6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Gerisone
    #4650
    nemáááá! 4 délutána alatt végignyomtam! miez?????? nagyon rövidke volt!
  • steweee
    #4649
    sztem nem a progival van a hiba. nekem már sok alkatrészem ment tönkre az idők alatt, és pont egy-egy számításigényesebb programnál általában egy egy töltésnél vagy a legmegterhelőbb résznél fagyott ki. de nekem legyen igazam, játszogass mással is, ha másütt semmmi gond, akkor szeddj le egy másik verziót.

    én kicsit sokallom a 9 gigát ennek letölteni, megpróbálom a detonationos verziót végigvinni, mióta bekapcsolatam a virtuális memóriát, azóta semmi gond vele. bár hozzátenném, érdekes hogy egy ilyen, egyáltalán nem nagy kaliberű játéknak hogyhogy nem elég 1,5 giga fizikai memória. na mindegy, a játékok is már futószalagon készülnek manapság, nincs idő finomítgatni rajtuk

    ami nagyon nem tetszik az a faszi mozgása, félóra játék után már nagyon idegesítő tud lenni a billegés, berogyás stb. remélem nem ez az ilyen típusú játékok jövője, mert nekem nem jön be ez. meg hogy a létrán alig tud felmenni (meg egyáltalán elindulni rajta) meg a földön a legkisebb tereptárgyba is képes elakadni. és az is nagyon zavaró hogy ha felveszünk vmit amit hajintani lehet, nem látni tőle semmit. inkább a staminából fogyna cipeléskor hogy ne lehessen korlátlanul hajítóeszközökkel szaladgálni, mintsem ez hogy nem látni tőle.

    ha már annyira az élethűségre törekedtek, akkor talán nem kellene hogy a rúgástól akkorát repüljenek mint egy béka, meg érdekes módon egyszer sem tudják védeni, a százkilós hordót meg úgy dobja el mint a kézilabdát, holott azt megemelni sem egyszerű

    de egyébként jó játék, csak kissé sablonos már nekem az elején is. vagy normálisabb lenne az irányítása és akkor pörgős harcokkal végigtolná az ember, ha meg már ilyen setesuta, akkor meg legalább írták meg volna normálisan az ai intelligenciáját, meg hogy ne egy fél óra alatt váltson fegyvert stb.
  • Amiga
    #4648
    Lehet, hogy gyenge a tápod. A Dark Messiah eléggé kihasználja mind a GPU-t, mind a memóriát. Ha túl nagy munkára kényszerül a konfig, lehet hogy eldobja magát, ha nincs elég watt.
  • Suttyó20
    #4647
    Az a lényeg, hogy gondoltam már én is ilyenre, de egyik haveromnak tök ugyan ilyen gépe van, sőt herzbe még erősebb is vagyok egy kicsivel...
    És nála megy!
  • Bence94
    #4646
    helo azt kérdezném meg hogy valakinek megvan eredetibe? ha igen a multi jó? csak ennyi lenne köszönöm.
  • Magiszter
    #4645
    Az kemény dolog. Nekem annó a POPWW csinált ilyeneket, de aztán az uninstall megoldotta a gondot :P

    Talán a VGA-d nem bírja, és túlhevül. Akkor csinál ilyet. Vagy esetleg a procid... de lehet valami szoftveres gond, mondjuk a videó kodekek vacakolnak. Talán egy nálam okosabb mond valami.... okosat :D
  • Suttyó20
    #4644
    Sziasztok! Ha tudtok segítsetek, kérlek titeket!
    Nekem az volt, hogy eljutottam a bevezető pálya végéig, ahol jött egy videó, ami egy kristályt mutatott...
    Utánna kattan egyet a gép, a monitor kékre villan, aztán újraindúl a gép...
  • Frank99
    #4643
    ha ven kedved, szeddj le más verziót, mondjuk Reloaedet.
    evvel nem volt ilyen baj. KIlépegetett néha, de nem soxor.
    A patch után pedig már nem.
  • steweee
    #4642
    hmm, nos számítottam erre, viszotn kíváncsi lennék nektek más verzió van meg hogy nem vetődött fel a probléma ? netán bolti verzsön?
  • Frank99
    #4641
    próbáld ki.
    erre nem tudunk mást mondani....
  • steweee
    #4640
    vajon úgy működnek a dolog ha a demot telepíteném, majd a mappáját felülírnám a az alapból kicsomizott detonationossal, és erre raknám a peccset?
  • steweee
    #4639
    hogyan lehet peccselni a DETONATIONOS verziót, hiszen az nem is installos, márpedig a peccs indításakor keresné a telepítés regjét?

    tudja vki?
  • ygius
    #4638
    a desktopon megtalálod az mm.exe shortcutot (ha nincs akkor csinálsz egyet)

    1.jobb gomb a shortcutra, properties

    2. a cél (vagy angol windowsnal target) mezőben van egy url. Valami ilyesmi:"C:\Documents and Settings\Owner\Application Data\Ubisoft\Dark Messiah of Might and Magic\mm.exe"

    3.hozzáadod a '-dxlevel 90c'-t azaz az url valahogy így fog kinézni(ami az idézőjel között van nálad más lehet, attól függ hova van felinstalálva a játékod):
    "C:\Documents and Settings\Owner\Application Data\Ubisoft\Dark Messiah of Might and Magic\mm.exe" -dxlevel 90c

    4.ha a játékot ezzel shortcuttal indítod, akkor elvileg mennie kell az in-game videoknak.

    nomost ez nem tökéletes megoldás, mert ilyenkor úgy indítja a játékot mintha neked directx9 kompatibilis hardvered lenne, pedig nem az van. Tehát valószínű, hogy akadozni fog a játék. Nekem sajnos azt teszi.

    Következőt lehet tenni, hogy játszani is lehessen élvezhető szinten és a videokat is meg tudd nézni:

    1.megpróbálsz menteni az adott videó előtt.. lehetőleg közvetlenül a bejátszás előtt és teljesen kilépsz a játékból.
    2.a módosított shortcuttal újra elindítod a játékot.
    3. betöltöd bejátszás előtti mentést.
    4. végignézed a videót
    5. kilépsz
    6. nem a desktopos módosított shortcuttal, hanem bármilyen másik shortcuttal vagy a mm.exevel indítod a játékot. Betöltöd a bejátszás (videó) utáni mentést.. és gyilkolod az orkokat :)

    tudom, bonyolult és fárasztó, de én más megoldást még nem találtam.

  • Magiszter
    #4637
    Az nagyon kemény dolog :D Nekem olyan volt hogy egyszer csak nem lett gravitáció az egyik lóding után. Aztán rájöttem hogy én írtam be hogy sv_gravity 0, csakhogy azt vagy 2 pályával ez előtt és nem volt hatása. De vicces volt 0 gravitinál játszani. Ha ugrottam egyet onnantól kezdve soha többet nem találkoztam a talajjal :D
  • PunkZoli
    #4636
    valaki találkozott még azzal a hibával,hogy kb mikor lekell menni a sírba,onnantól nincs fizikája a tereptárgyaknak?? ez asszem a razoros verzio
  • Gunner
    #4635
    Én is most szentelkedtem, és igy tudom használni a szent kardot :) nagyon erősen sebez ;)
  • DuNgEoN
    #4634
    Hűű ezt nem nagyon értem :/ ygius letudnad ezt irni nekem érthetöbben :)
    köszi és bocsi h ien lami :/... vok de nemvagom:S
    köszi
  • Evogordon
    #4633
    Na végig vittem másodszorra is :)
    De most sok új dolgot fedeztem fel a játékban. Mert amikor először vittem a játékot akkor a nőt nem szabadítottam ki a nagy póktól meg hogy meg kell fürödni a szentelt vízben xD.. De végig lehetett úgy is vinni.
  • Gunner
    #4632
    Ezzel csak az a baj, h állandóan a recommended settings-et tölti igy be :)
  • pzs
    #4631
    Sziasztok

    Köv lenne a problem
    a 9 rész betöltése közben kihal a game , először csikozott maj ujabb videokari driver feltöltése után sem javult meg , nem csikoz csak szimplán kihal /mm. exe hibát észlelt... stb./ . Próbáltam külföldi forumokon olvasgatni , de semmi konkrétat nem találtam. A proci x2 4200 a videokari egy inno 7950 gt.

    Thx előre is

  • Frank99
    #4630
    ha megvan, akkor ok.
  • Evogordon
    #4629
    Kössz
    Akkor nem megyek fel a lépcsőre hanem balra 1-2 ajtó és ott van a könyv.
    THX
  • Frank99
    #4628
    ez volt az én gondom is, olvass egy kicsit vissza.
    én írtam 4555
  • SD456
    #4627
    Hy all!

    Van a DETONATiON-os verzióban multi mert nekem a menüben nincs olyan, hogy Multiplayer vagy külön kell indítani?

    Előre is köszönöm!
  • Evogordon
    #4626
    PLS help
    A nekromatáknál vagyok de már 2szer körbejártam a pályát, kimentettem a csajt a póktól, kinyírtam mindenkit stb... de amikor visszatérek ehez a kapuhoz nem lehet még kinyitni. Mit tegyek?
  • Frank99
    #4625
    de ha neked nem kell, nem muszáj feltenni pack-okat!
  • Frank99
    #4624
    ha piros az invertoryban, akkor azért, mert vmilyen képességed ne elég hozzá.

    a fele cuccom ilyen, és végigjátszottam. Bár úgy gondolom, hogy időnként rosszul adtam skill-pontokat magamnak....
  • Gunner
    #4623
    Megtaláltam a Souldrinker kardot lépcső alatt, nagyon jól néz ki, csak kár h nemt'om még használni :P
  • ygius
    #4622
    oké, találtam valami amit talán megoldja az intros problémát

    1. Right click the short cut on your desktop.
    2. Go to the shortcut tab. Look at the Target box.
    3. Put -dxlevel 90c at the end.
    Should read something like this: "C:\Documents and Settings\Owner\Application Data\Ubisoft\Dark Messiah of Might and Magic\mm.exe" -dxlevel 90c
    4. Hit apply, then ok, start up game.
    5. Enjoy! Let everyone know if this works for you.

    forrás: http://forums.filefront.com/showthread.php?t=284791
  • ygius
    #4621
    DuNgEon,
    neked műkszik?
    ugyanez a problémám van... most feltettem a The Codecset de még mindig nem jön be az intro :(
  • Frank99
    #4620
    uninstall.

    van másik codec-pack, ami nem zavar bele a windowsba.
    nagyon sok játék video-lejátszási problémát okozott már a k-lite

    van pl. a The Codecs innen
  • DuNgEoN
    #4619
    De tévedtem föntvan mit tegyek töröljem le???!!
  • DuNgEoN
    #4618
    De mit javasolsz h tudnám orvosolni??? asszem most nincs fot a K-lite codek
  • Frank99
    #4617
    valami kódek probléma sztem.
    K-Lite kodec pack szokott ilyet csinálni, esetleg video-kártya driver.
  • Frank99
    #4616
    sztem meg ne a legújabbat tedd fel, hanem visszafele.
    A legújabb driverek inkább a legújabb kártyákhoz készülnek, inkább az utolsó előtti-előttit....
  • SD456
    #4615
    Hy all!

    Már feltettem a legújabbat a 6.11-est és akkor is ugyan ez a helyzet. Na mind1 megszokom valahogy. Kössz azért!

    Bye All!
  • DuNgEoN
    #4614
    Üdv emberek lenne 1 problémám nekem a pály atvezető introknál 1 fekete képet bead és pár vékony fehér csikot de a hang az megy miert van ez?? es hogy tudnám orvosolni help pls!!
    Köszönöm!
  • Pharolas
    #4613
    Hali, megint egy kis segítség kellene.

    Megmenekülök a féregtől, a rope bow-val felmászok az alagúthoz, ami egy kettős - alján víz - kamrába vezet (ahol egy secret areában lehet találni tüzes nyilat). Na de innen nem tudok továbbjutni. Nem találtam olyan helyeket ahol feljebb lehetne jutni.
  • Agy Halott #4612
    de durva. ok ezt meg lesem, igaz mar a prológusban vagyok, de asszem megfurodtem...
  • genory
    #4611
    Halló! A sárkány megölése után bekerülök egy pók barlangba ahol egy láncon kell fel mászni de ott az ajtó zárva és a nyilall se tudok láncot lőni a pókok meg támadnak ezerrel! Ha valaki tud segíteni, azt megköszönném!