6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • doncarlos
    #4410
    szal úgy tudod megölni, hogy beállsz kb így:




    Utánna ha hiszed, ha nem egyszerüen megnyilazod vagy 4x-5x, aztán annyi.
  • doncarlos
    #4409
    Jambokee....itt vagy?
  • doncarlos
    #4408
    Befejezések:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na végre... elvettem, majd míg beszélt visszatettem a koponyát, és jött a video, amikor apu az emelvényen a falhoz vágja a csajt. Amikor leveszem a koponyát és visszarakom ugyanaz a video, mint amikor felviszem a lépcsőn és ledobom, csak akkor piros csóva tör fel, ha visszarakom akkor meg kék. Ja és még nem néztem azt amikor megölőm a nőt előtte.... lássuk...
  • Cassell
    #4407
    Én anno úgy nyírtam ki, hogy dupla adrenalinom volt asszem és alá férkőztem és ütöttem vágtam a hasi részen míg ki nem dűlt. Arra viszont figyelni kell ne rád essen mert akkor agyonnyom.
  • Jambokee
    #4406
    SENKI?
  • doncarlos
    #4405
    nahát akkor most méár csak végignézema videókat, de a felénél kb pont abbahagytam. az eleje tényleg ua?
  • Zomil
    #4404
    spoiler-be pls leirnád, mik a befejezések? és valaki itt lejjebb emlitette h 6 van:P
  • Zomil
    #4403
    olyan nekem is van és egy szép nagy bug ugyanis a pajzs tartossága lemegy minuszba és nem lehet kidobni...ugyanez a helyzet a lightning pajzs-al oda van irva h megsemmisithetetlen(uristen de szép szó :D), és mégis egy idö után eltünik a kezemböl és ottmarad az invertory-ba
    egyébként a végén lévö videokat végignézted?, mert az elejük igaz h hasonlit az elején lévöre csak kb a közepétöl lesz más:)
  • Garfi81
    #4402
    Yess!

    Megvolt mind a 4 befejezes :) Tuti a jatek!
    Kerdes: Varazsloval vagyok maxxra kifejlesztettem az osszes varazslatot +max manna es magatol "gyogyul"..
    2 varazslatot viszont nem ertek:
    1 teleki.: miert csak hullakat es targyakat tudok emelni? A bemutatokba mintha meg elo ellenfeleket dobaltak volna.
    2. nem tudom a nevet :): De ezzel elvileg kis eger meretre kene osszezsugoritanom az ellenfelet.. ehelyett csak lelasitom oket.. miert?! Ez is a bemutatokban szerepelt..

    Most akkor ez BUG vagy csak en szerencsetlenkedtem?!

    Laci
  • doncarlos
    #4401
    az effektek is vannak, de van egy pajzs, amit az invertory-bol egyszerüen nem tok kilökni... 0/120-on ál, de nemtom eldobni
  • doncarlos
    #4400
    Meg az is fura hogy eleinte 20-30 megásak voltak a lementések a végefele meg 2-4 mega.
  • doncarlos
    #4399
    procyon
    pro-dame.mdf 7634550784k

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    aha, értem, szoval az Objective Done előtt... hmmm semmi. ja, és azt még nem is mondtam, hogy egész játék ideje alatt, csak mozog a szájuk, felírat is van, de nem hallom hogy beszélnek, csak az aláfestő zene megy.
  • Magiszter
    #4398

    Mostmár megkérdem hogy te milyen verzóval játszol?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mert eredetileg úgy lenne hogy ha visszarakod/nemrakod akkor jön az animáció és utána az a szöveg amit te mondasz (vagy rosszul emlékszem?).


    De amint hazamentem megnézem már (ha még nem mentettem rá).
  • doncarlos
    #4397
    Na most már végképp nem értem

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most megcsináltam úgy is hogy visszatettem oda ahonnan elvettem a koponyát, de ugyanaz, mitha bedobnám fennt az emelvényen a kútba: kiírja hogy Objective Done, és keződik az az animáció, ami a játék elején van, és mind a két esetben ugyanaz.
  • doncarlos
    #4396
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kinyírja a csajt???? Nekem semmi ilyen nincs... felviszem az emelvényre a koponyát és jelzi a game hogy bele tudom domni a kútba, majd beledobom, és vége.
  • doncarlos
    #4395
    hát ez fura...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én ha nem dobtam bele abba a kútba a koponyát akkor nem történt semmi, csak akkor ha megtettem.
  • watto
    #4394
    thx
  • Magiszter
    #4393
    Nekem volt videó:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha otthagytam a koponyát (visszaraktam a helyére) akkor videóban felrohantunk a csajjal az emelvényre apuci ott volt már és morcosan ekkor azonban egy kék sugár tört ki a kútbol és a világ megmenekült stb,stb,stb.
    Ha felviszem apunak akkor kinyírja a csajt és hangos dícsérgetések közepette káoszt és pusztulást hoz a világra, piros sugár tör elő a kútból. Ennyi :P legalábbis nekem még csak eddig ez a két befejezés volt azzal az alternatív valósággal mikor megmentettem a csajt majd megfürödtem a templomban. Most viszem úgy hogy nem mentem meg és nem fürdök meg. Kivi vagyok mi különbség lesz :P
  • Jambokee
    #4392
    http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest
  • Jambokee
    #4391
    Skacok, Liana kiszabadításakor a nagy pókot, hogy lehet kinyirni?
  • watto
    #4390
    hy nemtudja vki mi annak a honlapnak a címe ahol le lehet ellenőrizni hogy el-e indul pl Suffering,Carbon,Oblivion...stb?
  • doncarlos
    #4389
    hmmm?

    befejezés:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De én meg pont úgy gondoltam, hogy ha felviszem az emelvényre és a mélybe dobom akkor vagyok jó, mert így elpusztítom (lásd gyűrűk ura). Közbe meg akkor vagyok jó, ha visszarakom oda ahonnan elvettem? Ráadásul tök mindegy mert úgyse tartozik egyikhez se amolyan "végkifejletvideó"? akkor meg tényleg mindegy, nem? Vagy van nektek a végén valami videó? Mert nekem csak az jön be ami az elején volt.
  • Magiszter
    #4388
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végén a koponyát vagy visszateszed a tartóba (jó vagy), vagy felviszed az emelvényre a faternak (rossz vagy). Ott már csak ez a 2 befejezés van (nem valami nagy mozgászsabadság de legalább valami)
  • doncarlos
    #4387
    még vmi a befejezéshez:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lehet béna és bamba vagyok de én nem tapasztaltam olyan lehetőséget hogy a faternak adjam a koponyát. Ez mikor volt? Mikor megöltem az utolsó csontsárkányt (vagy mit) utánna a varázslót, aztán? hehe,viszont az tény hogy azzal kezdtem hogy a nőt belerúgtam a kútba... de visszatölöttem, és nem öltem meg
  • doncarlos
    #4386
    A befejezésekkel kapcsolatban:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Háát köszi. De azt el kell mondanom, hogy bennem fel sem merült hogy (1) ne fürödjek meg a szentelt vízben, mert ugye "ott volt" :) (2) ne mentsem meg a nőt a giant spidertől. Mert ugye az is ott volt, és az utam is arra vitt, bár, ha belegondolok tényleg nem lett volna fontos se a szentelt vízhez, se a giant spiderhez menni. De (3) a koponyát ha nem dobom bele a végén akkor nincs vége, mert csak úgy végződik hogy belelököm, nem?
  • Magiszter
    #4385
    Lehet hogy ismeri, csak nem tudja hogy kell használni :-P


    bocsi ;-)
  • Amiga
    #4384
    Úgy látom, te sem ismered a SPOILER szót...
  • Magiszter
    #4383
    befejezések (nem próbáltam mindet végig)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    1.Megmented a csajt megfűrdesz eldobod a koponyát.
    2.Megmented a csajt nem fűrdesz megölöd a csajt eldobod a koponyát.
    3.Megmeted a csajt megfürdesz faternak adod a koponyát.
    4.Megmeted a csajt nem fürdesz megölöd a csajt faternak adod a koponyát.
    5.Megölöd a csajt nemfürödhetsz faternak adod a koponyát.
    6.Megölöd a csajt nemfürödhetsz eldobod a koponyát.

    ha még van variáció akkor szóljatok :D

    Más:
    A hajós résznél, notarget-god-noclip -el odamentem a hajóhoz, hogy megnézzem ahogy a muksók lődöznek rám. az hagyjám hogy notarget ellenére is szorták az áldást, de mikor megláttam...pontosabban nem láttam a katapultokat hanem csak a semmiből jöttek a nyilak ledöbbentem egy kicsit. Szerintem azért ki kellett volna javítani ezt az apró bugot. Nem hiszem hogy akkora nagy feladat lett volna berakni 3 katapultot és megírni hozzá a manusok szkriptjét hogy állnak és huzogattják a ravaszt.
  • PallMall
    #4382
    hello, lehet, h hülyeséget kérek meg midnen, csak lusta avgyok visszaolvasni, egy gépigényet kérhetek?
  • doncarlos
    #4381
    HalfLife2....Prey.....DarkMessiah... igzábol az utóbbi időben ez a triumvirátus hozott lázba... remélem nem ér véget a sor. Sztem is jó volt, de ha sikerül megszerezni a magyar verziót (azt se tudom megjelent-e) akkor sztem úgy is végiggyepálom, hátha megtudok ezt-azt.

    Csak az olvassa aki már végigvitte!!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végén lehetett volna vmi összegzés, hogy hány ezt, hány azt öltem meg, meg ami fontos lett volna számomra, hogy hány rejtett "zúgot" találtam meg. De semmi... hiányolom. Bár igaz a stáblistát nem nézztem végig, remélem semmiről nem maradtam le.
  • doncarlos
    #4380
    VÉGE! végigvittem. Bárkinek kell help szóljon.

    Csak az olvassa tovább, aki már végigvitte!!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végét sztem elbaszták. Lehetett volna igazán vmi frankó bónuszmovie a végén, dehogy csak annyi hogy bedobja a koponyát és vége..hmmm nem értem. Tényleg ennyi?
  • Agy Halott #4379
    LOL ez jo, nmit és segitek barkinek amiben tudok.
  • Agy Halott #4378
    koszi, wazzz mindig elfelejtem ezt a nyilas cuccot...
  • foldi6
    #4377
    most már h olvastam biztos h megtalálom, de most inkább tv-zgetek.
    (a csajom nem nagyon szereti ha ki bujok mellöle és leülök a gép mellé, bár néha megteszem :DD) köszi a segítséget!
  • Seth
    #4376
    felette gerenda, köteles nyilat bele, átugrassz
  • Agy Halott #4375
    Máris elakadtam. Itt hogyan tovabb, ha a masik oldalrol van bezarva?

  • Agy Halott #4374
    Megtaláltam a sarga kovet, rothadjon el. TE?

    En mar a chapter 7-et nyúzom:

  • Zomil
    #4373
    kevés a ram :S min 1giga kéne
  • nightsucker
    #4372
    Hi szeretném segitségeteket kérni van egy olyan problémám hogy mident lowra rakok még ugy is akadozik a játék.pedig az oblivilion az elmet olyan közép uton de ez nem.Videokari:ati radeon 9600
    Alaplap:intel pentium 4 2.4 ghz.Ram:512.Elöre is köszi a segitséget.
  • Zomil
    #4371
    nézz fel szembe a falra és ott látsz egy szép nagy fényes izét:) nah az lesz a kö