6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • createev
    #4770
    patch nekem sem kúszott fel emiatt sajna
    de nincs kedvem a másikat leszedni mer megöszülök..
  • painkiller25
    #4769
    a játék megvan hogy hol van!!ne nézz má lámának!!!!! csak a peccs telepítője nem találja a játékot ezé gondoltam h berakom abba a mappába ahova eredetileg telepítette volna magát!!! csak ennyié kelett volna!
  • lee56
    #4768
    Javaslok egy jókis progit amivel minden mappát megkereshetsz a számitógépeden, sőt még csinálhatsz is mappákat, a neve Total Commander, de ha konkrét mappa kell, a windózban van egy kereső is ám, no nem google, start menü -> keresés, sok sikert!
  • painkiller25
    #4767
    nekem is és emiat nem tok peccset felrakni:( pedig nem ártana és elvileg jobban is futna plussz kiesen pár bug is.
  • createev
    #4766
    nekem reload van és az már telepitett verzsön...
  • painkiller25
    #4765
    #4761 plíz!!!!!!!!
  • lee56
    #4764
    a nulladik :)
  • createev
    #4763
    #4745 !!! PLZ
  • daneelolivaw
    #4762
    a kukacot nem kell és nem is lehet megölni, egyszerűen menekülj és kész:P
  • painkiller25
    #4761
    nekked mappa szerint hova telepítette a játékot??mármint valahogy így kéne felírni h c:/program Files/...... THX!
  • Nohab
    #4760
    nekem megy fx 5200 ason. Bár a videókat nem látom :(a végét sem). Néhány fegyvernél pedig nyégyzetes lesz a képernyő...
  • painkiller25
    #4759
    lécci vki help!!!:(
  • Nohab
    #4758
    Eh, de gonosz vagyok... a végnén a nőt odacsaltam a "piramis" tetején lévő lyukhoz és belerugtam XD
  • painkiller25
    #4757
    HY all!!!vki nem írná le nekem h neki hova telepítette a dark messiah magát??? kéne hogy milyen maooákat csinált magának előre is THX:D
  • createev
    #4756
    ha baranyai vagy akkor van egy bolt ahol jó árak vannak minden alkatrészre nézve
  • Fókameister
    #4755
    kösz
  • createev
    #4754
    ja bocs.... azittem már lent van...sry
    nem tok választ adni..
    vagy töltsd le és szerezz be egy VGA-t
  • Fókameister
    #4753
    mer akkor nem szedem le potyára ha nem jó
  • createev
    #4752
    mér nem próbálod ki?
  • Fókameister
    #4751
    Please gyorsan
  • Fókameister
    #4750
    Elindul geForce Fx 5500 on?
  • Hompi01
    #4749
    Sziasztok most is elakadtam :P őőő ott, hogy egy nagy kukaccal párbajozok és nem tuom hogy kell kinyirni és benn vok egy lyukban és onnan nem tuom mit kell csinálni pls segítsetek !?!?!?!
  • createev
    #4748
    hát...itt is leszükült a forgalom :S
    de ha tudja vki akkor válaszoljon a #4745-ös kérdésre! :D
  • mike0013
    #4747
    köszi szépen, multizni úgyse akarok benne:)
  • createev
    #4746
    Hát, big...ha az elsö mühelynél vagy, akkor vagy betöröd a deszkákat és fentröl ölöd a black guardokat vagy egy "kitaposott" uton haladsz keresztül...Második lehetöségre meg nem emléxem
  • createev
    #4745
    Kérdés:
    A Demoban szereplö pálya hányadik chapter a teljesben?
  • big
    #4744
    sziasztok!
    kard készítés után mit kell csinálni, hogy tudok tovább menni?
    ha valaki tudna segíteni megköszönném!
  • createev
    #4743
    én avval nyomom és müxik :D
    bár nem tom hogy a verzió félék között a multin kivül milyen "egyediségek" vannak...
  • mike0013
    #4742
    helo! bocsi, hogy nem olvasok vissza:S...
    nem tudjátok, hogy a detonation féle verzió működik-e? köszi előre is
  • painkiller25
    #4741
    akkor inkább hagyom!thx a segítséget!akkor azt mondod hogy ne is rakjak fel semmilyen má kodekket mert találtam vmit amit mondtak h lehet h segít. vmi the kodeksz vagy ilyesmi.
  • FLeK0
    #4740
    az a gyenge dx9 teljesítménye miatt dx8-as módban megy alapból a source motoros játékok alatt.
    parancsikonban -dxlevel 90 -val felrakhatod, de lehet hogy sokkal lassabb lesz.
  • painkiller25
    #4739
    nem lehet h kodek hibája van??
  • painkiller25
    #4738
    az van!
    gef 5700 ultra

  • FLeK0
    #4737
    vegyél dx9-es videókártyát
  • painkiller25
    #4736
    Hy all!hiába olvastam vissza de nem találtam arra a problemre a megoldást hogy hogyan lássam az átvezetó videókat mert nekem egyet sem jáccik csak azt ami játékmotorból megy. na akkor most mit is kell tennem????lécci help nekem!!!!
  • createev
    #4735
    ha jól emléxem akkor egyszer a csajhoz kell menni az mond vmit és mellette lesz egy üreg amibe le kell pattanni és a kis folyosón végig menni míg nem tölti be az uj pályát
  • jano007
    #4734
    Sziasztok!

    Eljutottam én is a sárkányos részig, ki is nyírtam de nem tudom, hogy merre kell tovább menni.
  • rotator
    #4733
    :))
  • daneelolivaw
    #4732
    najó de a warezon csak az angol van fenn;)
  • FLeK0
    #4731
    ha megveszed németül, franciául, kínaiuk is játszhatod, az egyik csak megy.