6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • daneelolivaw
    #4690
    asszem a chapter 6-ban jelenik meg valami zombikirály...van vmi trükk, amivel ki lehet nyírni?
  • daneelolivaw
    #4689
    tudna vki segíteni?
    most járok asszem a 6. fejezetben és még mindig nem tudom használni a kardot amit a 4. fejezetben kaptam, mivel nincs elegndő strengh-em. skill pointokkal nem tudom növelni, hát akkor hogyan?
  • rokika
    #4688
    Hy! Hogy kell továbbmenni annál a felmászós pókketrecnél? Ott vagyok, hogy lóg le egy fadarab a platformról, de nem tudok felmenni rá!
  • Hydroceph
    #4687
    uff, találtam egy iylet nemtom van e mar
    eze' en elragadtam nekem kellett
  • Hydroceph
    #4686
    jova nemszoltam nemtom mibaja D:
  • Hades666
    #4685
    nagyapámnak gyengébb gépe van amúgy
  • Hades666
    #4684
    NVidia GeForce 6600 GT videókártya
    8.1.8.5-ös driver
    2600-as proci
    1 GB ram(2*512,dualban)
  • Hydroceph
    #4683
    videokartya? driver?...
  • Hades666
    #4682
    hi lenne még egy probléma(amúgy a tőrdóbálos-dologhoz max adrenalin kell és mehet):vannak ugye a mágikus fegyverek,amik villognak,világítanak stb.,a gond pedig az, hogy nekem "elkenődik" a képen a fénye,tehát olyan mintha mindenhol ott lenne a fénye a képernyőn.lebutítottam a grafikát,meg mindent,semmi változás,felvettem max.-ra,semmi
    nemrég volt itt nagyapám gépe(elromlott,javítottuk), ott is kibróbáltam,és ott semmi probléma,szal tudtok valami gyógyszert rá?
  • Csero90
    #4681
    a templomban a csaj kiabálja h CSUKD RÁ A KAPUT de kb 100 le lett írva az utolsó 10 kommentben!
  • rokika
    #4680
    Hy nem tudjátok hogy kell kinyírni a sárkányt az orkos, sivatagos pályán? Előre is kösz!
  • Hydroceph
    #4679
    amikor menekulni akar asszem akkor van, nekem akkor jött be >.<
  • Hades666
    #4678
    hali!hogy lehet a tőröket eldobni?assassin-ra nyomulok,max.stealth,és az Assassin videóban láttam ho nyakon dob egy orkot tőrrel,és ez nekem sehogy se sikerül...tudja vki a megoldást?
  • Kolyesz
    #4677
    Hali!
    Valaki meg tudná mondani hogyan lehet multizni?
    Köszi előre.
  • Csero90
    #4676
    Nincs
  • Hydroceph
    #4675
    wáá ez valami eszméletlen, 2 hete ittvan gépemen de nem ajtszotam vele eddig...nagyon durvan bejon csak valamit elcartam asszem, skillpontokat szarul osztotam ki, de nem szeretnem ujrakezdeni, es csitelni sem nagyon szeretnek, van valami lehetosegem arra h h ujra kioszthassam pontokat?
  • Zomil
    #4674
    egy idö után egy férfi hang szol hozzád(ugy mint xana) és mond vmi olyasmit h tisztisd meg magad v nemtom és egy kis táblára kis is lesz irva h ylath szentélye nah ott elindulsz felfele és ott lesz
  • wesker24
    #4673
    Hello nekem az lenne a kérdésem nem tudja valaki ho lehet megtalálni azt a helyet ahol egy forrásban lehet megfürdeni(Ylath szentélyének forrása)?? jelenleg a Chapter 9-nél vagyok a küklopsz kinyirása után amikor fel kellett engedni a vizet és bemenni a csatornába.
  • Gerisone
    #4672
    na srácok! tudja valaki, hogy lehet multizni vele?
  • Shep
    #4671
    Ok, thx.
  • Zomil
    #4670
    ott van szembe az ajtó azon be és pont ott jukadsz ki ahonnan indultál, vagyis fölötted lesz a pók szobor:)
  • Shep
    #4669
    Na itt tartok, lent vettem fel a víz mellől a kristályt, láncon fel, kapu nyit, és ide visszajöttem. Akkor merre is kell menni?
  • wesker24
    #4668
    Mind a 4 kristály megszerzése le van irva a FAQ-ban a GY.E.P-nél (Gyakori elakadás pontok)
  • TriEk
    #4667
    Hi!
    Nem tudnétok segíteni légyszi?
    Hol van az a kristály, amit a pók tetejébe kell bele illeszteni?
    UI.: Ne írjátok, hogy olvassak vissza, mert már visszaolvastam, de nem találtam.
    THX!!
  • wesker24
    #4666
    hello azt szeretném megkérdezni hogy ezen a helyen mi a fenét kell csinálni ?? Chapter 7-nél (Fire in blood) vagyok éppen ott amikor kijutok egy barlangból és egy szerkezet levisz arra a helyiségre ahol nem tudom mit kell csinálni ??

  • Zomil
    #4665
    ahol megszerezted az utolsot melette van egy lánc ott felmászol és a kaput kinyitod majd ahol bementél ott megin felmászol és máris ott a pók:)
  • Shep
    #4664
    Hát de azon a járaton jutok el a vízhez a 4. kristályért.
  • Magiszter
    #4663
    Lich szarkofágja ugyebár kijön valahonnan (ha jól emlékszem a főzombi a lich), ott ha minden igaz van egy járat amin továbbjuthatsz.
  • Magiszter
    #4662
    FAQ-ot nézd meg. Ott meg a GYEP-et. Le van írva az összes a játékban fellelhető sárkány legyőzése. :-P
  • Shep
    #4661
    Na megvannak a kristályok. Igen ám, de hogy jutok vissza a pókkoponyához? Lentebb volt írvavalami szarkofágos téma, hogy bele kell ugrani, na de hova? A vizes résznél nincs szarkofág amibe bele lehet ugrani, a lich szarkofágjába meg ugrálhatok napestig semmi nem történik. Akkor hogy is jutok vissza?
  • Gerisone
    #4660
    na! valaki? megy ennek a multija? nekem csak a sztím indul!
  • Csero90
    #4659
    A csaj kiabálja a megoldást: csukd rá a kaput!!!
  • Gazsi19882
    #4658
    el tudnátok mondani hogy kell megölni a sárkányt a chapter 4-ben,a templomban?
  • Prof William
    #4657
    Felirat ugye van? Mert az értés utánni angol azért nehezebb...
  • Frank99
    #4656
    harcos akarsz lenni vagy mágus?

    Ha az előző, akkor gyúrjál Strenght-re és critical hitre, meg a varázslásból a Heal-re.
    Misc-ből pedig az Endurance-ra.
    nekem bejött. A nyilazást nem erőltettem, bár van, akinek ez bejött (lsd. visszafelé)

    A mágusos dolgokra majd valaki más válaszol...

    ez egy alternatív játék :-)))
  • wesker24
    #4655
    Hello azt szeretném megkérdezni hogy van 10 skill pontom mire érdemes fejleszteni ??

    Ezek elérhetőek:

    Combat Skills

    Strenght 3 level = 10 pt (habár ilyen fegyverem még nincs amihez ez kellene)
    Critical Hit 1 level = 6 pt (nem igazán szoktam nyilazni )

    Magic Skills

    Fireball 1 level =7 pt
    Lightning bolt 1 level =7 pt
    Sanctuary 1 level =7 pt

    Misc Skills

    Endurance 1 level= 4 pt
    Poison Resistance 1 level= 6 pt
    Magic Affinity 2 level=5 pt
    Burglar 1 level= 8 pt
    Stealth 3 level= 10 pt(jelenleg nincs olyan töröm amihez ez kellene)

    Szóval mit ajánlotok ???
  • Gerisone
    #4654
    valaki tuggya hogy lehet ezzel LANolni?
  • Eagle16
    #4653
    Hali!
    Végigtoltam én is.Tetszett nagyon,suli mellett 2 hétig vittem, nagyon jó kis game, ajánlom mindenkinek!
  • Suttyó20
    #4652
    Amúgy mindig ezt írja ki!!!!!
    C:\DOKUME~1\LOCALS~1\Temp\WERa08a.dir00\Mini112706-01.dmp
    C:\DOKUME~1\LOCALS~1\Temp\WERa08a.dir00\sysdata.xm
  • Gerisone
    #4651
    hogy lehet ezzel multizni? a faq-bannem igazán írnak semmit! nekem az a steamos őrület jön be állandóan!