6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Hellsing47
    #4970
    vki pls mondja már el hogy hányszor és kb hol melyik fejezetben lehet kardot késziteni??
    mert egyet csináltam már a (asszem) 3. fejezetben (Long Sword)
    de már jo ideje magammal hurcolok egy Earthfire nevezetü kis "izét" is amiböl majd a kard készül :D

    csak eddig még sehol sem tudtam felhasználni..
    bár lehet hogy én voltam figyelmetlen :D
  • zoolee
    #4969
    Oks.
    De sztem még az is kevés.
  • roblee
    #4968
    Nekem CLONEDVD-PROCYON verzióm van és tökéletesen működik a pecsekkel. Persze még csak az 1.01-et raktam fel, addig nem is kell az 1.02, amíg gond nélkül üzemel.
    Mazsa: érdekes hogy a demo exe-vel működik. Peccselted?
  • Glpetyus
    #4967
    Egyéként végigvittem,NAGYON jó volt,de lehetett volna dupla ilyen hosszú :(
  • Glpetyus
    #4966

    A menüt betöltő csíkot kb. 5 mp-ig látom,a játékot 30 mp alatt betölti,újratöltés elhalálozás esetén kb 5 mp.
    Pedig régi a konfigom...
  • mike0013
    #4965
    hát ömm... izé
    egy kicsit korábban jelent meg: "Release Date: Oct 24, 2006" by: Gamespot
  • svédcsepp
    #4964
    Na igen ,1re több játék dupla.De az ára még mindig nem az igazi a nyersanyagnak....
  • steweee
    #4963
    várható még hozzá a közeljövőben újabb peccs, vagy az 1.2 tekinthető véglegesnek, mert annyi hibát orvosolt. csak mert ki akarom írni, és a dl nem olcsó mulatság
  • zoolee
    #4962
    SZtem nagyon korai ~3 hete venn kinn.
  • svédcsepp
    #4961
    Hát igen ebben az évben nálam is viszi a pálmát ez a game;)
    Feltettem az 1.2 patchet és végre látom az átvezetővideokat,és minden fegyvert tudok használni.Igen igen 5ös szériám van :) 5900xt.
    Meg most nyomtam hardcore modban....hát bakker nem 1xű...
    Sajnos rossz irányba fejlesztettem és az orkok vezére 1 csapással lezuzott ,ezt orvosoltam egy gravitációval
    De feltétlen kiprobálom amolyan thiefes modban is.(lopakodos feeling)
    Tudtok valami modról a játékhoz?vagy ez még korai?

    pacsker



  • mike0013
    #4960
    nézd meg ITT hogy elég-e neki a géped
    crack-et pedig ITT találsz
  • haata
    #4959
    AMD2500+, 512DDR, 40GBMaxtor, Radeon9200.
    úgy tudom a HL2 motort használja, azzal pedig simán tudtam játszani, akadás nélkül.
    másik cracket meg nem találtam.
  • mike0013
    #4958
    ird le a géped konfigját
    vagy próbáld meg más crack-el
  • mazsa
    #4957
    Nekem a demo exe-vel tökéletesen működik. :)
  • haata
    #4956
    Help!
    a reloaded verzió van meg, telepítés, patch, crack, indítás.
    a game elindul, de amint bejön az első pálya, az egérrel össze-vissza mozog kép (fejre áll), nem működnek a mozgásbillentyűk, nem tudok vele csinálni semmit, nem üzemel a játék. nem látszik a kezem se, semmi.

    Ha valaki tud segíteni, megköszönném.
  • constantin
    #4955
    Detonation verzióhoz lehet patchet feltenni?Ha igen akkor hogyan?
  • roblee
    #4954
    Én a 6. vagy a 7.-nél járok, ott vagyok, mikor a második küklopszot kell likvidálni. nagyon élveztem, mikor közelről a szemébe nyilaztam.
    Szóval, ahogy hallom rövid a game, ennek nagyon nem örülök. Még vagy 20 fejezetet végig tudnék játszani. Nagyon élvezem, tényleg jó a hangulata, a harcrendzser meg kifejezetten tetszik. Hiányozni fog, ha befejezem.
  • roblee
    #4953
    Az 1.02-höz én még nem találtam cracket, így nem ajánlom, valószínűleg utána nem fog menni a game. Ha kijön, én is felrakom az 1.02-t.
  • roblee
    #4952
    A patch letöltése előtt olvasd el a leírását, ott mindent részletesen leírnak, hogy mit javít. Mikor elolvastam, tudtam, hogy egyszer még szükségem lesz rá...és tessék.
  • gematta
    #4951
    opsöns-controls-advenced-pippa console
  • zoolee
    #4950
    Jaja egy olyan mod amiben te lehetsz még más élőlény is vagy lenne + 8-10 chapter.
  • wantonly
    #4949
    Az se mostanában lesz... Kiegészítő is jöhetne. :)

    De, ha végigjátszottam én újra elkezdem valami más fejlesztéssel. Mióta megvan csak ezzel nyomom, az összes többi gammát félretettem.
  • zoolee
    #4948
    Reméljük lesz 2. rész.
  • wantonly
    #4947
    Csak 10 van asszem..

    Én még a 7. fejezetnél járok, de elég jól haladok, így hamar vége lesz sajnos. :(
  • Hardstyl3r
    #4946
    mivel lehet a játékban behozni a console-t?
  • zoolee
    #4945
    Biztonságból ???
    Ez jó!
  • Shaman
    #4944
    hány chapter van a játékban?

    Én most járok a 9-esnél. Nemrég öltem meg a giant spidert. Elég könnyű volt lévén mágusként letűzgolyóztam biztonságból.
  • Hellsing47
    #4943
    nekem 1.02 kéne de ha nemtok utána vele jáccani akkor ujra kéne raknom ahhoz meg lusta vagyok
  • mike0013
    #4942
    sok mindent javít az 1.01:)?
  • roblee
    #4941
    1.01-es pecset felraktam és a hozzá tartozó cracket és away we go!!!
    Tökéletesen működik!!!
    DE sajnos mennem kell, úgyhogy csak egy hét múlva folytathatom, akkorra már itt mindenki végigtolja a gamet, csak én maradok egyedül.
    Na, elég a siránkozásból, férfi vagy, vagy mi?!
  • mike0013
    #4940
    próbálkozz másik crack-el nekem beszoktak jönni:D
  • roblee
    #4939
    Van egy problémám:
    Annál a résznél vagyok, ahol vissza kell szereznem a cuccaimat, miután megöltek. A gond az, hogy mikor felvenném kilép a játék hibaüzenettel.
    Szerintetek mi lehet a baj?
    Köszi!
  • Hellsing47
    #4938
    hmm...
    kicsivel több mint másfél perc menübe lépésnél..(ez sok)
    és 1perc körüli(általában több) mig betölti a pályát...

    valszeg a gagyi proci miatt van ez mert nehogymá 1 giga kevés legyen neki :D
    berakom mellé a 256-ot is
  • mike0013
    #4937
    nah megmértem... azért volt ilyen hosszú idő, mert utána még játszottam is:)
    nah menübe lépés: 36 másodperc
    játékba lépés: 48 másodperc
  • mike0013
    #4936
    jól menne, nekem 3 GHz, 1 giga ram, ATi 9600 Pro-val is szépen megy, a tieden jobb lesz;)
  • mike0013
    #4935
    lestopperolom nekem pontosan mennyit tölt a menübe és a játékba...
  • zoolee
    #4934
    Bocs esz , hogy ide rom de a game, hogy menne Abit IS7 - V2, 2800mhz celeron 3200 re húzva 2x 512 ram(ddr2)és egy agp s 7600 assal ???
    Az egyik gépem miatt, mert a másik késsz van de még nem kaptam meg.
  • constantin
    #4933
    Nekem a töltési idő:a menüt 8perc alatt tölti be,a játékot kb10perci.Ha meghalok akkor is ennyi idő alatt tölti vissza,ezért próbálok hibátlanul,halál nélkül játszani.A játékból pedig resettel lépek ki mert hamarabb indul újra mint lép ki.2.0Ghz a sebesség.
  • mike0013
    #4932
    most nem tudom, vagy én nem veszem észre a töltési időt vagy ti vagytok ennyire finnyásak^^ nekem 1-2 percig tölt és ennyi...
    igaz a játék szaggat, de csak ha qrva terület nyílik:)
    amúgy jó:)
  • Hellsing47
    #4931
    de a 256 mega ramod miatt van ez..
    én probáltam 512-megávalvel és meg-meg állt játék közben kb 5mp-enként...a töltési idö iszonyat hosszu ugy..
    egy gigával már nem szaggatt de a töltések majdnem ugyanolyan hosszouak :-(