64
  • gordonmail
    #64
    Nmebaj, az a lényeg, hogy én már ULTRAKIRÁLYúl várom, már van saját poszter iss :)
  • VRSDM
    #63
    és ezek a képek, még a legelső kiadott képek köött voltak... (még a tavaly nyári GAMESTAR-ban is bennevolt... nevárj tőle semmit nem igy né ki
  • VRSDM
    #62
    meg, a grafika az nem számít semmit, az ÖSSZHATÁS A LÉNYEG, ami a DOOM-ban sztem nagyon nem volt meg... ellenben a FEAR-el ott igen.. és az meg, iszonyatcsunya nálam
  • VRSDM
    #61
    nemértem minek fikázzátok, én játszottam az Aplha-val és engem teljes mértékig, kielégített, és rengeteg ideig, jot játszottam vele.
    és a grafika, iszonyat nagy, még igy dX8-al is... és a gépemen csodásan elfutott... (1,6AMD - 512SD - radeon 9550
  • Dr4gonlord
    #60
    "Báár részemröl Unreal Tournament 2007 yeeeeeeeee ezaz egy játék amiben soha nem lehet csalódni. tuti befutó lessz és veri az összes eddigi fps gémet! bár remélem 2007 elött jön ki. "
    Igen, igen IGEEEEEEEEEEEN!!! :D:D 2006 nyarára tervezik, kb, most vannak olyan 20% körül a játéknak.
  • NEOreg3
    #59
    elolvastam, akkor is FPS, sőt még erősebb lett bennem ez a feltételezés:P
  • Crokin
    #58
    Fejezd már be a hülyeséget pls. Itt olvasd el a játékmenet alatt írt szöveget, aztán hajtogasd az fps baromságodat kis h***egy***k.
  • ember66
    #57
    Mire ez a játék kijön szerintem eléggé bele fog olvadni a sok tucatfps közé bár talán a hangulata megfog majd valakit. Ha akkor kijött volna amikor a far cry akkor kb ért volna valami ez a véleményem.
  • NEOreg3
    #56
    ok, szerintem FPS és a FEAR verni fogja

    nocomment
  • haxoror
    #55
    Sztem téged nem érdekel a játék, felületesen összeolvastál róla pár infót és most azt várod hogy összefoglaljam a STALKER topic több mint 6000 hozzászólását amiben szinte minden le lett írva a STALKER-ről és a hozzá kapcsolódó hírekről?
    Ha érdekel hogy miért rpg a STALKER akkor legyél önálló és olvass, ha meg nem érdekel akkor gondolom megérted hogy a továbbiakban engem miért nem érdekel hogy te mit hiszel erről a játékról :)
  • NEOreg3
    #54
    #31-re konkért hsz-t

    #52-re konkrét linket kérnék

    #52-re az lett a benyomásom, hogy sima FPS jó fizikával meg agyondícsért AI-val, de egy szót sem találtam, arról ami RPG-re utalna:P
  • haxoror
    #53
    #31, #52
  • AeroS
    #52
    Ha vki meg akar S.T.A.L.K.E.R.-rel jobban ismerkedni(ameddig kijön), annak ajánlom a haverom oldalát: Stalker Hun.
    Sztem naggyon jól megcsinálta az oldalt hihetetlen fílingje van.
  • NEOreg3
    #51
    írj már lécci egy kicsit a stalkerről, mert úgy látom, hogy itt rajtadkívül nem sok embernek van róla fogalma, hogy mi is az. Oszd meg a tudásodat ó nayg STALKERNEK mestere.
  • phunky
    #50
    Hát a doom 3-al vagy a quake4-el sem veheti fel garfikailag a versenyt a S.T.A.L.K.E.R. az tuti. max a játékélményét tekintve a képek alapján mulhatja felül. jóval nagyobb szabadság érzést ad mint a doom3 (attol félek a quake4ben is elfogják követni ez a hibát)nem leszünk csak kis folyosókra beszorítva. ezért szerettem pl serious sam 1-2 ott a totálisan nagy pályákon yo volt irtani. meg szerintem a S.T.A.L.K.E.R.-nek ezerszer jobb filingje van. na röviden ennyi.
    Báár részemröl Unreal Tournament 2007 yeeeeeeeee ezaz egy játék amiben soha nem lehet csalódni. tuti befutó lessz és veri az összes eddigi fps gémet! bár remélem 2007 elött jön ki.
  • ExploZiv
    #49
    Csak nehogy olyan elcsúszások legyenek a megjelenési dátummal, mint pl. a HL2 esetén voltak...
  • AeroS
    #48
    Hát én amikor megtudtam (kb1.5éve), hogy lesz A S.T.A.L.K.E.R., akkor nagyon megörültem, mivel azt hallottam róla, hogy teljesen újszerű lesz és hát a grafikája meg teljesen elképeztett a képek alapján.
    Csak hát akkor még úgy volt, hogy hamarosan kijön, akkor pedig hatalmas szenzáció lett volna(még most is az lenne). De ez az állandó határídőtologatás, és bizonytalanság engem eléggé kiábrándított(nemtom ki hogy van vele).
    Szóval sztem mire kijön, már nem lesz akkora szám, mint várjá(to)k.
  • spk202
    #47
    öööööö
  • haxoror
    #46
    Mivel nyilvánvaló hogy még mindig a leghalványabb fogalmad sincs arról hogy mi a STALKER így maradjunk abba hogy neked nem fog tetszeni, majd ne töltsd le és ne is fárassz senkit a topicjában majd ha kijön.

    Ez a legjobb:
    "MEg az NPC-k ugye a nem játékos által irányított halálután bizonyos időnként respawnoló "élőlények"."

  • NEOreg3
    #45
    néztem, mielőtt linkeltél volna, és RPG szóra kidobott vagy 20 hsz-t, abból 4-5 az, hogy valaki nem hiszi el hogy RPG lesz és a FEARhoz hasonlítja:P

    LEhet beszélni más karakterekkel akiktől a külédetéseket kapod, így több végigjátszás (vagy mégsem) lehtséges. Nos a több végigjátsszás, azért nem korlátozódhat csak az RPG-kre. Ennyi erővel a JK Jedi Academy is RPG, mert ott szinteket lépve sajátíthatod el az erőhasználatot és te döntheted el, hogy a jó, avgy a sötét erő tulajdonságait akarod fejleszteni, így két befejezés is leehtséges. MEg az NPC-k ugye a nem játékos által irányított halálután bizonyos időnként respawnoló "élőlények". Nah ebbe nemigazán tudok belekötni, ilyet nemnagyon látni manapság csak RPG-kbe. De számomra akkor lenne egy igazi RPG, ha lennének benne skillek (lockpick, robbanószer-számítógéphasználat, járművezetés stb.) és szörnyeket írtva szintet lépnél, de egy ilyen modern FPS lévén nemnagyon lehet megoldani, hogy level 10-esként a kispisztoly 20-at, míg 3-asként csak 5-t sebezzen. Továbbá nem követelmény egy RPG-nél de azért jó lenne ha a kinézetünket magunk kreálhatnánk meg, és általunk válaszott páncélokkal tarkíthatnánk kinézetünket.

    A STALKER FPS lesz néhány RPG vonással bye
  • haxoror
    #44
    Amit leírtál az a Diablo és az tényleg nem rpg.
    De.
    A STALKER-ben lesznek igazi(!) küldetések, NPC-k, a tetteid befolyásolják a világot körülötted stb. tehát a STALKER EGY RPG.
    Az egyetlen amibe az "szerepjátékosok" beleköthetnek hogy tudni kell majd benne célozni és nem egy láthatatlan dobókocka fogja eldönteni hogy az ember eltalál-e vmit de ez igaz volt a Deusra és a Morrora is és csak a komlett elszáltak mondják hogy azok nem rpg-k.

  • Csoder
    #43
    FPS néhány RPG elemmel szvsz
    Bár csak akkor tudok korrekt véleményel szolgálni ha kezem közé kapom a gamet :)
  • Adrian Graves
    #42
    No nem, a STALKER nem RPG, attól, hogy egy játékban skillek esetleg tulajdonságok, feat-ek, sőt -fantasy esetében- ne adj isten mágia van, attól még bizony nagyon nem lesz RPG. Lesz helyette egy FPS beépített feature-ökkel. Ez nem az én véleményem. Aki szerepjátékos, az biztosan látja a különbséget.
  • janyikzs
    #41
    Hát...

    Mire kijön, ezekkel a képességekkel sehol nem lesz. Még pár éve "ütöttek" nagyon a képek, de ez jövő tavaszra kb. olyan szinten lesz, mint a Jedi Knight 3. Academy a megjelenéskor. Az is csak a Quake engine-t nyúzta le sokadszorra.

    Még ha most megjelenne, lenne esélye, de a karácsonyi dömping után.... semmi.
  • Rpee
    #40
    Bárcsak Kijev polcain láthatnám a Stalker bétát, mint anno a HL2 esetében.
  • Daniel Jackson
    #39
    Sajnos úgy látszik, hogy ők is beleestek ugyanabba a hibába, mint a Valve és a Half-life.
  • haxoror
    #38
    Attól hogy first personos még nem csak egy fps a sok közül, 120 skill meg kismillió képesség volt a Deus Ex-ben és a Morrowindben ezért ezek RPG-k pedig fps nézetűek, a STALKER-re is ezt ígérik (és muszáj is belerakniuk különben biztos bukás) és mivel semmi olyan hír nem volt hogy ezeket a fícsöröket ki akarják szedni így a STALKER is RPG.
  • Battlefront
    #37
    de a grafika jeles
    már a felénél tartok nem tudja valaki hogy a Warnert nevű pályánál hogy kell tovább lépni
  • Battlefront
    #36
    rossz játék nem várom
  • Goth
    #35
    *akkor is
  • Goth
    #34
    lószaft, mindkettő fps ráadásul mindkettő egy-egy rakás szar.
    Ez az agyba-főbe lövöldözős szar neked rpg? nah na nevettess már...
    Ha 120 skill meg kismillió képesség lenne benne, akkor lineáris dúmszar maradna.
  • csuhi
    #33
    gratulálok...
    egy fél évtized alatt eljutottak oda, hogy a játék előrehaladott állapotban van
  • spR
    #32
    Jah. Kicsit se szánalmas, a Gamespot-on már 454 screenshot van a játékról, csak éppen maga a game baszik megjelenni...
  • haxoror
    #31
    nesze :)
  • RpPRO
    #30
    En csak azt nem szeretem, h funek-fanak nyilatkoznak evek ota, h ez milyen jo, meg az hogyan van megoldva, mindig egy-ket uj kep elojon es aztan a nagy semmi....

    Kicsit tulmarketingoztak mar magukat, uncsi.

    Szerintem elobb csinaljak meg a munka garmadat, majd johet a reklam. Nalam 2 etalon van, Far Cry, Riddick, ezek verprofi produktumok, nemcsak a jatekot illetoen, hanem a promociot illetoen is, nem csusztattak oket eveken at. Grrr.
  • NEOreg3
    #29
    dobj meg egy linkkel:)
  • haxoror
    #28
    Akkor nézzél utána mégjobban mert még mindig nem vagy képben.
  • NEOreg3
    #27
    CS egy rakás sz...
    ez pedig FPS-RPG keverék lesz, ahogy jobban utnanéztem, de most exp-t fogunk kapni minden egyes szörny után, amit sebzés, futás, ugrás közt leht majd elosztani áhh kérem...

    ha ez igaz akkor tényleg nem érdemes a FEAR-ral említeni, mert az verni fogja

    np
  • ttbela
    #26
    'Dúm-Unríl-Kvék Verő,'
  • ttbela
    #25
    vazze, hány éve halogatják?
    úgy be volt sózva mindenki
    "Atyavilág Stalker, az kell, az király"
    "Stalker után nem lesz élet"
    "Dúm-Unríl-Kvék erő, ez az überkirály"
    Aztán baszott rá kijönni