6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • werter
    #4850
    Rakja már föl valaki a magyar fájlokat ...még senki sem vettem meg magyarul ??!!!!
  • Hellsing47
    #4849
    kb 9990 :)

    és nem kell lehuzni a meghajtokat :)
  • Prof William
    #4848
    Először ki akarom próbálni letöltve hoyg meyg e aztán veszem a magyar verziót.

    Mennyi most a game?

    És a tört verzióhoz kel lehúzogatni a meghajtókat meg minden?
  • mike0013
    #4847
    figyi, segítsetek, amikor betöltené a 6. chaptert mindig kilép:(
    nem találja a fájlt: ...Dark Messiah of Might and Magic\mm\models\props\debris\skeleton\skel_thorax.mdl
    ezt ha valaki elküldené azt megköszönném, légyszi segítsetek

    Dark Messiah of Might and Magic\mm\models\error.mdl
    ezt se találja szóval ez is kéne, thx előre is
  • Master Rick
    #4846
    Hi el vok akadva! Miután beindítok egy liftszerkezetet nem találom meg a liftet! Ez az a rész amikor baromi magasan vannak házikók és azok között mászkálok. Lécci mondja meg vki hogy hol van a lift!!!
    És Gaga91-nek üzenem hogy #*?!, ja és hogy
  • Gaga91
    #4845



    HAHA
  • Master Rick
    #4844
    inkább ezt a sz*házit aki ilyen rosszat akar nekem
  • Gaga91
    #4843
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáá
  • Master Rick
    #4842
    Hi el vok akadva! Miután beindítok egy liftszerkezetet nem találom meg a liftet! Ez az a rész amikor baromi magasan vannak házikók és azok között mászkálok. Lécci mondja meg vki hogy hol van a lift!!!
  • mike0013
    #4841
    most lesz egy hülye kérdésem:S
    screenshot-ot melyik gombbal lehet csinálni (megnéztem a beállításoknál) nincs ilyen funkció, de a mappa megvan a screenshotoknak, szóval légyszi segítsetek:)
  • lee56
    #4840
    OFF (Hát mer általában patch-el frissitik a védelmet is, és ez a legujabb securom egyenlőre ugytünik nem verhető át olyan könnyen )
  • roblee
    #4839
    Én is a hétvégén fogom pecselni és előtte mindenképpen készítek másolatot a mentéseimről. Sok hibát javít, szóval, érdemes megpróbálni.
  • Hellsing47
    #4838
    hmm...szal akkor inkább ne rakjam fel még???
    és mért csak lehet, hogy nem fog müködni?? :D

    vkinél megy "pöcsölés" után, vkinél meg nem??
    vagy hogy van ez??:DD
  • lee56
    #4837
    nincsmit, de ha nem vetted meg a gamét, akkor lehet, hogy várni kell még a patchléssel, ha kisérletezni akarsz mindenképp csinálj bizti mentést a mentéseidről, mert lehet nem fog müxeni, aztán telepitheted ujra, fő az ovatosság
  • Hellsing47
    #4836
    és valoban az van :D

    mindjárt megnézem müxik-e ..
    thx
  • lee56
    #4835
    Had találjam ki, dzsíforsz fx (tehát 5-ös) szériás videokártyád van, no nemvagyok jós... legujabb patch javitja a dolgot (többek közt)

    "- Fixed the black Bink playback problem with GeForce FX video cards" <Patch 1.02 changelog>

    letöltheted akár innen is.
  • Hellsing47
    #4834
    hello!
    mért nem jácca le nekema gém a videokat???
    hang van alatta de kép nincs!és igy át van huzva
    már az ubi logo se megy pedig ott van a játék könyvtárában és bink playerrel le is tudom jáccani

    lehet azért mert a DETONATiON féle rilizt szedtem le??:D
  • mike0013
    #4833
    nincs mit
  • Gyuri10
    #4832
    Kössz
  • mike0013
    #4831
    na azt nem tom:S
    ott még nem tartok...
  • lee56
    #4830
    A gyep-ben viszont nincs benne az óriás-pók esete a halhatatlansággal, hihetetlen de nem lehet kinyirni a mocsadékot, lehet hogy bug, és valami korábbi mentést kéne visszatöltenem
  • mike0013
    #4829
    FAQ-ban benne van a GYEP-nél:)
    de leirom:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hívd fel magadra a sárkány figyelmét, amikor megvan menj oda ahonnan a csaj elvette a követ és ha bedugta a fejét a sárkány, akkor húzd le a kart:)
  • Gyuri10
    #4828
    Hogy kell megölni elöször a Pao Kai-t ?
  • roblee
    #4827
    A DaMe honlapján van egy olyan lehetőség, hogy beállíthatod magadnak milyen skilleket használnál multiban (Multiplayer skill tree cakcukator). Ezeket single-ben is lehet választani? Van aki az Archert favorizálja? Nekem tetszik, de vajon érdemes csak ezeket a skilleket választani?
    Köszi!
  • mike0013
    #4826
    én is battlemagus vagyok:)
    tolvaj (vagy hívjátok ahogy akarjátok) meg egyáltalán nem vagyok:)

    amúgy akkor mire érdemesebb "gyúrni": Strenght, Critical Hit, Inferno vagy egyéb varázslat? (esetleg más)
  • mike0013
    #4825
    eh, "belekóstoltam" a pókok körébe:S
    hát mit ne mondjak, jönnek ezrével:(
    még jó, hogy van varázsbotom illetve hasznos itt a heal, és a freeze, jah és a tűzlabda se utsó eset
  • mike0013
    #4824
    akkor mindjárt ott vagyok:D
    most küzdök Pao Kai-val először:P
  • lee56
    #4823
    ööö, 6-7 kábé :D
  • mike0013
    #4822
    ott még nem tartok (szerintem:D)
    az hányadik fejezet?
  • lee56
    #4821
    Mindenki igy szenvedett a póknál?
  • lee56
    #4820
    "Ha harcos voltál akkor alap hogy a Strenghtet válaszd ha meg mágus vagy akkor az Infernot."

    És ha battlemagus vagyok, mind2-t
  • lee56
    #4819
    Kezdem azthinni valami nemstimmel ennél a póknál, az adrenalin szint simán megy fel, ha a "mellére" célzok pl nyillal, vagy ha karddal elkezdem csapkodni alulról, de karddal nem üti el az adrenalint (power strikkal ütök természetesen), hiába csapkodom minden oldalról, még ugorva is ütöttem semmi, csak nyillal tünik el az adrenalin, de szerintem ugy se hat, mer csinálhattam fél órán keresztül megint, a póknak meg semmi baja, vagy akkora a hp-ja hogy egy déltán rámegy mire kinyirja az ember , nemhinném, de akko most mivan
  • wesker24
    #4818
    jah a pók nagyon nem könnyű sokkal nehezebb mint a játék végén lévő főellenség. A skill pontok miatt ne aggódj lesz ott még rengeteg skill pont is még jut simán is a critcal hitre.

    A strenght 3 a sebzést növeli nagy mértékben az inferno meg egy óriási tűzmezőt gerjeszt de az Inferno csak azokra jó akik gyengék a tűzre meg aztán a játék hátralévő részében is inkább olyan lények lesznek akikre nem hat a tűz csontvázak és zombik dögivel.

    Ha harcos voltál akkor alap hogy a Strenghtet válaszd ha meg mágus vagy akkor az Infernot.

    A skill pontokra visszatérve a Chapter 9-nél kapsz rengeteg skill pontot 6 skill pontot. 2-öt a sárkány megöléséért és 4-et ha úgy döntesz hogy megszabadulsz Xana-tól a fejedben de ha jó vagy akkor az alap hogy megszabadulsz tőle és nem csak skill pontokat kapsz hanem még 3 nagyon hasznos frankó cuccot is.

    Ugy hogy még nincs veszve semmi kapsz még skill pontot dögivel persze ez csakis rajtad múlik hogy döntesz.

    De aztán óvatósan a skill pontokkal amilyen nehéz megszerzni őket olyan könnyen el is mennek
  • lee56
    #4817
    Nekem a köv 10skillpontnál lesz érdekes, strenght 3, vagy inferno, mind2 igen csábító, critical hits-re szerintem már nem fog jutni, ha ilyen közel a vége

    A rohadt pók meg már nagyon idegesit, nemsokára több időm megy rá mint a játék többi részére
  • wesker24
    #4816
    persze hogy nem könnyü a tűzkarddal de ha a Strengtht a Critical Hit fullon van és társul hozzá még egy sebzést növelő gyűrű is akkor már igazi gyilkológép lehetsz ezzel a karddal persze csak azokra a lényekre amelyiknek gyengéje a tűz.
  • wesker24
    #4815
    Ja most hogy mondod tényleg volt ilyen kard azokon a helyeken !!!

    Ha a Combat skillnél a Strenghted 3 szinten van na meg persze a Critical Hit és fullon van és még olyan gyűrűd is van ami a sebzést növeli akkor a kardokat főleg a tűzkardot a pókok ellen igenis jól lehet használni volt olyan hogy a játék vége felé a 9 és a 10 chapternél már 16-as sebzésem volt. Igaz 16-as sebzést csak a sárkány kard csinált a tűzkard csinált kb ugy 12-14 sebzést.
  • lee56
    #4814
    Mer mintha earthfire karddal annyira piszok könnyü lenne

    Amugy nem csak kovácsolni lehet, valahol lehet találni is (persze már nem emléxem hogy pontosan hol, volt jópár ilyen hely) asszem énis egy titkos helyen találtam.

    Ha egy helyben állsz egy darabig, akkor néhány helyen fura lila szinüen elkezd fényleni egy-egy kő vagy valami tárgy, aztán ha arra nyomsz rá általában kinyilik egy rejtett ajtó, és ilyen helyeken volt asszem earthfire kard is, meg sok más finomság
  • wesker24
    #4813
    Voltál te egyáltalán a Chapter 5-nél lévő kovácsmühelyben ??

    Mert ha nem akkor ráfáztál a flamegold és a fém ötvözetet még késöbb belehet szerezni az egyik titkos helyen de amint már irtad a 7 pályán vagy és mivel ez az utolsó kovácsműhely ha ekkor nincs ötvözeted akkor nem tudsz kardot csinálni. Szóval a fém és a flamegold ötvözet ott van a Chapter 5-6 titkos helyein.
  • comal
    #4812
    Ha valakinek nem játsaz le az átvezető animokat, csak ami az enginnel van, akkor indítsa el dx9-ben (-dxlevel 90) és látni fogja. Nekem is gf5200-as kártyám van és ezzel megtudtam nézni a videókat, igaz a játék már nagyon akadt, ezért nyomom dx81-ben. Külön is megnézhetők a videók (igaz hang nincs) binkplayer-el.
  • wesker24
    #4811
    az nem lehet hogy nincs nálad egyik se mivel a Chapter 5-nél lévő kovácsműhelyben ott volt a fém ötvözet is a kovács műhelyiségben.
    A flamegold ötvözetet én egy titkos helyen találtam de azt már nem tudom melyik volt az.

    A Chapter 7-nél is van egy kovácsműhely de ha nincs nálad egyik ötvözet se akkor megszivtad a további részekben akkor nagyon nehéz dolgod lesz.
    Beleértve a nagy pókanyót is ott aztán piszok nehéz dolgod lesz.