6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Carmang
    #6493
    Halló,
    a segítségeteket kérem. A 9. fejezetben járok, a város terén levő küklopszot akarom kinyírni, de sehogy nem megy. Többször beleszúrok a szemébe karddal, de csak hátrakapja a fejét. És garázdálkodik tovább. Íjjal kilőni sem tudom, mert nem gyúrtam íjra, gyakorlatilag nem tudom a szemét eltalálni.
    A szigeten, a templomban (a goblinoknál) levővel nem volt gond. Itt viszont nem tudom mit kellene tenni. Pedig mondja is Xana, hogy a szemére menjek.
  • Ombika
    #6492
    Vista 64 bit ala felraktam game+1.2 patch+magyarositas! Elindult elejen elmentettem ,majd kesobb mikor ujra inditanam ez fogad!

    Feltelepitettem ujra,most mar megint ezt irja ki,el se indul?!

  • toto11
    #6491
    nincs.
  • Silent Knight
    #6490
    MINDENKINEK: magyarosítás itt: http://Samus.uw.hu/DMhun_by_Sam.exeitt
  • Prince23
    #6489
    tokon belül nincs semmi? kézikönyv hátulján, utolsó oldalán, hm?
  • toto11
    #6488
    ez nem vicces egy hónapja vettem és még mindig nem találom a kódot.
    és lehet, hogy ezért nem nyitja meg a multit.
  • Prince23
    #6487
    1 biztosan kell, minél frissebb cuccokkal szoktak multizni az emberkék, köztük én is :)
    2 hát a boltban xd
  • toto11
    #6486
    két kérdésem lenne:
    multihoz kell patch?
    és hol lehet az a nyavajá kód(eredeti)?
  • Silent Knight
    #6485
    a securom védelem akadt össze valami mással a gépeden. ha eredeti a játék, próbálkozz crack-el, ha nem, akkoris :D (cracket itt keress: gamecopyworld.com (www. nélkül), figyel a verziószámra, és érdemes patchelned is (asszem 1.3 a hivatalos legjobb, az 1.4 csak mulitban érdekes), ekkor a patchhez megfelelő cracket tölts le.
  • toto11
    #6484
    sikerült lelőttem a sárkány utáma meg arantirt. és kiszurtam a faterral.
  • steweee
    #6483
    nem kellene ennek történnie, mikor megkaszaboltad a sárkányt menj a közelébe, elkezd koncentrálni hogy újraidézze mikor levágod, és akkor támadd mert akkor sebezhető

    sztem könnyen meg lehetett ölni, igaz harcossal voltam
  • inviciblealex
    #6482
    a 6469-es üzenetemre senki se tudja a választ?
  • RMarvin
    #6481
    Amíg újra meg nem jelenik a sárkány újból, addig püfölheted arantirt. Adj neki, ne sajnáld. 3-4 ciklus, oszt belereccsen. Hajrá!
  • toto11
    #6480
    valaki tudja, hogy kell megölni arantirt?
    mert hívott egy sárkány és már készer kinyirtam a dögöt, de arantir mindig újra hívja. míg él a sárkány addig arantir sebezhetetlen és csak egy kicsit sikerült megsebezni.
  • REALista
    #6479
    Szasztok letöltöttem a játékot crack-eltem majd az intró után ezt adja ki:
    Mi lehet a gond?
  • RMarvin
    #6478
    A cdgalaxis jó hely, de azért sikerült már annál is olcsóbban vásárolnom. Lehet, hogy nem éppen szakbolt, de mindig megvolt hozzá minden.
  • RMarvin
    #6477
    A legnehezebb fokozaton is végig lehet vinni, csak egy "kicsit" több a quickload. De jobban jársz, ha terepszemleként a legkönnyebb fokozaton elölről kezded. Most amúgy hol tartasz?
  • inviciblealex
    #6476
    a 6469-es üzenetemre vki válaszoljon
  • Lacusch69
    #6475
    Sziasztok!
    Tegnap óta játszom ezzel a játékkal (Il-2 Sturm. melletti lazításként), de már problémám adódott...
    Elég nagy arccal a legnehezebb fokozaton kezdtem el, de ez már tarthatatlan... :)
    Át lehet-e írni a config fájlban a játék nehézségét?
    (FAQ sajnos nem működik)
  • xido
    #6474
    hát aki vaktában vesz meg úgy játékot,hogy nem néz körbe...sőt..aki ilyen helyen vesz egyáltalán....na csak annyit mondok,cdgalaxis előbb,aztán 576..referencia értékű helyek,aktuális árakkal..ha valamit leáraznak,időben megtudod...bevásárlóhelyek tesznek ezekre nagyívben..
  • RMarvin
    #6473
    Bocs, nem reklám akar lenni, de ha venni akarok egy gémet, akkor alaposan körül szoktam szaglászni, mert nem kis eltérések szoktak adódni. Ma du fél3-kor sikerült kijutnom ebédelni a fogárási tesóba, s ha már arra jártam, gondoltam megnézem mi a felhozatal. Nem kis meglepetés volt, hogy a Dark Messiah-t 2990 Ft-ért árulják. Akinek estleg még nincs meg eredetiben -és teheti- szerintem ragadja meg a lehetőséget. (csak mellékesen mondom, hogy ~1 hónapja a madaras bevásárló-koszfészekben ugyenezt 9990 Ft-ért árulták, s mégcsak nem is a Collector's edition.)
  • inviciblealex
    #6472
    azt gondoltam .......... de, hogy csináljam meg?
    és érthetően
  • toto11
    #6471
    valami bizonsgi dolog hilyányozhat/nincs aktiválva
  • inviciblealex
    #6470
  • inviciblealex
    #6469
    A szükséges biztonsági egységet nem lehet aktiválni.
    A következő programot nem lehet végrehajtani (5007).
    További részleteket keressen a http://www.securom.com/message_hu.asp?m=module&c=5007&l=hu címen.
    A cim persze nem működik.

    Ha valaki tud segíteni akkor érthetően írja le úgy, hogy én is megértsem.

    KÖSSZ
  • toto11
    #6468
    de a neten rendeltem
  • Noodlee
    #6467
    Szerintem kérdezz rá a boltban :)
  • toto11
    #6466
    már meg van.
    de még mindig áll a kérdés hol lehet a játék kódja, szerintetek hol lehet?
  • PhantomAss
    #6465
    ha arra gondolok amire te akkor egy kerék a csatornában ha jól emléxszem
  • toto11
    #6464
    valaki tudja, hogy hol van a lángokban áll a város (vagy mi) részben a zsilipnek a nyitója?
  • Noodlee
    #6463
    Már tovább jutottam, csak figyelmetlen voltam :)
    Azt hittem a kristályra, hogy lámpa, ezért nem is vettem észre :P
  • toto11
    #6462
    Hol tartasz?
  • Noodlee
    #6461
    Tud valaki linkelni egy végigjátszást, mert már elakadtam, pedig még eléggé az elején tartok.
  • toto11
    #6460
    gamestar.hu-n rendeltem.
  • zoolee
    #6459
    Hol vetted?
    576?Nekem ott úgy volt, hogy épp az utcsót vittem el, és egy papírtokot is adtak mellé, abban volt benne a fiokban, és annak a hátulján volt.


  • toto11
    #6458
    Hello.
    Lenne egy kis kondom ami bénaságnak tűnhet, nem találom a játék kódját sehol 8igaz csak a multihoz kell) és így nem fogadja el a Steam. Kérdésem hol lehet a kód?
    És tudja valaki, hogy lehet a pókvermes résznél kimászni a veremből, jükból vagy akármiből is
  • zoolee
    #6457
    Hali, egy olyan problémám lenne, hogy csináltam szervert, találtam commandokat mg minden, és az lenne a problémám, hogy nem tudom, hogy lehet játék módot váltani, illetve tudom, de nem nagyon akaródzik sikerülni.
    Beírom commandnak, hogy : deathmatch, kiírja, hogy
    "
    "deathmatch" = "1" < def. "0" >
    notify
    -Running a deathmatch server."
    Kipróbáltam, nem akar átállni DM re, crusaden van egyfolytában, próbáltam net_startot nyomni, ugyan az.

    PLS, valaki segítsen, aztán ha összejön jöhetnétek játszani.
  • zerosdfd
    #6456
    Tud- e valaki segíteni, azon ha "Game not Found-ot" ír ki, amikor patch-elni akarom? Hogy néz ki a default path-ja? Hogyan lehet ezt patchelni ha "nem találja" a játékot, ami amúgy már fut, meg minden?
  • svédcsepp
    #6455
    Hmmm.Nekem is orig a játék.És egy ideig hibamentes volt az egész.Aztán steam-en egyszer beloginoltam.Ő meg elkezdte updatelni a gammát.Onnantól kezdve folyamatosan kifagyott mm.exe-hibára hivatkozva.Na mondom T-online gratulálok(huss).bocs ,de ez ideillet a végére.Ettől még az egész így volt.A hibádra visszatérve 1,2 international patch fentvan?
  • fbd195
    #6454
    Hy all... Eredeti a Dark Messiah of M&M-em és az lenne a gond hogy amikor el akarom inditani akkor nem tölti be a főmenüt mert ezt irja ki: Can't Found background image materials/console/menuMP_3d.vtf

    (Introk helyett fehér a képernyő) és nem tudok játszani... mi lehet a gond? valami megoldás?