6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • gamerboy91
    #4250
    De hova löjjem?????????

    Nem tom hova fellöni.
    segíts má.
  • Jambokee
    #4249
    Dont forget the nice bow - Ne felejtsd a szép íjad! Vagyis használd a rope bowt ( kötél íjat)!
  • gta04
    #4248
    Én még nem tartok ott de szerintem öld meg a küklopszot mert amikor eleset akkor valószínűleg csak azért esett el mert elfáradt, de utánna biztosan felkelt.
  • Mephike
    #4247
    Nekem sem ment az a verzió, semmi sem segített csak a detonation féle verzió...
  • Hassan B
    #4246
    Sziasztok!

    Nem tudjátok hogy tudnám elindítani a proicon féle clonedvd-s változatot? (Prot.Stop, crack, image nem segít)
  • nyomott
    #4245
    Szisztok! Elakadtam!!!
    a pókszoborba a 4 kőből 3at beraktam,de kell meég kell 1, alulról a második. Mit tegyek?
    nem tudom,h van-e jelentősége,de a küklopszot(asszem az volt) nem öltem meg,csak fentről nyilaztam,aztán eltanyált,és elmentem a bánatba...
  • gta04
    #4244
    csjtól lopták el a gyémántot nem a csaktól
  • gta04
    #4243
    Az után vagyok, hogy a csaktól ellopták a kristályt és megölték a papot vagy kit a fenét egy mágus pedig lefagyasztott üldözöm egy kicsit és sztán jön a Chapter 3. Ebből semmi sem ugrik be?
  • gta04
    #4242
    Azmár talán volt. Na mind egy majd próbálkozok.
  • EmThor
    #4241
    SPOILER kiírást kéretik megTANULNI!

    amúgy a gém überállatkirály! ajánlom a fejlesztők előző játékát, az Arx Fatalis-t is!
  • gamerboy91
    #4240
    Már "megint" elakadtam. A romok között menekülök a sárkány elöl és kaszabolom az orkokat. de most van két zárt rácsos ajtó és azt mondja a kedves nöi hang hogy dont forget nice bow.

    Ez mit jelent??? nem tok merre menni.
    Help!
  • serito
    #4239
    Mindíg csak előre és aki szembejön veled azt egyakod, kivéve a csajszit!!
  • Magiszter
    #4238
    Enyhe célzás arra hogy ha adsz egy szkrínsátot akkor lehet többet tudok segíteni annál mintha azt mondanám hogy: "a leghalványabb elképzelésem sincs arról hogy miről zagyválsz itt nekem."
  • gta04
    #4237
    Még gondolkozok ezen
  • Magiszter
    #4236
    "Egy kép többet mond ezer szónál" - régi kínai mondás
  • gta04
    #4235
    hello mindenki az lenne a bajom, hogy elakadtam a játékban a Chapter 3-nek az elején egy kis részben vagyok ahol egyik sarokban tűz ég a másikban fák vannal egyiket a növények nötték be és a terem közepén van egy fa valaki le tudja írni, hogy mit kéne csinálni a. ez a rész a Chapter 3-nél egyből a betöltés után van.
  • Magiszter
    #4234
    np
  • SD456
    #4233
    ups. 2x ment bocsánat!
  • SD456
    #4232
    Ok. Kössz! amúgy se nagyon szoktam multizni ilyen nagyobb igényű játékokkal.
  • SD456
    #4231
    Ok. Kössz amúgy se nagyon szoktam multizni ilyen nagyobb igényű játékokkal.
  • Magiszter
    #4230
    A Detonation-t használom, gyorsabban lejött. De az csak a szinglipléjőr verzió, nincs benne multi úgy láttam. Valszeg a Reloaded az meg a teljes, DVD-s változat amihez mellékeltek egy crack-et. De multira szerintem annyi esély van mint egy tört HL2-vel (semennyi).

    A döntés a te kezdeben van :-P
  • SD456
    #4229
    Hy all!

    Lenne egy kérdésem és elnézést kérek előre is ha esetleg warez lenne egy kicsit!
    Na tehát. Van a játékról egy olyan verzió, hogy: Dark.Messiah.Of.Might.And.Magic-RELOADED ez 7.1 GB
    De van egy másik:Dark.Messiah.Of.Might.And.Magic-DETONATiON 3.72 GB
    Méket töltsem le?

    Előre is köszönöm!
  • sorrow
    #4228

    A Reloaded verzio másabb mint a már meglévőek ?
    Vagy csak egy crackat csináltak az 1.01-es patch-hez.? gondolom csak ennyi...

  • Mephike
    #4227
    Vissza is állíthatod, lehet gond nélkül jó lesz. Ha meg nem, visszaállítod lowra megint. Egy próbát megér.
  • doncarlos
    #4226
    ok..ez megoldotta..mármint hogy low-ra állítottam a grafokat.... de nem tolotam vissza, mert sztem attol akadt ki, hogy az új driver "gyári" beállításai kicsit erősebbek mint a konfigom... (1Gb RAm, 2500+ AMD, GeForce660)... de így már oks... kösz a tippeket
  • Magiszter
    #4225
    Én tudom ajánlani az Omegadrivers.net-et. ÉN még nem csalódtam bennük. Volt ugyanis még régebben 1-2 játék ami eléggé szánalmasan ment az eredeti nVIDIA driverrel. Akkor ez segített. Bár kicsit körülményesnek tűnhet a telepítése (manuálisan ajánlott), de jó. Egy prózát szerintem megér.
  • Mephike
    #4224
    Tedd vissza a régebbi drivert. Amúgy azt mondom, hogy kár új drivert feltenni, ha van egy olyan ami stabilan működik. Általában az új driverek az újabb kártyákhoz jönnek ki. De elötte lehet segít az is, ha átállítod a grafika minőségét lowra, majd vissza highra. Amúgy tényleg egy egyszemű az:)
    Tegnap kipörgettem én is a játékot. A vége varival nagyon uncsi volt, mert nem tudtak még csak hozzám érni se. A hangulat azonban szuper volt:)
  • doncarlos
    #4223
    Hát készen vagyok... Epilogusnál járok, mondom felteszem már az új GeForce drivert erre tessék:



    Ez egy nemtommi, de küklopsznak tűnik.

    Mit tegyek?
  • Sipocz
    #4222
    Nagyon köszönöm fiug!! Otthon majd du. kiprószálom!
  • Magiszter
    #4221
    Legújabb driver

    Elbaxtam :-( (látszik sokat linkelgetek ide :D)
  • Magiszter
    #4220


    csakhogy ne keljen annyit gépelni meg klikkelni :-)
  • Bepantheras
    #4219
    Hi! Nekem is u.e. volt a probléma. Tedd fel a legfrissebb drivert, nekem segített, nekem is ezt tanácsolták.
  • Sipocz
    #4218
    Hali!
    Kedveskéim! szeretnék tanácsot kérni Tőletek:
    Most jutottam el addig, hogy mágikusan töltött fegyverekhez jutottam a gamában és már használni is tudnám ezeket. Sajnos a fegyverek "aurája" "szellemfoltokat" hagy a képernyőn, pl. van egy villámszóró tőr a karinál ami elmosódott fehér ködpamacs-nyomokat hagy forgatása közben amitől előbb-utóbb már nem látszik semmi. Ha elrakom ezeket a töltött fegyvereket (van még ezen kívül mérgező tőröm és íjam meg egy tüzes staff is) akkor abban a pillanatban megszünik a szellemképesdi. A játék ezenkívül zökkenésmentes, a textúrák és effektek élesek és korrektek. A videócsatolás nvidia gf6200 fx 91.47-es driverrel kezelve, a monitor 75 Hz-n fut, a grafikus beállítások közepesek. Próbáltam már a beállításokat le- és feltéríteni, de semmi nem használt. Jók lennének ezek a puskák, mert kezd "élesedni a helyzet" és egy mezei kisbicska kezd elégtelenné vállni a gama ezen szakaszában (Pók-templom külső része az orktanya felé).
  • doncarlos
    #4217
    Annak van jelentősége, hogy mennyi titkos helyet lelek meg? A végén lesz vmi összegzés? Meg még vmi. Van egy pajzs amit az Istennek nem tok kidobni az invertorimbol... 0-án áll, de nem dobja ki onnan.... tipp?
  • doncarlos
    #4216
    és télleg ott van... vazze... ezt hogy néztem el? Nem mentem annyira hára.. heehhhe... akkor megyek és tolom tovább... köszi memphike!

  • doncarlos
    #4215
    mhmm... mánis nézem...
  • Mephike
    #4214
    Na ott van. Nézd meg a képed. A gáttól balra oldalt van ez a hely. Ott van egy kis sarok. A sarokban ott egy kerek csap, azt kell tekerni. Ott keresd ahol a harc volt, pont a gát felett.
  • doncarlos
    #4213
    Tusolok, aztán szétnézek ott, de jó lenne vmi támpont... köszi hogy segítesz Memphike.
  • doncarlos
    #4212
    ott már leöltem mindenkit, 1 lovag,1 varázsló, meg vagy négy lény volt ott, de ott merre tovább? van ott egy tető is, aminek a lábát ki lehet rugni, hogy a hordók legurulnak, de ott merre?
  • doncarlos
    #4211
    szóval erről beszéltem: