6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Taladodo
    #5250
    Van lent is 1 ajtó csak az elött be van deszkázva minden és semmivel nemtom leszedni őket! :D
  • Hellsing47
    #5249
    keress másikat ajtot vagy ha nincs akkor az egyik örnél elvileg van egy kulcs :)
  • motyodlee
    #5248
    le kell mászni :D és onnan tovább
    ,de szerintem ne kérdezősködj hanem magad jöjj rá mert akkor nem teljes a feeling :D
  • Taladodo
    #5247
    Eddig megvolt. bentvagyok kinyirom a csókát és fent van 1 ajtó ami nem nyillik ki! ott kéne továbbmennem?
  • motyodlee
    #5246
    uff bocs teljesen mást értelmeztem :S
    Faki jol mondja
  • Faki
    #5245
    Kikötő bal oldalán (bejárrattól nézve) van egy tekerhető daruszerűség, egy falemez van rákötve. Darut tekerd meg a hajó felé, majd a fára ugorva bejutsz a hajóra.
  • motyodlee
    #5244
    hát pedig van ... uszkálj körbe a stég alatt meg fogod találni
  • Taladodo
    #5243
    Hát vagy én vagyok a hülye vagy a játélom szar de nekem semmi létra nincs! Help again! :)
  • Taladodo
    #5242
    Ok meglesem és kösz!
  • motyodlee
    #5241
    a vízbe kell csobbanni és baloldalt lesz egy létra és azon fel
  • Taladodo
    #5240
    Sziasztok! lenne 1 kérésem: most érkeztem meg valami kikötőszrüséghez ahol 1 hajóra kell feljutni és 1 bejáratot találtam eddig és onnan nem jutok tovább! Segitsetek plz! :)
  • motyodlee
    #5239
    lol
    legyürtem a főpókot eathfire karddal meg sok fireball tekerccsel.
    leannaval nem csináltam még semmit- az baj?
  • Gott
    #5238
    Én most végeztem a játékkal.Épp mire kezdem magam beleélni már vége is lett.Tudtam,hogy rövid.De ennyire...
    Mindenesetre folytatásért kiált az biztos.
    De az a kevés is oltári jó volt
  • Blade17
    #5237
    Tört verzióval tud valaki multizni lanban vagy interneten?
  • lee56
    #5236
    Na bakker, azon az egetrengető BUG-on tuljutva, ami miatt sérthetlen volt nálam az óriás pók, és több mint 1 órám ráment amig próbálgattam kinyirni, mig végül meguntam , aztán tegnap visszatöltöttem pár mentésnyit, és most már olyan könnyü volt kinyirni, hogy meg is lepődtem :), időközben végig is vittem a játékot, összességében tényleg rövid volt, remélem lesz folytatás, nagyon király volt
  • neptum
    #5235
    szoktam menteni mindig de a játék eltünteti vagy felülírja nekem
  • Hellsing47
    #5234
    F5-öt nem szoktál használni???
    vagy kilépések elött vmi mentést??

    te 2szeri játszásbol akarod végigtolni??
    vagy hogy csinálod hogy nem mentesz seholsem???
  • neptum
    #5233
    hát nálam van 2 auto save van és mind a 2 anál a résznél van amikor már utál Leanna :(
  • Hellsing47
    #5232
    igen én is :)

    de ha fölül is irja akkor is nálam volt MIN. 10 Auto Save...
    szal legalább a pályák elött kellett mentenie...
  • roblee
    #5231
    Igen van Auto Save, csak azt nem tudom, hogy az utolsót felülírja vagy új helyre menti. Nem figyeltem, ugyanis mindig készítettem saját mentést. Az a biztonságos.
  • Hellsing47
    #5230
    azt hogy???
    ugyanis minden egyet "Loading"-nál van egy Auto Save :)
  • neptum
    #5229
    hát az biztos mert az 1.chapteren van az utolso mentésem :(
  • roblee
    #5228
    Kicsit értelmetlen. Nem tiszta, mit akarsz írni. A lényeg, azt a save-t töltsd be, amelyik a 'Leanna utál engem' előtt van. Ha nem mentettél gyakran és most messze kerültél attól a ponttól, akkor legalább tanultál az esetből.
  • neptum
    #5227
    jó de rá mente a játék és az 1 chapteren van a másik két mentésem az első ketö meg akor van amikor meg már Leanna utál engem :(
  • Hellsing47
    #5226
    megsebesitetted ezért van..
    ne sebezd meg :)
  • neptum
    #5225
    azt írja ki a missin feald után hogy Lenna Hates you de visszáb már be tölteni se tok mert az utolso 2 mentés enél a résznél van valaki tudna adni egy mentés egy kicsit elöbről az is meg felelne
  • Hellsing47
    #5224
    Dark.Messiah.Of.Might.And.Magic.DVD5-DiGiTALMAN

    2 DVD-s :)

    akinek esetleg ez kéne :)
  • Mozzanat
    #5223
    én a legvégén járok az epilogusnál.nagyon brutál ez a játék
  • Hellsing47
    #5222
    elég érdekesen lehet kiolvasni hogy mit irtál :D

    de amugy nem irja véletlenül hogy mért van misson failed??
    általában az is ott szokot lenni...
    valszeg azért haltál meg mert kinyirt a sárkány, Leanna-t nyirta ki a sárkány, vagy megsebezted Leanna-t :D
  • neptum
    #5221
    továb jutotam mosz ot akat am el hogy a sárkány előjöt meg őlöm a 2 orcot amikor meg öltem öket Lenna oylan mintha engem lőne és után meg nagy feketeség és ki írja hogy Mission Feald.
  • Gideon Wieth
    #5220
    Megvéded:) Templomos az az amelyik a sivatagi ugye?? Elvileg ha ránéézel és nyomsz egy "e" t asszem akkor ott marad ahogy van--és ugyanaígy szólhatsz hogy kövessen... én leállítottam a fánál és ő onnan lövöldözött én meg mentem az orkokhoz :) nah hello...
  • Hassan B
    #5219
    A boltit....
  • neptum
    #5218
    elakatam a Pok teplomos résznél ahol meg kéne őlnöm az orkokat de mindig meg őlik Lennat ezt hogy lehet ne meg csinálni hogy ne haljon meg ?
  • Blade17
    #5217
    csá all!Melyik verziót kell leszednem ahhoz hogy multizhassak ezzel a gammel?
  • mike0013
    #5216
    options-be belehet állítani a feliratozást
  • PunkZoli
    #5215
    villámkérdés!:D
    bármelyik bolti verziót hozzá tudom rendelni a serial segítségével a steam accountomhoz??:)
  • Hellsing47
    #5214
    vki megtudná mondani hogy az a számlálo a banner alatt mit számol??
    és hogyan került oda??
  • Hellsing47
    #5213
    1:asszem nem
    2:sztem még nem jött ki magyarul..
    amint kijött én tutira megveszem :)
  • Gustafson
    #5212
    1,A párbeszédeknél be lehet kapcsolni a feliratot ? Ha igen, hol ?
    2; Nem lehet valahonnan letölteni a magyar feliratot (mint pl. a Heroes 5-ét le lehet) ?
    Köszi
  • Gideon Wieth
    #5211
    honosítás nem lesz?? Káár!:(