6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Eddmegleves
    #4530
    In the House of Ashes -be a csajt meg lehet menteni hogy ne taszítsák a méjbe? vagy csak én vagyok a balfasz
  • Magiszter
    #4529
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem volt hang rendesen. Én csak a feliratot hiányoltam a videókból, de ezek szerint eredetileg sem volt. És minden mentésemet elsőre vissza tudtam tölteni. Lehet azért mert én nem strapálom anyon szegény elárvult windows-omat? Vagy csak megijedt hogy ha nem megy a játék akkor elbúcsúzhat az "életétől" :-D
  • doncarlos
    #4528
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sose fogom megérteni, hogy min tudnak tömöríteni, vagy mit tudnak kiszedni a játékból úgy, hogy (gondolom) semmi nem hiányzik belőle. És neked nem voltak olyan gondok mint nekem mi?
  • Magiszter
    #4527
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Detonation változattal azzal a 3,5 gigással
  • doncarlos
    #4526

    Amúgy Magiszter:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Melyik változattal tolod? Én a duplarétegű 7,6GB-s változattal játszottam procyon pro-dame.mdf 7634550784k. Te?
  • doncarlos
    #4525
    Nekem két bug jellegü dolog volt benne. Nemtommér, de én speciel egyáltalán nem hallottam hogy beszélnek a szereplők, csak láttam hogy mozog a szájuk, meg ment az aláfestő zene, meg az effektek (hozzáteszem aki ugyanezzel a verzióval jáccott mint én annak jó volt...). A másik hogy jópárszor megszívtam a mentésekkel, ugyanis volt hogy hibát jelzett a visszatöltésüknél és hát az előző mentéstől kellet újrajáccani. De tényleg csak ez a két dolog volt, és lehet ez sem a játék hibája. A peccset meg cska eredeti verzióhoz lehet használni, legalábbis nemtok olyat akinél ment volna amúgy.
  • Magiszter
    #4524
    van hozzá már egy 1.01-es pecs :P De attól még én nem találkoztam benne buggal csak 1x :)
  • steweee
    #4523
    ennyire bugmentes alkotás, hogy még nem jött ki hozzá egyetlen peccs sem? persze ez csak jó, de meglepő kicsit. még csak most kezdem
  • Magiszter
    #4522
    Úgy lehet ablakosan játszani hogy a parancsikonhoz hozzá teszed a -windowed paramétert (HL2-nél játékon belül is lehetett). Ha működik akkor ALT+PRINTSCREEN el lehet az aktív ablak (és csakis az aktív ablak) tartalmát vágólapra tenni. De majd hétvégén megnézem hogy pontosan hogyan lehet játékban printszkrin funkciót használni (screen shot).

    MSN-ent már fél éve nem is használok mert ha muszály akkor inkább linux alatt skype-ozok, mintsem hogy csak azért win-t töltsek be. de itt is megbeszélhetjük PM-ben.

    Ha nincs időd végigjátszani akkor majd megoldom én is. Decembertől úgyis szabin vagyok a vizsgám miatt szóval lesz időm délutánonként játszani és az oldalt szerkeszteni.

    OFF VÉGE!!!! :P
  • doncarlos
    #4521
    MSN-en nem vagy véletlen.. nem ott kéne ezt inkább megbeszélni?
  • doncarlos
    #4520
    Bár az a sok pókos jelenet az nem nagyon adta... volt néhányszor hogy beszartam de a feeling az megéri. Szal jó lenne ha leírnád hogy egy gombnyomásra lehet-e vhogy egy bizonyos pontra menteni printscreent (a la Power DVD "c" gomb)...
  • doncarlos
    #4519
    Bár most szabin vagyok, lehet végigjátszom még most.
  • doncarlos
    #4518
    Hát ahhoz nekem is végig kéne játszanom még egyszer, de sajna a kereskedelemben dolgozom, úgyhogy December kilőve... néha azért lehet leszek neten, dehogy nem lesz annyi időm mint most, az tuti. Van a játéknak saját printszkrin funkciója? A hl2-nél milyen ablakra gondolsz?abbol se csináltam print screeneket.
  • Magiszter
    #4517
    Jah amúgy ha akarsz segíthetsz a végigjátszás dologgal majd. Te csinálod az egyik felét én meg a másikat. De persze úgy tervezem hogy benne legyen az összes végigjátszási lehetőség. Én követem majd a jó vonalát de mondjuk pirossal mindig ott lesz a rossz vonala is, amolyan "ezt is megteheted itt" formában.
  • Magiszter
    #4516
    én a HL2-ből jól bevált ablakban futtatom és onnan printszkrinelem ki módszert vagy a játék saját printszkrin funkcióját használom majd. Ha egyik se megy akkor majd lerajzolom

    Az még messzebb van hogy minden problémára FAQ-olunk, ez majd csak akkor fog működni hogy ha már teljesen kész a végigjátszás :-) Addig csak akkor mondjuk hogy FAQ ha tényleg benne van.
  • doncarlos
    #4515
    Csak a nyvajás printscreeneke te hogy oldod meg? Nekem mindíg le kellett tenni a game-t tálcára és nem volt sosem biztos hogy visszajön onnan? Van vmi külön progid hozzá?
  • doncarlos
    #4514
    Oks, értem, és igazad van. És aki ezek után se tudja végigvinni, az inkább hagyja ott abba ahol jár. A FAQ-rol meg, ja hát úgy könnyű. Most már csak annyit kell mondanunk, ha kérdeznek hogy FAQ!
  • Magiszter
    #4513
    kimaradt:

    de mint mondtam decemberben nekiugrom majd egy pontosabb végigjátszásnak, képekkel. Csak majd tanulnom is kellene vizsgára, szóval az sem 2 nap lesz (hanem három :D). De lesz.
  • Magiszter
    #4512
    Azért nem írtam ilyeneket mert nem azt akartam megmondani nekik hogy hogyan csinálják lépésről lépésre hanem azt hogy mit kell csinálni, és ők oldják meg a hogyant.

    A FAQ-ba úgy raktam be hogy az az én FAQ-om (pontosabban a tárhely meg a hozzá tartozó oldal, a FAQ-ot egy srác csinálta a fórumról), és innentől már nem nehéz :P
  • doncarlos
    #4511
    Magyiszter: Teccik amit összekovácsoltál. De! Ha most kezdeném a játékot, nembiztos hogy ez alapján megtalálnám a kristályokat a pókszoborhoz. Lehet linkelni kéne képeket is, de (hihi) kinek volt akkor ideje printscreenezni... azt se tudtam hol vagyok.
    Plussz egy kis megjegyzés:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A 4.-hez még írd oda, nehogy csaszegessenek, hogy olyan ügyesek, mint én is :) ki tudtam nyitni az ajtót. Szembe kell vele állni, a zár bal oldalához, legugolni, és addig babrálni míg ki nem nyílik. Nekem 2 perc alatt sikerült. A 6-osnl, a pókember szobájában vagy egy titkos szoba, a könyvespolc lámpáját kell elfrogatni, és bemenni, de FIRETRAP veszély ott is. (ezt nemtom meglelted e) A 7-esnél leírhatod ha gondolod, hogy pl. én úgy öltem le a sárkányt, hogy egyszer se talált el. Lőttem egyet rá (pontosat) majd elengedtem a lövőkét, és futás a sarokba, nehogy eltaláljon. Ha lenyugodott megismételtem ugyanezt. hmm 8.Én leszartam Ihtvan-t. 9. A csontsárkányt én úgy xeltem ki, hogy aláálltam -de pont úgy hogy a varászló mellet álltam- és amikor rám akart verni a farkával Fireball-t ajándékoztam neki. Ezt csak 3x kellet megcsinálni, és csak annyi volt a dolgom hogy oldalra fordulok, és csatt a varázslónak. 2x-3x ismételtem és kész. Amúgy fasza lett a leírás tényleg a kis megjegyzéseiddel együtt. Most már csak azt áruld el (mert nemtom) hogy hogyan illesztetted be oda a FAQ-ba)?

  • Higany
    #4510
    Tegnap sikeresen végignyomtam a játékot! Nagyon király volt az egész!
    Jó lenne, ha majd adnának ki hozzá kieget vagy egy folytatást!
    Ha valakinek van ilyenről tudomása, ne tartsa vissza és ossza mag velünk!
    Csákó!
  • Magiszter
    #4509
    Hali!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Az amikor kicsónakáztatok egy másik szigetre? A póktemplom, ahol rögtön az elején jöttek az orkok, aztán megszerezted a rope bow-ot?
    Mert ha igen akkor ott a kristályt be kell vinni a templom belsejébe és ott lesz egy nagy terem egy nagy kapuval/ráccsal. Meghúzol egy kart és kinyílik, akkor majd látsz egy másik termet aminek a közepén van egy emelvény, és körülötte nincs semmi csak 300méternyi zuhanás. No oda kell tenni a kristályt és akkor kell visszamenni a csajhoz.
  • Phoenix75
    #4508
    Hi!

    Változz át démon módba oszt ugorj ki a kapun!

    Üdv:
    Phoenix
  • yeti666
    #4507
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, ugyanis elakadtam annál a résznél, mikor meg kell szerezni a kristályt, és helyre kell állítani a temple energiáját...Megvoltak a pókok, a küglopsz is, visszaérek a csajhoz, de az nem csinál semmit...mit kellene tennem??? A segítséget előre is köszönöm!
  • Agy Halott #4506
    Magiszter, DonCarlos - koszonom a valaszt, megprobalom.
  • Shep
    #4505
    Ok, thx.
  • Magiszter
    #4504
    Ez a kérdés is bekerült a GYEP-be (gyakori elakadási pontok). A FAQ-on belül megtalálod :D
  • Magiszter
    #4503
    Azért jó dolog az az íj. Először jóformán csak íjjaztam a népet. Egy fejlövés és kész. Rádásul ha közel jön az ellen akkor egyszerűen csak szúr a nyillal. Szóval az messzire és közelre is jó. Persze csak ha már kifejlesztetted maxra. Érdemes még a sprintre meg a heal-re fejleszteni, ha csak íjjazni akarsz. De tényleg a mixelt karakter a legjobb :P
  • másikSGnick
    #4502
    Hali!

    Van egy bazi nagy szobor, a tövében van egy kar, húzd meg. Menj le, ott fog valahol csimpaszkodni István. Le kell juttatni szegényt az alatta tátongó fényes szakadékba, de nem lövöm le, hogy ezt hogy teszed meg :)
  • másikSGnick
    #4501
    Hát, nekem elég tápos nyilacskák kerültek a kezembe, és lehet is velük nagyon szép dolgokat művelni. De hogy csak az íjászatra hegyezd ki a karaktered, szvsz felejtős. Elkerülhetetlenül közelharcba fogsz bocsátkozni itt-ott, ahova meg kell a karizom, vagy 80 varázslat. Nekem az volt első végigjátszásra a tapasztalatom, hogy a mixelt, mindenre jó karakter a legjobb.
  • Shep
    #4500
    #4467 ?
  • Magiszter
    #4499
    Kész fent van a linkje a bannerban :D Akinek problémája van írja meg privibe úgysem ovlvasom majd el
  • Magiszter
    #4498
    Megírtam. Bár nem annyira részletbe menő hogy 23 lépés balra 12 jobbra balról a második polc, harmadik könyv, de szerintem érthető (általában). Megcsinálom html-be és felrakom a faq mellé.
  • Magiszter
    #4497
    kihagytam:


    !!!!!SPOILER a KövetkeZő ÜzeNet NE olVASd EL!!!!!
  • Magiszter
    #4496
    Tehát van a:

    A kapu kinyitása miután megvan a ropebow
    pókszobros amibe követ kell gyűjteni
    Pao kai kinyirása 1
    menekülés az ork börtönből
    Óriás kukac
    Pókember naplójának megszerzése
    paokai 2
    nagykapu kinyitása
    István menybe menetele
    csontsárkány ledarálása
    ...

    nekem így ennyi jutott ezsembe
  • Magiszter
    #4495
    Decemberben már nem melózom. Akkor meg tudom írni a végigjátszást. előbb nemvalószínű hogy lesz időm egy jobbfajtát megszerkeszteni. De amint elkészült benne lesz a faq-ban.

    Illetve most úgyis kevés a munka (najó csak nincs kedvem dolgozni :D) ezért összeírom hogy mik a leggyakoribb elakadási pontok, és a megoldásaik. De légyszi segíts összeszedni őket a legelejétől.
  • doncarlos
    #4494
    Tipp: köteles nyílvessző
  • doncarlos
    #4493
    A peremeken kell mászkálni
  • foldi6
    #4492
    Vki tudna segíteni? az epilogusban akadtam el ott amikor keresem az Ishvan sírját, 1-1 szobor van a két végén és 2-2 kőből boltív, na innen nem tudok semerre se menni:(
  • doncarlos
    #4491
    Úgylátom "KI KELL" teljesen vesézni ezt a game-et. Csak egy végigjátszást kéne már csinálni, csak lusta vagyok végigtolni újra. Mit szoltok? Valakinek nincs kedve irni amit épp most csinál a játékban? Magiszter?