6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • fbd195
    #5370
    nincs meg vkinek a magyarositás?lécci mert naon fontos
  • Hellsing47
    #5369
    nemtom hogy jáccottad de ott ahol van az a kerek szoba (ahol lementél a pokokhoz is) ott nézd végig az összes szobát..az egyik végében lesz egy állványon egy nyitott könyv..odamész..elolvasod..mész tovább Leannaval :)
  • gagax
    #5368
    Amiután a nagypókot megölöm és kiszabadítom a csajt utánna mit kell csinálni?A feladat az hogy keressem meg Aranthir szobáját és ott a és ott kressek meg valamit.De hol van a szobája?
  • Hellsing47
    #5367
    faq
  • steweee
    #5366
    tűzkardot hogyan lehet készíteni? mert találtam kardhoz fémet, de csak simát, csodálkoztam is hogy hosszúkardom már régesrégen van, először kovácsolni is lehetett aztán meg találtam halomra. nem vmi speciális anyag kell hozzá? vagy pluszban a sima fémhez kell keverni?
    már nincs meg a receptkönyve, mert nem fértek el az inventoryban
  • Szega87
    #5365
    The Crossing mod nevű trailert nézzétek meg :D
  • Hellsing47
    #5364
    nem igazán..kerestem unlocker-t is de nem találtam =/

    sztem trainer-rel vagy cheat-tel gyorsan rohanj el odaáig...
  • sheva94
    #5363
    és esetleg nem tudsz olyan helyet ahonnan le lehet tölteni?? a googleval má kerestem de csak a demohoz találtam
  • gagax
    #5362
    Help!!

    Amikor megszerzem az utolsó követ utánanna hogy kell visszamenni a szoborhoz?
  • Hellsing47
    #5361
    nincsen :(

    minden más van ott csak ez nincs :D
  • sheva94
    #5360
    a lomtárba nincs meg véletlenül???
  • Hellsing47
    #5359
    peched van...
    pont tegnap töröltem le a mentéseket =/
  • sheva94
    #5358
    erre má nem kell válaszolni mer véletlen kitöröltem a mentéseim most viszont valaki szánjon meg 1 mentéssel a chapter 4-ből(mind1 melyik részéről)
    [email protected] címre küldjétek!
    köszi!!
  • sheva94
    #5357
    a chapter 4 végén miután beszéltem a csajjal és eltekertem a kart jönne 1 videó de amikor kezdődne a videó kilép és kiírja hogy nem tudja olvasni a bink fájlt vagy vmi ilyesmit
    mit kéne csinálnom???
  • Hellsing47
    #5356
    nos villám pajzs az lehet hogy nincsen
    de tüzkardnak kellene lennie..már ha csináltál persze :)
  • steweee
    #5355
    hát nem tudom miről beszélsz. a pók templomában már kellene hgoy ilyesmivel rendelkezzem? annyi secret placét találtam már hogy nem igaz, de a kettőből egyik sincs meg. villámtőröm az van
  • gagax
    #5354
    Help!!!

    Ott járok hogy a sárkányt legyőztem aztán beleugrottam abba a jukba ahonnan a csaj elvette a követ.Utána legyilkolom a pókokat aztán van az a kiba.... magas hely.Ott a láncon felmegyek és onnan nem tudom hova.Eggyáltalán arra kell menni?
    Valaki segítsen.
  • Hellsing47
    #5353
    villámpajzs plusz tüzkard...csak nem kell kapkodni...
    várd meg amig megrázza öket a pajzsod majd jol irányzott ütés a fejbe :D

    vagy démonforma :)
  • sheva94
    #5352
    amikor a menüt töltené be a játék akk kiírja hogy memória címre hivatkozva a program leááll eddig ment rendesen a játék de nem tudom most mi lehet a gondaj valaki segítsen!!

  • steweee
    #5351
    a pók templomában amikor a kristályokat kell gyűjtögetni a pókszoborhoz,hogyan lehet legjobban kinyírni a rohadék ghoulokat. igaz lassúak, de kurva erősek, én leginkább lerugdalom őket a magaslatról, de ez hosszú odacsalni őket ráadásul vmelyik meg sem hal az esésbe, és soxor leköpnek méreggel. már elfogytak aaz antidotéjaim is
  • Prof William
    #5350
    Akkor lessz magyar párbeszédes verzió?
  • Hellsing47
    #5349
    gondolom a tüzfal kivételeihez...
    azokhoz melyket nem blokkol...
  • X Revenge
    #5348
    "A töltés során fél úton megáll a töltő bar-->ismét csak a tüzfalat kell kikapcsolni vagy kivételként hozzáadni a programokhoz.(főleg zone alarmot használóknál jelentkezik)" by FAQ

    Nos nekem is ez volt a problémám amikor a múlkor fenn volt. A tűzfalat kiszedtem,de h kell kivételként kezelni a progit? vagy mit kell csinálnom h betöltse a mapot?
  • X Revenge
    #5347
    THanX
  • Hellsing47
    #5346
    [URL=http://m0010.gamecopyworld.com/games/pc_dark_messiah.shtml#Dark%20Messiah%20of%20Might%20and%20Magic%20v1.0%20[MULTI5]%20No-DVD/DEMO%20EXE][/URL]
  • X Revenge
    #5345
    ott kerestem de nem találtam.

    belinkelnéd a kedvemért?
  • Hellsing47
    #5344
    gamecopyworld.com
  • X Revenge
    #5343
    Vki el tudnád küldeni nekem a demo exéjét?

    e-mail/msn: [email protected]

    előre is thx
  • motyodlee
    #5342
    Hát elakadtam...ismét...
    9.Chapter legeleje:
    -Donkin (vagy kiarák) mindig meghal, én pedig nem birok el a sok Ghoul-al. Vhova menekülni kell, vagy mi itt a feladat?
  • gagax
    #5341
    hopssz tényle!!

    Elnézést az idióta kérdésért
  • daneelolivaw
    #5340
    közvetlenül feletted a fórumban :)
    ott villog a képen szépen, h FAQ - Gyakran ismételt kérdések
  • gagax
    #5339
    Valaki megmondaná hogy hol van a játék faq-ja.

    Lehet hogy hülye vagyok de nem találom.
  • daneelolivaw
    #5338
    vagy ez nemhivatalos fordítás?
    a telepítésnél ovastam, h a készítő nem találja a szövegfájlokat...
    ha kell én szívesen felteszem és bárki lefordíthatja :D
  • daneelolivaw
    #5337
    most nincs erőm leírni, olvasd el a faq-ot, abba minden le van írva részletesen
  • daneelolivaw
    #5336
    és ez alapból a magyar verzió?
    ezek vannak a boltok polcain?
    ezen dolgpoztak 3 hónapot????????????????
    mi értelme a magyarításnak, ha a párbeszédek nincsenek lefordítva?
    lúzer magyarországi ubisoftosok...
  • gagax
    #5335
    Valaki magmondaná ,hogy a templomos 5 chapter-nél a sárkány hogy kell legyőzni?HELP!!!!!
  • sheva94
    #5334
    a párbeszédeket sajna nem fordítja, de a telepítőbe le van írva mit fordít és mit nem
  • Prof William
    #5333
    Köszönöm! A nyárra fejlesztem erőművé a gépet és majd akkor rakom fel a DM + magyarítást.

    Akkor ez a párbeszdeket is fordítja ugye?
  • daneelolivaw
    #5332
    én is köszönöm neked, sheva94!
    de neked le vannak fordítva a párbeszédek? mert nekem nem :S
  • motyodlee
    #5331
    nah végre :P