6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • foldi6
    #4450
    pao kai-t hogy tudom legyőzni?
  • doncarlos
    #4449
    nem..még nem láttam, de dúrva.

    és agyhalott...nincs mit,,, csak szólj ha kell vmi
  • Hardstyl3r
    #4448
    hellosztok! találtam egy olyan bugot hogy beszarás:D a 9.chapterben az égő városban hátul a templom mellett kilehet menni a mapról!!és nem csíttel!! ismeri valaki??:)
  • Agy Halott #4447
    koszi, sikerult...
  • doncarlos
    #4446
    de érdemes minden zugot bejárni
  • doncarlos
    #4445
    az a baj hogy énis csak mentem mint a hülye, azt se tudtam mit keresek, mindenre csak véletlen akadtam rá, így elég nehéz visszaemlékezni, hol is volt ponotsan
  • Zomil
    #4444
    pedig ott kell leugrani:)
  • doncarlos
    #4443
    ott fenn ahol elforgattad a fogaskerekeket, nem ott volt 1 ládában? Akkor rosszul melékszem. De ab a sírba bele kell ugrani, és ott fogsz lecsúszni még mélyebbre.
  • Szami
    #4442
    Pókos kövek…:
    Sajna nem találtam meg egyiket sem (a sárga és szürke kivételével). Majd holnap még próbálkozom. Viszont megtaláltam egy vizes helyen (ahova a fogaskerekek beindítása után az ideiglenesen nyitott ajtón lehetett bejutni, a sárga köves résznél miután lementem a lépcsőn) egy vezér sírját. Abban nem volt semmi. Az alja ki volt törve, de a lyukon nem tudtam átmenni. Esetleg valami pontosabb leírás? De nagyon köszi az előzőt is!
  • doncarlos
    #4441
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megölni kb. 1x vagy 2x próbáltam, de így egyszerübb volt.
  • Agy Halott #4440
    akkor nem legyozni kell, hanem menekulni?
  • doncarlos
    #4439
    Giant Worm "legyőzése"

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    átugrálsz a kőoszlopokon, majd szembe beugrasz a "menedék"-et jelentő falak közé. mész amerre enged egészen körbe, vigyázva, nehogy rádlihegjen mérget. egészen addig mész körbe, át a kis hídon, majd egyenesen és a dobozok szétverése után balra, lesz egy kis beugró, ahol nem ér el. Lőjj egy nyilat (köteles) a fenti fa gerendába, majd a megfelelő pillanatban ugorj át, és mássz fel. kevés az időd de meg lehet csinálni.
  • doncarlos
    #4438
    annyit, hogy először is
  • Agy Halott #4437
    Akkor en maris szeretnek kerni help-et!
    7. chapterben ezzel mit kell csinalni?

  • doncarlos
    #4436
    ja..és több lementést csinálj.
  • doncarlos
    #4435
    próbálj meg levenni a grafikából, nekem mindenféle bajomra ez volt a gyógyír
  • krayziebone
    #4434
    van egy loading amerre mennem kéne és mindig kilép ott,nemt ok továbbmenni:(
    nagyon lehúz segítsen má vaki
  • krayziebone
    #4433
    van egy loading amerre mennem kéne és mindig kilép ott,nemt ok továbbmenni:(
    nagyon lehúz segítsen má vaki
  • krayziebone
    #4432
    megvan a patch csak épp feltenni nem lehet mer kiír vamit,asszem azt h kell az eredeti game.. ilyenkor mivan? ti h raktátok fel???
  • doncarlos
    #4431
    de igaz
  • SD456
    #4430
    Ok! Az jó ha nem nagyon lehet elkerülni
  • doncarlos
    #4429
    Majd meglátod, nem nagyon lehet elkerülni
  • SD456
    #4428
    Hy all!

    Nekem még csak holnap lesz meg a játék. Hallotam olyat a játékról, hogy lehet kardot kovácsolni/készíteni benne (Fincsi) és azt szeretném kérdezni ,hogy ez igaz e? És ha igen akkor elmondaná valaki, hogy a játék meik részében? (Így előre) Mert régen az Arx Fatalis idején nagyon jó volt a kovács műhelyben kardot csinálni

    Előre is köszönöm!
  • doncarlos
    #4427
    jelezz vissza lécci hogy ott voltak-e?
  • doncarlos
    #4426
    Ha jól emlékszem akkor itt vannak:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha jól emlékszem miután megvan a sárga, lemész az állványokról, le a lépcsőn, ahol kiütődik a fal, ott ne menj ki, hanem jobbra fel lőjj köteles nyilat, és ott lesz fenn. A negyedikre meg asszem ott lelsz lenn a katakombáknál, ahol a fő csontvázvezérlő varászló van, akinek a koporsója mögött tudsz felmászni, na annak asszem a koporsójába van.
  • Szami
    #4425
    A köves pókos résznél két követ nem találok. A szürke és a sárga van meg (szürke a pók alatti kriptában, a sárga meg a zombiknál magasan a falon volt) de a felső kettőt nem találom. Meg tudná mondani valaki, hogy hol vannak ezek? Visszaolvastam, de csak a sárgáról találtam infót (az meg megvan már). Köszi a segítséget!
  • Zomil
    #4424
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hm ez érdekes, csak nem értem mi van akkor ha pl meg ölöm a csajt, és xana-t is elpusztitom:)
    vagy akkor ha mind a kettö megmarad
  • TheBosS
    #4423
    Jah és még azt szeretném +kérdezni,h sokan játszanak vele neten?
  • TheBosS
    #4422
    Hellosztok!
    Azt szeretném kérdezni, h tört verzióval lehet netre menni?(reloaded)
    Ha nem az se baj, mert azon gondolkodok, hogy veszek egy eredetit, mert nagyon bejön ez a játék!
  • trialkornel
    #4421
    Tök durva a játék!!! Most vagyok ott hogy magamhoz tértem és elvették az összes cuccom!! Baromi jó volt az a videó!!! Meg tetszik ez az új képesség is!! A bug-ok viszont elég idegsítőek főleg hogy a használhatatlan palyzsot nem lehet kidobni!!! Ahhoz hogy fellehessen patchelni a telepítős verzió kell de nem ér semmit me utána megint crackeled és ugyanúgy szar!!!
  • doncarlos
    #4420
    Nah...uninstal sajna... enyi volt... tényleg király volt a game, nemtom lesz e a HalfLifeepisode2-ig ami ennyire idevonzz a gép elé. Ha bármi segítség kéne vkinek szoljon... még pár naig fel-fel nézek ide. bye!
  • doncarlos
    #4419
    hehh... amúgy csak tippek...

    DE CSAK AZOKNAK AKIK TÉNYLEG VÉGIGTOLTÁK!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A youtube-on minden video fen van.. linkeket alább küldök.


    Dark Messiah End Cutscene 1 (Leanna - Good)

    Dark Messiah End Cutscene 2 (Leanna - Evil)

    Dark Messiah End Cutscene 3 (Xana - Good)

    Dark Messiah End Cutscene 4 ( Xana - Evil)

    Ja és további kira videók a youtube-on.
  • doncarlos
    #4418
    mindkettő hatékony, de lehet más másképpen csinálta...
  • doncarlos
    #4417
    ahogy beszélgettünk páran, a leghatékonyabb,

    1. ha vagy tűzlabdával aláállsz, és amikor feléd ereszkedik tüzelsz, majd ha kb.3x eltaláltad tűz a varázslóra... eztkb 2x-3x megcsinálod és gól

    2. azzal a nyíllal kell lődözni, ami tüzesnyíl.
  • RolEnD
    #4416
    Hi!

    Látom sokan végeztetek már vele. Valaki legyen olyan szíves és árulja el, hogy mit kell csinálnom a végén a csont-sárkányos témánál, mert már nagyon a fasz kivan vele. Fél óra szenvedés után feladtam.

    Köszi!
  • Zomil
    #4415
    megveszed az eredetit és máris megy:D
    egyébként én felraktam, de felesleges szvsz mert még nincs hozzá crack:), igy nem is müködik
  • krayziebone
    #4414
    nah most meg megvan a patch csak épp feltenni nem lehet mer kiír vamit,asszem azt h kell az eredeti game.. ilyenkor mivan? ti h raktátok fel???
  • krayziebone
    #4413
    viissszaolvastam már nem kell kössz
  • krayziebone
    #4412
    hyyy
    Tudna nekem valaki betenni ide egy linket ahhonnan leszedhetem a legjobb patchet a játékhoz?? kösssssz
  • doncarlos
    #4411
    befejezés:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végén Leenna-t már nem lehet megölni, mert Mission failed.