #615
    Xbox-on játszatok vele? Már játszottam coop-ba és nekem teljesen másként működött. Akivel játszottam minden cucca megvolt amit a singel campingba összeszedett. Ez hasznos volt amikor új játékot indítottunk. Később folytattuk és mindenkinek megvolt mindene.
  • Mythic
    #614
    Hello! Haverral nyomnánk co-op-ban a Resident Evilt csak egy gondunk volna vele. Mivel egyszerre nem tudjuk kivinni, ezért fontosak lennének a mentések. Csak az a gond, hogy egy mentéstől folytatva kizárólag az egyik karakter cuccai vannak meg, a másik kizárólag alapfelszereléssel indul, ami a játék közepénél már kicsit kevés. Nálatok is csak az egyik karakter van elmentve, vagy csak nálunk van ilyen hiba? Kössz!
  • DarkSector
    #613
    re5 pc topic
  • DarkSector
    #612
    pc-s topicban talán többen válaszolnának ien kérdésre...
  • djjeges
    #611
    Sztm. telepítsd újra, és ha utána sem jó, akk keress mentést a neten Pl.
  • becsiati
    #610
    Hellóka Mindenkinek!!
    Nem tudnátok valamit csinálni ezzel a játékkal?
    Szerintem a legkirájabb az összes közül...
    Kellene valami megoldást találni mert sehogy sem tudok menteni...
    nem tudnátok ebben segíteni?
    [email protected] ra irhattok
    Előre is köszike mindenkinek
  • DarkSector
    #609
    jah nem
    :D kamerát nem lehet.
  • djjeges
    #608
    THX Dark, siker!
    Azt értem kameranézeten, hogy mint pl. a gta-ba hogy középen legyen az ember, és 1 picit távolabb.
  • DarkSector
    #607
    felteszed majd launcherrel inditasz és bal felső sarokban langue....ez ha más oprendszert használnál nem lenne kinai.
    más.
    mire gondolsz a kamerával? ez nem nfs hogy kamerát válthatsz külső meg belső nézetben....
  • Seth
    #606
    Majd a pc topikban hátha tudnak segíteni, ez itt a konzolos részleg, nincs ilyen probléma
  • djjeges
    #605
    Sziasztok, kéne egy kis segítség!Nekem a játékom kínai vagy milyen, és nem tudok elolvasni semmit.Nem tudjátok hol lehet átállítani angolra?
    A másik meg, hogy tök szar a kameranézete, azt átlehet állítani valahol?
  • Ley Roland
    #604
    Az volt :)Akk hagyjuk :D
  • GP2100
    #603
    Ez is egy dolog, de ez a post gyanúsan a pc-s verzió megjelenése után jött, amiben egyébként tényleg elég rossz az egér mozgása.( természetesen már kipróbáltam...) Na meg xfps-ről sem volt szó és az aláírásában is csak pc van, és ugye a gta4 topikba is betévedt már jópár pc-s, szóval van okom feltételezni, hogy ez pc-s kérdés.
  • Tinman #602

  • GP2100
    #601
    Nem tűnik fel, hogy ez a konzolos topik?
  • Ley Roland
    #600
    Kicsit érzékeny az egér lehet vele vmi csinálni?
  • Soldiers
    #599
    hát nincs mit
  • DarkSector
    #598
    csak a szívét...azt a piros bogyeszt adagold...
    jah és van egy titkos 2 emberes támadás is...
  • Evogordon
    #597
    Pont nekem is erre van szükségem :D
  • Soldiers
    #596
    nézd végig
  • Seth
    #595
    Lődd a gyengepontját. Ha eltűnik előlről,akkor hátulról, ennyi.
  • barracuda77
    #594
    darksektor,kicsit bővebben ????lövöm mint az őrült de mindig elfogy a lőszer és kinyír!