713
  • #713
    Hop a link lemaradt:)

    http://www.youtube.com/channel/UCEmL18Oiahb4nBG0DOLmc4g
  • #712
    Sziasztok! Imádom a Resident Evil sorozatot és amikor megvettem az 5. részét a Steames nyári akcióban, gondoltam készítek róla egy végigjátszás videót. Az összes BSAA jelvényt is megszereztem, aki csak arra kíváncsi a videók alatt ott van hogy hány percnél találja meg.
  • Haulin
    #711
    Sziasztok. Egy kis taktikai segítséget kérnék. Ott tartok, ahol gázcsapokat kell elzárni és jön 2 láncfűrészes pofa. Elsőt ( ami a rácsos ajtót szedi szét) könnyedén legyőztem, de a másodikat ahol a taposóakna van azt nem tudom akár hogy próbálkozok. A csaj általában csak áll mint f*sz a lagziban, hiába adok neki támadó parancsot akkor meg rohangál. Megpróbáltam azt is, hogy amíg nem ér fel a pofa gyorsan tekerem a csapot és rohanok a cél felé, de az a ribanc mindig leragad és nem jön ajtót nyitni. Ti hogy oldottátok meg ezt a buta ai-t? ( társra gondolok)
  • The Protector
    #710
    ki tudja?:)
  • Seth
    #709
    3 hónap alatt talán már sikerült neki :D
  • The Protector
    #708
    Szia.

    Milyen platformon játszod?
  • Skorzeny8814
    #707
    Sziasztok! Remélem nézi még valaki ezt a fórumot. Hol találhatok olyan trainert vagy cheatet, amivel elérhetővé tehetem a külsőket a karaktereknek? Eléggé macerás keresgélni ezeket a szétlőni való emblémákat.
  • miking73
    #706
    sziasztok!dlc-k mikor nyilnak meg?rögtön?vagy egyszer végig kell vinni?
  • vegytek
    #705
    egyszer végig kell vinned a játékot, majd a Bonus Features-ben tudod unlockolni. link
  • Foxy0
    #704
    üdv
    fegyókat hogy lehet végtelen lőszere fejleszteni?(már fulra fel fejlesztetem meg anyit tok hogy vmi tapasztalati pont is kel)
  • vegytek
    #703
    PS3-ra RE5 gold edition eladó
  • ToMM23
    #702
    Sziasztok! Régen ment még vagy Tungglen vagy Hamachin coopba a Teknogods os inditoval. De már nemtudjuk hogy is kellett.. :S Mert sehogy sem akarja látni a másikat.. Tudtok segiteni benne? (remélem nem ilyen "vedd meg" jellegü válaszokat kapok...)
  • DarkSector
    #701
    Pc-X360...sajna Ps3-am nincs....S:
  • vegytek
    #700
    ps3-on szokta vki még tolni coopban?
  • DarkSector
    #699
    nm bármikor szolj ha van gáz főleg re és live témában...:)

    Menteni fog a játék de figyelj ha mentesz, és letörlöd a géről a gémet vagy win reinstallt csinálsz akkor ne csak a Resident Evil 5 mappát rakd el,

    ami win7 x64 esetében itt van:
    c:\Users\rendszergazda neved\Documents\My Games\Capcom

    hanem kell maga a profilod is.

    Ez win7 x64 esetében itt található:
    c:\Users\rendszergazda neved\AppData\Local\Microsoft\Xlive\

    Ez a 2 cucc együtt a mentés GFWL játékoknál!!!!


    ****Online profil esetén nem gond a második mappa tartalma, mert online profil az online tárolódik és lekérhető később!!!****
  • Foxy0
    #698
    kösy
  • DarkSector
    #697
    Live profilt kell csinálni.
    Offline kell warez-hoz, mikor elinditod, belépsz a GFWL-ba akkor a szerződés elfogadásakor görgesd lejjebb, és lesz kéken egy szöveg: Local Profile.

    Erre nyomj rá.
  • Seth
    #696
    Ja igen. Windows Live profilt kell csinálni. Azt ne kérdezd hogyan (vhol játékon belül, home gomb talán? de elvileg ki van írva), mondom nézz be a pc-s topikba, ott jobban tudnak segíteni. Konzolon nem kell ilyennel foglalkozni
  • Foxy0
    #695
    anyit tok vhova bekel jelenkezni vmi live-hoz és akk birok
  • Seth
    #694
    Kérdezd meg a pc-s topikban, ott biztos tudják.
  • Foxy0
    #693
    SZIASZTOK FEL RAKTAM A JÁTÉKOT JÁTSZOTAM ÉS SOKÁIG JUTOTAM DE VISZONT MENTENI NEM BÍRTAM EZ MÉRT VAN?
  • DarkSector
    #692
    Igen érdemes az egész Xlive mappát és nem lehet gond, hülyén van megoldva de sajnos ez van csak. :)
  • fearfan
    #691
    Akkor legközelebb ezt a mappát mentsem le a játékmentéssel együtt,hogy működjön?köszi a segítséget :D
  • DarkSector
    #690
    Nem sajnos nem...
    Attól hogy ugyanaz a név, még a legenerált mappának a kódja más lesz, ez 16 karakteres, és asszem E000-val kezdődik mindig....

    Win7 x64:
    C-n találod ezt a mappát, keress egy c:\Users\Rendszergazda\AppData\Local\Xlive\Content mappát ebben lesznek a megvett letöltött tartalmak (0000000000000000-as mappa) és a többi a profil, az E000...-ások.

    Hogy melyik melyik a profiloknál, azt úgy tudod lenézni, hogy ideiglenessen kiszeded 1 kivételével a többit és a játékba lépve ránézve látod melyik az az 1 profil ami bentmaradt, ha esetleg több profilod van.
  • fearfan
    #689
    Akkor ezt valszeg buktam,mert csak a játékmentést mentettem le,mielőtt oprendszert töröltem és a gfwl-os profilt meg nem,de a jelenlegi profilnak is ugyannaz a neve,mint az előzőnek volt,tehát van olyan lehetőség,hogy egy config fájlt szerkeszthetem v hasonló ügyeskedéssel?
  • DarkSector
    #688
    GFWL-nál kicsit bonyolult a dolog, sokan buktak és buknak is vele, mert TUDNI KELL hogy a GFWL mentések csakis a PROFILLAL együtt használható.
    Ha OFFLINE azaz LOCAL profilt csináltál, akkor magadnak kell lementegetned a profilt tartalmazó mappát.

    Ha ONLINE akkor csak bejelentkezel, letöltöd a gépre, majd jöhet a játékmentés, amit a helyére kell másolnod, ahol azelőtt volt, mielőtt kiszedted a helyéről...

    Ha kell még infó, segítség csak szólj.
  • fearfan
    #687
    Hello!Azt szeretném tudni,hogy a mentéseket hogyan tudom beimportálni a mentéseket,hogy a GFWL is elfogadja és lássa?előre is thx
  • szocs30
    #686
    Hello! Megakarom majd venni ps3-omra a Resident evil 5-öt, de előtte leakarom tölteni a demóját, vki nem tudná hogy hogyan tudnám ezt a műveletet megcsinálni, mert keresgéltem, dse nem sok mindent találtam (vagy lehet hogy rosszul kerestem).Előre is kösz!
  • McCartman
    #685
  • DarkSector
    #684
    ha te mondod. :)
  • McCartman
    #683
    nem a joy miatt ilyen.
    hidd el ha pcre kezdték vna el fejleszteni nem ilyen lenne.
  • DarkSector
    #682
    már közben észrevettem hogy nem érted, hogy ez nem a joy miatt van így, de mindegy.
  • McCartman
    #681
    "ez az irányítás lehet , hogy elmegy konzolon a gamepad miatt , de PCn egyszerűen röhejes."
    de ez az.
    te meg végülis ott válaszolgatsz ahol akarsz.
  • DarkSector
    #680
    ez nem off.
    nem platformfüggő az egyhelyben állás.
  • McCartman
    #679
    mondtam , hogy ne itt OFFolj.
    link
  • DarkSector
    #678
    nem érted, ez re...látom te arra gerjedsz hogy konzol vagy pc, joy vagy ALT.

    Nem haver ez RESIDENT EVIL. Világ életében ilyen volt, a Resident-ekben nem mozoghattál lövés közben ez egy túlélőhorror, nem futhatsz el a zombik ellen, akkor lenne fakocka, mert minden pisis meg tudná csinálni, így is elég könnyű lett.

    mondom játsz Silent Hill-t, abban engedik hogy mozogj.

    nézd meg a 98-as re1-et ua hát ezt is nosztalgiából hagyták benne, sok embert zavar, de csak mert mindenki máshoz van szokva, régi hc residentes emberkéknek ez a lényeg nekem még a kamera is visszaállhatna a régi módba, de azt elvetették sajnos.

    vagy ott van a final fantasy mint rpg, próbálj meg lövöldözni meg ütni hogy közben mozogsz....
    hát nemtudsz, ezért kell taktikázni.
    tudom kényelmetlen sokaknak, nem is hibáztatlak érte, de nem a játék meg nem a port szar (mert pc-re kiválóan portolták!), hanem nem a te stilusod ennyi.
  • McCartman
    #677
    hude gyors voltál.:D
    közben látom rossz topicba ment.
    ez a nehézség is egyben , hát elég szépen fogalmaztad meg.
    sztem épp ezért butították az AIt olyan egyszerűre mint a fakocka.
    ez az irányítás lehet , hogy elmegy konzolon a gamepad miatt , de PCn egyszerűen röhejes.
    nade nem itt van ennek a helye , folytköv a masik topicban ha gondolod.
  • DarkSector
    #676
    gratulálok, (nem tudsz egyszerre menni és lőni)
    ez benne a nehézség egyben, ez régen is egy ilyen stilusú játék volt, ahhogy rengeteg rpg rts....stb
    ez nem szar konzolport, hanem max nem tetszik neked a stílus. játsz mással.
  • McCartman
    #675
    ekkora igénytelen konzolport szart.
    mi ez a nézet?
    nem tudsz menni és lőni egyszerre , ezt már a Doom első része is tudta produkálni.
  • Seth
    #674
    Igen, eladhatod mindet