6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Frank99
    #4610
    Na, legalább ezt is tudjuk. Én is megfürödtem, de én végigtoltam az általam készített lángoló karddal, nekem bevált, most is megvan az a kard, majd megnézem.
    A Prologusban nem is ártana, annyi büdös zombi van.
  • Dani182
    #4609
    Azt csak abban a chapterben tudod megcsinálni amikor az égő városban vagy.
    Ott lesz egy templom és abban egy kút. Ha abban megfürdesz akkor már tudni fogod használni a kardot.
  • Agy Halott #4608
    Dani182 - Azaz.

    SWORD OF THE DRAGONCLAW
    damage+9
    (+18 against undead creatures)
    May rhis battle-tasted weapon of the legendary Dragon Knights bring glory to Asha's name and dead to heer enemies.

    Hogyan tudom kiuzni magambol a démont, mert jo lenne ha tudnám használni.
  • Dani182
    #4607
    Ha a dragonvalami kardról beszélsz azt arért nemtudod használni mert benned van a démon. Amig nem üzöd ki magadból hiába van meg rá a képességed nem fogod tudni használni.
  • Frank99
    #4606
    ez milyen kard?
    megnézem, hátha nekem is megvan
  • Frank99
    #4605
    ugorj bele a szarkofágba.
    leesel a következő részre.
  • Frank99
    #4604
    elolvastuk, de sztem akkor válaszolunk, ha tudjuk a megoldást.
    De egye fene:

    próbáld meg másik driverrel.
    pl.
  • Pharolas
    #4603
    Na fiuk, van egy nagyon láma kérdésem.

    A 6. chapternál megszereztem az összes kristályt, de nem bírok visszajutni a pókhoz. Az utolsó kristály helyétől, csak abba a terembe tudok visszajutni, ahol a nagy szarkofág van (a 3. kristály helye), de ott be van zárulva a két nagy kapu, amin át be lehetett jönni, és nem találok más kiutat.

    Előre is thx a segítséget.
  • Agy Halott #4602
    alapban nem piros, ha rakattintok jobb klikkel, hogy szeretném használni, akkor pirossá változik es megszolal a noi hang.
    ???
  • SD456
    #4601
    Hy all!

    Egyántalán valaki elolvasta amit be írtam? (#4590)Ha nem tudtok segíteni a bajomon legalább azt írjátok-be, hogy bocsi de nem tudjuk miért van...

    Bye All!
  • doncarlos
    #4600
    Bár én most így csak 3 küklopszra emlékszek...pff nem is tom ott hol volt a pókbarlangba... Volt egy az elején a várnál, egy az égő városban, meg egy az epilógusban. Nemtom hol volt a 4.
  • doncarlos
    #4599
    Vond magadra a figyelmét, majd ha felédfordul lőjjed a szemét nyilakkal. Majd amikor már kivan (általában leguggól) akkor menj oda és a kardodat szúrd tövig a szemibe.
  • Shep
    #4598
    A pókbarlangos küklopsz kinyírására van valmi trük, vagy csak üssem aztán idővel megpusztul?
  • Frank99
    #4597
    olvasd el a FAQ-ot, ott meg a GYEP-et.

    sőt, ha visszaolvasol, megtalálod a 4 kristály leírását.
  • bitubo
    #4596
    visszavonom az elözö kommentemet benne volt a fakuban csak megint lame voltam..
  • bitubo
    #4595
    PLZ HELP megint elakadtam ott tartok hogy visszaszereztem a ládikobol a zsákomat meg a dolgaimat de aztán ott merre tovább,mert tovább vezetö ut ugyan nincsen,van egy rácsos ajtó de az meg zárva....
  • rcsaby
    #4594
    Én is itt akadtam el #4560.Valaki megirhatná a megoldást.Elöre is kösz.
  • pityu14
    #4593
    Eddig OK, de mit írjak be, hogy ellenszert is kapjak?
  • Gunner
    #4592
    FAQ...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sv_cheats 1
    god
  • pityu14
    #4591
    Hy!
    Pár perce megint megpróbáltam gond nélkül tovább ment (igaz be-be szaggatott). Mostmár csak annyi kéne (ha nem adtok az sem gond de örülnék neki) egy cheat rámférne v.mi olyasmi mint ,hogy ad egy méregellenszert(ez az egyetlen nem szoktam cheatelni). Nem azért mert állandóan meghalok (nem gond ez egy játék ugyebár ha meghalok hát újra próbálom) hanem azért mert nagyon zavar az a zöld szín a képernyőn a mérgezés után, a dark visiont meg nem karom használni mert akkor meg a normális szineket sem látom (igen, tudom hogy ez a pálya a 8. amúgyis elég sötét).
    Ha cheatet nem is legalább tippeket adjatok a zombik ellen, hogy ne tudjanak megmérgezni!
    A segítséget előre köszönöm.
  • SD456
    #4590
    Hy all!

    Nagyon jó játék. Annyi lenne a problémám, hogy a sok tűztől és a sok víztől (sajnos utóbbi sok van) szaggat mégha minimumra veszem a grafikát akkor is. De az a furcsa, hogy csak ott szaggat ahol sok víz-van és mintmár írtam tűz nem tudom miért de ahol csak kevés tűz van (pl: 1-2 kis tűzrakás,tábortűz)egyántalántalán nem szaggat se maxon se minimumon (HDR-el sem).
    Valaki tud segíteni?
    Előre is köszönöm! (DETONATiON-os verzió van meg)


  • Frank99
    #4589
    olvass egy kicsit vissza, foglalkoznak vele, de szerintem a FAQ-ban is (GYEP)

    Egyébként ezeket én elsőre megtaláltam, csodálkoztam is. Bár a falon lévőt, melyet telekinézissel kell leszedni, abban segített a fórum.

    Egyébként amikor kinyírtam a közelben mászkáló dögöket, mindig körülnéztem mindenhol. Sztem csak ennyi a kulcsa a dolognak. Amíg nem volt heal varázslat, lassabb volt az előrehaladás, a tüzes kard kovácsolása után megindult az irtás. Amúgy egy kicsit kevessellem a szörnyek típusait, a sok hülye pók helyett jöhetett volna valami más.
    De öreg létemre mostanában ez kötött le igazán, a középkori hangulata valahogy über számomra.
    Gondolkodom, hogy megveszem, ha megjelent magyarul (megérdemlik a fejlesztők, és hátha gyorsabban jön a kiegészítő), és végigtolom, most már figyelve a fejlődésre, a secretekre, és 100%-ban meg is értem.
  • Frank99
    #4588
    én egy kicsit később vadásztam le felülről (úgy tértem vissza valamiért erre a részre, többször arcon (szem környékén) kell nyilazni (én így csináltam) és amikor letérdel, leugrottam, és karddal beleszúrsz a szemébe.
    Érdekes módon az utolsó pályán lévőt lenyilaztam, nem kellett a szemébe szúrni, megdöglött anélkül, igaz fagyasztó nyillal lőttem.

    asszem az egész játékban négyet kellett kinyírni.+ az elején egyet.

    A végéről hiányolom, hogy valami összesítés jöhetett volna, miből hányat, hány db secretet találtam stb. ahogy mások is hiányolták előttem.
  • bitubo
    #4587
    EMBEREK PLZ HELP,a pókszoborba a legfelső kő (narancssárga) hol találom mindenhol kerestem egyszerüen nincsmeg...
  • Pharolas
    #4586
    Kellene egy kis segítség a nagy szakértőktől. A Pao Kai-s rész után, amikor fel kell tölteni a termet vizzel, és csak úgy tudsz tovább jutni..találkoztam egy küklopsszal, és egyszerűen nem bírom kinyírni. Gondoltam, hogy a szemét kellene buzerálni, de az istennek sem akar meghalni.

    Örülnék, ha valaki helpelne.
  • daneelolivaw
    #4585
    nemtudom hogy mért vannak úgy oda, én fél perc alatt kapcsoltam, hogyan kell kinyírni a sárkányt...
    apropó van már magyarítás a játékhoz?
  • genory
    #4584
    Hello! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Miután Pao Kai bedugja a fejét a kapun én, rácsukom az ajtót és elindulok a pókok felé! Na és itt akadtam el. Meg találtam az utat egészen addig, amíg a falon egy lánc lóg, amin felmászok, és ott van egy ajtó de, be van zárva! Próbáltam nyilat lőni hátra fel tudok rajta mászni, de nem sikerült! Ha valaki tud az please segítsen!
    Pontosan itt vagyok:
  • Frank99
    #4583
    akkor nem tudom.
    tölts vissza, az egész játék folyamán úgy 6-8* szállt el nekem is.

    bár amióta a patchet feltettem, nem.
  • Frank99
    #4582
    hát ha piros az inventoryban, akkor ott meg tudod nézni, hogy miért.
    pl. nincs elég endurance, bár sztem erre rájöttél korábban.
    ha nem piros a tárgy, akkor nem tudom miért nem tudod használni.
  • Frank99
    #4581
    még egy, az Epilogus.
  • Agy Halott #4580
    Lenne meg egy kerdesem. Mar korabban kaptam egy kardot, ilyen damage 9-es fokozatút, de nem tom hasznalni, amikor rakattintok akkor a csavo motyog vmit és a hatterben az a női hang is mond vmit.
    Lehet azt egyaltalán használni, vagy a vegere van targogatva vmihez?
  • Agy Halott #4579
    koszi sikernyalt. :)

    9.chapterban vok. amugy hany chapter van osszesen?
  • pityu14
    #4578
    igen
  • zitababa
    #4577
    Hello Phoenix 75!

    köszi a segítséget!
    Így 10 másodperc alatt kivégeztem.

    zita
  • Frank99
    #4576
    feltetted a törést?
  • pityu14
    #4575
    Kösz!
    Most már az engine error megszünt mostmár csak exe hibával dob ki, de már ez is haladás még ezt segíthetne megoldani v.ki.
  • Frank99
    #4574
    cdgalaxis hirdeti, de még nincs kinn.
  • Frank99
    #4573
    nincs mit.
  • Hassan B
    #4572
    Jah...okk, már leesett...csak először azt hittem, hogy a regeditben kell vmit átírni... :)

    Egyébként kössz, télleg jobb lett minden hanghatás és beszéd is van.:)
  • Frank99
    #4571
    ha ezt most komolyan kérded... akkor JAJJJJ!
    EGY reg file-ba