6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • mike0013
    #6373
    okok, most lépek egy picit, aztán majd leszek, és játszhatunk;) Colloseum powa:D
  • mama2
    #6372
    Hát ja nagyon jó volt:D. Én mindig vesztettem, egy győzelem kivételével:P. De tényleg jó:D. Mike0013: Legyél fent msn, meg te is Tony, aztg majd egyeztetünk jó? Meg jöjjön aki akar, 16 ember férhet a szerverre. De valaki csinálhat is, mert én próbáltam, nem sok sikerrel. Amúgy Tony: Meg van hogy veszlek fel barátnak steamon:D.
  • tonyr #6371
    JethroHUN:
    - hát legujabb driverekkel kellene probálni (vga, dx) hátha ugy már jo lesz

    mike0013:
    - akkor pl holnap, mi ma is toltuk
    - a colusseum mode nagggyon ütös: sorakoznak a playerek, 2esével lépnek az arénába, és csak 1 maradhat :)
    a többiek kintröl figyelik öket, és fogadhacc az XP-dböl, h melyikük nyer...

    ventrillo-t is telepitettem, ill mi eddig TS-en beszéltünk eddig...

    holnap vagyok egész nap, majd 1eztetünk...

    GYÜLJÜNK EMBEREK, MA ESTE IS FERGETEGES VOLT A VIADAL A KOLOSSZEUMBAN XD
  • JethroHUN
    #6370
    Nekem a játékban a főcím videó után azonnal kilép egy hiba üzenettel: valamiylen memóra címre hivatkozik :S Ez akkor most mi? Tudja valaki??

    Szedtem pach-et, ami javította a hiab üzenetet de nem tok új játékot kezdeni mert hiába kattintok rá semmi enm történik :S
  • mike0013
    #6369
    jövök én is, csak szóljatok mikor:)
  • mama2
    #6368
    Fenn vagy msn? Megbeszélhetnénk egy 1 v 1 fightot:D.
  • tonyr #6367
    megvan a kod, megy minden, heppi mindenki, azaz én me rettegjenek online ellenfeleim a tüzlabdáimtol :)
    na megyek, kiprobálom az online részt, remélem gyülnek majd a killek
  • tonyr #6366
    eddig ugy van hogy holnap kapok uj kodot, és akkor jövök...
  • mama2
    #6365
    Na, updatelte a játékot. Működik is, játszottam is, igaz mindig meghaltam:D. Kinek van jönni?
  • zoolee
    #6364
    Nekem el se indítja, mert hamarabb tettem fel a steam ot, és lusta vagyok újra rakni...
  • mama2
    #6363
    Nekem is ugyan ez a bajom. Regizek steam. Berakom a cd-t kivállasztom hogy a binbe, hogy registration, megjelenik hogy írjam be a kódomat, meg a accuntomat, gondoltam nincs ubisoftos accuntom, ezért jobb oldalt rákkatiintok a create one here. Erre kiadja a regisztrációt. regizni akarok, de nem engedi, mert valami a passwordomnál nem jó, pedig mindent jól megadtam. Van egy másik is megnyitom a steamot, ott van fölül a file wiew games help fülek. rákattolok a games fülre, ott az első vállasztható dolog ez: Activate a product on stame. rámegyek, rákattolok. kijön egy szöveg nextre kattolok, megint kijön egy szöveg i aggre arra kattolok. Beadja azt a helyet ahova a kódot kellene beírni. Bemásolom azt amit e-mailban kaptam. erre kiírja: hogy adjam meg az E-mailom(ez eddig nem volt)...megadom...katt next....activate product key(itt irja ki a hibát).....éssssss....Mi? Működik:D. Most nem szívati akarlak titeket, előbb tényleg nem működött, de megjavult:D.
  • tonyr #6362
    irtam privit
  • mike0013
    #6361
    steam-et tedd fel, kódot írd be és ha megvan akkor a steam-ben megjeleníti a multi illetve singleplayer ikonját, onnan már tudsz játszani a multival is, ha meg rossz a kód, akkor kérj újat...
  • tonyr #6360
    na megjött a game, 2 bajom van vele: neminditja a multiplayert, ill azt irja h rossz a kodom... na ez fasza
    másnak hogy indul a multy? én menüben rámegyek, erre megkérdi hogy biztos akarom, kattintok hogy OK, erre kilép windows-ba :(
  • RMarvin
    #6359
    Na, most vittem végig harmadszor, immár középső fokozaton, úgyhogy felszívtam magam és bele is fogtam újból, kőkemény szinten. Sok változás nem volt (a magasabb sebződésen kívül) max az, hogy mielőtt Arantir rámuszította azt a csontsárkányt, egy kicsit még hadakozni kellett vele, miközben ő hol láthatatlan volt, hol tűzgolyókat hajigált nekem.

    Isten gém ez, pedig rühellem a fantasy-t. Miért nem készül már egy jó középkori - saját szemszögű - gém manák és orkok nélkül?
  • tonyr #6358
    aha persze, amugy is ugy van hogy ha 3 napon belül visszaviszed, akkor kötelesek visszavenni... elöször a boltba érdeklödjetek, utánna a forgalmazonál... a bolt amugy lehet hogy nem tud mást csinálni, mint visszaveszi ha a 3 nap nem járt le, de a forgalmazo tud igazán intézkedni, mivel az ö felelössége, hogy minden ok legyen, ne legyenek hiányosságok...
    remélem lesz kodotok, és akkor jövöre jöttök online-ba :)
    addig is boldog ünnepeket mindenkinek, tsö
  • EG
    #6357
    Nah a köv ezzel a probléma nem ilyen helyekől lett vásárolva hanem "CORA bevásárló központ" akkor kit hivjon fel az ember vagy oda vigye vissza. vagy hivjuk fel a DVD tok hátulján található nagy forgalmazót ?

    még1szer köszi
  • tonyr #6356
    hali
    bizonyára a sima változat van meg, mivel volt már rá panasz, hogy kihagyták belöle a serial kodot, a teendöd, hogy szolsz a forgalmazonak, (576kbyte, cdgalaxis, stb), és ök fogják potolni a hiányosságot
    remélem tuttam segiteni
  • EG
    #6355
    Üdv mindenkinek..

    Kérdés a következő szomszéd srác vett 1 eredeti Dark Messiah Game-t és minden jó tökkéletes de mégse Stam felmegy csak nem találjuk a product key-t nah most vagy lenyulták belőle de akkor megy vissza vagy csak én nem találom benne vagy nem jó edition lett véve ha valakinek lenne eredetije meg mondaná neki hol van a product key elhelyezve ?

    Köszi előre is.
    Bye
  • tonyr #6354
    sajnos én csak 3-án kapom meg a játékot, mivel addig nem melozik a futárcég...
    nekem sajnos addig nem lesz online moka :(
  • RMarvin
    #6353
    Benne volt a demós 2. pálya is. Nem sokkal azután, hogy megjelent az a tíz emeletes féreg ugyanabban a fejezetben.
  • mike0013
    #6352
    na hogy állunk Uraim:)?
    Jó lenne már játszani egy kicsit:D
    Amúgy ha lehet mindenki szerezze be a ventrilo-t, hogy hanggal együtt kísérhessük a játékélményt:)
  • steweee
    #6351
    én lélekszívóval és tűzkarddal vegyesen ütöttem. a többiek nem avatkoztak bele (1,2 peccs)

    utána persze azokat is megöltem, na nehogy már életben hagyjam őket (harcos kari)

    a csontsárkánynál nehezebb küzdelemere számítottam, elég állandóan alárohanni, ha harcossal vagy és ütni a farkát amikor lecsap vele. plate armornál alig sebez a csapkodása. ja az undeadok elleni fegyót kell használni

    mikor eltűnik egy időre és a főgonosz újraidézi, közben kell a varázslót püfölni. elég hamar kifexik

    konklúzió, minthogy most játszottam csak végig a játékot

    maradt hiba benne bőven, sőt vanna olyan pályarészek is, ahogy scripthiba miatt ha olyan helyre menne az ember ahové nem lehet, vagy olyat cisnáolna amit nem lehet, akkor kifagy

    nagyon idegesítő a mozgásnál hogy soxor minden kis apró kacatban elakad, hátrálni meg alig lehet. a fegyverek elérése is elég életszerűtlen, a célzásnál meg mindig lábra kell célozni, mert közelről érdekes módon mindenkinek felébe tornyosulunk, még aki magasabb is lenne mint a karink

    a vége nagyon vontatott és unalmas volt, érezni rajta hogy azt összecsapták

    mindazonáltal egy kiemelkedően jó játék, érdekes lebilincselő sztori, a játék feléig szinte abba se bírtam hagyni a játékot
  • mama2
    #6350
    Mármint hogy a demóban a második pálya, az nincs a teljes játékban:P.
  • mama2
    #6349
    Ja, még valami. A demóban két pálya volt. az első, meg egy másik ilye nem tom mi. Na most, a demóban a második pálya, az nincs is a játékban:P. Vagy csak én nem vettem észre, hogy azt a pályát nyomom?:P
  • mama2
    #6348
    Kérdés:Amikor a végén, a koponyát kell megszerezni a csávótol, és elkezdem kaszabolni, erre egyszer megidézi az éloholt PAO-KAYT vagy mit, és az lenne a kérdésem, hogy a sárkánnyal mit kell csinálni hogy megdögöljön? Mert már próbáltam mindent de semmi:P. Köszi.
  • RMarvin
    #6347
    Az én módszerem egyszerűbb (és rövidebb): a teremben találsz 2 olajoskancsót is. Elég a góréhoz hozzávágni egyet, aztán megpiszkálni a tüzes bottal. ...gyönyörűen tud égni a főnök is, a többiek pedig békénhagynak.
  • mama2
    #6346
    Azért támadtak rád, mert nem használhattál varázslatot. Mondja is az ork:"Semmi varázslat, semmi démoni cselekedet, csak kard-kard ellen." Én elsőre úgy csináltam, hogy mondom:"Bearkom az élet feltöltő varázslatot, és majd avval töltöm ha fogyna az életem.", erre egyszer használtam, rámtámadt mind:D.
  • Silent Knight
    #6345
    hát, attól füg milyen fegyverarzenálod van. fontos, hogyha mágiát használsz (varázslat vagy mágikus fegyver) akkor mindenki rádtámad egyból. célszerű a legerősebb sima kardoddal gyepálni, mégpedig: belerúgsz, és a FEJÉRE célzol és ütsz, majd újra felrúgod, és így tovább. nekem 2 őerc alatt sikerült. elsőre elkezdtem ütni az életerő elszívó kardal (az okzott sebzés 30%át hozzáadja az életedhez), de az első ütéstől számítva 10 másodpercre halott lettem, mert 5en rámrontottak :D, másodszorra véletlen feltöltöttem az életem, harmadszorra sikerült legyaknom :D
  • tonyr #6344
    oks, amint megvan az orig gamém, ki lesz irva hogy hol játszunk...
  • Kurfürst
    #6343

    Én anno pajzzsal vertem agyon.. :p

    Multi engem is érdekelne, régen volt már Dark Messiah, és nagyon poén játék volt.
  • tonyr #6342
    köszi és viszont neked/nektek is !!!
  • Silent Knight
    #6341
    Minden kedves fórumtársamnak Boldog Karácsonyt és Sikerekben Gazdag Boldog Újévet Kívánok!
  • tonyr #6340
    persze beirjuk, és mindenkit szivesen látunk 1 kis hentelésre
  • RMarvin
    #6339
    Ha van konkrét időpont (és szervercím) írjátok ide a fórumba légyszi, s igyekszek én is bekapcsolódni (bár a nejem nem fogja díjazni)
  • tonyr #6338
    na akkor 2 ünnep közt jön nekem a game, bár lanparty is lesz, majd 1eztetünk, de asszem csak 3an vagyunk 1enlöre, mivel steweee nem eredetire gondolt...
  • mike0013
    #6337
    nekem megvan a kód is, szóval majd akkor mehetünk játszani, csak előtte egyeztessünk:)
    akkor vagyunk eddig 4-en:D
    Colosseumba tökéletes, meg deathmatch-be is, még valaki csak, hogy crusade is legyen:D?
  • steweee
    #6336
    nekem lenne kedvem játszani. fennt is van 1.2-es peccsel
    instrukciókat adjatok a multihoz akkor
    [email protected] - msn
  • tonyr #6335
    amugy ITT a wégigjáccás angolul... de keresem h hol vagy éppen
  • tonyr #6334
    hanyas cseptör ?