6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • MooN00
    #4810
    "belerakod a fémötvözetet vagy a Flamegold ötvözetet attól függ milyen van neked a bográcsba"
    ezeket hol találom ? egyik sincs, és nem is volt nálam sosem... 7. pályán vagyok
  • wesker24
    #4809
    Kovácsolni úgy lehet hogy belerakod a fémötvözetet vagy a Flamegold ötvözetet attól függ milyen van neked a bográcsba aztán megnyomod a kart ami odaviszi a tűzhöz megvárod mig teljesen elolvad aztán a kart ismét meghúzva kiöntöd abba az öntödébe ahol kell ha kiöntötte akkor megnyomod a másik kart amivel a vizt ereszti fel ez lehűti a kardot kiveszed a kardot aztán odamész a tűzhőz aztán belerakod a kardot megvárod mig tűzforró lesz a kard ismét kiveszed rárakod a kovácsasztalra megfogod a kalapácsod és ráütsz egyet miután ráütöttél a kardra a kalapáccsal megfogod a kardot és belerakod a tartókészitőbe miután beleraktad máris kész a kardot illetve a tűzkardod attól függ milyen anyagod volt.
  • wesker24
    #4808
    hello na szóval a nagy pók kinyirása nem volt könnyü de meg lehet csinálni. a következőket kell csinálni :

    Nem árt ha van nálad egy rakás ital (potion) a következökböl:

    Health Potion ebből nekem volt kb 14 db Mana Potion ebből volt kb 10 db Stoneskin potion ebből volt nekem kb 4 db és ami a legfontosabb Antidote potion a méreg ellen ha az a köcsög pók megmérgezne ebből volt nekem kb szintén 5 db és még nem árt hozzá ha tudod a Healing varázslatot amivel tudod magad gyógyitani ehhez kell a sok Mana Potion
    és még jó ha van Fireball és Firetrap varázs tekercsed.

    A pókoknak beleértve a nagy pók anyónak is gyengesége a tűz ezért csak tűz sebzéssel lehet kinyirni ha még régebben kovácsoltál magadnak tűzkardot a Chapter 7-ben akkor a tűzkarddal nagyobb esélyed lesz kinyirni.

    Én azt csináltam hogy bekészitettem magamnak a Health a Mana és az Antidote Potionokat na meg persze a stoneskin potiont is elö a tűzkardot megittam a stone skin potiont aztán tűz karddal a potroha alá rontottam aztán elkezdtem csapkodni tűzkarddal mikor mérget fújt rám azonnal antidote potion utána health potion aztán mikor már elegendőt csapkodtam akkor az adrenalint kihasználva én a pók fejére és a potrohára csapkodtam mikor kevés volt már az életem fedezékbe mentem egy pár health és mana potion utána nálam 2-3 adrenalin csapás után és egy rakás lötty megivása után végleg kifeküdt miután megadtam neki a végső kegyelem dőfést. Nem árt ha a Combat skilleknél a Strenght legalább 2 szinten van.


  • MooN00
    #4807
    lehet volt már a kérdés...de nem találtam
    valaki megtudja nekem mondani, hogy hogyan lehet kovácsolni ?
  • lee56
    #4806
    Te, ha nem kapott 10 mana potion-nyi fireballt akkor semmit, lőttem fél órán keresztül tüzes earthfire nyillal, legutoljára én is próbáltam, hogy valahogy hátbatámadom, mer valahogy szemből sérthetelennek tünik, de nemigazán jött össze, valahogy igy is meg tud ütni néha, és forog mint az állat, tök nehéz alatta maradni, de megpróbálom ujra, mocskos pók
  • lee56
    #4805
    Csak a story változik a döntéseidtől, minimálisan (tudtommal csak a 3 végső befejezés videó, plus 1-2 tárgyat nem használhatsz ha a sötét oldal fele húz a szived), de még én se tartok ott, vagyis a csajt épp megmentem, tehát, jó leszek , de csak itt ahol most vagyok ugy a játék közepén volt az első lehetőségem hogy befolyásoljam a storyt, azt hogy mágus vagy warroir vagy azt viszont már a kezdetektől te döntöd el, amire nyomod a skill pontjaidat az leszel
  • lee56
    #4804
    Hmm, pedig jó vinyóval, sok rammal nem kéne sokat töltenie (akkor ott valami bibi van, driverekkel, windózzal, vagy a vinyó pio módban müxik udma133 helyett, fenetuggya, bár ha csak 128megás a vkártyád, és high texturákat akarsz, valszleg az is dob a töltési időn).

    Nálam shadowsot kivéve minden high (aa nélkül, és af2x), és rohadtul nem tölt sokat, játék inditás ikonra kattintástól a menüig (persze intrók nélkül ) kb 20-30mp, játék betöltés kb 20mp, quickload meghalásnál 5-6mp.
  • MooN00
    #4803
    Hasonló gépem van, de ráadáskéne nekem 460mhz-en járnak Dualban a ramok, és a 250SATA Diamondmax 10 -es Maxtor vinyóm van mégis "órákat töltött"...

    Ezt egyszerűen megoldottam, mindent levettem Medium szintre, HDR-t nem piszkáltam, viszont az anistropy szűrőt 16-ről levettem egyel lejebb....
  • roblee
    #4802
    Azt nem értem srácok, hogy a Source engine-nel a Half-Life 2 gyönyörűen futott nálam. Ez a gamma is ezt használja, de hogy lehetett annyira felturbozni, hogy ez már nehézkesen döcög a gépemen. Sajnálom, mert fullon lenne szép, de hát kicsit butítva se rossz. Hamarosan péntek meg hétvége, akkor lesz ám "ereszd el a hajam"!!!
    Csak ezt fogom nyúzni!!!
    Ja, még valami. Én még nagyon az elején vagyok, de ha jól vettem ki a hozzászólásokból, akkor idővel lehet választani, miként folytatom? Pl. story, harcos vagy mágus...tényleg így van?
  • Amiga
    #4801
    Ha harcos vagy, akkor szaladj be a potroha alá és csapkodd, amíg ki nem múlik, amikor támad, mozdulj el. Nincsen különösebb trükkje, csak sok a HP-ja.

    Varázslóval értelemszerűen túzalapú támadásokkal bombázhatod.

    Ha a pók a hátsó lábaira ágaskodik, akkor iszkolj el, mert nyertél, de ha rádesik, meghalsz te is.
  • lee56
    #4800
    Kellene egy kis segitség, már aki a felénél továbbvitte a játékot és megmentette a csajt a gonosz póktól, hogy kell kinyirni, már majdnem minden emberileg elképzelhető dolgot megpróbáltam, de pont azt még nem amivel kinyiffanna, plz help :)
  • lee56
    #4799
    Milyen winyód van? (mármint amire telepitetted és a fővinyód is milyen, már ha 2 vinyó, nemcsak partició)

    Töltési sebességek : főként RAM, Winyó, proci (fontossági sorrendben)
  • FLeK0
    #4798
    defrag, textúrák/modellek részletességet vedd lejjebb, hdr-t kapcsold ki
  • RMarvin
    #4797
    Sziasztok! Van egy kis gondom, remélem tud valaki segíteni

    Konfigom: 3200+ os AMD gép, 1 giga RAM, ATI x1650 Pro 512 megás videokártya, de a játék közben (is) annyit tölt, hogy teljesen élvezhetetlen a játék, főleg nyílt terepen.

    Kérdés: van-e esetleg olyan megoldás, ami játszhatóvá teszi a gémet? (az options-ben minden az ajánlott beállításon van...) Azt se bánnám, ha nem 5 percig tartana egy pálya vagy egy savegame betöltése. (Bár nem tudom mennyit nyom a latba, hogy nem a "C:\"-re, hanem a "D:\"-re telepítettem a gémet. (fizikailag egy winchester a C és a D)

    Köszi szépen előre is!!!
  • wesker24
    #4796
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én még nem láttam Xana endinget de ha Sareth nem volt a forrásban akkor elképzelhető hogy ott állt és elkezdett dumálni de az is lehet hogy csak odaképzelte. Ezt nem tudom mert engem már eléggé idegesitett és egyből megszabadultam tőle a forrásnál.
  • Prof William
    #4795
    Pedig...


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Xana endingekben ott áll és dumál. Vagy lehet hogy csak odaképzeljük?

  • wesker24
    #4794
    Ha megfürödtél a forrásban a Chapter 9-nél akkor 1000 százalék hogy nem fog megjelenni a vége felé mert akkor ott rögtön kinyiffan, de viszont ha nem irtottad ki a fejedből akkor elképzelhető.

    Habár végignézve a bad endinget még ott se volt jelen.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért az elönye is meg van annak hogyha megölöd Xana-t végre lehet használni a Sárkány kardot na meg persze kap hozzá az ember még 3 nagyon jó cuccot de ezt már jóval lejjebb leirtam.
  • wesker24
    #4793
    Akkor jelenleg te a 6 fejezetnél vagy !!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ahol Arantir allatomos módon megöl tégedet és elveszi a koponyát is itt még nem volt választási lehetőség és ezután kapod meg Xana képességét is amikor át tudsz változni démonná
  • lee56
    #4792
    Most szedtem össze a nagy pókicaszoborhoz az összes kristályt, és már a skull is megvan, viszont lehet, hogy bug volt vagy valami, mer hiába nyomtam tab-ot nem jött be az invertory (mármint ember formában se), aztán be is zárta magát a game nemsokkal ezután, remélem nem halt be itt a játék, mindjárt ki is próbálom, hogy továbbmegy-e
  • Prof William
    #4791
    Amúgy Xana...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem testesül meg valahogy a végefelé? Van olyan ending ahol mintha ott lenne melettünk.
  • wesker24
    #4790
    pontosabban hol tartasz ??
  • wesker24
    #4789
    ha megfürdesz a forrásban és megmented Leanna-t és megtartod a koponyát akkor happy ending.

    viszont ha nem fürdesz meg a forrásban és a csajt se mented meg és a koponyát oda adod apádnak akkor pedig evil ending.
  • lee56
    #4788
    hmmm, akkor lehet ott még nem tartok (amugy kösz a gyors válaszokat)
  • wesker24
    #4787
    dehogynem sok választási lehetőség volt !!!

    1.A Chapter 9-nél amikor neked kell döntened hogy megfürdesz-e a forrásban vagy sem.

    2.Aztán arról is lehetett dönteni hogy megmented-e Leanna-t a pókoktól lennt a pokók barlangjában. Ez az a fejezet amikor Arantir naplóját kellett megkeresni.

    Amelyik küldetés optional volt ott volt választási lehetőség !!!!
  • wesker24
    #4786
    3 fajta befejezés van !!!!!

    1. befejezés : Xana-t kiirtod a fejedből na meg a koponyát megtartod magadnak ezzel legyözöd a főgonoszt (good ending)

    2.befejezés: Xana-t ugyanugy kiirtod a fejedből de ezuttal odaadod a koponyát apádnak. (bad ending)

    3.befejezés: Xana a fejedben marad és a koponyát is odaadod apádnak (evil ending).
  • lee56
    #4785
    He, többféle befejezés van , és mitől függ, mer eddig nemsok választásom volt, és már a zomirnyákokat gyilkolászom.
  • BlackShadow
    #4784
    na én is végignyomtam :) nagyon bejött a játék.. fizikával meg mindennel együtt! kéne pár kieg hozzá, vagy mod :)
    xana - evil részt csináltam, de megnéztem a többi end-et is neten.. hát nincs sok különbség :)
  • sd54321
    #4783
    Mi van akkor, ha a nálam lévő kristályt (sárga Maiden's Eye) nem lehet a pókszoborba helyezni?????
    Volt már vkinek ilyen?
  • Fókameister
    #4782
    na megnéztem és indul IGEN qrvajó game a harc eszméletlen nem is szaggat high beállítások mellet sem :)
  • Hydroceph
    #4781
    Yoooo
    ezen az odallon amr irtam a linket de mindegy....
  • daneelolivaw
    #4780
    van ez a sword of dragonclav... hogy is lehet használni, mert a csajszi nem nagyon engedi...
  • daneelolivaw
    #4779
    egyszerűen megragadod "őket" az egérrel és szépen kiirányítod az inventoryból.... mármint... ááá nem tudom elmagyarázni, própáld megfejteni a nyelvezetemet :D
  • daneelolivaw
    #4778
    helló mindenkinek!
    Abban a chapterben, amikor a citadella-szerűségbe kell felmenni(nahát deja vu==>> hl2 :D ) jön egy sárkány, immár a második. hogyan kell azt kinyírni?
  • kispalika
    #4777
    Tele van az inventory és nem tudok felvenni dolgokat.
    Eddig minden lehetőt felvettem, nem gondoltam hogy válagatni is kellene. Pl. nagyon sok pajzsom van. Hogy lehet belőle kidobálni dolgokat?
  • hunsniper
    #4776
    sziasztok!
    Tudom a téma nem ide valo de ha valaki tud segiteni az jo lenne!
    A MYST sorozat érdekelne ha valaki megunta vagy tudja hol lehet beszerezni akkorvevö lennék rá!
    KÖSZÖNÖM!!!4
  • painkiller25
    #4775
    sajna nem tom! vki nem tud megoldást arra h láthassam a videókat!!!a jatek sajna csak directX 8.1 használ a kilencet pedig támogatva van!!!!nem lehet h vmi kodekkel megoldódik a cucc?
  • mike0013
    #4774
    a játék kihasználja ha van eredeti STEAM account-om:)?
  • painkiller25
    #4773
    nekem jön 360-al!!!! csak hogy nekem is 10 gb a korlát és igen könnyű álépni:( szal kell vki aki telepítette hátha úgy megtalálná a peccs telepítője.
  • createev
    #4772
    ja...
    nálam is korlátolt(max10Gb) + 60 kb/s-el jön MAX (és mostanában nem tartja a színvonalat mert rádióhullámú :@
  • painkiller25
    #4771
    én nekem meg korlátolt a netem azé nem szedem!pedig lejönne 2.5 h alatt
    akkor a problem ugyanaz neked is mint nekem!