6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Mephike
    #4210
    Pontosabban a gát felett van. Egy zsákutca végén. Nézz körül a ház körül ahola a segéded van. A zsákutca végében van.
  • Mephike
    #4209
    A gát felemelhető egy tekerhető tekerővel :) Ami a gát túloldalán van, pár enemy védi csak.
  • doncarlos
    #4208
    ahham... nos aZ a baj hogy "kicsit arréb" a gátnál... hogyis mondjam... nincs semmi amit mozgathatnék... olyan, mintha ... nemtom... szóval... inkább csinálok egy print screent ha kell
  • Mephike
    #4207
    emeld el= emeld fel
    sry
  • Mephike
    #4206
    Először kicsit arréb emeld el a gátat, hogy több víz legyen a csatornában. Majd ha elég a víz, akkor az apród felteeri neked a lánccal a kis rácsos kaput.
  • doncarlos
    #4205
    Nekem amúgy egy 7,6-os változat van meg, van már olyan ami 4,5-ös?
  • doncarlos
    #4204
    Hali... elakadtam teljesen. Nemtom ez bug, vagy mi? de a 9. chapterben, amikor a kis "apród"-dal egy csatorna melletti házban vagyunk, fel kell emelni a csatorna végén levő kaput, de amint felmegy, kattan, majd elengedem visszaesik. Az "apród" ezt mondja közbe mindíg: Hurry,or they'll get me! Whenever you're ready. I can't do anything until you turn the valve.It's back up those stairs.

    Help! mit tegyek?
  • The Fugitive
    #4203
    ohh megelőztek :)
    ha valaki sötét vizekre evezne, és elveszne az internet nagy világában, ahol csúnya dolgokat lehet művelni... nos fellelhet egy olyan adatmennyiséget, amelynek neve megegyezik a topiknévvel, és még hozzácsapódik egy bizonyos Reloaded név. Igen, az a bizonyos Reloaded név. aki leszűri ennek mondandóját, az leszűri, aki nem, nos... :) sajnálom :)
  • Yossarian
    #4202
    akció ez végig.
  • Hellsing47
    #4201
    lehet hülye kérdés de RPG vagy akcio elemekböl van több a játékban??
    vagy ilyen fele-fele?? :))
  • valaminick
    #4200
    Dark.Messiah.Of.Might.And.Magic-RELOADED
  • Yossarian
    #4199
    én csak apránkét játszogatok és most jutottam el oda, ahol kicsabadítom a csajt a pókoktól. De folyton elkezd engem tűzlabdázni. Valamit rosszul csinálok, vagy ez van azért, mert démon van bennem?
  • himpike
    #4198
    Végig értem wizarddal. Hát, az utolsó 2 spell mindkét ágon egy hulladék, kár megtanulni. Megmaradt 55 mana potionom is a végére, meg 7-8 gomba. Nekifutok még1x tiszta harcossal is. Némileg frusztráló, hogy a varázsló kari pl a csontvázsárkival a végén semmit se tud kezdeni. Emellett nekem végső animot se adott evilként, akár megtartottam a koponyát, akár nem.
  • Jambokee
    #4197
    Kerestem, de nem találtam.. Azért KÖSZ!!!!
  • Cassell
    #4196
    Ha annyira fontos lenne esetleg vissza is olvashatnál...
    Na de lásd kivel van dolgod: oda kell csalni a rácsos kapuhoz aztán ahogy bedugja a fejét a falon lévő karral zúzd rá a rácsot.

  • Gazsi19882
    #4195
    a város után,olyan helyen vagyok,hogy zöld gombák vannak a falakon,és egy varázsló van ott,meg pár ember akit ki kell menteni,mit csináljak a varázslóval?
  • Jambokee
    #4194
    Szaisztok!

    Az első Paokai-t (vagy az egyetlent?) mikor velem van a csaj és a tetőn keresztűl bejön a terembe, hogy kell kinyirni? Fontos lenne! Elöre is kösz!
  • neptum
    #4193
    nála volt mi ?
  • gamerboy91
    #4192
    MEGVAN A KULCS YEAH!!!!!!
  • neptum
    #4191
    a goblinos résznél elveted a varászlotol ami van ott a kulcsot ?
  • gamerboy91
    #4190
    Akkor senki sem segít???
  • Magiszter
    #4189
    nem személy szerint neked küldtem, csak most jött ki az elfolytott agresszió amit a napi stressz és a főnök eredményezett.

    Béke!
  • Magiszter
    #4188
    Bevállalod?

    Csak mert ebben az országban mindenki siránkozik: jajj ezt kellene, jaj azt kellene... de ha tenni is kellene érte valamit akkor már mindenki másra mutogat. Ha szeretnél jobb FAQ-ot akkor csinálj egy jobb FAQ-ot, és küld el nekem mélbe majd beágyazom az oldalba. Ennyi! Illetve majd ha lesz 2 nyugodt órám akkor csinálok egy hávtút vagy egy vázlatos vólktrút(valszeg december közepefele). De lehet használni a góglit is, vagy visszaolvasni 2-3 oldalt.

    Lenyugodtam :-)
  • The Fugitive
    #4187
    Ki kellene egészíteni a F.A.Q-t, vagy csinálni egy "Ha elakadtál olvasd el ezt" nevű valamit, mert ahogy nézem, állandóan ugyanazok a kérdések, csak senki nem hajlandó 1-2 oldalt visszaolvasni!!
  • gamerboy91
    #4186
    Akkor most kezdjem elölröl a gémet????

    Nem tudna valaki a gajó végéböl küldni a mentését???



    MSN CÍM: [email protected]
  • Bepantheras
    #4185
    Hello Daniel920123! Abban a teremben ahol visszaszerezted a cuccaidat, abból a teremből 2 rácsos ajtó vezet ki. Az egyiket ki tudod nyitni a másikat nem. Amelyik zárva van, ott állj az ajtó elé és néz fel. Ott fogsz látni egy deszkát v. valami fát abba bele tudsz lőni az íjjal, ami kötelet lő ki. Felmászol és átugrasz a köv. helyre.
  • doncarlos
    #4184
    Miután leugrottál a repedésen, menj gyenesen, majd a folyosé kb háromnegyedénél jobbra kell befordulni, ahol látsz egy begubózott áldozatot a mennyezeten, na ott lesz majd az első ellen.
  • Agy Halott #4183
    Amikor a sarkanyt megolom és a csaj telekinetikaval a kovet felemeli, ami alatt van egy lejarat a pókokhoz, akkor oda lemegyek és azon a folyoson elindulok, de a padlo beszakad alattam. Ezutan jarkalok ossze-vissza majd ugyanoda lyukadok ki ahol a talaj beszakadt, csak most a masik oldalrol a folyoson. Ezutan atugrom a beszakadt reszt és eljutok ahhoz a lyukhoz amit a csaj tett szabaddá, hogy lejuthassak ide.
    A kerdesem, hogy hogyan jutok ki, mert nem lehet koteles ijvesszot kiloni, hogy kimaszhassak.
    Koszi
  • Mephike
    #4182
    Fontos közlemény!
    Tegnap játék közben egy töltési helyen a gép mindig kivágott hibaüzivel: "Kritikus hiba, a steam nem található."
    Másnak is volt ilyen hibája a Detonationos verzióval. A megoldá az, hogy ehhez jár két exe is. Egyik az unfixes verzió, a másik, ami a játék mappájában volt benne. Nos, ha nem megy az egyikkel, megy majd a másikkal.
    Hihetetlen, de nálam a játék el se indult régebben a másik exe-vel, hanem hibaüzivel elszállt. Tegnap meg simán indult...
  • SötétBarom
    #4181
    Nemtudom ki vette észre, de az egyik legdurvábban irtós módszer, az a folyamatosan égő nyíllal rohangálás.. Egy csomó ellen azonnal felgyullad tőle.. Egy hátránya van, hogy csak olyan helyen lehet alkalmazni, ahol van mivel begyújtani a nyílvesszőket..
  • doncarlos
    #4180
    nna a nyilazás sikeres volt... köszönöm, bár nem hittem volna hogy pont ez az ellenszere az állatnak, mikor már mindenféle brutál hókuszpókusszal próbálkoztam.. no comment.. sztem egy kis negatívum, de azért kira a game.
  • doncarlos
    #4179
    nekem csak az aranyból készített fortyogó kardom van, ami 6-os sebzésű, de azzal csapkodtam, majd eldobott messzire -az nagyon fájt- majd odajött rámlépett, oszt paddló
  • doncarlos
    #4178
    áhhh... ez az... én sajna nem ilyesmire vertem el a skilljeimet és csak 2-es attackba vagyok.. Vissza lehetne valamit adni ami nem kell? mondjuk a charm-ot...
  • Knox
    #4177
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én aláálltam és csaptam észnékű' az életszívos karddal, alig ment le a hp-m, pontosabba, sok visszajött=)
  • Seth
    #4176
    a bejáratból nyilazod, odáig nem tud kijönni, a mérgezése meg nem öl meg csak 5-ig lemegy a hp-d.Akkor kell nyilazni,amikor "felszisszen" egy pillanatra és látszik a hasa. Ha jó a találat akkor kicsit meghátrál, úgyhogy tudni fogod. Ha jól emlékszem a 4-es attack-os longbow-val olyan 8 lövés kellett neki
  • doncarlos
    #4175
    A 8.chapterben a GIANT SPIDER-t hogy kell legyőzni? Már próbálkoztam démon módban is... semmi... help
  • Agy Halott #4174
    Á, neked koszonhetoen mar a pokokat gyepálom a fold alatt!
    Koszi! :)
  • Higany
    #4173
    Sziasztok! Hatalmas problémám van! Már elég sokat játszottam a játékkal, de egy bizonyos helyen mindig kifagy az egész, winfossal együtt! SZerintetek mi lehet a gubanc? Amúgy asszem a Chapter 7-8 körül vagyok! Nemrég haltam meg és éledtem fel. Meg kinyírtam egy halom orkot+goblint! És egy loadingos résznél fagyizik! Bármit csinálok! Szerintetek ilyenkor mit csináljak? És még egy kérdés, a játék hol tárolja a mentéseket, mert lehet kipróbálom valameik havernál, hátha ott nem fagyizik be! Köszi előre is! Csá!
  • Seth
    #4172
    magadra hívod a figyelmét (ez gondolom sikerült:D), becsalod a rácsos kapuhoz,amikor befigyel érted,rácsukod
  • Agy Halott #4171
    koszi idokozben rajottem.
    Most a nagy repkedo sarkanynal vok, hogyan lehet elintezni?
    koszi