6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • armageddon666
    #5490
    az lenne a gondom hogy a világító fegyverek, amiknek valami képességük van, nyomot hagynak a képernyőn :S szal remélem értitek. ilyen elmosódottan ott maradnak és zavarnk a látásban. Van erre valami megoldás?
  • mike0013
    #5489
    fire trap:)
    amúgy én mint qva erős harcos (mm a játékban:)), nem szaroztam a tűzzel, oda mentem adtam nekik egy-két taslist és szevasz; többet ésszel és erővel , mint tűzzel:)
  • Hellsing47
    #5488
    igen lesz :)
    amugy sztem a legjobb ellenük hogy kilösz a földre egy ilyen "tapasó akna" szerü tüzes szart :D
    kicsit elmész onnan..megvárod mig sokan elkezdenek követni..te meg szépen belevezeted öket csapdába :D
  • armageddon666
    #5487
    rühellem őket !! XD megmérgeznek meg pajzsom ripityára törték aztán most szopok mert nem védi ki a mérget... power attackkal nemsokra megyek... arra jöttem rá hogy esetleg mikor vagyok egy ponton megnyilazom őket a falon azt lehullnak :DDD ha jóltom lesz majd nagy pók is -.-

    Sárkányt megölni érdekes volt XD szaladgálok nyomom magamra a healt azt nemtom micsináljak :D aztán mondott vmit a csajje hámondom jóvan de mi az a "xy" amit mondott? XD aztán rájöttem a trükkre -.-'
  • Hellsing47
    #5486
    pókokkal még megfog gyúlni a bajod :)
  • armageddon666
    #5485
    Na sira megvan a gém :D sajnos rájöttem hogy arachnofóbiás vagyok o.O mások a kötélen és valami bug vagy nemtommi de a pók rámmászik vagy valami és így megjelenik a képernyőn egy baszott nagy pók gecc XD majdnem hátraestem XD ott tartok hogy kikéne mászni a köteleken -.-' nos nemigen megy...
    felmegyek a rúdon, rá a láncra, fenn a platformra, 2 kötéllel tovább a láncra és akkor ott ahol van az a lengő rúd... na onnan nemtudok továbbjutni -.- vlahogy nemtudok koncentrálni fuckin pókok miatt XD
  • DeDy
    #5484
    HeLLo

    A bolti magyar változat valóban magyar, teljesen feliratozva stb. vagy ugyanaz ami itt elérhető kezdetleges változat?

    (Valakinek megvan eredetibe? pls írja le valaki. THX)
  • koschwarz
    #5483
    SPOILER!!!!




    hamár így spoilerkedünk, akkor tulajdonképen én is azt hittem, de aztán rájöttem, hogy mivel ő még be van zárva a "börtönébe", és a koponyával lehet kiengedni (ez a lényege az egész sztorinak), ezért nem csaphatunk össze vele. vagy ki se engedjük, vagy ha kiengedjük, akkor azért mert ki akarjuk engedni, hogy ...de csitt, valaki még végig se jáccotta!
  • koschwarz
    #5482
    szinte biztos hogy csak körül kell nézned és meglátod az irányt. ablakokon is be lehet mászni pl. nézz körül!!!
  • laca71
    #5481
    Hello! Némrég kezdtem a játékot, de máris elakam. Űldözöm azt azombimicsodát aki ellopta a kristályt, aztán elértem egy szűk helyre ahonnan nem tudok továbbmenni. Az idő meg fogy.
    Segítsetek!
  • armageddon666
    #5480
    Tényleg mivel ez is steames. Ha leszedek egy törtöt akkor az nem akad össze eredeti steam accal? :$
  • tritonkirály
    #5479
    csá
    letöltöttem a razor1911-es változatát a játéknak, de nem tudok vele mit csinálni. nem találom a kibontó fájltés ha megynitoma .rar fájlt akkor az irja ki hogy " Hibásan csomagolt fájl" mit tegyek? előre is kösz
  • motyodlee
    #5478
    Én a végére vmi harcot vártam a faterral :P
    Ehelyett csak egy rövid videót kaptam -.-
  • koschwarz
    #5477
    nekem tetszett a vége, főleg hogy választhattam. én inkább azon lepődtem meg, hogy milyen könnyű volt a játék.
  • endrow
    #5476
    Oké, már rájöttem. Azt hittem végig ilyen lesz, de visszakaptam a tatyómat :D (hál istennek)
    Ja és végigvittem a játékot :D Nagyon király, csak a vége kicsit lapos...
  • koschwarz
    #5475
    3 orkot és 2 pókot kell így legyőznöd. ne mondd, hogy nem megy...
  • Stalin
    #5474
    Hali!
    Azt szeretném kérdezni, hogy nem-e fordult elő mással is, hogy állandóan Engine Error -al behal a játék?
    Meg lehet ezt csinálni patchel vagy valamivel vagy csak nekem van ilyen problémám?
  • marcuc
    #5473
    ha elfogy a nyilad akkor dobd ki az inventory-ból azután megint vedd fel és megin ujratötöldik
  • marcuc
    #5472
    hatásos ha kihuzod a nyilat, közel mész a tűzhöz és a nyíl vége meggyulad, ha jól lősz bele az ellenségbe meggyullad
  • motyodlee
    #5471
    Hát ez az egész démoni forma ugy müxik hogy mikor átváltozol akkor megy le az energiád, és csak annak fejében növekszik ha megölsz egy ellenséget...Ezt a formát akkor érdemes használni, mikor ellenség is van a körzetben
  • endrow
    #5470
    Nem a fegyverrel van gondom, az van egy egész jó. Az energiatöltés hiányzik... :(
  • motyodlee
    #5469
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor feleszmélsz, balra tőled van a víz... ússz át rajta és találsz magadnak egy tüzes botot ha nem szereted a démoni formát :D
  • endrow
    #5468
    Na, most tartok a 7 fejezetnél. Most tényleg úgy van ez hogy se healing, se inventory, se pajzs??? Az nagyon szivacs.... Annyit "segítettek" hogy át tudok változni valami tűzlénnyé, de az is szívja az energiámat mint az állat. Én nem jöttem rá valamire, vagy tényleg ilyen nehéz lett??
  • koschwarz
    #5467
    nah, befejeztem. egy igazi játékélmény volt, fantasztikus hangulat, történet, látvány és atmoszféra. még kérünk ilyen játékokat!

    ellentétben egyes híresztelésekkel, én egyáltalán nem találtam nehéznek, sőt. igaz normálon játszottam, de pl. a végső harc arantirral, meg a megidézett sárkánnyal sem volt nehéz, a sárkányt is egyszerűen legyaktam karddal.

    a harci képességek mellé a heal varázslat és a sanctuary egyszerűen hallhatatlanná tett, annyi mana potion-t találtam, hogy azzal sem volt problémám, ha elfogyott a mana. több manapotiont használtam mint gyógylötyit.
  • motyodlee
    #5466
    hát jah...én sem használtam 3nál többször. Nincs sok értelme és élménye hosszu karmokkal kapálódzani sztem...
    Meg a kard engem is hajtott :P
  • koschwarz
    #5465
    SPOILER!!!!!!!!




    ti használtátok egyáltalán a démon formát? és purgáltátok magatokat abban a fürdőben? én észrevettem, hogy összesen 1x használtam a démonformát, egyszerűen nem volt rá szükség, úgyhogy fürödtem. így viszont legalább azt a sárkánykardot is használhattam...
  • motyodlee
    #5464
    Van magyarítás de nem 100%os...párbeszédek egyáltalán nincsenek lefordítva... lehet nem is éri feltenni
  • Prof William
    #5463
    Akkor ma ygar verzió lefordítja a feliratokat?
  • viso 007
    #5462
    Eddig nekem minden elindult amit csak szerettem volna, csak ez nem. Ha más megoldás nincs, akkor a játék miatt lehet, hogy felteszek egy xp-t is.
  • viso 007
    #5461
    Igen ezt én is olvastam. Akkor így teszem fel a kérdést valakinek elindult már vista alatt? (mintha valaki már említette volna)
  • motyodlee
    #5460
    Hááát igen...
    A Vista sok sok játékot nem fog támogatni, az FPS-kel együtt...
  • mike0013
    #5459
    oda is van írva a követelményhez: "Windows XP (kizárólag)"
  • mike0013
    #5458
    mert nem arra készült?
  • viso 007
    #5457
    Sziasztok!

    Segítsetek már miért nem idul el ezen a ragyogó új oprendszeren(vista32hun), nektek megy?
  • daneelolivaw
    #5456
    megjelent már a dm magyar verziója?
    mert ha igen, akkor valaki feltehetné a netre...
  • Phantomxxx
    #5455
    Megvan egy csomó helyen csak mind ugyanarra a linkre mutat és kidob egy oldalra amin egyszerűen nincs is semmi. Az oldal http://hddhosting.hu/
    Ha estleg vkinek megvan a végigjátszás átküldhetné
  • motyodlee
    #5454
    A végigjátszás azér csak megvan vhol a google-n... :D
  • Hellsing47
    #5453
    nem müködik a link...
    amugy az oldal alja felé volt linkelve de eltünt az oldal
  • motyodlee
    #5452
    Hm... ennire nehéz a keresőt használni? -.-
  • Phantomxxx
    #5451
    Vki nem tud segíteni a 4. Chapternél mit kell csinálni + ha tudtok nekem végigjátszást vagy magyarosítást küldeni az jó lenne. Előre is kössz

    [email protected]