6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • lafi19
    #5450
    Hello.
    Ha megvan valakinek a játék nyelvi fájlai kérem küldeje már el nekem privibe vagy e-mailba.

    [email protected]
  • koschwarz
    #5449
    kösz. végülis már jó ideje én is a harcos skilleket tápolom, de az elején még elfogott a buzgóság, és egy-két varázslatra, meg a fogaskerekesskillekre is adtam, de aztán rájöttem, hogy lopakodni nincs türelmem (banzaaaaiiiiii!!!), és egy csomó varázstekercset is lehet találni, ezért éreztem, hogy iagzából a harcos skilleket érdemes nyomatni.

    eddig minden opcionálist megcsináltam, majd hülye leszek kihagyni
  • Hellsing47
    #5448
    nekem teljesen sikerült sikerült felnyomni max-ra a harcos mivoltomat ugy hogy még jutott néhány alap varázslatra is skill pont
    a lényeg az hogy csinálj meg minden opcionális feladatot..azokért is jár (pl a küklopszokat nyird ki mindid :))
  • motyodlee
    #5447
    hát sztem a játék elején érdemes eldönteni, hogy mi is akarsz lenni. Szerintem jobb egy biztos pont, mint ha mongyuk vegyes karakterrel mennél.
    Ez az én véleményem... Én jobb szeretek egy oldalrol nagyon erösnek lenni, mint többoldalrol kicsit erösnek...
  • koschwarz
    #5446
    esetleg #5430?
  • motyodlee
    #5445
    Köszönöm :P
  • koschwarz
    #5444
    ez még jobb
  • motyodlee
    #5443
    Én nagyon gyorsan végeztem az orkkal...
    Korábbról felvettem egy tűz alapú botot vagy mit. A kristályos terem elött van egy kis olajos kancsó: az földre dobtam, széttörött, meggyújtottam. Utána tettem be a kristályt és akkor jöttek az orkok. Elkezdődött a csata, belerugtam a tűzbe és meghalt
  • koschwarz
    #5442
    nem tudom hogy az az ork vezér mért olyan nehéz egyeseknek. tök simán levertem mind az öt orkot, persze ittam a lötyiket, de a lényeg hogy gyorsan kell mozogni, hogy ne vegyenek körbe és ne üssön rád mindegyik egyet. azt kell szem előtt tartani, hogy az orkok a villám-sebzésre érzékenyek, úgyhogy a lightning dagger a legjobb fegyver.
  • koschwarz
    #5441
    majdnem ugyanilyen konfigom van, fél gigával kevesebb memóriával, karbantartott gép. AA-t ne használj, attól nekem beszaggat, a többi mehet simán médiumra, és nagyon szép lesz.
  • SD456
    #5440
    Ok. De a többi elég lesz neki?

    Bye!
  • Hellsing47
    #5439
    az 512mega ram kevés lesz hozzá
    minimum 1 giga kell
  • SD456
    #5438
    Hy all!

    Proci: AMD Sempron 2000+
    Videokártya: Abit Radeon 9550 256 MB (AGP8x)
    Ram: 512 DDR
    (A régi gépem)

    Ezen a konfigon, hogy futna a játék?

    Előre is köszönöm!
  • armageddon666
    #5437
    DX9 jobb lenne. Esetleg akkor kompromisszumokat kötök. (kellett nekem a baszottnagy TFT XD)
  • Hellsing47
    #5436
    DX7-ben 1024-ben minden fullon simán megy majd sztem 30FPS-el :)
    DX9-ben már nem biztos...

    és igen..érdemes..iszonyat nagy hangulata van :)
    izgalmas játék..nem nagyon lehet lerakni ha megszereti az ember :)
  • armageddon666
    #5435
    GeForce 6600GT 128MB
    Athlon64 3200+
    2GB (2*2*512MB) DDR400 RAM
    --------------------------

    Ezen a konfigon milyen beállításokon fut el átlag 30FPSen? ^^ És megéri "beszerezni" ezt a gémet? Mert egyik oldal aszondja jó a másik meg hogy car -.- Story és játékmenet milyen?

    PoP, HL2, Fear, ilyen storykhoz vagyok szokva :D meg Oblivioné sem volt rossz.
  • wesker24
    #5434
    nekem kb sikerült 20 perc alatt kinyirni az orkfönököt !!!

    A lényeg az hogy gyüjtöttem a Strengthre mig el nem értem a 2 szintet na meg persze addig gyurtam az endurance-ra is meg a fagyasztásra is !!!

    A lényeg az hogy amikor a csata elkezdödött akkor elöször a többi orkokkat kezdtem kinyirni persze fagyasztással és a villám törrel és mikor elérte az adrenalint szinteket kinyirtam az összes orkot akkor már csak a fönök maradt megittam a stone skin potion lötyiket elövettem a villám töröket aztán elkezdtem gyilkolászni persze folyamatosan ittam a health potionokat és 2-3 adrenalin csapás után meg is feküdt !!!
  • wesker24
    #5433
    ha ez első sárkánnyal van dolgod akkor könnyen és egyszerűen ki lehet nyirni !!! Menj be az egyik szabad bejáraton aztán a sárkány követni fog téged neked csak annyi a dolgod hogy elvágd a kötelet és a kapu ráhuzan a sárkényra és má ki is nyiffant !!!!
  • B Tom
    #5432
    Üdv!

    A pók temploma részben hogy lehet megölni a sárkányt?
    Küldömrá a tüzet mint állat van vagy 18 üvegem + 99 nyilam azt is rámövöm, de semmi.

    Valaki segítsen
  • SD456
    #5431
    Hy all!

    Van magyarosítás a játékhoz? Tudom teljesen magyarul adták ki de véletlenül nincs egy magyarosítás hozzá?

    Előre is köszönöm!
  • koschwarz
    #5430
    na hétvégén elkezdtem, nagyon tetszik, egy dologban nem vagyok biztos: a skillpontokat hogy osszam el? nem az a problémám hogy nem tudom mire adjam őket (izomból harcolni szeretek, szvsz ennek van értelme, ha már ilyen jó a harcrendszer), de kíváncsi vagyok, hogy végülis mennyi pontot ad összesen...tartalékoljam az összes pontot pl. csak a harci képességekre, vagy azért egy-két másfajtára is adhatok azért?

    pl. a vitality (folyamatos health regen) elég hasznosnak tűnik, vagy egy-két tűz, villám és jégvarázslatra is juthat pont? mennyire szigorú ilyen szempontból a játék?
  • endrow
    #5429
    Sikerült. Végül 3 óra gyakás után legyűrtem a mocskot.
  • endrow
    #5428
    Valaki mondja meg nekem hogyan lehet megölni az a ku... orc hadvezért/sámánt (asszem a 4. fejezet környékén van) mert már a f...om televan vele. Másfél órája ölöm (ő öl engem) és még csak nem is fárad. Próbáltam pajzzsal+karddal, duplakéssel, de nem lehet. Van olyan támadása amit ki se lehet védeni, aztán a fél energiám oda. (nagyrészt a villámos késsel nyomom(az a legerősebb fegyverem)) Please help me!!
  • marcuc
    #5427
    Nekem is egy fehér csikot mutat pedig nem gyenge a gépem és akadozik amikor harcolok vagy megsebesülök
  • zoolee
    #5426
    Áááááá....ez az amit senki sem fog adni.
  • motyodlee
    #5425
    Én kérek egy Bugattit 1000 km-t tettem meg vele :P
    A címben megegyezünk :D
  • mikisanzi
    #5424
    valaki küldjön egy mentést! a 9 chapter nél jártam.

    köszönöm

    [email protected]
  • Prof William
    #5423
    videók
  • Prof William
    #5422
    A vidűk felirata magyar? Ugye a nyelv nem? Az nem lenne az igazi...
  • daneelolivaw
    #5421
    chris0000: mármint neked megvan az eredeti magyar verzió, vagy csak a magyarítást szedted le?
  • chris0000
    #5420
    A magyar DM-hoz ne tegyetek fel patch-et!!!
  • chris0000
    #5419
    Érdekes ez a magyar DM-a
    A menü nekem angol!
    Az elején a prologue szövege megint angol!
    A párbeszédek magyarul.
    Tulajdonságok (TAB) angol!
    Videok magyarul.
  • Rewillton
    #5418
    Sziasztok! Nekem a játékban nagyobb videókat nem jeleníti meg, helyette egy fekete képernyőt mutat, áthúzva egy fehér vonallal. Aki tud kérem segítsen!
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • runner78
    #5417
    Láttam megjelent magyarul a game.
    Feliratozva van teljesen?
    Van valakinek tapasztalata?
  • Jinx4169
    #5416
    hali! az elején kábé a 3. fejezet körül van egy olyan rész h infiltrate the warehouse...ez megvan és utána átkéne jutnom valahogya necrmancers outpostba de nem tom hogyan pls help!thx
  • motyodlee
    #5415
    A küldetések, párbeszédek, pár fegyver-tulajdonság, egy-két Chapter betöltőképernyője alatt lévő szöveg hiányosan van forditva
    Én ennyit vettem észre...
  • Rash87
    #5414
    "De ez amagyarítás nem tesz sokat, sőt..."

    Hogy érted? Csak azért kérdem,mert még csak most töltöm a játékot.
  • motyodlee
    #5413
    A visszaolvasás csodákat művel...akár hiszed,akár nem...
    #5328
    De ez amagyarítás nem tesz sokat, sőt...
  • selma
    #5412
    Dark Messiah of Might and Magic magyarítást keresek tud valaki segíteni? Kérem írjon a [email protected] címre köszike.:))
  • DeDy
    #5411
    Hello

    Amit a netről le lehet szedni "fordítás" az = a bolti forgalomban lévővel?
    Ha az teljes fordítás akkor télleg feltehetné valaki valahova, bár már magam se tudom mit gondoljak :S Thx.