6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Sas6
    #5290
    Hát nem tom sztem rakj arra h erosebbek legyenek a varázslatok mert ha gyengek akkor nem sokra mész veluk :)
  • Gustafson
    #5289
    Kellene egy kis tanács: Főleg mágiahasználó karim van. Szerintetek mire költsek inkább, erősebb varázslatokra (tűzgolyó, villám), vagy mana-regenerációra előbb ? Mert most éppen 15 mana potion-om van és a regeneráció elég sok skill-pontba kerül.
  • TommyVercetti1
    #5288
    Persze magyarul jelent meg de nincs fen a magyaritasok.hu-n :(
  • Sas6
    #5287
    Jaja elirtam:)) Elöle akart lenni az:P
    Amugy ti h álltok a jatekkal kivittétek már? :DD Mert én most viszem ki másodszorra de msot tolvaj féle vagyok :D
  • 22Barna22
    #5286
    amúgy mit számol a logo?
  • 22Barna22
    #5285
    köhöm...azt akartad mondnani előle ugye? :D
  • Sas6
    #5284
    Nem kell kinyirni menekulni kell ellene!
  • Vinsanity15
    #5283
    Szevasztok lécci segithetnétek ott vok hogy egy hídnál egy nagy hernyóféleséget kell kinyirni!de hogyan kell?
  • Sas6
    #5282
    Miért van magyarítás a játékhoz???????????
  • TommyVercetti1
    #5281
    Vki el tudná küldeni a magyaítást, magyar file-okat? Előre is köszi. E-mailem:[email protected]
  • neptum
    #5280
    valaki tudna segiteni az lene a bajom hogy a hajos résznél Leanna lemegy a létrán és nem mozdul olyankor mit kell csinálni ?
  • Sas6
    #5279
    jaja azon már van 2 és kettes szintem ad sebzést a daggerhez de nme ugy veszem érszre..:(
  • motyodlee
    #5278
    stealth
  • Sas6
    #5277
    Én msot elkezdtem ujbol a gamet de most nem harcos hanem tolvaj leszek:PP Tudjatok a dagger:P Szerintetek mire tegyek h eros legyek?:)
  • macesz
    #5276
    Az a Kard a Souldrinker volt...de a legjobb az tényleg a dragonos és az earthfire volt ja és a legjobb kard-pajzs párosítás szerintem: dragon kard és a villámos pajzs...... :D
  • motyodlee
    #5275
    az earthfire kardot kovácsolni lehetett
  • Sas6
    #5274
    Nekem is megvot a dragonos kard de nem is használtam:DD Én azt a tuzes kardot meg nem találtam meg amit lehet is hasznalnu:((((( Amugy gondolkodom azon h mégecer kiviszem a gamert és most vhogy másokra teszem a skillpontokat:))) Mondjuk csak varázsolok vagy nem tom:D Ötlet?
  • lee56
    #5273
    ...életszivás, vámpirkard, jó csak picit gyengus. A dragonos kard a legdurvább (pontos nevét nemtudom most igy hirtelen), de azt csak a kiválasztottak használhatták ;), bár amikorra odáig jutottam, hogy használhassam már szinte vége is volt a gaménak :/
  • Sas6
    #5272
    Jan éss nekem vamien olyan kardom volt hogyha valakitt megutottem az pirosan világitott és a kard tulajdonsaga az vot hogy adds 30% demage .... nem tom mi:D
  • Sas6
    #5271
    jah tom meik:DD

    Nekem egy villám-os pajzsom volt és ha vki megutott megcsapta az áram és ottrázodott egyhelybe és leutottem:DD nagyon faszaaa pajzs!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • motyodlee
    #5270
    earthfire sword + aza tüzes pajzs...nem tom mi a neve...
  • Sas6
    #5269
    Köszi szépen nem egy nehéz játék igaz én normalon jatszottam ki. Volt egy két huzosab rész de nagyon faxa lett a jatek remelem hamarosan lesz folytatása is:PPP
    A kuklopszok nagyon joak :DD Nektem mia legjobb fegyveretek most?
  • motyodlee
    #5268
    grt
  • Sas6
    #5267
    Hellósztok ma kivégeztem a Dark Messiahot:)) Tok jóóóóóóóó nagyon király jáék:DD
  • mike0013
    #5266
    "Cheat Codes:
    Enable the option for the developer's console located under the advanced options under "Keysettings". While playing the game, type "sv_cheats 1" to enable cheat codes. Then, enter one of the following codes to activate the corresponding cheat function:

    Add indicated amount of skill points - mm_player_add_skillpoints [number]"
    by: Google - "PC Cheats" search első találat
  • motyodlee
    #5265
    nem hiszem...
    talán vmi cheat...
  • soske
    #5264
  • daneelolivaw
    #5263
    vkinek megvan már a magyar verzió?:O
  • neptum
    #5262
    körbe jártam az egész hajot csak én vagyok,Leanna,a mágus meg egy csávo aki a kötélel csinál valamit de nem tom hogy mi lehet a baj :(
  • soske
    #5261
    Végig vittem a játékot csak ki szeretném próbálni a többi skill-t is.Nincs valami mód hogy kapunk csomó skill pontot?
  • motyodlee
    #5260
    ha jól emléxem akkor a fekete guardokat kell kicsinálni aztán tovább enged
    ha nem ez akkor passz...
  • neptum
    #5259
    eljutotam ujra a Hajóig és aza küldetésem hogy kövesem Leannát de ő lemegy a létrán és nem mozdul a mágus meg a létra előt áll mit kell csinálnom ???
  • Hellsing47
    #5258
    pff...
  • Szega87
    #5257
    lál , no comment , pont mint CSS be nem ?
  • motyodlee
    #5256
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁH
    TE CSÍTELSZ?!
    a cheat rossz, értem?
  • Taladodo
    #5255
    Jo megvan csak a csít miatt törhetetlen volt! :FDFDDFDASSDFDSASDFASD
  • motyodlee
    #5254
    asszem elbujok a saját árnyékom mögé :D
    tied a pálya
  • Hellsing47
    #5253
    te megütlek :D
    tök feleslegesen irok :DDDD
  • Hellsing47
    #5252
    rugd le
  • motyodlee
    #5251
    szét kell rugni egy kisebb barikádot...ennyi