6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • daneelolivaw
    #4730
    áá nem értek semmiiit a gammábóól, kezdő angolra járokkk, mikor lessz már magyarításss???
  • Hompi01
    #4729
    Kössz a segítséget :)
  • rotator
    #4728
    Akkor passz, volt, akinek így ment.
  • Iceman
    #4727
    Jó volt, szép volt, csak rövid volt. De kellemes kis gamma.
  • zitababa
    #4726
    bEMÉSZ A MELLETTED LÉVŐ AJTÓN ÉS HA BEDUGJA A FEJÉT A DRAGON RÁCSUKOD A RÁCSOT.
    ENNYI.
  • zitababa
    #4725
    Hello!

    Levettem mindent, de meghal így is.
    Elnézést kér a kellemetlenségért és leáll a progi - ez a hibaüzenet.
    Egyetlen pálya se csinálta ezt a videokártyám Ge 7600 aS.

    ZITA.
  • Hompi01
    #4724
    na itt akadtam el
  • Hompi01
    #4723
    Sziasztok. Egy kis help kéne mert elakadtam.A the themple of the spider résznél vagy mi a neve odáig eljutottam, hogy bent vok egy bazinagy teremben és berepül egy sárkány és azzal a csajjal vok és nem tuom mit kell csin. má egy csomo ideje probálom de nem tuom pls segítsen aki tud :(?!?!?! kössz
  • zozyk
    #4722
    Hallkan kell lopózni,és ki kell engedni a rabokat az oszlopon(?) lévö kallantyuval.
  • Csuhai G
    #4721
    Császtok!

    Én a 3. fejezetnél járok még (asszem) és nem tudok továbbjutni! A kovácsműhelyben megcsináltam magamnak a kardot, aztán végigmegyek azon a folyosón ami ki van világítva, aztán itt van 1 autosave. De nemtudom mit kell csinálni, mert bármerre megyek, mindíg odajönnek az őrök és az a varázsló csávó egyből megöl! Pls valaki segítsen! :)
    Előre is kösz!
  • Boroskóla
    #4720
    Hali a 9. fejezet elején mit kell csinálni hogy a fickó beemgedjen az ajtón,mert valamit pofázik a Gohulokról de az istennek se jövök rá mit, most akadtam el először a játékban de csak kolbászolok össze-vissza.
  • rotator
    #4719
    Mi a hibaüzenet? Vegyél le mindent minimumra, állítsd át a képet 800x600-ra, hátha...
  • zitababa
    #4718
    Hello!

    Senki nem tud megoldást a #4715-ös problémámra?

    zita
  • daneelolivaw
    #4717
    jah nekem az a verzió van meg aminél nem kell installálni... talán ezért...
  • Dave00
    #4716
    te hogy találtad meg mert nekem nincs benne
  • zitababa
    #4715
    Hello!

    A Reloaded-es verzóval nyomom. Nagyon cool játék, viszont a 9 chapternél a harcos elmondja monológját a pálya legelején aztán hibaüzenettel kidob a játék. Vki tudja miért?

    zita
  • daneelolivaw
    #4714
    Igazábó a magyarításba csak a feliratok meg a menük kellenének, a feliratok helyét meg is találtam: Dark Messiah of Might and Magic\mm\resource\english. Szal aki meg akarja csinálni csak bátran de gyorsan, mert egy mukkot sem értek a játékból.:D
  • roblee
    #4713
    Azt fogom tenni, ha otthon leszek 2 hét múlva.
    Köszi!
  • mac83
    #4712
    egyedül a textúrákat vedd le highról mediumra, és máris jól fog menni :)
  • roblee
    #4711
    Üdv midenkinek!
    A hétvégén elkezdtem a gammát, hát és szóval...egyből rabul ejtett!!!
    Sajnos még csak nagyon az elején vagyok, de már alig várom, hogy 2 hét múlva otthon legyek és folytathassam. Még messze van tudom, de annál jobban fogom élvezni!
    Egy problémám, hogy elég erős gép kell hozzá, ha szép grafikával akarom használni. Nem tudom,hogy a gépem gyenge ( AMD Athlon 3Gig 64bit, 1 Gig mem, Radeon X1600 - talán a vidkártyám gyenge hozzá )
    Azért nem szomorkodom!
  • IgH
    #4710
    azóta megtaláltam a választ sőt végig is vittem.
    lenne egy kérdésem: Számít vmit a végigjátszásba h megtisztítjuk e magunk Xanatól vagy csak h a végén a koponyát hova rakjuk?? Mert én megtisztítottam magam tőle de mint egyszer utána még hallottam volna a hangját..szal befolyásolja ez a lépés vmiben? vagy lesz xananak vmi szerepe később?
    Egyébként sztem a játék egyik legjobb jelenete volt ahogy xana a tűzzel megpróbált megakadályozni
    nálam a játék olyan 95% körül vizsgázott de kizárólag az optimizálatlanság meg a pókszobros pálya miatt (az volt az egyetlen amikor untam) azon kívül sztem kurvajó gém volt
  • doncarlos
    #4709
    Pedig csak rá kell klikkelni elvileg
  • IgH
    #4708
    Estét. Kén' egy kis help: Ott vagyok (valszeg a játék vége felé már)h kiszbadítottam a pókoktól Leannát. Megyünk tovább erre ő megáll egy ajtó előtt. Ott továbbmegyek majd némi gyakás után egy portálnál kötök ki amit nem tudok aktiválni. Xana mond vmit h miért nem de azt nem nagyon tom értelmezni. Itt mit kell csinálni? Ez az első hely h elakadtam
  • Stief
    #4707
    Tört verzióval tud valaki multizni lanban vagy interneten?
  • daneelolivaw
    #4706
    hi!
    meg tudja vki mondani honnan lehet leszedni a magyarosított fájlokat?
  • Gazsi19882
    #4705
    meg tudjátok mondani,hogy kell a map-ot újrakezdeni?
    mert egyik küldit elbasztam
  • Hydroceph
    #4704
    elobb utobb ugyis fennlesz neten a magyar fajl/ok de sztem ha ugyesen keresed mar talalsz is sztem..
  • Prof William
    #4703
    Magyarul? Reméllem csak a feliratok magyarok? Ebben az esetben lehet hogy majd beruházok rá...
  • Hades666
    #4702
    mikeleroi:magyarországra eleve magyarul jött,nemhiszem hogy van netről letölthető magyarítás
  • Hydroceph
    #4701
    http://www.gamepress.hu/index.php?func=infobox&nev=Dark%20Messiah%20of%20Might%20and%20Magic&kat=cikk&kid=286
  • Rage47
    #4700
    végigjáccottam a napokban... nálam 10/9 a sok töltés miatt. ha az nem lenne, talán még1x végigjáccanám egy másik kaszttal.
  • mikeleroi
    #4699
    Láttam a HUN verziót a Media Markt-ban. A magyarításhoz szügséges fájlokat valaki kiszedte esetleg? Vagy elérhető már valahol?
  • Gerisone
    #4698
    hogy lehet ezzel lanolni????
  • kispalika
    #4697
    Van a játéknak magyar oldala, ahol minden leírás megtalálható? Pl. tárgyak mire jók(antidote, mana, gyűrű), hogy kell őket használni. Pontok beváltása, stb.
    Ugye jól tudom, hogy magyarítása nincs?
  • wesker24
    #4696
    És igen nekem is sikerült végigvinnem a játékot szerintem nagyon jó játék én a játék végén megtartottam a koponyát és egész jó befejezést kaptam. Jól tettem még annak idején a Chapter 9-nél amikor belementem a forrásba kaptam érte 3 jó cuccot (tőrt,íjat,botot)ebből az íjat meg a tőrt használtam leginkább. De persze az utolsó pályán már csak a (dragon) kardot tőrt és ijat használtam.
  • Hades666
    #4695
    rokika:szerintem a The Altar Of The Skull-nál tartasz az elején.ha igen:vannak kövek egy kapunál,mássz fel rájuk(ha nem látsz ekkor Night Eye vagy mi a varázslat neve)Rope Bow-val lőjj a legfelső gerendába,és mássz fel a pókszoborhoz
  • Hades666
    #4694
    hol van a zombikirály?a póktemplomban a kristálygyűjtögetős résznél,amikor egy lila követ lehet felvenni?csak üsd Power Strike-kal,erős fegyverrresl ha lehet
  • Hades666
    #4693
    bár az az Altar Of The Skull-ban van,ami lehet ho a CP6
  • Hades666
    #4692
    a 4.fejezetben kapott kard az véletlenül nem a Sword of Dragonclaw?amugy sterngt-et úgy tucc fejleszteni,ho küldetések,nagyobb feladatok végén kapsz skillpointokat,amit a TAB-ot megnyomva költhetsz el jobboldalt az első "fülön"
  • Hades666
    #4691
    danee,rokika:magyarázzátok el kicsit pontosabban.
    danee:a Cp4 és a 6-nak mi a neve?sztem tok segíteni,soxor mégmintem a játékon