6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Glpetyus
    #4890
    Hmmm,a játék nagyon jó.
    Ilyen nagyon rég volt,ha leülök játszani,egyszerüen nem bírom abbahagyni :)
    Ott hagytam abba,amikor megölnek (?),és az összes cuccom,skilljeim elvesztek :C
    (remélem még visszakapom....)
    Ami jobban zavar,hogy a lejjebb linkelt végigjátszás szerint már 6 epizódot lenyomtam a 10-ből :S
    Idáig 1 helyen akadtam meg egy ideig,amikor 4 kristályt kell megtalálni....bár én voltam a vak,mert az volt a legfeltünőbb helyen,amelyik hiányzott :)
    Rég játszottam ilyen jó játékkal
  • zoolee
    #4889
    Oks ...
    akkor félreértettem...
  • zozyk
    #4888
    A smiley a hasonlatom miatt van ott....szerintem 10 emberböl 8 kiröhögne miatta,2 meg lehülyézne,amiért a tüskés vasrácsokat matracoknak neveztem :):)
  • zoolee
    #4887
    Várj ezt nem vágom...
  • zoolee
    #4886
    Nem az,engem csak a kis smiley idegesytett...
  • zozyk
    #4885
    Nincs semmi bajom,csak leirtam hogy lehet megölni az enemyt...te kérdezted,lehet e,leirtam hogy lehet igy is,+van még sok más lehetöség is(lerugdalni a szikláról,párkányról,pajzsal leütni,hordóval ledobni, stb...) ezért jó ez a játék,sokat enged a source motor :)
  • mike0013
    #4884
    persze, hogy jó lesz:) STEAM account nem játék account:) csak hogy idézzek: "de azt az accountodat bannolhatják ha ezzel játszol miközben fut a steam." by: FLeK0 #4881 HSZ:)
  • mike0013
    #4883
    akkor nem próbálom ki, annyit nem ér:)
  • zoolee
    #4882
    De 1.6 hoz kapot acc az jó lesz cagy annak valami uj kell???
  • FLeK0
    #4881
    nem, de azt az accountodat bannolhatják ha ezzel játszol miközben fut a steam.
  • mike0013
    #4880
    mármint maga a játék:)?
    igen, nekem nagyon bejön a cs: source, főleg mert rengetegen játszák és mivel hozzá volt a Half Life 2 Deathmatch és a Day of Defeat: source
  • zoolee
    #4879
    A sima cs-s is jó ???
  • mike0013
    #4878
    én is:)
    de télleg... ha van eredeti accountom a steam-hez (counter strike source miatt) és tört játékkal nyomulok akkor lehet valahogy multizni?:)
  • mike0013
    #4877
    és az a jó benne, hogy pl a zombik az ilyen mozgásra kijövő tüskékbe simán belemennek:D míg az orkok okosan kikerülik, jól csinálták meg a mesterséges intelligenciát és jó lett a source motor tovább fejlesztett változata is grafikára és fizikára:)
  • zoolee
    #4876
    Arra kiváncsi vok.
  • zoolee
    #4875
    Most mi is a bajod ???
  • mike0013
    #4874
    megéri megvenni, márcsak a multi miatt is:)
  • zozyk
    #4873
    "Meg ez az ibsék meggyújtása és cölöpre rugása ez mennyire élethű???"

    Ha belerugdalod a tüzbe,vagy valami tüzes varázslattal ölöd öket,akkor felgyulladnak,+sok helyen vannak a falon ilyen "matracok"(rugók helyén tüskékkel)[ez jutott eszembe elöször] azokra simán rá lehet rugdalni az ellent :)
  • mike0013
    #4872
    tökéletesen egyetértek veled!
    ha nem tetszik ne játszon vele kész, ennyi
    szvsz ez egy nagyon jól kivitelezett, akcióban gazdag, grafikában gyönyörű játék, amivel el lehet lenni sokáig és meg fog maradni a nyoma játéktörténelemben
  • zoolee
    #4871
    Na akkor mégis csak megveszem.
  • lee56
    #4870
    Hát pedig megállhattad volna, ha ennyire nemteccik, akkor jó szórakozást a passziánszozáshoz

    zoolee : amennyire élethü egy játék amiben varázsolnak :), a szögre rugás viszont eléggé élthü, mint ahogy a fizika többi része is a játékban.
  • zoolee
    #4869
    JA azt láttam csak ugye sokan írták , hogy rövíd erérz kérdeztem és gondolkoztam el , hogy meg vagyem -e.
  • zozyk
    #4868
    Hát ha szerinted a passziánsz jobb,akkor start menu/programok/játékok/passziánsz...

    Ha meg azért rossz,mert nemérted,akkor nem a játékkal van a gond...

  • mike0013
    #4867
    közepesen hosszú:)
    szerintem rohadt jó amikor rárugod őket a szöges falra ill. felgyújtod őket:D
  • zoolee
    #4866
    Hi all..
    Lenne pár kérdésem...
    Egy csomóan azt modják , hogy negyon rövid a game ??? Ez igaz ???
    Meg ez az ibsék meggyújtása és cölöpre rugása ez mennyire élethű???
    Na ennyi....
  • Hellsing47
    #4865
    nehéznek sztem is nehéz de csöppet sem szar :)

    én nem rajongok az RPG-ért de iylen akcio-FPS tálalásban nagyon is jó :)
    amugy nemtom mit nem értesz azon hogy melyik varázslat mire jó??
    nemtod pl hogy mire jó a tüz gömb? vagy a "nájtvízsön"??:D

    amugy kb mennyi a játékidö normálon?? :)
    mert én viszonyag elég sokat szarozok mig megtalálom a legjobb modszert az ellenfél likvidálására :DDD
  • McKangi
    #4864
    Hát nem bírom megállni hogy be ne írjak........

    Miért akad ki a játék a chapterek betöltése közben? Pedig feltettem a patc-et is.

    Rohadt nehéz,nem értem melyik varázslat mire jó....stb

    A véleményem meg az hogy még a windowsos passziánszba is nagyobb a játékélvezet mint ebben.

    Aláírom hogy szép meg csilivili,de nem ér semmit.
    (fos aranyszínű csokipapírba csomagolva)


  • T Zsolti
    #4863
    má megvan de viszaolvastam XD
    most egy tökugyanojan résznél vok nemtudtam hogy csak csapni kell azt a szer léct most i elvileg azt kell de nem akarja megadni magát
  • mike0013
    #4862
    van mellette víz, ugorj fejest;)
  • zozyk
    #4861
    Végigjátszás MAGYARUL

    De ha visszaolvasnál akkor te is megtaláltad volna...

  • T Zsolti
    #4860
    persze magyar végigjácás
    :)
  • T Zsolti
    #4859
    szazstok látom te továb vagy mint én leragadtam a vhaper 4 ben a hajo nál nemtokrá felmenni már egy kicsit be mentem de ott nemtok mégbejeb menni mert az egyik hej zárt a másik meg egy ojan hejen van ahova valahogy át kéne menni keritésen de nem lehet kint meg ijpuskával lönek rám pls vki segitsen. meg jóljönne egy végigjácás is ami rendesen leir mindent elöre is kösz
  • mike0013
    #4858
    ááá, de rohadt nehéz ez a rész:(
    nem birom megcsinálni:((( (mármint a gyűjtéseket)
  • mike0013
    #4857
    elakadtam:(
    amikor keresni kell a kristályokat...
    megtaláltam az elsőt de sehogysem tudok átmeni ezen a részen *, a GYEP-t elolvastam, de nem jó:(
    pls help... a hátsó részen nem tudok tovább mászni
    *:
  • lee56
    #4856
    Ha felrakod az uj patchet, a régi krekkel 10000% hogy nem müxik, én ezért nem raktam MÉG fel a petchet, és épp ezért nem tudom pontosan, de szerintem nem kell az 1.01-es patchet felrakni előtte, ha ezt a patchet szedted le ami ugy 20megás: dark_messiah_1.02_int.exe (de most már hanyagoljuk a témát jó, a warezolás rossz dolog, pfujj )
  • roblee
    #4855
    Azt mondod, ha nem eredeti a game, akkor inkább ne is pecseljem? Lehet pecs után már nem műkszik a crack?
    Ha mégis felrakom, elég a legfrissebbet vagy kell mind a kettő?
    Köszi!
  • werter
    #4854
    hát nem
  • wantonly
    #4853
    Ooo. Nem sietik el...
  • xido
    #4852
    jajaj..ijesztő ez a "teljes magyar verzió" kiírás..remélem úgy értik csak,hogy textúra és feliratok...habár..jaj..feliratot nem lehet tenni a dialógusok alá..kap egy gagyi szinkront,azért meg nem adom ki a felét se a vételárnak,mindig elcseszik:((
  • FLeK0
    #4851
    Várható megjelenés: 2007.01.31.