6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • nyomott
    #4290
    Egy másik fórumon olvastam,nálam sokkal okosabb játékosoktól:

    "Nálam nem fordult elő, így csak most jöttem rá, hogy mi a gondja a játéknak Nálad. Töltsd vissza addig a pontig, amíg még Nálad van a táskád. Űríts rajta, hogy legyen benne 9 üres hely, mert a játék a gyorsbillentyűkön lévőket is beleszámolja és ha így nála több jön ki, mint amennyi hely van, akkor kiakad." és tényleg működik,de addíg amíg nem vetted föl a cuccodat,ne vegyél fel semmit,de kard,se pajzs,töltsd vissza,mielőtt megöl a csávó.
    ---
  • gaszilvasi
    #4289
    valaki adjon már egy save-t
  • nyomott
    #4288
    rakj fel képet,h mit látsz
  • gaszilvasi
    #4287
    tudom hogy úgy lehet feljutni csak azt nem hogy egy részen elfogyott a deszka és nincs tovább út

    hova lőhetném az meg 20 méterrel fejjebb van
  • Hassan B
    #4286
    Sajnos igen, és nem tudok vele mit kezdeni... :S
  • nyomott
    #4285
    Szasztok.A 7. fejezetet épp elkezdtem,amikor fel kell szedni a cuccomat a ládából,de nem tudom,mert kifagy, és visszadob a windowsba. Valakinek volt hasonló tapasztalata?
  • veri5
    #4284
    A műhely mellett vannak fogaskerekek és azt indítsd be,vissza kell menni,ahol van az a fatömb azzal kitod törni a falat és mellette van a lift.
  • pzs
    #4283
    Szia
    Nekem sikerült megcsinálni a kradot , de utána nem tudom merre tovább mert nem találom a liftet .
    Pls help előre is thx
  • nyomott
    #4282
    Agyhalott: fogod az inventoriból a rúd fémet és beteszed a lábosba,előtte felmelegíted a tüzet a hevítővel. Beleforgatod a rudat a tűzbe,megolvad,vissza a vízbe,engedj wassert,vedd ki,rakd be a pengét a túzbe,amíg izzani nem kezd,aztán kalapáld meg,nyelet neki,aztán indulhatsz is gyakni...
  • nyomott
    #4281
    Szeva. Van egy olyan íjad,h ROPE BOW. Azt,ha fa anyagba(gerenda..)lövöd,akkor egy kötél jön le és auon tudsz mászkálni. Gonodolom a sárga kristállyal szívózol. Azt csak így lehet megszerezni.
  • Agy Halott #4280
    Itt most ertetlenul allok. asszem ez az 5. chapterban van.
    ott jarok, mikor egy kart meghuzok es sok fogaskerék elindul.
    ezutan jon ez a kovacs muhely, ahol a nalam levo femdarabbol "blade"-et ontok.
    Mit kell itt csinalni ezek utan?

  • gaszilvasi
    #4279
    vagy ha megtudnátok dobni egy sav-el a pókos rész után mert nem tom megszerezni a kristályokat
  • nyomott
    #4278
    Szasztok.A 7. fejezetet épp elkezdtem,amikor fel kell szedni a cuccomat a ládából,de nem tudom,mert kifagy, és visszadob a windowsba. Valakinek volt hasonló tapasztalata?
  • gaszilvasi
    #4277
    hello mindenki segítsetek nem tok feljutnia a kristályért ha valaki lenne olyan jó és elmagyarázza mert már eég rég szenvedek

    THX
  • Pethy23
    #4276
    mágus használhat kardot elején mert arra is kiv vok?
  • Pethy23
    #4275
    ok valszeg én is az leszek:D
  • gta04
    #4274
    Én megint megjegyzem még az elején tartok de szerintem elég jó mágusnak lenni én is az vagyok és marhára élvezem :D
  • Pethy23
    #4273
    okés köszi kaszt? mágusra gondoltam hogy az leszek? az jó:P?
  • Hassan B
    #4272
    Mindkettő műxik... (tapasztalat... :P)
  • Pethy23
    #4271
    Detonation verzó akkor tuti müxik(már 60%:D)?
    Melyik kasztot ajánljátok?
  • Hassan B
    #4270
    Most viszont rájöttem, hogyha a játék által ajálnlott beállításokat használlom, akkor működik, csak nagyon lassan tölt meg kicsit akad is...
  • Hassan B
    #4269
    Nekem amd 3500+, 1gb ram, x700pro (128) van, de folyton kilép memóraihiánnyal(vagy vmi ilyesmivel)...
  • dienesoft
    #4268
    egész jol fog futni, ha engem kérdezel, állat:D
  • Pethy23
    #4267
    Hali lenne 2 kérdésem:
    1.amd 3000+, 1gb ram, x700pro (256) konfigon hogy futna a game?
    2.mennyire nehéz/jó a játék?
  • Nogren
    #4266
    a gyakorlatozó termet is kipucoltam, emlékszem is a mögötte lévő teremre ahol van az az egy mágus akit emlitesz, de ott nem találtam olyan gömböt, a mágus dobja? vag yvalahol el van dugva a terembe?
  • himpike
    #4265
    Az a fekete gömböt tároló helység ha jól emlékszem onnan nyilik, ahol 2 katona gyakorlatozik egy teremben, és egy varázsló van felakasztva. A terem oldalán végig lehet menni, van bent 1 db varázsló, meg a gömb. Amikor kifelé mész a helységből a folyosón, pont nekifutsz egy olyan ajtónak, amit nyitna. Egész drasztikusan haladok a harcossal. A sárkánykarddal durvincs leszek. Sajna gonosz oldalon nem használható, ezzel csúnyát szoptam az evil végigjátszásommal.
  • Nogren
    #4264
    fekete gömbbel sztem igazad van, mert az ajtókon ilyen kör alakú a zár, ugyhogy biztos az kellene
  • Nogren
    #4263
    hmm, az érdekes az hogy mindenkit megöltem már, senkinél nem találtam ilyen fekete gömböt, vagy akármilyen kulcsot, még a börtöncellákban lévő ghoulokat is megöltem, a hengeres könyvtárat végigvizsgáltam ott se találtam semmit, csak az olvasható kinyitott könyveket az emelvényeken :-( egyáltalán nemtudom hogy merre lehet a megoldás

    még a piszkos nekromata tanoncokat is lemészároltam :-D
  • másikSGnick
    #4262
    Szia!

    Azt hiszem, tudom melyik kulcsról beszélsz. Ez igazából egy fekete gömb, vörös csíkokkal rajta, egy ilyet kell találnod, ezekkel lehet az ajtókat nyitogatni. Ha jól gondolom a hengeres elrendezésű k.tárról van szó. Gondolkodom, merre lehet... :\
  • dienesoft
    #4261
    nem hinném :S
  • Mr Echo
    #4260
    Ez a game megy mx440-en?
  • gta04
    #4259
    Akkor én megölöm majd mindet.
  • Nogren
    #4258
    sziasztok
    nagyon klassz a game, élvezem minden percét....eddig nem is volt problémám, de msot elakadtam basszus, nem szokásom, sztem valamit erősen elnézhettem valahol

    a 9. fejezetnél járok, bejutottam a nekromata szentélybe, a keleti szárnyban vagyok, a könyvtárban, amelynek az alján egy zárt ajtó van ami a laboratóriumba, aranthir szobájába és egyéb helyekre vezetne még, és ezt az ajtót nemtudom kinyitni, de kulcsot nem találtam sehol, pedig már mindent bejártam amit csak lehet.......valakinek rémlik hogy mi a szitu itt?
  • AtkariZsolt
    #4257
    Ugytudom 1 nagy teremben a falon-fent rikítóan fényes
  • Magiszter
    #4256
    A játék elején(miután a városba mentél) kapásból az a feladat hogy öld meg a küklopszot :-D
  • doncarlos
    #4255
    A küklopszot az egész játékban nem muszáj megölni, hisz "csak" skill pontokat ad, de nem akadályozza a továbbhaladást.
  • doncarlos
    #4254
    nyomott, figyu:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Abban a teremben ahol középen egy lánc lóg felfele, ami ilyen fa gerendákhoz vezet egy pódiumszerü építmény felett, ott a szemben levő felban van egy narancs szinü kristály, na az az. Telekinézis. Csak egy tipp.


    Remélem megoldotta.
  • nyomott
    #4253
    Szisztok! Elakadtam!!!
    a pókszoborba a 4 kőből 3at beraktam,de kell meég kell 1, alulról a második. Mit tegyek?
    nem tudom,h van-e jelentősége,de a küklopszot(asszem az volt) nem öltem meg,csak fentről nyilaztam,aztán eltanyált,és elmentem a bánatba...
  • gamerboy91
    #4252
    OK THX
  • albertattila
    #4251
    jaj istenem nézz fel oda ahol az illyat találtad van egy lyuk a plafonban és ott van egy deszka lőd bele a deszkába azt annyi komolyan mondom nagyon nehéz.......