713
  • Keviny
    #193
    gémkjúbra kijött az összes (0-4, code veronica), szarér-hugyér van egy cubb, én a helyedben befektetnék rá...
  • DarkSector
    #192
    THX!!!
  • DarkSector
    #191
    tócsem fől néked?
    karácsonyra?

  • DoNorBi
    #190
    szenkjú
  • DarkSector
    #189
    már japán van.
    töltsd le torrent-ről, és megjött.
  • DoNorBi
    #188
    a demó mikor jön?
  • Rodman6
    #187
    Sajna a magamfajta fanatikusok beérik az emulátorral, mert ha én konzolt vennék, azt csak a Resident Evil miatt tenném. De nem veszek mert minden rész szinte más platforma jelenik meg. A többség szerencsére szépen fut pc-n is. Most éppen a Code Veronica-t nyomom, és az Umbrella Chronicles és jól fut megfelelő környezetben. Nagyon fejlődnek az emulátorok, az is érdekes hogy egy Wii játék gépigénye megegyezik egy Gamecube-val szinte :)
  • Lammer
    #186
    "gyors es szep"

    en inkabb befetrengek a kanapera, belovom a nagy tevet es elinditom gécérol nativban a gamezt...
  • Rodman6
    #185
    A legújabb dolphin emulátorral már többé kevésbe műxik! Csak sajna elég izmos gép kell hozzá, néha hajlaosak eltűnni az ellenfelek. Tény és való, az az egyetlen REami nehezen műxik emulátorral.
    http://www.youtube.com/watch?v=8iZYH5puAqY
  • DarkSector
    #184
    resi 1 remake pc-re!!!
    Hogyan????
  • Rodman6
    #183
    Én most a PC-re meg nem jelent game-kat tolom,természetesen emulátorral. Hál istennek hoosszú várakozás után már a Resident Evil 1 remake-t is sikerült megindítnai, gamecube emulátorral. Tehát már minden fut! CodeVeronica, Zero, Dead AIM, Outbreak 1-2 Survivor 1-2, Raccoon Chronicles! Mostmár kiélhetem a Raccoon hangulatom hiányát! XD
  • Waczkor
    #182
    Itt egy preview.

    Residen Evil 5 Hands-On Preview

    Nekem vétel lesz:)
  • DarkSector
    #181
    naná letiltották a köcsögök.
    bár ettől minimum darkos szintet vártam, de ahhoz képest ez is szép lett.
  • METESTO
    #180
    Mindent agyon fog verni a game
  • DarkSector
    #179
    háát jah 3 cm van eddig, amikben eljátszottam ugyanezt.
    resi-devil-dead
  • Waczkor
    #178
    Itt egy elég hangulatos videó.Ahogy elnézem sok érdekes dolog lesz benne,én már nagyon várom a fullt:)

    Katt
  • Kaplan
    #177
    Ilyen kamera nézettel, lenne egy RE2 vagy 3 brutális..
  • Lammer
    #176
    gécén es ps2on is kivegeztem mindent pro-n oda-vissza tobbszor...
    a fanatizmus az fanatizmus :p
  • DarkSector
    #175
    Nem a 3d veszi el, hanem a "nem tudok mozogni célzás közben" és "vasból van a kükorica" teszi kicsit kiábrándítóvá.
    De ez resi ha elkezdesz majd játszani a full-al, akkor fél-egy óra után leszarja majd az ember ezeket, és le nem tudja majd tenni a joy-t
    :P
    Amúgy kibaszott szép és éles lett a kép.
    Színvilág is elnyerte a tetszésemet. szerintem jót tett ez a környezetváltozás.
    :P
  • DarkSector
    #174
    Ha négy nem tetszett ez sem fog.
    :(
    Nekem a zombik hiánya volt gond, vagyis zombiknak tekinthetjük őket, de hivatalossan "paraziták által irányított emberek" voltak.
    Itt az 5.részben szerintem már nem meglepő, hogy megint ez a parazitás dolog jött elő.
    Én 4-el is iszonyatsokat nyomtam. sokszor leküldtem...pc-n és ps2-őn is megküldtem a Prof fokot.
    Már hozzászoktam.
    Itt nekem megteszi egy szebb RESI4.
    Én is örülnék egy régi 2d-s változatnak, vagy 3d-ben resi2 remake-nak, de az önámítás rossz dolog, így mindenben csak csalódik az ember.
  • Tobacco
    #173
    A grafika igy jó ahogy van, nem is a 3D az ami elveszi az ember kedvét, de remélem igaza lesz Darknak, nem csak a demoban megismert trancsir lesz.Hanem a jol megszokot sejtelmes borzongás és agyalás.
  • Lammer
    #172
    En a regi rezit a lappango para, kilatastalansag(kurva hangulatos kis jegyzetek, naplok a Zapokalipszis elottrol es utanrol) style miatt szerettem...

    ez mar nem az... es ezert egy kicsit szomoru is vagyok emiatt :(

    Deep: nem kotelezo Mansionben jatszodnia... jatszodhat akarhol, csak hagyjak meg az 1-2-Veronica-3 feelinges stilusat :(
  • DarkSector
    #171
    Igen.
    technikailag fejődött is nem kicsit.
    amit te akarsz, az stílusváltás.
    A resi egy zombi gyilok!
    Történettem, meneküléssel, lövöldözéssel, némi kulcskeresgéléssel, vagy ez az aktívásásával, kapcsolgatásával.
    ennyi.
    ez nem lesz crazy mashine-s
  • tihibaby
    #170
    És akkor ez az evolúció?
  • DarkSector
    #169
    2d-3d-s
    egyveleg.
    az visszafejlődés lenne.
    hidd el ez soha nem fog bekövetkezni.
    Nem érné meg a fejlesztőknek, mert max a hardcore játékosoknak tetszene.
    Ez tök egyszerű
    Régi idők már nem jönnek vissza.
  • tihibaby
    #168
    Nem,Én nem gondoltam semmi ilyesmit.
    Én csak valami olyanra gondoltam,mint a Vera.
    Valami 2d-3d egyvelegre.
    Tudom,ez egy szín tiszta utópia.
    De azért reménykedni szabad,nem?
    Mint ahogy csalódni is......
  • DarkSector
    #167
    Jah hogy ez az afrikai stílus nem tetszik valakinek?
    háát ez érdekes . mert szerintem jól megoldották.
    Szerintem most is resident feelinget lehet érezni.
    Jah és faxán néz ki Chris.
    Szerintem az ez egy jó dolog, hogy a mostani néger csajt kivéve nem terveztek új karaktereket.
    örülök, hogy jill mellett.
    LEON meg CHRIS viszik a sorozatot.
    Kivéve GC-re a zero-t, ahol egy Chris-hez hasonló fickó nyomja a jófiúszerepet.
    az amúgy durva volt.
    :P
  • DarkSector
    #166
    De a 4-nél vettem észre.
    ezen már miért meglepődni?
    vagy asszitted megint rögzített kameraállásos lesz. fényképekkel a háttérben?

    NONONO.
    Én legalábbis tudtam már az elején, hogy ez ilyen lesz.
    De agy-ban ugyanannyi van mint 2-ben. csak kameraállás más. Ennyi.
  • deep
    #165
    Persze hogy ez nem az a Resident Evil. Alant már kifejtettem. Imádtam a régieket, bármikor újra előveszem. De van abban valami, hogy egy újabb mansion-ös bóklászás már nem mutatna semmi újat. Újítani kell. Ennyi. Ez is hangulatos, csak máshogy. Rendben lesz meglátjátok.
  • tihibaby
    #164
    Itt van a kutya elásva....
    Ezekszerint Te is érzed hogy valami nem kóser.
    Van akinek tetszik,valakinek nem,de EZ nem Resident Evil.
    Ez talán.....Shoot'em all Evil.
    Akinek EZ tetszik,semmi gond.
    Aki meg a RÉGI Resi-t részesíti előnyben,fanyalog,mint jómagam.
  • DarkSector
    #163
    Igen már a negyedik nem hasonlítható a régiekhez, de viszont inkább így fejlődjenek, mint monnyuk a riválisok.
    !-et először nehéz volt megszokni, de közbe megtetszett.
    És különbenis a 2-ben nem a fejtörésekből volt több. NEM ETTŐL VOLT JOBB.
    Hanem az iszonyat 1a-1b-2a-2b-történettől.
  • tihibaby
    #162
    Te játszottál egyáltalán a régi Resi 1-2 részekkel?
    Másik topikban pont Te voltál az,aki arra hivatkozott,hogy a régi Crash Bandicoot részekhez,sehol nincs a Ratchet&Clank sorozat.
    Itt pontosan EZ a helyzet.
    A 2.Resi-től kezdve,változott a sorozat.Hogy jó,avagy rossz irányba,nem az Én qalitásom eldönteni.
    De EZ nem Resident Evil.
    AZ egy túlélő horror volt,EZ meg egy agyatlan hent.
    És már a 4.rész is inkább ilyen volt,mint sem.
  • DarkSector
    #161
    Nemis vágom, hogy miről beszélsz???!!!

    EZ DEMO
    Van 2 aréna harc, ebből ennyit ki mersz jelenteni, hogy semmi logikus cucc nincs benne.

    Ez csak egy kis izelítő, ahol 1-1 főmonster-t kell legyürni.
    Ennyi
    szerintem semmi nem változott.
    se jó se rossz értelemben.
  • tihibaby
    #160
    Nem vagy maradi,csak Resident kedvelő.
    EZ meg már nem AZ.
    Nekem is pont ezek jutottak eszembe.
  • Lammer
    #159
    majd atmegyunk wow styelba ne aggodj(tuti siker, nem?)... .... :DDDDD

    na vitzet felrteve... enis jol letoltottem torreMtrol (LOL DEMO!) kiirtam cd-rwre es ugy toltam... "kicsit" sokat toltott(szar rw)... meg nem jatszottam vele shockat, de vegulis ha a NÉÉÉÉGyet is meg tudtam szokni(durcazik) akkor ez is "jo" lesz(OMG! KIMONDTAM!4!4) :D:D

    graf tenyleg patent... ;>
  • deep
    #158
    Hát igen, változnak az idők, változnak az igények. Ma a trancsír a menő a kasszáknál, erre van kereslet. A régi fix kamerás fílingből kihozták szerintem amit ki tudtak, most ez dívik. Olvasam valahol, hogy a következő résszel majd megint váltanak valamerre...
  • Tobacco
    #157
    Tegnap toltam a játékot, meg itt volt pár ismerösöm is akik resident mániások.
    Grafika tipp-top, játszhatoság jó, rezident filing ZERO.
    Sikerült elcseszni az egészet 100% trancsir, no agy, vagy csak én vagyok maradi
  • DarkSector
    #156
    Lemaradt:
    szerintem a 4-nél kellett volna ezt már ezközölni, ott változott a játékmenet, akkor ezt is megváltoztathatták volna minnya.
  • DarkSector
    #155
    Én megszoktam...régebben. most sem gond, de életszerűbben nézne ki, ha nem lennének ilyen gyerekes "bugok" benne.
  • Gabe18
    #154
    Hát kinézetre szép,ez kétségtelen.
    De azért 2008-ban,illetve 2009-re mire ez megjelenik,én már igazán elvárnék valami fizikát a játékba,mert ezek a scriptre összerogyó falusiak elég bénán néznek már ki.
    És hát tényleg szörnyen zavaró ma már hogy célzás közben nem tudsz lőni.Valóban eddig ilyenek voltak a Resik,de én is nyomtam agyba-főbe a mozgást hogy ellépjek épp egy másik támadás elől,és hát persze nem mozgott a figura csak ha leeresztem a fegyvert.Nyilván megszokható újra,de szerintem nem feltétlenül helyes játékmenet.Persze legyen pontatlanabb a lövés ha mozgok,de ne legyünk már egy helyre szögezve ilyenkor.Ha végsőben lesz valóban ilyen,akkor ezt a sirámomat el is lehet felejteni.