713
  • Grizzly4x4
    #353
    Véleményem szerint aki ezt a játékot nem coop-ba nyomja az hülye!! Nekem nemrég járt le a 3 hónap goldom de mivel van a játékban system link lehetőség így Kai-on keresztül toltam végig egyik kiváló cimborámmal és kurva jól szórakoztunk. A vége már nagyon beteg, és igaz hogy residentesebb de nekem az eleje jobban tetszett mert akkor nyilt terepen kellett harcolni az valahogy állat volt. A legjobb rész pedig szerintem az amikor a hummer gépágyújával kell azt a nagy behemotot kinyirni, na az a része a játéknak grafikailag komolyan mondom verhetetlen!!! ezek a japán arcok nem szarral gurítanak az tuti
  • Ragnar360
    #352
    Tisztában vagyok azzal, h elég szar lett, de nem érdekel mivel coopba tolom Liveon - szal nem nevezem hibának ezt, mivel nem érint és szeriten nem is fog :)
  • GP2100
    #351
    Ha coop-ban toltad, akkor nem is találkozhattál a játék (szerintem)legidegesítőbb hibájával, a "néha" bénázó AI szerencsétlenkedésével.
  • Ragnar360
    #350
    Huh, jó topik

    Tegnap hajnali fél 5 ig toltuk (volt egy kis lemaradás a kedves partneremmel) Chapter 3-1 től toltuk egészen a 6-2 -ig, majd aztán közös megeggyezés alapján úgy döntöttünk ma fejezzük be inkább :)

    És akkor ide is:

    Nem tudom mivan velem, az ujjamat tördelem izzad a tenyerem. Az asztalon egy lemez szemezget velem, kezembe veszem rá van írva nagyot üt a game csúsztass a boxba. Így is tettem haver a felirat nem volt hibás, letaglózott a cucc ez nem lehet vitás. A szó és az időm kevés többet nem irok, Jun Takeuchi mestermûvet alkotott.
    "RESIDENT EVIL 5"
    (ZomBishop)

    Semmi bajom nincs a játékkal, minden faszság amiket összehordtak róla legalábbis nekem, nem találtam benne semmi bosszantó hibát vagy egyéb kontra dolgot.
    Itt a vége felé volt már egy-két nagyon pici negativum a pályákat illetően - meg talán a katonák is eléggé erőltetettek lettek, csak picit fura volt, de lehet csak mert kicsit kábák voltunk már :DDD

    De a kényeg a lényeg, ezt a játékot kár kihagyni bárkinek is!

    .
  • deep
    #349
    Hát hasonlítsd össze vele és nélküle mekkorát sebződsz 1 lövéstől. Én úgy vettem észre hogy hatásos. Nyilván csak a lőfegyverek ellen hat. A másik mellény a közelharci ütések ellen véd.
  • Hoz_Hun
    #348
    Tudom mire való, csak azt nem mennyire hatásos. Úgy érzem néha a hely többet ér mint amennyi védelmet az nyújt. :(
  • deep
    #347
    Kedvezményes hamburger és hot-dog vásárlására jogosít. Szerinted mire jó a golyóálló mellény?
  • Hoz_Hun
    #346
    Tegnap befejeztem. Az 5-6 Chapter már egész Resident Eviles volt.
    Összeségében nagyon jó játék. Kár hogy sok kis idegesítő dolog rontja az összképet (egy kicsit).
    Sheva-val marha furcsa ez a fordított képernyő. Viszont a földön fekvő késelése nagyon jó. Amúgy a "golyóálló" mellény jó valamire, vagy csak a helyet foglalja?
  • GP2100
    #345
    Ez is egyszerű megfelelő taktikával, csak egy kicsit időigényes. Persze ha már legalább másodszorra viszed végig és van pl. egy öröklőszeres, feltápolt magnumod, akkor tényleg semmiség...
  • GP2100
    #344
    Van egy rakat taposóakna, tedd ki őket az útra, miután ráment az a "valami", kezd el lőni a gyenge pontját(az a pirosas, fényes része).
  • deep
    #343
    Gránátot neki. Meg amikor megpihen, akkor menj oda és üsd kézzel-lábbal.
  • Hoz_Hun
    #342
    Az lesz a mókás mikor kettő jön belőle, egymás után. Annál szűkebb helyen. Előszőr sírtam, aztán röhögtem aztán sírva röhögtem...
  • deep
    #341
    Lőjed vaze!
  • nzoli17
    #340
    hello
    én ott akadtam el mikor ilyen repülő kukac vagy mi ellen kell harcolni
    ilyen földes utón van
    még a játék elején
    valaki segitsen léci mert nagyon tetszik a játék és végig akarom vinni
  • Adi
    #339
    Amikor kamrába vannak a lángszórók?
  • Istencsászár
    #338
    na ezt nem vettem észre, pedig mindig kutatok, köszi:)
  • Kaplan
    #337
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Felmész a minigunhoz az egyik ilyen emelvényre és lövöd őket ezerrel. :)
  • Istencsászár
    #336
    6-3, help

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a leges legvégén, ahol be kell jutni a géphez a hangárba, előtte pár ajtón át kell menni és az utlsónál két kártya kell ami a két daginál van... valami tipp? mire oda eljutok semmim sincs, totál esélytelen vagyok
  • trick daddy
    #335
    én már sheva-val nyomom XD
  • Cobraz
    #334
    Hogy kell kinyírni azt a főellenséget, ahol a lángszórót kell töltögetni?
  • Istencsászár
    #333
    A helyszínekből adódóan nincs benne para, sok a nappal a szabadban játszódó rész, de most így a vége fele olyan igazi Resi hangulatú helyszín van, azt nem mondom hogy para lenne, de nagyon hangulats.
  • CalebJoe
    #332
    Ja WII-re na hagyjuk inkább célkeresztes baromság Raccoon City-ben, a RE:Survivor volt PS1-re ilyen, szerintem ez megöli a játékot na mindegy lehet valakinek bejön.
  • Tobacco
    #331
    igen, végre 3 új resident rész jön még ebben az évben ami régi resident filing lesz
    Video
  • Waczkor
    #330
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A szemét lődd,majd amikor összerogy,akkor adj neki,ezt eljátszod párszor és meg fog halni:)
  • liverpool123
    #329
    hát ez a láncfűrészes tag halhatalan:D hiába lövöm ki az összes robbanó hordót célzom a fejét nem akar megdögleni
  • Istencsászár
    #328
    most vagyok 8 óránál és még 2 chapter van... nem kell rohann, lehet nézelődni, gyönyörödni a kincseket felkutatni, tápolni, persze lehet rohanni is előre:)
  • liverpool123
    #327
    kösz megpróbálom
  • Neogan
    #326
    Upgradeld a fegyvereidet amennyire csak tudod. Használd a robbanó hordókat. Mikor megjelenik fuss le gyorsan a lépcsőn és lődd le a lépcső melletti falom lévő trafó dobozát, hogy megrázza a tagot. Ha hátratántorodik, használd a közelharci támadást. Ha közel ért rohanj. Ja és a shotgun + fejlövés a barátod.
  • sylars
    #325
    the mercenaries mód pályáit hogy lehet feloldani ?
  • liverpool123
    #324
    ti hogy öltétek meg azt a láncfűrészes tagot? csak lövöm, lövöm de csak a lőszert pazarlom és nem hal meg.
  • Hoz_Hun
    #323
    Hát nem vagyunk egyformák. Én az óvatos típus vagyok. :)

    Amúgy aki a láncfűrészest kitalálta rohadjon meg!!! Szinte az összes spórolt lőszerkészletem megeszik. Az milyen már hogy aknára megy beleengedek egy tárat a magnumból, két tárat az mp5-ből és csak jön, csak jön... utána meg bead belőle mégegyet. Pffff
  • Hoz_Hun
    #322
    Jhaaj, egyébként nem tudom olyan vegyesek az érzéseim. Előszőr is a grafika az szuper, tele minőségi átvezetőkkel, nagyszerű hang. Történet... na az egy nulla a RE4-hez képest (pláne a töbiekéhez). Áttekinthetetlen, nincs rendes cél a helyszíneket inkább Tomb Raideresek mint RE-sek. Az irányítás, inventori... ebbe bele se megyek. Az meg, hogy vehetek rakétavetőt, de nyomorult lőszert a 9 mm-be meg nem... vicc.

    Ettől függetlenül a játék élvezetes, meg jó, de mint Resident Evil nem.
  • Kaplan
    #321
    Gyakorlott Resi játékos vagyok, talán ezért. Nem rohantam kényelmes tempóban játszottam. Ennyire jött ki. :/ De most elkezdtem Veteranon, ebben már több kihívás lesz azt hiszem. :)
  • Hoz_Hun
    #320
    Amúgy hogy a rákba vitted végig 8 óra alatt? Nekem szerintem több mint 10 óra benne van és még csak a 4 chapter második felénél járok.
  • Hoz_Hun
    #319
    Attól még lehetne parás, lásd Dead Space.
  • DarkSector
    #318
    igen a régiek nem ienek voltak, de a régiek nem is ma voltak, és nem full 3d-s környezetben, és nem ennyi pénzből.
  • tarti19
    #317
    Srácok átpörgetés után veterán fokozaton mely fegyverek kifogyhatatlanok?
    Kajak néztem az első chapter közepén,de semelyik sem volt az:(
  • Lammer
    #316
    "Semmi para nincs benne, egy szimpla akciójáték, profin kivitelezve."

    [felve megszolal]
    de-de-de egy rezinek nem ilyennek KENE lennie
  • Istencsászár
    #315
    Nekem maximálisan bejön, változatos, hangulatos. A grafika mondhatom, hogy A legszebb amit eddig láttam játékban, annyira elvan találva minden, a fények, a tű éles textúrák, a tökéletes mozgások stb, minden a helyén van.

    Semmi para nincs benne, egy szimpla akciójáték, profin kivitelezve.

    számomra tökéletes.
  • Sund
    #314
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csald be a kamrába, húzd meg a kart, és amikor ki szeretne jönni, kínáld meg egy shotgun lövéssel az ajtóban állva. Az hátralöki, és mire összeszedi magát már késő.