6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • csgj
    #2806
    hát igen, ha hiba van, ahhoz patch kell. én viszont nem láttam eddig egy hibát sem...
  • NEOreg3
    #2805
    egy cracktől nem lesz hibamentesebb a játék...
  • csgj
    #2804
    nemtom miért nem megy ilyen rohadt sok embernek crackel a game... a #2515-as hozzászólásban belinkelt crack nekem tökéletes! azt próbáljátok ki, sima nocd crack
  • PTW
    #2803
    gondolod hogy az a verzió nem fogja ezt csinálni?
  • bandika64
    #2802
    Most hogy nézem a trailert eszembe jutott hogy kire hasonlít az a piros páncélos tüzes csávó. Hát naggyából én nézek ki úgy City of Villians-ben
  • Rage47
    #2801
    én egy reloadedre várok...
  • csabesz1987
    #2800
    de azt nekem nem tölti le jól mindíg híbás a csomagolt file
  • csgj
    #2799

    - Hé haver! A szemembe nézz, ne ...öhmm..oda
  • Tomi2345
    #2798
    valaki tudd megoldást a #2779-re?
  • PTW
    #2797
    kicsit szomorú vagyok, még semeddig sem jutottam el a játékban mer egyfolytában kidobál "hibás memóriacímzés"re hivatkozva, ja most meg azzal dobott ki hogy, nem tud megnyitni egy .bik videot... normális ez?????
  • Csero90
    #2796
    Bakker ott volt a szemem előtt a maiden szeme és az téleg sárga de 2 sárga van és azért voltam összezavarodva bakker THX!!!
  • BEAST #2795
    hmm , szerintem nezd meg megint mert nekem voltak visszamenoleg menteseim ... egyetlen egy helyen mentettem a vegen ahol valasztanom kell a befejezesek kuzol , a tobbi mind autosave
  • NEOreg3
    #2794
    de mivel az autosavek mindig egymást írják fölül...:(
  • bandika64
    #2793
    Csabesz...
    A krekked szar.
    Ha lejebb görgetsz ott látsz a 2733-as hozzászólásnál találsz egy linket ami állítólag működik.Próbáld meg lehet hogy jó lesz én most próbálom behívni a demóban az E3-as pályát amiben benne van az összes skill és varázslat.
  • Alwares
    #2792
    Király! Már a Chapter 5-ben tartok rohadt jó ez a játék szerintem még ma végigviszem!
  • BEAST #2791
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a soulos cucc a szarkofagos teremben van , ha leverted az osszes zombit elomaszik egy lich , ha ot is megolted a szarkofagban megtalalod , a heart abban a teremben van hol sok ghoul tamad rad (ugrabugralo nagyon idegesito es eros ellenfelek) , ez a legnagyobb terem , van egy nagy hid kozepen , kotelezz vagy csak ugorj bele a vizbe az aljan , a kis "pocsoja" egyik partjan van amit keresel
  • csabesz1987
    #2790
    olyan válaszoljon aki tudja a választ
  • BEAST #2789
    dehogy , max 15 perc ha az autosavek meg megvannak :)
  • bandika64
    #2788
    Ez nem volt elég normális válasz?
  • LoCk
    #2787
    Megoldottam.
    Azt hittem, hogy a falon a kar nem működik, pedig csak klaviatúra problema volt.
  • csabesz1987
    #2786
    valaki normálisan válaszoljon plz
  • bandika64
    #2785
    Ami a legfontosabb hogy + 7,5 gigával leszel gazdagabb mert a DVD mindent tárol
  • bandika64
    #2784
    Csináld azt hogy megveszed a játékot ahogy én fogom és nem lesz semmi baj + multizhatsz és nem kell szarakodnod vele
  • Csero90
    #2783
    De a sárga már +van és betettem a helyére!
    Nekem azt írja az objectives-ben h a maiden's eye kell!
    Hiszek neked de ha az a sárga akkor mondd el a többit is h hol vannak pls!
  • NEOreg3
    #2782
    remek, ezekszerint 2 órányi játékom veszett kárba
  • BEAST #2781
    a maiden's eye a sarga ko es ott talalod ahol mar irtam :D
  • csabesz1987
    #2780
    baz a a prologus után bedob 1 ijen zöldkockás képernyőt majd ujraindít help mit csináljak????
  • Tomi2345
    #2779
    Sziasztok!
    Az lenne a poblémám, hogy a játék kilép engine hibával, és nem tudom folytatni a játékot, mert csak egy résznél van ez. Amikor a megkell ölni a
    a katonákat hogy ne jussanak fel a hajóra, és pont amikor jönne a videó, hogy folytassa a játékot, mindig ki lép. Tudja valaki erre a megoldást?
  • Csero90
    #2778
    a szűz szeme kéne: the maiden's eye
  • BEAST #2777
    moonsilk crystal
    the maiden’s eye
    the matron’s heart
    soul of the crone

    ... a szinekre fejbol mar nem emlekszem
  • Csero90
    #2776
    a harmadik kristály !!
    a pókba be kéne tenni 4 kristályt 1et a fejére az fehér 3at pedig a potrohára v milyére abból a felső kettő +van az alsó nincs
    ami már megvan: fehér,sárga,lila
  • BEAST #2775
    inkabb a nevet mond , fogalmam sincs hogy mi a 3. xD
  • BEAST #2774
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hivatalosan elismert bug hogy a shieldnek nem kene mukodnie spellek utan , es ennyire erosnek sem kene lennie :D ... sikeres pajzs blokkolas eseten megrazza az ellent ami elkabul egy pillanatra , eleg hogy szajbarugd vagy hogy lefegyverezd , de mivel varazslatoknal is procol arra is jo hogy lebenitsd a varazslokat ... es mivel tul nagyot sebez 2 aramutesbe belehalnak a varazslok :DD ... de a legidegesitobb bug hogy elmeletileg torhetetlen , de spelleknel alap shieldnek veszi , szal egy ido utan szettorik , de csak spellektol , a vegen mar csak karddal mentem varazslok ellen nehogy eltorjek a rohattak :DD
  • Csero90
    #2773
    A sárga és a lila kristály már +van de hol a 3adik??
  • Knox
    #2772
    Nekem is ez van! Ha leveszed a grafot, akkor betölti a pályát. Bent a játékban pedig vissza tudod állítani (kb 5perces töltés, a kép megáll de ki kell várni). Szóval ez működik, de szarra sem elég, mert most pl meghaltam, jött a quickload és asztal. Tudom hogy warez és nincs jogom sírni, de akkor is a pics*ba!
  • BEAST #2771
    mar irtam a megoldast mert nekem is volt ilyen problemam , mielott elveszed a skull of shadow-t az elozo palyan dobald ki a felesleges cuccokat az inventory-bol mert ami a gyorsgomboknal volt cucc azt visszateszi a zsakodba , ha nincs hely egyszeruen kidob es amint elkezded a backpack-es palyan ne hasznald a kardodat es a lighting shieldet se vedd fel mielott a zsakodat vissza nem szerzed , azt az osszesen 2 orkot old meg demon formaban , az boven eleg , igy feltudod venni a szakot , hasznalhatsz mindent ... a lighting shield nagyon tap kis cucc , kar hogy bugos :D
  • siposadam
    #2770
    lassan én is elkezdem!!!
    Nehéz amugy?
    Félelmetes?
  • NEOreg3
    #2769
    elveszik tőlem a backpack-emet, és amikor megtalálom mindig kivág hibaüzenettel, mikor felveszem:\
  • Csero90
    #2768
    Ezt már szeretem !!!
    Thx am elolvastam a táblát de csak nem találtam!!
    Téleg thx!!
  • Gabisan
    #2767
    ELAKADTAM.a Spider of Templenel,ahol az ajtonyito kar leesik a foldre ,amivel gondolom ki kellene nyitni a masik kaput es beengedni a csajszit,de 1szeruen nem tudom felvenni.PLEASE Help!Koszi!