6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • mama2
    #6333
    Fiúk, elgem van. Itt most már tényleg megakadtam: a Főnök Orkot, aki akkor jön, ha betettem a kristályt a helyére, azt hogy győzöm le??? 2 óra hosszája próbálom, de állandóan megöl:P. PLS HELP!
  • tonyr #6332
    akkor majd ha meglesz a kodod, akkor lépünk online...
    amugy van végigjátszás, de eddig csak angolt találtam...
  • mama2
    #6331
    Amúgy nincs valami végigjátszása a játéknak?
  • mama2
    #6330
    Megfájdítottad a szívem:D. Amúgy nem a cdgalaxis hibája, hanem a kiadóé, mert ők nem küldtek kódot a játékhoz:P. Így most várok, de szerintem már csak jövőre lesz meg:P.
  • tonyr #6329
    mekkora 1 ......... h nem adnak kodot...
    amugy amig nem toljuk online, itt 1 kis kedvcsinálo
    poénos :)
  • mama2
    #6328
    Hát én is tolnám, csak én se kaptam kódot, majd küldik az E-mailomra:/.
  • tonyr #6327
    amugy 2 ünnep közt jön a collector's edition-öm, és akkor multiba tulhatjuk 1000el...
    remélem jáccák még ezt, nemugy mint a Prey-t...
    ha toljátok multiba a darrmessiah-t, akkor összeülhetnénk, azt csatázhatunk jokat...
    ts szervert tudok biztositani, hogy közben tudjuk jobban hülyéskedni :P
  • tonyr #6326
    lol, tod mi a válaszom: arcade fps rpg...
    fps: a nézet miatt, mivel elsöszemélyü
    rpg: mivel karakterfejlödéses, stb
    arcade, mivel csak 1irányba lehet menni, nemugy mint pl az elder scrolls-okban...
    szvsz
  • mama2
    #6325
    Már sikerült. Most ott akadtam el, hogy leugrok egy helyre. megölöm a goblinokat, és jön egy küklopsz. Na most, tudom, hogy a fejét kell kaszabolni. Van is egy szobr, ami át van kötélekkel kötve. És odacsalogatom a küklopszot, elvágom a kötelet, az oszlop leesik, de nem a küklopsz fejére, és így nem kábul el. Mike azt mondta, hogy nem muszály megölni. Mentem is én el onnan, de mindg vissza jutok a csajhoz. Van egy helyiség, ahol ugyan úgy, oszlopokat kell ledönteni, ott le is döntöm ameliket lehet, mondja a csaj a lelkembe, hogy Szép vendég vagy. "Még 5 perce se vagy itt, és máris tönkre teszed az egész épületet." Na most gondoltam, felmászok arra az oszlopra ami kidölt. El is jutottam egy helyiségbe, ahol egy szobrot, vissza kell tenni a helyére, és ha visszarakom, akkor egy sír kinyílik, és lehet életerő italt, meg mana italt, meg egy kardot. Felszedem, de onnan hova tovább? Mert sehol sámli(vagyis én nm látok olyat, amerre lehetne tovább menni:S:P.)
  • Silent Knight
    #6324
    csak picit kellene visszaolvasni, és már 2x leírtam, + a FAQban is benne van :D. de Karácsony van, így leírom sokadszorra. a rácsos kapu alá kell becsalni, ami az "oltár"ral szemben van (ahol a csaj áll az az oltár). oda befutsz, előkapod a tűzlabdát, és elkezded megszórni a sárkányt, akkor rájön, hogy te jobban tudsz neki áratni, mint a csaj (Leanna), ezért el akar kapni, és -vesztére- bedugja a fejét a kapu alá, száját szépen kitátja, és elordítja magát, hogy jól megilyedj, ekkor rántsd meg a kart, ami ottvan melletted (ha belül vagy és kifelé nézel az oltár felé, akkor jobb oldalt van), és rácsukódik csórikámra, és máris végeztél, kart újra meghúzni, és irány Leanna felé.
  • mama2
    #6323
    Már sikerült. Most a sárkánynál akadtam el:/. Azt hogy kell megölni? A csaj aszongya, hogy csajjam valami alá, de mi alá, és hogy? Mert állandóan a csajt bántja:/.
  • Empty
    #6322
    Dobd be az egyik halott goblint vagy egy hordót vagy követ! Utána átmehetsz!
  • mike0013
    #6321
    nézz fel, ami fából készült abba lődd be a kötelesnyilat és mássz fel rajta...

    Amúgy az 1.4-es patch-et le lehet szedni valahonnan? STEAM-ről nem akarom, mert akkor angol lesz a játék, mert angol kódot kaptam:)
    Szóval máshonnan kéne...
  • mama2
    #6320
    Elakadtam: Amikor megölök két goblint, és bemegyek egy helyiségbe, ott a két rács becsukódik, csapdába esek, és a falak elkezdenek, összenyomódni. Én meg ugye ottt vagyok, és nekem is végem lesz. Ott mit kell csinálni?
  • mama2
    #6319
    na. Itten most Mikeval msn-en, azon vitatkozunk, hogy a dark messiah, rpg, vagy fps. Szerintetek?
  • Ginsei
    #6318
    Igen, arra gondoltam, amikor majdnem megszerzem a koponyát. Akkor a gyári verzióból az maradt ki, h. "besétál a kopasz és ráhajít arra a kiálló francra." :).
    A multi meg sajnos tényleg pár nagyságranddel rosszabb mint a single.
  • mike0013
    #6317
    szerintem STEAM-en keresztül igen, felteszed a STEAM-et és ott rákattintassz a "Activate a product on Steam" menüpontra, beirod a kódot és beteszi a játéklistába, és elvileg kiválaszthatod, hogy felrakja!
  • mama2
    #6316
    Nekem lenne, csak az a baj, hogy nem telepítettem a multit fel, csak a single részét:S. Így utólag fel lehet valahogy telepíteni, meg regisztrálni?
  • mike0013
    #6315
    hát, jogos:)
    másodszori végjátszásomon fáradozom és egyszerűen még így is csodálatos:)
    mert bármivel lehetek, először harcos voltam, sztem most tolvaj leszek, de majd kiderül... ahogy jön:D
    amúgy kinek van kedve egy kis multihoz:)?
  • mama2
    #6314
    EZ OOYAN ÜBERFASZA, SITENKIRÁLYJÁTÉK, MINT A...NEM LEHET SZAVAKKAL KIFEJEZNI:D.
  • mike0013
    #6313
    köszi, de nekem ott sem volt:) viszont küldtem nekik emailt, aztán visszaírták, hogy egy-két dvd-ből kifelejtették a key-t, így amint megkapják, küldik
  • Empty
    #6312
    A Multi része szerintem egy nagy nulla! Nekem amúgy a CD papírtok hátulján volt a serialja egyben mint acc.
  • Empty
    #6311
    Miután ráesel a kiálló valamire nincs nagyon más ha jól emlékszem. Amúgy a gyári verzió kicsit sántít számomra is legalább is nekem úgy tűnt összességében. De ki tudja.
  • mama2
    #6310
    Meglesz holnap:).
  • RMarvin
    #6309
    asszem arról a részről lehet szó, amikor majdnem megszerzed a koponyát, de besétál a kopasz és ráhajít arra a kiálló francra, ami után újjáéledsz és már át tudsz változni alienné. (legalábbis nálam az a bejátszás volt gázos) Érdekes, hogy a warezos verziómban teljesen jól működött, de a gyáriban már nem...
  • Silent Knight
    #6308
    na ez az xy nekem nem jön be, fogalmam sincs melyik bejátszás ez. lényeg az, hogy a videok tényleg hirtelen érnek véget, ez általában ígyvan ebben a játékban (nincsis sok belőlük). kicsit jobban írd le a videot léygszííí :D
  • Ginsei
    #6307
    Üdv!

    A 6. és a 7. fejezet közötti bejátszásnak tényleg olyan hirtelen van vége, vagy csak az én verziómnál? Tudjátok, azután, amikor xy (mivel nincs spoiler) kézen fog és elkezd vezetni, mire Z mondja, h. el kell pusztítanod majd a valamit. Ezt követően nekem olyan hézagosnak tűnik, h. egyből felébredsz, mintha a bejátszás kihagyott volna valamit.
  • Cat 02 #6306
    köszi, akkor már csak el kell mondanom a bátyámnak h ne verjen meG :D
  • Silent Knight
    #6305
    tudtommal a source engine-s játékok nem támogatják a profilokat. viszont egyszerűen megoldható a dolog. a játék főkönyvtárában lévő "MM" alkönytvárban van egy SAVE nevű könyvtár a mentések itt tárolódnak. ha mondjuk te vagy előrébb, és pl bátyád/húgod/öcsikéd/kutyád ( ) most kezdi, akkor ha te végeztél a játékkal, fogd és nevezd át a SAVE mappát pl SAVE Cat02-re (azért ez, mert ez a nicked itt, ez ugrott be elsőre). így a játék nem talál mentéskönyvtárat, ezért létrehoz egy újta, üresen. így bátyád/húgod/öcsikéd/kutyád (bocsi :D) kezdheti is a játékot, amennyiben végzett, fogod és átnevezed az ő SAVE mappáját másra, majd a tiédet vissza a SAVE Cat02ről SAVE-ra. jó, tudom, kicsit bonyolult, de ez van, és végrehajtva egyszerűbb :D . Sok Sikert!
  • Cat 02 #6304
    sziasztok
    lehet vhogy profilt létrehozni ? mert 2 en szeretznénk tolni de mindig felülírja
  • mike0013
    #6303
    jajj, rájöttem már, be kell ütnöm a kódot és akkor engedi:)
    na akkor gyorsba felhívom őket, hogy küldjenek egyet, mert nem kaptam
    köszi mindenkinek!
  • mike0013
    #6302
    kódot nem kaptam, amiért ma fel is hívom őket, viszont van egy másik account-om, abba meg sehogysem rakja be:(
    tűzfal kikapcsolva
  • tonyr #6301
    ha steam-es akkor persze a steam-en keresztül kell elinditani a játékot, nekem is igy van + az összes half-life(kivéve az ep-eket)
    nekem az installnál is, ill a steam-en belül is be kellett irnom a kodomat, csak akkor kerültek mygames-ba a játékok, persze remélem engedélyezted a tüzfaladban h a steam kimehessen a netre, miwel accountot is kellett a steam-ben csinálnod
  • mike0013
    #6300
    hmm, akkor majd felhívom a cdgalaxist...
    de ez most annyira nem is fontos, mert van egy másik ugyebár a cs jóvoltából, viszont ott meg nem indítja el, rákattintok kétszer a multi ikonjára és semmit nem csinál, ha nincs bekapcsolva a steam, akkor elindítja a steam-et és utána megint semmi:(
  • RMarvin
    #6299
    nos, nekem a tokban volt belülről rögzítve egy matrica, ami a cd-keyt tartalmazta
  • mike0013
    #6298
    se a tokban, se a kézikönyv hátulján...
    viszont a Cs:source-szal még anno kaptam egy account-ot, azzal megpróbáltam elindítani, de nem reagál az elindítására és a "My Games"-nél nincs ott:(
    valaki segítsen, légyszi!
  • tonyr #6297
    a cdkey nincs a tokban ??? azaz pl a kézikönyv hátulján ?
    amugy a kodot a steam-be kell szentem beirni, mint a half-life-knél, ezt a game-t én sajnos csak kicsit késöbb tudom megvenni :(
  • mike0013
    #6296
    Sziasztok!
    Megvettem a játékot és aktiválnám a STEAM-et, de sehol sem találom a cd-keyt, vagy nem is kell, de akkor meg, hogyan bírom működésre a STEAM-et, vagy hol találhatom meg a cd-keyt?:)
    A választ köszi előre is!
  • tonyr #6295
    tehát ha jo az angol ismeretem:
    ha megvan az Alertness képességed, akkor állj rá a kék fényre a földön, és nézzél fel...
    sajnos én már nem emléxem erre a képességre h mit is csinál...
  • RMarvin
    #6294
    ha jól emlékszem, a trónteremben van.