6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Yossarian
    #4330
    tölts közben életet, azért van :)
  • Frank99
    #4329
    na, én is itt szívok, elindítom a kerekeket, megy is, visszamegyek a lifthez, de csak a liftet mozgato kis bigyo mozog, a lift nem jön le.

    a feladat már csak a Chrystal Chambert megtalálás, és energia helyre állitás.....

    mit hagytam ki? mindenki levágna, küklopsz megölve....

    kösz
  • Aurelianus
    #4328
    Ez a sprint dolog elég gáz...ládák meg egy csomó akadály is van körben...Ha egy beugróban meghúzódok tuti beér...gondolom mwllőzzem Aa beugrókat....:)
  • Yossarian
    #4327
    gyorsan át kell ugrálni a ledőlő oszlopokon a túloldalra és ott végig sprintelni a párkányon, aztán rájössz magadtól is a többire!
  • Yossarian
    #4326
    dehogynem!
    ne varázsolj és rúgjad is, addig időt nyersz és életet tölthetsz!
  • Aurelianus
    #4325
    A 7. cahpaterben a NAGY férget hogyan lehet megúszni?
    Minden fahidat lerombol körben... Még futás közben sem lehet lehagyni.

    Mi a megoldás help!!!
  • EmThor
    #4324
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A BÜDÖS KVA ÉLETBE HOGY AZT A KIB@SZOTT ORKOT NEM LEHET LEVERNI!!!!


    ez jól esett :]
  • Pethy23
    #4323
    Mágusként mit érdemes még fejleszteni a magic skillek mellett?
  • Yossarian
    #4322
    telekinézissel is le lehet szedni a sárga kristályt
  • Mihail
    #4321
    a falon
  • Mihail
    #4320
    kb. egyből az elején amikor lemész kriptába
  • foldi6
    #4319
    Kérem vki segítsen a 6.résznél vagyok, a poknál már megvannak a kövek csak 1 hiányzik, a neve Maiden's Eye, egyszerűen sehol se találom, 2 napja koborlok a kriptás résznél. köszi előre is
  • Mihail
    #4318
    Lan-ban is lehet nyomni vagy csak neten?
  • Hassan B
    #4317
    Ez nem tudjátok miért van? Eddig ment rendessen...
  • Pethy23
    #4316
    Mágusként mit érdemes még fejleszteni a magic skillek mellett?
  • Hardstyl3r
    #4315
    asszem a +9-es sebzésü nyillal párat belelősz eltünik aztán gyorsan a mágust nyilazd és meg is hal, nagyon könnyü egyébként ha az adrenaline is kivan fejleszve
  • obe
    #4314
    srácok...a végén tartok a megidézett csontsárkánynál...meg tudom ölni, vagy nem lehet?...eddig bármit próbáltam, nem ártott neki
  • Agy Halott #4313
    LOL nem is arra kellett visszamenni a lift-hez.
    teljesn mahol volt a kijart, de megtaláltam!
  • Pethy23
    #4312
    Motsmár jó csak lekellett venni a texturát mediumra
  • Hassan B
    #4311
    Aham, ok. Kössz! :)
  • Agy Halott #4310
    Rossz iranyba nem mehetek, mivel innen jottem, vagyis a kepen lathato lyukbol és azt mondtad, vissza kell mennem a lifthez, az pedig arra van, amerről jottem.
    De ha nem tok a lyukhoz menni, mert a teton levo lyuknal fa sincs, hogy koteles ijat belelőve ki tudnék maszni.
    Megis milyen modon jutok fel oda?
  • PunkZoli
    #4309
    talán egy legújabb direkt x9 megoldja vagy egy driverfrissítés a videokaridhoz
  • Bull
    #4308
    Hát konkrétan választani nem lehet,a skillpontjaid elosztása határozza meg,hogy milyen kari leszel.Ha a strenght,archery...vonalon osztod el a pontjaidat akkor harcos,ha a Bulglary,stealth...vonalon akkor assasin/tolvaj,ha pedig a varázslatokon akkor nyilván mágus.
  • Pethy23
    #4307
    törölt hozzászólás
  • Hunter of Deer
    #4306
    Arra van már valami megoldás hogy a videókban a kép fekete és átvan húzva fehér vonallal?? de a szöveg az megy alatta meg a zene csak kép nincs!
  • Hunter of Deer
    #4305
    Van egy folyoso oda befutsz es amikor a sarkany bekukkant oda razarod a vaskaput ennyi!
  • gamerboy91
    #4304
    Már megint elakadtam:( Romok között sárkány bácsi beomlasztja a pflafont. és köröz mint a golyafos . hogy nyírom ki?



    Légyszi mondjátok meg mit kezdjek ezzel a aranybogárral!
  • Pethy23
    #4303
    törölt hozzászólás
  • PunkZoli
    #4302
    figy akkor rossz felé mész:P de nincs fülötte egy fa amin a ropival fel tudsz mászni?:P me mintha látnék egy kis vmit lyukbalrafent
  • Agy Halott #4301
    légy szíves nezd meg a képet!
    mar megvan merre kell mennem, de nem tom, hogyan jutok ki ezen a teton levo lyukon!?
    Nos?
  • PunkZoli
    #4300
    depedig van... ottahol a pókos rész végetér,ha jól emlékszem van vm ibarlang,és egyből ugye egy háztető+sziklás rész...azt keresd meg,menni fog
  • Agy Halott #4299
    én tom, hogy hol van a lift, de nincs visszaut, ui. amikor a barlangbol kijottem, akkor egy haznak a tetejere erkeztem. Errol a tetorol en leugrottam... ebbol kifolyolag nincs vissza ut, ui. repulni felfelé nem tudok a tetőre, meg ez a faház olyan, hogy ha kicsit jobban mozgolodok, akkor az egesz leszakad es a melybe zuhanok...

    Ti, hogyan mentetek fel a haz tetejen levo barlangba, ahonnan eredetileg kijottetek?
    Help!

  • Hassan B
    #4298
    Bocs, biztos én vagyok a hülye... de hol lehet ilyet választani ho mágus v. harcos v. ilyesmi?
  • Bull
    #4297
    Na,végigértem,harcossal.Élveztem,jo hangulatos játék lett.Szorakoztato,változatos.
    Egyébként normál nehézséggel simán vihetö sztem.Kiváncsi vagyok mágussal (esetleg assasin)milyen lesz,azzal is végignyomom.Talán hard-on.
  • PunkZoli
    #4296
    de pedig visszafelé kell... keresd meg a liftet!
  • hapi
    #4295
    pedig lehet vagy 2 pályányit kell is
  • Agy Halott #4294
    Megkovacsoltam es nyelet tettem rá, de most mit kell csinalni, visszafelé nem lehet menni.
    Help

  • Agy Halott #4293
    áááá koszi, az nem jutott eszembe, hogy meg kell kalapálni....
  • Hassan B
    #4292
    Kössz, majd megpróbálom... :)
  • doncarlos
    #4291
    Jó vn na Magiszter... azt az egyet télleg muszály megölni, de a töbit nem... na