6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • RMarvin
    #6453
    Multiban nincs nagy mozgás. (ami nem is csoda, mert nem egy nagy szám sajnos...)
  • Lateof
    #6452
    Multiban mennyien nyomják mostanában? Úgy értem, más FPS-ekhez viszonyítva, mint pl UT. Gdonolkodom rajta, hogy megvegyem-e...
  • norbi155
    #6451
    kössz szépen válaszod
  • svédcsepp
    #6450
    Meg lehet védeni dunkent,bár elég izzasztó feladat,még normál fokozatban is.Szerintem a hullazabálok a legnehezebb ellenfelek,meg az orkok.Én is védtem már meg,de aztán kötélíjjal felmentem a ház ablakához ,bemásztam,mire visszanéztem megint jöttek a hullazabálok és megölték.Én úgy tapasztaltam,hogy a gép visszatermeli az ellenfeleket ezen a részen...
  • svédcsepp
    #6449
    Sajnálom.Akkor így hírtelen nincs 5letem.Esetleg rakd újra a hangkártya driverét,vagy fríssitsd

  • norbi155
    #6448
    csö emberek azt mondjátok meg nekem hogy vanaz a rész a végefelé mikor kimászunk a csatornábol és ottvan szegény Dunken spanunk és utánnajön asok hullazabáló vagy mi és kinyírják dunkent azlenne a kérdéesm hogy valahogy meglehet e védeni tudom hogy ezmos tmarhára nem fontos csak azért ha van idötök akkor írjátok márle pls zavar hogy mindig meghal szegény:(:(
  • Ombika
    #6447
    klCodec-nel reszemrol nincs jobb..
  • ceas
    #6446
    Hát nem jött be, akad továbbra is. Közben próbáltam még a klite codec pack-et, ffdshow-t, de semmi haszna, a hang akad az animáció alatt.
  • svédcsepp
    #6445
    Ez se piskóta



  • ceas
    #6444
    :D. Kösz, kipróbálom.
  • svédcsepp
    #6443
    Nah jó,ez impotens...

    Másold be és kész :D

    http://209.85.129.104/search?q=cache:iGG5PjSVCZMJ:www.free-codecs.com/download/Gordian_Knot_Codec_Pack.htm+gordian%2Bdownloads&hl=hu&ct=clnk&cd=2&gl=hu&client=firefox-a
  • svédcsepp
    #6442
    Az előző nem jó bocs,remélem most jot linkelek



    gordian codec pack
  • svédcsepp
    #6441
    Meg is van ;)

    Gnordian codec pack 1.9
  • svédcsepp
    #6440
    Jópár éve a gnordian codec packot használom ill. másik ismert nevén auto gk.Csak dicsérni tudom,semmi fölöslegeset nem tesz fel.Nem zavarja össze a gépet nem fagy le stb stb.Még nem találtam neked linket,de ha találok szólok
  • ceas
    #6439
    Fel van peccselve, szóval ezzel nem lehet gond. Codec-eket meg nem igazán szeretem, persze tudom, hogy egy két alap nem árt. Szvsz is valamelyik codec-el lehet gond, csak nem tudom mit kellene felrakni.
  • svédcsepp
    #6438
    A semmilyen codec elég nagy baj.Meg az 1.2es patchet is tedd fel.Ha ezek nem segítenek,akkor állítgatni kell az audioban a minőséget stb stb.Nekem ilyen gondom nem volt.
    Azaz,ami volt azt a patch megoldotta
  • ceas
    #6437
    Az átvezető videók alatt szaggatt a hang. Pár másodpercenként megszakad, de a video megy tökéletesen közben. A játék közben semmi probléma a hanggal, csak az átvezető animációkkal van gond. Teljesen friss XP install, semmilyen codec nincs fent. Nem tud valaki megoldást, elég idegesítő:P
  • norbi155
    #6436
    HY emberek azt szeretném megkérdezni hogy találtam ehhez a gamehoz cheat et és hogy mit kell hozzá bekapcsolni hogy müködjön mert én nem találom :S am nekem magyarul van a játék és már 2 x kipörgettem pés most kiváncsi vok milyen lehet cheattel
  • RMarvin
    #6435
    Úgy hogy a steamet elindítod és csak a multiplayer-t aktiválod. Ha a single-t is beveszed a steam alá, akkor nem fog működni sajnos, mert rögtön átcsoportosítja a filéket a steam könyvtárba, de sajnos nem 100%-os eredménnyel.
  • Miskolc88
    #6434
    most fel van nekem rakva a Single de fel szeretném tenni a multit is!!!
    hogy lehet megcsinálni azt hogy a Single-t ne kelljen ujrarakni?
    és csak mellé a multit felrakni?
  • Miskolc88
    #6433
    Ok,:)
  • RMarvin
    #6432
    ha messze vannak nyilazz, ha már közel akkor fuss (vagy rúgás-szúrás-rúgás-szúrás ...stb)
  • Miskolc88
    #6431
    amikor leugrok a barlangba (Chapter 5 tán) és jönnek fekete pókok azokat mivel a legkönnyebb leszedni????
  • zozox333
    #6430
    ja közben elnavigáltam,
    most épp liftet keresek
  • norbi155
    #6429
    ha ezakart lenni a válasz akkor sokat mondtál de tényleg kössz most sokkal elörébb jutottam vki írjon nekem 1 értelmes választ plssssssssssss
  • mama2
    #6428
    NO,NO,NO.
  • norbi155
    #6427
    na most segítség kéne ot vok hogy most segítettem istvánnak vagy kinek lemenni a fénybe meg minden és ö meg azt mondta hogy szól a faterjának és hogy mennyek el hozzá és beszéljek vele na de mondja már meg vki hogy hol lehet megtalálni ennek a pityunak a faterját elöre is kössz a segítséget
  • RMarvin
    #6426
    pedig sajnos az a jó irány... én is utálom a pókokat.
  • Darkjether
    #6425
    lehet online jáccani warez verzióval??:D
  • zozox333
    #6424
    ja a középsőre gondoltam, ahol be van szakadva, de ott megint a pókhálós alagútba esem vissza és azt hittem az nem a jó irány
  • RMarvin
    #6423
    Én ott nem emlékszek semmiféle rácsra. Várj, szerintem nem egyről beszélünk. A kürtőben 3 db oldalnyílás van:
    - a legalsó le van zárva (lehet, hogy ez a rácsos...),
    - a középsőnél is van rács, de előtt be van szakadva a járda, s ott kell majd továbbmenni.
    - a legfelső (titkos hely) pedig az, ahol a kifogyhatatlan tegez van. Nem egyszerű oda feljutni, de megoldható. Ezt a részt amúgy is nagyon szerettem mert erősen Thief-szaga volt, az pedig szintén nagy kedvenc...
  • RMarvin
    #6422
    a piros az erődet, a kék a manádat tolja fel.
  • norbi155
    #6421
    jah igen még annyit hogy van a póktemplom ott megyünk meg bicskázunk kicsit kinyírjük a küklopszot aztán felmegyünk 1 helyre inkább ilyen csarnokszerüség és ottvannak szobák és 1 ik oldalon 1 ik szobában piros viz van másik oldalon másik szobában az elöbbivel szemben pedig kék víz van nem tudja vki hogy ennek van vmi szerepe?? vagy lehet ott vmit csinálni vele?? jah és vki írja márle nekem az idén megjelenö dark messiahnak a pontos nevét plsssssssssss
  • zozox333
    #6420
    Azt lezárja egy rács!
    Valahol ki lehet azt nyitni?
  • zozox333
    #6419
    köszi!
  • RMarvin
    #6418
    Középtájékon, egy oldalnyílásban lehet kijutni. Ha tovább mászol akkor - szintén egy oldalnyílásban - megtalálod a kifogyhatatlan tegezt. Azért viszont érdemes kínlódni!
  • zozox333
    #6417
    Ismét gubanc van
    Egy magas kürtőben mászom fel köteleken, láncokon
    mászom ezerrel és vége!
    mi van itt?
    hol jutok ki?
  • RMarvin
    #6416
    Melyikre gondolsz? Az Elements-re? Mert az csak egy konzolos kiadás lesz
  • zozox333
    #6415
    Köszi!
  • Miskolc88
    #6414
    lesz egy új része
    az sztem biztos megjelenik idén