6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Sas6
    #5330
    Köszike csak kár hogy már meguntam a játékot és kijátzottam már :S
  • zozyk
    #5329
    Köszi... :):)
  • sheva94
    #5328
    akit érdekel azoknak:Dark Messiah magyar file-ok
  • newc22
    #5327
    Help elakadtam a 9 chapternél!! Amikor a gátat fel kell emelni!!! Megistaláltam a tekerentyűt de a gát csak nagyon picit ment fel és egyszerűen nem tudok átmenni valaki HELP??? Ez 1 Bug lenne???
  • gagax
    #5326
    Mit csináljak?
  • gagax
    #5325
    hello!

    Letöltöttem a wanadoo rol a DVD5-ös verzíót és amikor rányomok hogy instal akkor ezt írja ki:The Setup exe application could notbe located.
    Please browse for the application you want to launch.
  • motyodlee
    #5324
    a képek most már jók...
    itthon vagyok most és most működnek, lehet a sulis gépeken hiányzik vmi :D
  • Boja196
    #5323
    Ja, és a vasrácsot nem lehet kibontani.
  • Boja196
    #5322
    Az alagúton keresztül juthatsz be. A kúton keresztül,ha ugyanarról a kútról beszélünk. A tetelyén van egy fa, abba lődd bele a kötélíjad, és mássz fel.
  • steweee
    #5321
    a pók templomából hogyan lehet kimászni. a "kút" vége felé egyrészt nem látom hogy hogyan lehetne még feljebb jutni, másrész megőrülök, hogy belevilágít a fény a szemembe és nem is látok. pedig lekapcsoltam a spec effekteket, de nem segít

    amúgy a pókszobor darabjait hol lehet megtalálni? mert mindjárt kinnt vagyok, de egy darabot sem találtam, és nem is jelezte objectivesnek
  • steweee
    #5320
    nem látod a képeket? hogyhogy? nekem korábban firefoxxal voltak ilyen gondjaim, hogy csak explorerben rakta ki őket, de aztán fejlesztették az oldalt, vagy a mozillát. nálam most is itt vannak a képek, az sg saját galériájából vannak linkelve

    amúgy már továbbjutottam, megtaláltam a titkos helyre is a bejáratot. sajnos a sárkányt nagyon könnyen legyőztem mert már olvastam hogyan kell. semmi izgalom nem volt benne

    ami leginkább nem tetszik az az, hogy össze vissza izeg mozog az emberke mindenfajta mozgás közben, és annyira zavaró hogy emiatt lehet rontani az irányítást. sztem nem kellett volna ez bele, vagy nem ennyire

    meg vannak még benne más hibák is, de ez az alapból cracklelt verzió, majd mégegyszer végigjátszom az installossal is felpeccselve. 1.2 a legújabb hozzám, igaz?
  • motyodlee
    #5319
    A képek nem működnek...
    A csákánynak meg nincs jelentősége :D
  • steweee
    #5318
    ide szeretnék bejutni. gondolom vmi titkos hely.de nem tudom hogyan


    másik kérdésem hogy a csákánynak van vmi jelentősége a játékban? ki lehet vele bontani titkos üregeket,vagy simán csak fegyvernek használható, és akkor haszontalan?


    ja, a vasrácsot ki lehet bontani?
  • lee56
    #5317
    De majd biztos felbérelnek egy szinkronstúdiót, vagy mégjobb otthon ismerősök, falubeliek mikorofonnal szépen lemagyarositják a szövegelést is, igy még költséghatékonyak is lesznek, ez talán megvalósitható :)
  • Prof William
    #5316
    Mjad ha megjeleniik a magyarított játékakkor biztos lessz aki kiszedi a maygar filekat. Csak várni kell.

    De ez a magyarítás uyge csak a feliratokra vonatkozik? A angol szövegre nem? Reméllem.
  • Gustafson
    #5315
    Ember, milyen mennyiségű szöveg ?!! Próbáld ki a Baldur's Gate 2-t vagy a Morrowindet. Na az mennyiség.
  • NeoMaN
    #5314
    csak egyet kellett volna visszaolvasni LOL
  • mike0013
    #5313
    sehol-.-
  • TommyVercetti1
    #5312
    Vki meg tudná mondani honnan lehet leszedni a magyarítást??
  • Sas6
    #5311
    Akkor tedd be a kedvencek közé :PP Amugy még nincs magyarositás...
  • Szathy
    #5310
    priviben írjon, aki tud légyszi, mert nem biztos, hogy ezt a topikot megint megtalálom
  • Szathy
    #5309
    Helló mindenki! Most próbáltam ki a játékot egy barátom ajánlásával és nagyon megtetszett. Az egyetlen szépséghibája, hogy tök angol és ugyan én tudok angolul, de nincs türelmem azt a mennyiségű szöveget idegen nyelven olvasni. Körvonalazódik a kérdés: tudtok magyarosításról valamit? Esetleg készült már?
  • motyodlee
    #5308
    hol jársz te? XD
  • Prof William
    #5307
    Ennek amolyan Indiana Jones :Elveszett frigyláda fílingje van. :)
  • Sas6
    #5306
    ok köszi:DD
  • lee56
    #5305
    Sok ellenfél ellen a leghatékonyabb elvileg, használd ugy mint egy shaolin mester és akkor mindennél jobb :)
  • mac83
    #5304
    sréhen
  • mac83
    #5303
    mikor kezdődik a harc, sréhez jobbra a földön van egy kődarab, vágd azzal fejbe, egyből megdölgik

    vagy ha a testét találod el, eldől az orkfőnök, és utánna egy erős karddal átszúrod a szívét, és kész is :)
  • Sas6
    #5302
    Amugy a bottnak mi az elonye mert sosem használtam:)) Mire jo a bot?:D
  • himpike
    #5301
    Bottal verd agyon.. én elsőre nehezebben öltam assasinnal. Mikor többször toltam végig, rákészültem rageügyileg :D és rávertem 1-2őt, csík mexon, egy ütés, és halál :). A játék még nem jött ki magyarul mert ha kijön a cdgalaxisban cserélik az angol verziókat magyarra, ha tudsz ottani számlát mutatni.
  • lee56
    #5300
    Ne használj semmien mágiát, még gyógyitót se, akkor nem támad rád a többi ork, viszont ha igy csinálod és ugy sem megy, akkor próbáld ujra, más fegyverekkel/taktikával, annyira nem nehéz, sok sikert :)
  • Casper007
    #5299
    Már teljesen felhúzta az agyam, hogy a Pókok templomában nem tudom legyőzni a főorkot. Van valami tipp?
  • DeDy
    #5298
    Hello

    Szerintem páran nem tudják, nem jött ki magyarul a játék, január végén fog csak kijönni tudomásom szerint, ugyanis nem készült el a teljes fordítás véleményem szerint, és valószínüleg akkor el lehet érni a mgyarítást valahonnan, de javítsatok ki ha tévedek.
  • Sas6
    #5297
    Kikell nyirni azt is:)
  • Hompi01
    #5296
    Hellosztok nem tudna valaki segiteni hu szerintem má a játék végénél vagyok nagyon egy küklopsz vagy mi van egypár ilyet má kinyirtam de itt elakadtam nem tuok továbbmenni visszatértem a városba és itt ölnek embereket 1000-el :) nos hát itt vok valahol elakadva küldök képet ha kell illetve feltöltök :)
  • Krinyo
    #5295
    a steamen kerestem de csak rewiev van, honnan lehet letölteni onlány?
  • lee56
    #5294
    De jó lesz amikor pár perc alatt fel lehet majd tölteni 8gigát :))
  • Sas6
    #5293
    Jah az nekem is kellen:)
  • daneelolivaw
    #5292
    mármint a magyarosított fájlokat küldje el... nem az egész játékot :D
  • daneelolivaw
    #5291
    valakinek megvan már a játék magyarban? Mert ha igen, akkor legyen olyan szíves és küldje el a [email protected]. Előre is köszi