6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Hellsing47
    #5010
    akkor pls reg fájlokat amiket mike irt :D
  • roblee
    #5009
    Jó hogy nekem nem az van!
  • roblee
    #5008
    Én csak az 1.01-et raktam fel, mert arra volt szükségem. Ha netán megint lesz valami gond a game-vel, akkor teszem fel az 1.02-t.
    Azt megpróbálhatod, hogy mentesz a save-kból, aztán uninst, majd install. Pecs. Talán működni fog. Sok sikert!
  • mike0013
    #5007
    valószínű rájöttem mért nem engedi patch-elni azokat ameikek a detonation verziók...
    ...mert keresi a reg fájlt amibe benn van, hogy hova teszi, de ugyebár ez a detonation-be nincs...
    megoldás: valaki akinek nem a detonation van meg legyen szives és tegye fel valahova a reg fájlokat ami a dark messiah-é!
  • Hellsing47
    #5006
    és hogyan?? :)
    elöször a sima 1.01-et rakted fel majd azután rá az 1.02-t??
    mert én alapbol csak azt akartam de kiirta hogy elöször rakjam fel a gémet :D
  • Hellsing47
    #5005
    nem akartam fejleszteni..még kb fél évet(lehet nagyon sokat mondok =/)
    ki akartam vona még vele huzni...
    majd egy uj gépet venni..mert nekem most csak AGP-s jo de ugye az ujabb kártyák is PCI-E-ben jönnek...és késöbb akartam volna beszerezni egy ujabb gépet jo vga-val
    de igy hogy veszek most 35-40ért egy normális karit lehet hogy bebukom a késöbbi gép vételt

    bár egy használt( nem rossz,teljesen müködö) 6600GT-t lehet hogy beszerválok :)
    csak még nemtom hol lehet olyat kapni :)

    nah de mostmár nem offolok tovább :D
  • roblee
    #5004
    Nagyon úgy néz ki, hogy megérett egy cserére a videokártyád.
    Persze nem kívánom. Most karácsony előtt nagy érvágás lenne egy kártya, nem?!
    Bár lehet neked jól jön...kérj karácsonyra szüleidtől vagy barátnődtől!
  • roblee
    #5003
    Úgy értem a pecset tudtam simán telepíteni.
  • roblee
    #5002
    Én sem oda telepítettem, ahova akarta eredetileg. Vagy 6 partícióm van a vinyón és soha nem arra telepítek, ahol az op rendszer van. Simán tudtam telepíteni. Nem volt gond vele.
  • Hellsing47
    #5001
    8-ra is raktam..azon sem volt jo..valszeg amit elöbb irtak hiba miatt olyan..
    de sajna a pöcsöt telepiteni nemtom mert (mint már irtam) nem oda csomagoltam ahol az keresné
  • lee56
    #5000
    DirectX-et próbáltad már levenni 9 -ről, 8ra vagy ami van alatta? (játékon belül természetesen)
  • Hellsing47
    #4999
    igen FX-es szériám van..
    de sztem már tökmind1 mert el is romlott mint az észrevettem(folymataos kékhalál ujabb driver telepitésénél,monitor problémák,játék közbeni kékhalál :-( )
  • roblee
    #4998
    De ez csak akkor működik, ha megvan a pecs. Szerintem.
  • Mephike
    #4997
    "If you still have trouble, please set GFX Detail to "Low""
    A low a lényeg...és ez szerintem a megoldás kulcsa.
  • roblee
    #4996
    Az utolsó érint téged, igaz?
  • roblee
    #4995
    Patch 1.02 changes and bug fixes

    - Fixed the black Bink playback problem with GeForce FX video cards
    - Fix FPS drops with GeForce 6800
    - No More graphical glitch on GeForce FX cards when player is under water
    - No More graphical glitch on GeForce FX cards when player is being hit or is almost dead.
    - No More graphical glitch on GeForce FX cards when equipping a Magic Weapon. If you still have trouble, please set GFX Detail to "Low"
  • roblee
    #4994
    Próbáltad már az 1.01 pecset? Először ezt próbáld ki, ha nem működik, akkor az 1.02-et. Elvileg ezek az ilyen problémákat is orvosolják. Azt azért jó lenne tudni, milyen a videokártyád.
  • Mephike
    #4993
    Az a helyzet, hogy bizonyos effekteket nem támogat a videokártyád, vagy a driver bugos.
    Vagy telepítesz új drivert, vagy ha régi a vidkarid, elkezdesz újban gondolkodni. Lehet segít ha a grafika minőségét leveszed minimumra, és szép lassan elkezded feljebb tornászni.
  • createev
    #4992
    Hy & Help!
    Megszereztem a kristályokat, de nem tudok kijutni a kriptából...
    Hol találom a kiutat???
    Heölp!
  • mike0013
    #4991
    köszi szépen, pedig olyan segítőkész:)
  • papcsi21
    #4990
    már megvan!!!
  • papcsi21
    #4989
    sziasztok! az 5. pályán nem tudom legyözni a sárkányt! valaki tudna segiteni? [email protected]
  • wantonly
    #4988
    Milyen videókártyád van?

    Csak mert ezt olvastam:

    "Komoly hiányosság, hogy kiadták úgy a játékot, hogy a GeForce 6-os sorozat kártyáin az összes mágikus fegyver elmossa a képen az effektjét, így szinte nem is lehet látni, mi történik, az egyetlen megoldás ha mellőzzük ezeket az eszközöket."
  • wantonly
    #4987
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt akkor tudod használni, ha a templomban megfürödtél a szenteltvízben és megszabadultál a démoni feledtől.
  • zoolee
    #4986
    Nem tom de sztem valamid nem elég hozzá.
  • mike0013
    #4985
    na, végigtoltam én is a játékot... nagyon jó volt, alig birom megállni, hogy ne toljam végig még1×:D
    nagyon jó volt
    csak azt nem értem, hogy a sárkány kardot mért nem tudom használni:S
    ha valaki tudja légyszi írja le:)
  • Glpetyus
    #4984
  • mike0013
    #4983
    sztem ez: (nekem is a detonation verzió van szóval korántsem biztos)
    C:\Program Files\UbiSoft\Dark Messiah\
  • Hellsing47
    #4982
    nah bazz..már nem csak annál a fegyvernél van ez..
    hanem a méreggezett nyilnál és a "villám" töröknél is :-((

    ja és vki plz irja már le pontosan a játék elérési utvonalát..mert a detonation féle rilizt nem oda csomagoltam ahova a patch keresné :D
  • alien47
    #4981
    Koszi
  • Hellsing47
    #4980
    aham...köszi :)

    amugy amikor kezd fogyni az életünk..tehát igen kevés lesz..akkor vmi féle animácio megy a képernyö széleire mert nekem az is ugyanugy átvan huzva mint a gém videoi =/
    ha igen akkor valszeg ennél is vmi ilyesmi gond van csak itt bekockázodik :D
  • mike0013
    #4979
    még mindig létezik FAQ...
    Hellsing: a küklopszért kapsz 2 skill pontot és csak a szemét célozd;)
    a másik gondodra nem tudom a megoldást:S
  • alien47
    #4978
    Hi all,

    Kerestem visszabb a forumban de nem talaltam

    Hogy kell megcsinalni a kukacos kuldetest????
    Megolni nem tudom es atugrani sem tudok a tulso oldalra....

    Koszi a segitseget
  • Hellsing47
    #4977
    nah lenne két kérdésem :)
    az elsö: amikor az 5. fejezetben a pokok utáni résznél vagyok,ahol le kell gyilkolni avgy 20 kis gollamot ott kötelezö kinyirni azt a küklopszot vagy nyugodtan ki lehet hagyni??
    ill. ha kinyirom kapok-e érte skill pontot??:)

    a másik: ez mi a tököm??


    felvettem egy titkos helyröl ezt a tüzes botot és ha ráváltok akkor ilyen szép lesz a kép :-///

    elöre thx aki válaszol :)
  • mike0013
    #4976
    aham, 7 fejezetnél van és télleg nem lehet eltéveszteni annyira szembetűnő:)
    amúgy ajánlom a méregellenállás skillt, nagy szükséged lesz rá;)
    és az earthfire-ből lesz a tűzeskard asszem:)
  • lee56
    #4975
    hátja, nem mágusoknak készült ;)
  • roblee
    #4974
    Wantonly-nak van igaza. Kb a 7. fejezet környékén van, és tényleg nem lehet eltéveszteni. Ennyire senki nem lehet figyelmetlen.
    Nekem már megvan, de még nem tudom használni, valszeg nem a megfelelő skilleket fejlesztettem.
  • Hellsing47
    #4973
    ja akkor jolvan arrébb van még:)
    thx...

    csak mintha olvastam volna hogy vki vmilyen tüzes karddal gyilkolta a pokokat (de akkor gondlom késöbb is lesznek még =//)..azt most itt az 5. fejezetben is meggyült velük a bajom :D
  • Glpetyus
    #4972
    Jah,én is 2-re emlékszem.
    De szerintem késöbb,úgy a 8.-9. fejezetnél van a 2.
    (vagy 3 van,és a középsőt elkerültem )
  • wantonly
    #4971
    Ha jól emlékszem 2szer lehet, az "earthfire" anyagból egy elég komoly kard készül majd, érdemes megcsinálni. :)

    Úgy a 7. fejezet környékén lesz majd. Nem nagyon lehet eltéveszteni.