713
  • Kandurex
    #153
    :DD
  • Alwares
    #152
    Szerintem ezt már megszokhattad volna. Bár tény az, hogy szerintem valamelyik review-ben mondták is hogy van új, mozgós lövős is benne. De szerintem felejtős. Jó így is a játék.
  • deep
    #151
    Mindkét pályán kinyírtam a bosst. Nem könnyűek:)
  • ThugEdge
    #150
    a nagy hentes formát legyakta vki? az első helyszínen én kilőttem mellette egy robbanó hordót,gyaktam shotival,ráhajintottam egy kézigránátot,aztán jött a cutscene,de sztem nem dőlt el a zsíros parasztja:)
  • DarkSector
    #149
    mivan te nem játszottál dead space-el ki beszélt itt "futva puffogtatás"-ról!
    Télleg nem érted???
  • deep
    #148
    Tapló a családod. Ez nem betegség. Így van kitalálva a harcrendszer. Ha lehetne futva puffogtatni, hamvába halna az egész játék. Kibaszottul fogalmad nincs neked semmiről se.
  • DarkSector
    #147
    de tapló vagy bazzeg.
    tán fejlődni kéne...nem.
    nekem mondod. kívülről vágom a residenteket. pont ez volt a probléma eddig is. silent - dead - alone egyik sem szenved ilyen betegségekben. tán elvárhatnám, hogy itt se legyen ilyen, mert iszonyat idegesítő, és illúzióromboló ennyi.
    nem nagy cucc szerintem azt a 4-5 cseszett kukoricát lemodellezni, még ha szétrobbanósra csinázták volna, mint a dobozokat, még az is jobb lenne.
  • deep
    #146
    Úristenlol. Sosem lehetett a residentekben célzás közben lőni. Milyen interaktív környezetet akarsz? Le lehessen legelni a bozótot?
  • DarkSector
    #145
    +még iszonyatsok hiba.
    de resident..ezért elnézzük neki.

    1.Lövés alatt nem lehet mozogni.
    2.kevésbé interaktív környezet.
  • deep
    #144
    Nnna, kipróbáltam a demot. Üt. Csodálatosan szép, élsimítás hegyek, fíling is zseniális. Egyetlen negatívum, hogy nincs vsync. Szétesik a kép forduláskor. Amúgy újabb mestermű lesz.
  • Ancsee
    #143
    Hát..ezért adjunk neki esély :)
  • Lammer
    #142
    hat, ezt akarmilyen szogbol nezem, ez hasonlo lesz a 4(NEGZ)hez
  • Ancsee
    #141
  • deep
    #140
    Ami egyébként péntek
  • deep
    #139
    Jó lesz. Végeleges megjelenési időpont:

    Március 13
  • Ancsee
    #138
    Sztem jónak igérkezik a játék csak az a baj h messze van még
  • DarkSector
    #137
    Vettem X360-at várom mint állat.
    Hallom csak 2009 márciusában jön....
  • Louis Cyphre
    #136
    Újabb gameplay:
    TGS 08: Caves Gameplay (Cam) HD
    Co-op gameplay:
    TGS 08: Co-op Caves Gameplay (Cam) HD
  • Louis Cyphre
    #135
    TGS 08: Trailer HD
    TGS 2008: Alternate Trailer (Cam)
  • Louis Cyphre
    #134
    Extended Trailer
  • Aku
    #133
    ja le kellene emelnem a 4. részt a polcomról és végig játszani megint
  • deep
    #132
    Nekem az a bajom, hogy ez így ebben a formában TÖK UGYANAZ mint a 4. És azért kicsit variálhatták volna:S
  • rumkola
    #131
    faszán irányítható ahogy látom :P
  • deep
    #130
    Gémpléj video!
  • hpnx9020
    #129
    Azért én játszom rajta ha nem bánod.
    Egész jó 1024 en és 127 cm en de te tudod.
    Neked van vagy csak hallottad valahol?
  • tarti19
    #128
    ezzel csakl anyni a ba, hog plazma tv-n , ami nem játákra való:) an sebaj:)
  • Lammer
    #127
    kepzeld enmeg mar '96ban...

    najolvan -.-
  • Seth
    #126
    Te amúgy miről beszélsz? Vmit feldugtak a seggedbe vagy csak kényelmetlenül érzed magad, ha nem írhatsz vmi okosat? Ha nem tetszik, hogy itt mások beszélgetnek a játékról, akkor menj máshova, vagy gyere vissza ,ha már megjelent a játék.
  • Louis Cyphre
    #125
    Sok-sok gameplay:
    Assembly Place Gameplay 1 HD
    Assembly Place Gameplay 2 HD
    Shanty Town Gameplay 1 HD
    Shanty Town Gameplay 2 HD
    Shanty Town Gameplay 3 HD
    Direct Feed Assembly Place Gameplay HD
  • hpnx9020
    #124
    De azért ettől a programozási hibás videótol ugye még nem ájultál el?
    Mondom én aki 98 ban már játszottam resivel.
    Tehát mondhatom,hogy szeretem.
    De minden kiderül amikor a plazmatévén megjlenik az első kép a lemezről.
    Majd akkor visszatérünk rá.
  • Louis Cyphre
    #123
    E3 Chris & Sheva Gameplay
    E3 Chris Redfield Gameplay
  • hpnx9020
    #122
    De jó hogy itt erről a játékról is tudtok mindent aztán még sehol sincs.
  • Louis Cyphre
    #121
    E3 2008: Trailer HD
  • trick daddy
    #120
    hy lessz a game-ban Co-Op---gameplay alapba ugyértve hogy nem a neten keresztül pl ugy mint az Army of Two-ban
  • Louis Cyphre
    #119
    Resident Evil 5
    E3 2008: Microsoft Press Conference Walkthrough
    link
  • Louis Cyphre
    #118
    Szkenek:
    01
    02
    03
    04
  • Tekken5
    #117
    Ez igazán érdekes...
  • Lammer
    #116
    en!en!en! :D

    most, hogy igy mondod... hopsz!44negz anno ugye az ember miert is figyelt volna az ilyesmiremegminden4... haha igy viszont ertelmet nyer az egesz^^
  • Seth
    #115
    Nem tudom ki játszott PS2-n a RE: Dead Aim-mel, de most vittem végig és találtam benne egy érdekes memót a főellenségtől Morpheus D. Duvall-tól, kiváncsi leszek lesz e köze az 5. részhez
    Íme a fájl:

    The symbol of power is in Africa...

    The symbol of knowledge is here
    in the Bio-Sphere...

    The symbol of beauty is mine...

    The beauty controls everything
    and I shall dominate it...

    Establishing a kingdom where beauty has absolute authority is the
    dream, which I must make a reality. I was disappointed by Umbrella's
    betrayal, but that's fine, I'll just use them in return. If
    I secure enough funds,

    I will materialize the construction of my kingdom deep in Africa.

    Morpheus D. Duvall
  • LeonSKennedy
    #114
    A GC-s RE Remake tényleg mindent üt.Ha másért nem,de ezért (meg a Zero-ért) mindenképp érdemes volt a kockára beruházni.:)

    A 4-ik részes "tömeghent" meg jól bevált ,már ami az eladási statisztikákat illeti.Annyi portja született mint égen a csillag.Várható volt ,hogy maradnak ezen az "akció-lövölde" árkád vonalon az 5-ik részben is,mert lényega bevétel és Nintendon már nem arattak nagy sikereketa hagyományos részekkel addig a bizonyos forradalmi újításig.Sajnos...

    A régi idők szépek voltak,de sajnos elmúltak.A túlélő horror műfajának végképp leáldozott.Ma már úgyis csak az eladható ahol csilivili a grafika,robban minden és hiperszuperlátványos a játék.A történet vagy a hangulat már csak nagyon kevés embert érdekel és igencsak másodlagos lett.Végülis mért akarna egy mostani gamer egy ódon kastélyban mászkálgatni meg ládákba pakolgatni,meg tárgyakat cipelgetni jobbra-balra, végülis az inkább türelemjáték volt.Valahol meg is értem,hogy mára megváltoztak az igények is.Pörgősebb játékokra van manapság kereslet.Ez a survival műfaj 96-ban még bőven eladható volt ma már nem.

    Igaz én még azon kevesek közé tartozom aki a hangulata miatt szeretett bele egy sorozatba,mert nekem még mindíg az első három meg a Code:Veronica jelenti azt,hogy Resident Evil.

    Persze az 5-ik rész így is pazar kinézetű lesz és előbb vagy utóbb én is beruházok Nextgenre,szóval kap tölem még egy esélyt a sorozat.Ha ezúttal is csalódok akkor az utolsót.

    Bár így belegondolva tulajdonképp adhatnának teljesen más címet is neki ezentúl mert a főszereplő (Chris Redfield - RE1) személyén kívül sok hasonlóságot nem fedeztem fel az alapjátékkal.Viszont ennek ellenére a Trailer nagyon ütősre sikeredett.