6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Gideon Wieth
    #5210
    addig nem használhatod a kardot amíg megvan a démon alakod! majd ha visszatérsz a váárosba--akkor fel tudsz menni a templomba...ott be kell ugrani a szentelt vizbe és akkor eltűnik a démon forma és tudod használni a kardod :)
    most jáccottam végig a játékot! Hát elég sután fejezték be! kár hogy nem smárolhattunk Leannával :) jjó bőr :D:P
  • gabeone
    #5209
    A sárkánykardot, hogyan, mi után tudtátok használni?
  • motyodlee
    #5208
    ok Thx
  • roblee
    #5207
    Nem tudok róla, hogy lenne. Egy jó pajzs és a erős kard kell neked. Én is azzal tettem őket ártalmatlanná.
  • Hassan B
    #5206
    Köszi, neked is! :) ( csak má sok lesz az OFF:) )
  • motyodlee
    #5205
    8chapternél vok most a necromancveres kéróban. Belépek a training area-ba és rám jönnek ien upgrade-olt feketelovagok vagy mik és secc-perc alatt kibeleznek.
    Van gyengepontjuk? :O
  • mike0013
    #5204
    mivel MSN-en nem találkoztunk BÚÉK Neked is:)
  • SovereignX
    #5203
    Köszönöm szépen!
  • Hassan B
    #5202
    szar az UW...
  • zoolee
    #5201
    Mi van az uw s bannerekkel ??
  • Hellsing47
    #5200
    9 vagy 10..
    nemtom pontosan :)

    ja és TÉK :DD
  • motyodlee
    #5199
    ok thx
    És hol lehet ezt felszedni?
    Ezt is 9. chapterban?
  • Hellsing47
    #5198
    asszem a Dragon Sword-nél
  • motyodlee
    #5197
    Akkor melyik kardnál? :D
  • motyodlee
    #5196
    a következő hármat már egy útvonalon találod meg ezeket sem lehet eltévesteni...
    1# Sok zombi egy teremben különböző csapdákkal; ha a terembe beérsz a szemközti falon van egy
    2# Lemész a lépcsön vmit megnyitsz, forgáskerék mozog, és egy ujabb zombinyirbálós helyre kerülsz leölöd öket. A falon fan egy tekerentyű amit teljesen fel kell húznod majd átsprintelni alata. Maj leesel egy csúszdán zombikon átverekeded magad és lesz egy Zombi necromancer aki egy sírból tör ki. Legylkolod és a sírban lesz a lila
    3# Hosszas folytatás után lesz ismét egy hatalmas teremszerűség amiben van egy híd. Végigfutsz a hidon közben leszakad alattad és vizbe esel. Ott lez egy sír amiben a 4. kristály található.
    felmászol a hhíd másik végébe ahol megnyitod a kaput, és igy a pokszobor alá kerülsz. Behelyettesíted és megnyitja a másik ajtót.
    Ennyi
  • Hellsing47
    #5195
    9. chapter
    és nem annál a kardnál volt ez :)
  • motyodlee
    #5194
    Lenne egy kérdésem:
    Hányadik chapternél lehet a forrásba menni ahol Xanat ki lehet üzni belölem?
    A gond(nem gond csak nem miondenkinél volt igy)az, hogy én már a 7.chapter elején tudtam használni az Earthfire kardot, és itt azt olvastam hogy nem lehet, csak tisztulás után...
    Akkor hogy van ez?
  • Hellsing47
    #5193
    :D
  • SovereignX
    #5192
    Vissza kellett töltenem a pelejét - szerencsére nincs itt még messze - és így már rögtön mutatta.

    Most viszont a sárgával van bajom. Berakom. Demó a fejemben lakó csajsziról és ennyi. Egy újabb ajtó sem nyílik ki! :((
  • lwb
    #5191
    Az első kristályt picit lejjebb, nem a pók potrohán látható nyílásokba kell tenni, hanem a fejére. próbáld ott.

    ha ott sem megy, akkor bug. de ilyesmivel én még nem találkoztam, szóval ez valószínűtlen.
  • SovereignX
    #5190
    Vki tudna segíteni?

    Amikott vagyok a nagy pókszobornál amire rá kell rakosgatni a kristályokat akad egy kis problémám. Megtalálom az első monnstone kristályt vagy mi a neve és nem lehet rátenni a szoborra! Mi lehet a baj?
    Bugos és patch kellene?

  • mike0013
    #5189
    BÚÉK!!!!!!!
  • motyodlee
    #5188
    BUÉK ITT IS MINDENKINEK!!!
  • jodamester
    #5187
    1giga rammal jól lehet vele játcani medium texturákkal. high texturához kell a 2giga ram és úgy csodaszép is. vegas ide-unreal 3 oda, sztem az idei legszebb grafikájú játék és még viszonylag gépbarát (a double agent meg a vegas leszarja a 2giga ramot)
  • mike0013
    #5186
    tűzlabdával a legegyszerűbb
  • Szentember
    #5185
    Akkor ez egy vicc, mert eléggé sokat van a föld közelében a sárkány és nagyon sok sebzést bekap, nehogymár csak íjjal lehessen kinyírni.
  • motyodlee
    #5184
    háát ja holnap meg még ma lehet az év játéka...
    azután már más idök lesznek... :D
  • másikSGnick
    #5183
    Nincs.
  • motyodlee
    #5182
    hehh ilyet!
    7 chapter legelején vok, annál a résznél mikor egy deszkákkal eltorlaszolt utat lehet a deszkáktól felszabadítani...
    fent van ez meg az és van egy csákány vagy mi.
    Mikor felszedtem a hang megakadt és ledobott először tálcára majd a win*** kiirta, hogy hibát észlelt ezért leállt.
    annak a csákánynak van vmi jelentős szerepe az elkövetkezendökben?
  • Hellsing47
    #5181
    nincs ijjad??:-O
    hát az nagy hiba kivéve ha mágus vagy mert akkor a legerössebb mágikus támadásokat vesd be..

    ha meg se ijjad,se eröseeb varázslataid nincsenek akkor megszivtad =/
    használd azt a tüzlabdát...ez az utolso esélyed ...
  • Szentember
    #5180
    Namost lehet én vagyok béna, de a csontsárkány nem akar megmurderálni, pedig annyi csapást kapott mint az egész játék alatt az összes szörnyike, sajnos íjjam nincs mert vhol eldobtam balga modon, tűzlabdát meg szintén nem használok, ötlet?
  • Rusy
    #5179
    Hello, valahol hallottam, hogy magya felirattal jelent meg igaz ez?
  • Hellsing47
    #5178
    megy ez
    csak kicsit lassan :)
    pedig sztem az év játéka (számomra :D)

    meg hát már elég régen volt hogy kijött a gém :D
  • motyodlee
    #5177
    nem megy a topik...
  • Hellsing47
    #5176
    hmm...szvsz tedd fel a patch(ek)et :)
    talán megoldja a problémád
  • balintka
    #5175
    Sziasztok!
    Nekem van egy kis problémám a játékkal, feltettem, elindul tudok is játszani egy darabig, de néha gondol egyet és gyakran lefagy, meg olyat csinál, hogy nem enged tovább a játékban csak úgy kilép a windowsba és kiírja, hogy memóriaolvasási hiba. A játék eredti, gép konfiguráció elég kell hogy legyen (AMD Athlon 64 3700+,1Giga ram,X600Xt)
    Valaki, aki esetleg találkozott már ilyesmivel, vagy tudna segíteni, van ötlete mi lehet a baj, az legyen szíves és írja meg a megoldást.
    Előre is köszi!
  • Hellsing47
    #5174
    min 1giga RAM kell neki =/
    én is probáltam 512-vel de iszonyat hosszuak voltak a töltési idök és minden 3. másodpercben megakadt =/

    1gigával már tökéletes :)
  • Balumann
    #5173
    Hi!
    Nekem az lenne a kérdésem, hogy a patch segíthet azon, ha eddig nagyon akadozott a játék? Mert próbáltam már régebben a játékot, de játszhatatlanul akadt, és letöröltem. Most van értelme akkor megpróbálni patchelve?
  • motyodlee
    #5172
    estét!
  • painkiller25
    #5171
    na de mára elég meek fexek:D mindenkinek JÓ 8! majd ha még kell vmi segítség akkor ha tok segítek:D na cső