6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Magiszter
    #4490
    Ép most futtatok egy tesztet hogy mennyi max sp-t kapsz ha végigviszed a játékot. Azt már tudom hogy 212db sp-t kellene ahhoz kapnod ohgy mindent maxra ki tudjál fejleszteni. Szóval a teszt folyamatban, várható befejezés: majd ha lesz rá időm hogy végigvigyem, most tartok az epilógusnál és max csak hétvégén tudok játszani. :(
  • Magiszter
    #4489
    Köszönöm kolléga :D
  • doncarlos
    #4488
    Agyhalott : csatlakozom Magiszter kollegához.
  • Boroskóla
    #4487
    Nem,nemnagyon eresztenek el,chapter 6 ban vagyok de nemtudom 30 kaptam-e összesen.

    Egyébként nemtudja valaki van-e valami trükk arra hogy Dx9-es kártyával Dx8-ban futassam a játékot ?
  • newszepiking
    #4486
    sziasztok.
    ti sűrűn kaptok skill pontokat? és "sokat"?
    én úgy érzem, nagyon lassan fejlődök.
    mitől függ hogy mennyit kapunk?
    küklopsz után vagyok egyébként.
  • gabeone
    #4485
    Hali!

    Ismeritek a játék multiplayer részét? Beszámolót kérünk szépen!
  • Magiszter
    #4484
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azzal az orbal ki tudod nyitni már az összes ajtót. Érdemes végignézned mindent mert vannak elrejtve érdekes dolgok. És a végén az egyik ajtó mögött megtalálod a pókember naplóját, elolvasod és irány vissza a Csillagkapuhoz :D
  • Agy Halott #4483
    az lesz az sztem, egy konyvtaron kellett atmennem es ide jutottam.
    a kotelen logott egy hulla, azt levagtam.
    egy masik helysegben volt egy varazslo, azt kinyirtam es kaptam vmi sarga "orb"-ot.
    itt jarok és csak visszafelé van ut.
    merre menjek?
  • Maksi
    #4482
    oké, megtaláltam a láncot, ami a kaput nyitja
  • Maksi
    #4481
    Chapter 5-ben hogy tudom kinyitni a kaput, miután összeszedtem a köteles íjat, és kimásztam a veremből, be kellene engedni a csajt, meg a varázslót. A következő kapunál ugyan ki tudtam szedni a kallantyút, telekinézissel még el is tudom vinni ahhoz a kapuhoz, ahol vesztegelnek, merthogy felvenni nem lehet, de sehogy sem tudom beilleszteni a kapunyitó nyílásába. Mi a megoldás?
  • doncarlos
    #4480
    Agyhalott, te nemtom hol vagy pontosan... a tréning pálya előtt, ahol fel van akasztva egy hulla egy kötélre ilyen szalmás helyen, vagy ott még nem?
  • doncarlos
    #4479
    Vagy valami kar volt ott...hmmm már nem is emlékszem pontosan, de a lényeg hogy ott át kell törni a falat.
  • doncarlos
    #4478
    és ott még több ellenfél.
  • doncarlos
    #4477
    Eddmegleves :

    ha elmész balra, meg utánn a egyenesen, ott fel tudsz menni a párkányokra. ott lesz egy kötél, amit el kell vágni, ezzel elindítasz egy farönköt, emit utat tör a falon.
  • Eddmegleves
    #4476
    OOOooo rájöttem miről beszélsz Foldi6 Csakhogy én még oda se jutottam el ahol a víz van és a koporso ahova le lehet menni. nem találtam azt a kart amit meghuzva gyors átszaladhatok ahoz a részhez amit te mondtál. A lényeg hogy megcsináltam!

    Peace mindenkienk
  • Agy Halott #4475
    tok kircsi, most meg itt a 8. chapterben akadtam el:

  • Eddmegleves
    #4474
    Segitsetek!
    Picit előrébb vagyok de ugyancsak nemtok tovább menni:S

    Pók szoborba beraktam egy kristályt. aztán az kinyit egy ajtot. ott számos helység lesz rakat élőhalottal aki mérget köpköd nekem. Találtam egy sárga kristályt azt visszaviettem beleraktam de csak kis video jött be a csajrol aki beszél hozzám. Hol a többi kristály? Mert nem találom.

    Foldi6 sírt is kerestem. de csak egy helységbe van víz és ott nincs sír amibe bemehetek:(
  • foldi6
    #4473
    Nálam megfelelően működik és semmit sem csináltam vele, egyből elindult. De ahogy ezt olvastam abszolút "szerencse függő" h menni fog-e
    Drukkolok, mert naon jo game
  • SD456
    #4472
    Hy all!

    Bocsánat, hogy megint irok ilyen letöltés dolgokban. Most regisztráltam a w*****o-ra (nem akarom beírni a teljes nevét de szerintem mindenki rájön mi is kar lenni az oldal) és a DETONATION kezdtem el letölteni. Mert az csak 3 GB és én megbizok a w*****o-ba. Amúgy jól működik a DETONATION verzió?

    Előre is köszönöm!
  • foldi6
    #4471
    Keress 1 sirt ami a víz körül van, és abba bele lehet menni

    magiszter: amikor keresem az Ishvan sírját, 1-1 szobor van a két végén és 2-2 kőből boltív, na innen nem tudok semerre se menni:(
  • Eddmegleves
    #4470
    Segitség kellene... remélem kapok is.

    Elakadtam ott hogy beraktam a krisztálykövet a nagy pókszobor fejébe. ez kinyit egy ajtot aztán bemegyek és a következő részen elég sok ilyen élőhalott járkál mérget köpködve. Valami sirok is vannak erre-arra. Na msot ezeket lejaktam mind és aztán megyek erre megyek arra de semmi.
    Valaki tipp????
  • krayziebone
    #4469
    bugorj át azon a kapun amit nem tudsz kinyitni,majdnem ott van ahol a fegyvereid voltak a dobozban
    simán átlehet ugrani
  • KOVU
    #4468
    pls help az alábi kérdésem re
    pls pls pls
    T_T
  • Shep
    #4467
    Érdemes nekem az íjászatra tápolni, vagy csak szívni fogo velek, mert már most az elején sem tetszik, hogy a leghurkább csókába is 3-5 vessző kell.
  • krayziebone
    #4466
    még mindig ugyanaz a problémám , van egy loading aminél egyzserűen kidob és ezt írja ki:
    Could not acquire necessary game files because the connection to Steam servers waslost.
    mitévő legyek??
  • KOVU
    #4465
    hi all
    segitene valaki
    aszthiszem a chapter VII vagyok amikoer minden cucomat elveszik
    és már át tudok változni.
    odáig eljutok hogy megtalálom a cucaimat és onnan nem tudom merre.
    már usztem meg minden
    elöre is köszi
  • krayziebone
    #4464
    még mindig ugyanaz a problémám , van egy loading aminél egyzserűen kidob és ezt írja ki:
    Could not acquire necessary game files because the connection to Steam servers waslost.
    mitévő legyek??
  • Jambokee
    #4463
    THX. Sikerült!
  • Zomil
    #4462
    hát vegyél le mindent minimumra ha ugy is akad akkor várd meg a +1giga ramot:S
  • Shep
    #4461
    Mit kell csinálni, hogy na akadozzon a játék +1 giga egynélőre nem megoldható, tehát olcsóbb megoldás kellene? Patch?
  • Magiszter
    #4460
    * a kapu elkezd becsukódni amint abbahagyod a tekerést úgyhogy tövig tekerd és fuss.
  • Magiszter
    #4459
    Etekered a kereket akkor az ablakon át látod hogy a szemközti nagy kapu ajtaja kinyílik. Akkor lenyimva tartod a sprint gombot és kifutsz a kastélyból az ajtóhoz. Ha jól csinálod akkor pont beférsz.


    foldi6:
    utolsó pályán villámszóró necromanta? pontosítanál?
  • foldi6
    #4458
    Az utolsó pályán miután megölöm a villámszóró necromantát merre kell menni? semmi utat nem találok
  • Jambokee
    #4457
    Magiszter! Miután kinyirtam a ballistával, hogyan tovább? Elforgattam a kereket, de egyik nagy kapu sem nyilt ki. Hogy tudok bemenni a várba?
  • Magiszter
    #4456
    Reloaded jó töréseket csinál. Szerintem érdemes leszedned (ha van időd és forrásod :P)
  • SD456
    #4455
    Szerinted ha leszedem a Reloaded-es verziót az működne?
    A letöltésnél nem írt hibát (BitComet-el szedtem)
  • Magiszter
    #4454
    talán rossz volt a tömörítés, vagy hibás, vagy sérült letöltésnél. Töltsd le máshonnan, vagy még1x. mást nem tudok mondani.
  • SD456
    #4453
    Hy all!

    Nem tudjátok mi lehet a probléma? Letöltöttem a Dark.Messiah.Of.Might.And.Magic--197-DETONATiON és amikor tömöríteném kifelé akkor azt írja, hogy Nem találtam az archívumot! Torrentspy ról szedtem le a torrent-et.

    Előre is köszönöm!
  • Magiszter
    #4452
    3. kiegészítés:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amint felmásztál a sziklán jobb oltdalt lesz az ahhol be kell majd menned, ne menj le a nagy kapukhoz
  • Magiszter
    #4451
    1.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha épületben vagy és a tetőn jött be:
    -Felingerled hogy téged bántson, aztán befutsz ott ahhol előzőleg a csaj felemelte a nagy követ. Ott bemész és megvárod míg bedugja a fejét aztán meghúzod a kart és az ajtó rácsapódik.


    2.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha a várnál támad meg (pókpalota, orkokkal taliztál, megvan a ropebow) akkor csak fuss a csajjal be egy ajtón amíg a mágus pali kinyiratja magát (jobboldalt lesz ahhol ég egy tábortűz és kijött 3 ork)


    3.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha nyílt terepen hatalmas kapuknál: Bemész egy ajtón és felfele futsz a lépcsőkön ott majd egyzser csak találsz egy katapultot (rabbanónyilas), azzal megsorozod és vége.