6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Zomil
    #4370
    nah én is végigtoltam:)
    a kérdésem az lenne h hányféle befejezés van? mert a végén 2-öt láttam egyszer odaadtam a skull of shadow-ot, egyszer meg megsemmisitettem
    azért kérdem h több lehetöség van-e mert megmentettem leanát és megfürödtem a templom vizébe igy tiszta lettem és elpusztitottam Xanát:)
    szoval ha ezeket nem csinálom meg akkor megin más befejezést kapok? vagy miben befolyásolják a történetet?
  • trialkornel
    #4369
    Most kinyílt 1 ajtó és a végén 1 nagy teremben sok zombi jön. És a terem közepén van 1 kripta ami előtt van 1 láda amit nem otk kinyitni!!!! Ha jól sejtem talán abba lesz a kő.
  • trialkornel
    #4368
    Én is már ennél a pókos köves résznél vagyok!!! Kicsit szarakodtam mert össze vissza kóborotam mire rájöttem hogy a sarokban az a kripta felett lévő világítós valami az első kő:D Ez még semmi!! Amikor beakartam rakni a pókba álltam előtte és néztem hogy hova kell rakni mert csak 3 helyet láttam a pókon. Aztán sok bámulás után levágtam hogy a fején is van hely:DDDD
  • warass
    #4367
    Jah, hogy az :) 1000000000000 THX :)
  • obe
    #4366
    a skullt majd akkor tudod megszerezni, hamár a lila, narancs, és sárga köveket beillesztetted a pókszobor potrohába
  • obe
    #4365
    a sárgát keresitek mindannyian..abban a teremben van ahol nagyon sok zombi jön, és az oszlopokból karók ugranak ki ha a mellette lévő padlóra lépsz..még egy ismertető a helyről:itt is van egy kötél amit ha elvágsz, pér tuskó fog himbálózni..nah itt van a falban kb 3-4 méter magasan a sárga kristály, telkinézissel szedtem le..
  • warass
    #4364
    Én is két követ keresek :) A skullt + maiden's eye-t. Utóbbi sztem lent van a pók-szobor alatti kriptában, ahol az első is volt, amit a fejébe tettem, de telekinézissel sem tom leszedni!
  • Hardstyl3r
    #4363
    a Pao Kai legyőzését énis innen a fórumról néztem ki, de viszont minden másra magamtól jöttem rá:) egyébként mind a 4 befejezés túl rövid sztem
  • Mr Bishop
    #4362
    Hát ... ma reggel a végére értem..
    Egy dolog van, amit le kell szögezni : nagyon jó !
    Ezen nincs mit vitatkozni. Sőt mi több, nincs értelme sem.
    2006-ban azt hiszem , mindenkinek valami hasonlóra van szüksége. Mind grafikailag, mind játszhatóságban. Mégis, számomra a Dark Messiah valami mást is jelentett : hangulatot. Azt a középkori, semmihez sem hasonlítható hangulatot, amit eddig még sehol sem tapasztaltam.
    Magánvélemény ? Szívás volt, a szó szoros értelmében.
    Bevallom, az SG nélkül lehet, Kao Pai-t nem tudtam volna legyőzni, de lehet, nem is szégyenlem, mert nem vagyok valami nagy Játékos.
    Bevallom, a 9. fejezetben rengeteget szívtam, mert nem tudatosan fejlesztettem hősömet, hanem csak úgy, egyéni belátás szerint.
    Lehet, de mondom, Rpg-s észkombájn sem vagyok...
    Viszont ha lehet, kérném, sőt követelem, hogy még több Dark Messiást adjanak nekünk, mert régen rossz, ha hónapokat, sőt éveket kell várnunk arra, hogy az ilyen vagy hasonló játékok piacra kerüljenek.
    Bevallom, álmodtam is róla, mert volt egynéhány kemény harc, melyről azt hittem, sohasem érek a végére, de aztán mindig sikerült...
    Bevallom, néha meg is ijedtem, fene abba, aki nem...
    Vannak fps fanok, akik lazán kijátszák az ilyen játékokat, bevallom én nem tartozom közéjük. Sőt, most , hogy a végére értem, úgy érzem , győztem... Hogy miben ? Nem tudom elmondani...
    Szívtam vele és punktum...
    Egyszóval:
    Tartok tőle, hogy az ilyen játékokra majd megint hónapokat kell várni.
    Ám kivárjuk , ha hasonlóan lesznek prezentálva.
    Végszó:
    Dark Messiah !
    Hiányozni fogsz !
    Nem hiszem, hogy újra játszom megint.
  • foldi6
    #4361
    igwn-igwn én is itt vagyok, de már a f@szom kivan vele h nem találom meg azt a sz@r követ seholse:@@
  • Maksi
    #4360
    Mit kellene tennem, hogy ne szaggason ez a nyomorult játék? Nem igaz, hogy 1024x768-as felbontáson, közepes beállításokkal, élsimítás, és árnyékok nélkül nem lehet jétszani egy X800 Pro-val, 3.2-es procival...
    Van valami patch, vagy bármi, ami segítene?
  • trialkornel
    #4359
    Még az a gondom hogy ha 1 palyzs kipurcan akkor nekem minuszba megy az ellenállása és nem tudom kidobni az iventory-ból!!!! Nem tud valaki erre 1 megoldást???
  • Agy Halott #4358
    itt akadtál el? Ha igen, akkor jo, mert en is itt akadtam el, legyen szíves vki segitsen. koszonom

  • trialkornel
    #4357
    Remélem a Reloaded-es verzió jobb lesz mert én a Procyon-ossal nyomom és már nagyon idegesít hogy folyton kilép!!!!
  • trialkornel
    #4356
    Köszi!!! Sejtettem hogy úgy kell megölni, úgy is próbáltam csak nem volt türelmem megvárni amég megpusztul így inkább tovább mentem:D
  • nyomott
    #4355
    opcionális,h megölöd-e. Ha igen,kapsz skill pontokat,ha nem,akkor sincs semmi. Úgy kell megölni,h amikor lecsap a földre eléd,akkor hátrébb kell menni,és a szemébe kell csapni. A tüzes kard a nyerő. próbáld adrenalinos állapotban,és úgy gyorsabb lesz
  • Pethy23
    #4354
    Összesen hány chapter van? Most jön a 4. de elég hamar eljutottam eddig
  • trialkornel
    #4353
    Gaszilvasi onnan nem lehet feljebb menni!!! Ameddig feltudsz menni addig felmész és ott van 1 lépcső!!! Ott bemész és letudsz ugrani megint a pókokhoz és arra kell tovább menni!!!!
  • krayziebone
    #4352
    cső! segítsen valaki légyszi!
    a 7 chapter elej mikor megtalálom az elvett cuccaim..h kell kinyitni a kaput? vagy mit kell csinálni?Thx
  • foldi6
    #4351
    Tegnap megmondtátok, h a 6. fejezetbe hol találom az utolsó köve (félelem kövét, Maiden's Eye, a kripta elején a falon) de sehol nem találom, kérek ha van vkinek annyi ideje, h 1 képet küldene róla, h hol van, annak nagyon örülnék. Elnézést a lámaságom miatt
  • obe
    #4350
    köszi szépen
  • trialkornel
    #4349
    Nem tudja valaki hogy az Orc-oknál a templomban ahol volt az a sok goblin van 1 hatalmas cuclops. És az érdekelne hogy azt megkell ölni és ha igen akkor hogy??
  • nyomott
    #4348
    Amikor megjelenik a kukac,akkor rögtön ugorj föl az előtted álló kövekre,és az a palló elindul veled,és a túlpartra tudsz ugrani,de utána jön az igazi szopás...
  • Hassan B
    #4347
    Szal, arra nem tud senki megoldást, hogy nem lehet hallani a beszédet játék közben?
  • warass
    #4346
    Szerintem neked is a hangok miatt van megakadás/szaggatás. Vki tud már rá megoldást? Patch javítja?
  • 6600GT
    #4345
    hy! biztos nem a 1GB miatt akad be! nekem ilyen még nem volt hogy beakad egy idöre!
  • gaszilvasi
    #4344
    innen hova tovább mert elfogyott a léc vagy még van ott de nem érem el.
  • Frank99
    #4343
    na, itt valami bug volt, mert újratöltöttem asszem 2x, és egyszer csak lejött a lift.
    Addig meg nem.
    Fura.
    Legyaktam az ork vezért is, nem is volt olyan nehéz.

  • Dévids
    #4342
    Hello
    Miért van az hogy a játék néha beakad egy jó időre?
    a gépem:
    AMD X2 3800
    1gb ram
    Abit Kn9 lap
    ASUS 7900GS
    Jővő héten lesz 2 gb ramom akkor jobb lesz?
  • Aurelianus
    #4341
    hát ez a rút-kukac állat szétveri a hidat...ez egy f*stalicska!

  • Hassan B
    #4340
    Uhh! Menyi baj van... Nem tudjátok, hogy játék közben mér nem lehet hallani ahogy beszélnek? A videóknál minden normális...csak játék közben a beszédet nem hallom...

    Valaki?? HeLp, PLS!!!
  • Agy Halott #4339
    hELP.

  • Aurelianus
    #4338
    A felfedezés örömét a féregnél viszont én sem tudom, nem is az élet miatt hal ki a kari, hanme a hidat előtte széttöri az az állat!!!! :(


    Eddig nem akadtam sehol, és mindenhol átjutottam...de ez eléggé idegtépő rész.
  • Aurelianus
    #4337
    oh tényleg... >)
  • Yossarian
    #4336
    direkt meg akartam hagyni neki a felfedezés örömét...
  • Aurelianus
    #4335
    Ez igazán egyszerű: A vízbe kell ugrani, és úgy a hajóról nem lőnek szét. Van egy létra main oldalt fel lehet mászni, így lövési holttérben leszel. A hajóra feljuthatsz, és lehet mészárolni.
  • EmThor
    #4334
    már sikerült csapdázni :] thx Lyana
  • createev
    #4333
    ok thx a segitséget:s próbálkozom :D
  • Yossarian
    #4332
    keress másik utat ;-)
  • createev
    #4331
    hy all!
    egy kisebb problémám lenne még az elejéből:
    Nem tom pontosan hányadik chapter de az fix hogy 5 alatt
    A hajóra kell feljutni de eddig mindig szétlyukasztottak, hiába sprinteltem...
    Help plz