6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Gideon Wieth
    #5530
    szia
    ha megvetted magyar nyelvi fájlokat töltsd fel pls:)
    Nem szinkronos csak a feliratok magyar:) és nyugi minden felíratozva van...
  • armageddon666
    #5529
    jó de engem most pontos adat érdekel hogy szinkronos-e XD ilyen szerintemből van elég :D de ezek semmit nem érnek -.- de azé thx ^^
  • lafi19
    #5528
    Ha valaki fel tudni rakni a magyar nyelvi fájlokat aszt nagyon megköszönném.
  • sirkope
    #5527
    Én a héten akarom megvenni faternak.
  • sirkope
    #5526
    :)

    Hízelgő a feltételezés, de nem. Nem vagyok akkora lumen. A sajna azért volt, mert akkor már játszhattunk volna vele. Sőt akár mind a ketten végigjátszhattuk volna.
  • Babilon
    #5525
    Megvette már valaki a magyar verziót?
  • AC2
    #5524
    Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem csak a felirat magyar.
  • armageddon666
    #5523
    akkor már van magyar? és emgvan valakinek? :D az mondhatna véleményt... (csak akkor érdekel ha szinkronos hogy milyen a szinkron :D)
  • AC2
    #5522
    Ebből a "sajná"-ból azt veszem ki, hogy te is közremüködtél a dologban. Te is csináltad?
  • sirkope
    #5521
    Már van, már 1-2 hónapja, sajna a karácsonyi rohamra nem készült el.

    Itt
  • armageddon666
    #5520
    Lesz magyar változat? és mit tudni róla? szinkronostul lesz magyar vagy csak felirat?
  • sirkope
    #5519
    Köszi.

    Az igazság az, hogy a demó alapján próbáltam meg eldönteni, hogy érdemes-e megvenni az öregemnek, elfut-e a vasán. Nekem Celeron D 2,6 GHz, 512MB Ram, ATI Radeon 9600-on jobban szaggatott, és többször kivágott a Desktopra. Igaz, nekem van net, vírusírtó, tüzfal, ami egy kicsit visszafogja a gépet. (A faterén semmi ilyen nincs) A magyar változatot akarom megvenni és felpatchelni 1.1-re. Remélem yo! lessz.
  • FLeK0
    #5518
    http://www.steampowered.com/platform/update_history/Dark%20Messiah%20Might%20and%20Magic%20Single%20Player.html
  • sirkope
    #5517
    Hali, új vagyok, rövid leszek:

    1. Az 1.1 patch javít-e annyit a játékon, hogy egy kicsit gyorsuljon a minimális konfigot épphogy túllépő (Celeron P4 2.0 GHz, 512 RAM, ATI Radeon 9550) gépen (is) ?
    2. Töltéskor és játék közben is a hang szaggat (egy hangminta részletet ismételget) Van erre vmi javítás? (Alaplapi hangvezérlő)

    Köszi,

    Sirkope
  • Gideon Wieth
    #5516
    nemtom
    a gyűjtői változtat nincs fennt alahol? vagy valaki akinek megvan a számokat nem tudná nekem elküldeni? megköszönném ezt is nagyon :d
  • ricsa008
    #5515
    hali letöltöttem a DETONATiON verziót ami tömörítve van felraktam és párperc után mindig kilép gépem: GF 6200 128MB, 2.8 Intel, 712 RAM
    mi lehet a gond?
  • Gideon Wieth
    #5514
    magyarosítással valakineke ?? :S
  • skeleton01
    #5513
    Hellóka kaptál nyelvi fájlokat?
    sikerült magyarrá varázsolni?
  • Kly9
    #5512
    van olyan akinek skierült magyarosítania a gémet mástól elkért file-okkal?
  • koschwarz
    #5511
    esetleg ropebow?
  • koschwarz
    #5510
    csak egy katona fut előtted hogy mutassa az utat és egy fazon is integet, hogy másszál fel egy láncon, ami elég nyilvánvaló helyen van...
  • AC2
    #5509
    Az lenne a kérdésem h a chapter egy legeleján hogy lehet elmenekülni? semilyen utat, járatot, mászokát,kötelek se találok, szal nem tom merre kéne mennem...
  • AC2
    #5508
    Az új gépemen végre elfut a játék. Nem rossz kis game, bár nálam az oblivion az über , ez azért elfoglalta az előkellő második helyet. :)
  • bcrics
    #5507
    szinkron a játékhoz????
  • priluki
    #5506
    hi,lenne egy kérdésem mert elakadtam (Faq-t néztem) Amikor a pok várába megölöm a nagy orkot (kiszurtam az egy szemét) utána nemtom mit kell csinálni,semerre se tudok menni,a felsö templomrészbe van egy két zárt ajto amit nemtudok kinyitni se.. valaki help pls
  • Isegrim
    #5505

    Nemtom, nekem ork főnökkel semmi bajom nem volt... pajzsal védekeztem, majd lassan agyonvertem ugyanazzal a pajzsal. :D
  • rf adam
    #5504
    Hello mindenki!!Olyan problémám van (lehet,hogy írták már nemtom!!),hogy amikor bármilyen tágyat a kezembe veszek,(legyen az fegyver v. akármi)nem látok semmit csa űk a kezemet,amúgy totál sötét!!A grafikai driver a legfrissebb,a konfig meg még jobb is mint kéne!!Mi lehet a baj?!Bug?Help!!(amúgy meg nagyon tetszene a game)
  • adios
    #5503
    Próbáld meg úgy hogy nem szemtől szemben harcolsz a zombikkal, hanem a kriptában fenn a falon kellene lennie párkánynak amin tudsz sétálgatni.Onnan szépen egyesével nyilazgasd le őket.
  • steweee
    #5502
    igen, még a zombis kripta előtt kellene a tűzkard, mert ott csak az igazán hatékony. én ott adtam fel, mert amit kardot lehetett ott a kriptázás végén találni meg nem tudtam használni, mert vegyes volt a karakterem, mindenhez értett picit. vki írta hogy az a legjobb, hát én nagyot szoptam vele, tudott kicsit varázsolgatni, tudott kicsit orgyilkosozni, tudott kicsit harcolgatni, de se egy jobb páncélt se egy fegyvert nem tudtam úgy nagy hirtelen ráadni mikor már kezdett durvulni a játék, mert nem volt elég magas a strenght és endurance skillek
  • adios
    #5501
    akkor szerezd meg ott
  • armageddon666
    #5500
    nemigaz mert a hajón is meglehet találni valahol és így elég korán megszerzed :P gamespot guide rula XD
  • adios
    #5499
    Ha az Earthfire kardra gondolsz,akkor azt a Chapter 7-ben tudod megadnak elkészíteni, mégpedig abból az aranyrúdból, amit akkor találhatsz, amikor a pálya elején visszaszerzed a hátiszákodat.Amkor ez megvan már csak megkeresed a kovácsműhelyt és ott elkészíted magadnak.
  • steweee
    #5498
    a tűzkard darabjait hol találom ill még a katakombák előtt össze lehet kovácsolni, ugye? mert a zombik ellen más nem igazán hatásos
  • steweee
    #5497
    van róla hír esetleg hogy kieg.küldi jönne hozzá? mert ha nem akkor kiírom az 1.2es peccsével, csak hát nem éppen olcsó a duállemez, nem akarom kétszer
  • HUNhehehe
    #5496
    Most lefordítottak benne 5 sor szöveget és ez a nagy magyarítás ? :D
    Mert ez igen szar...
    Valaki valami infót erről tolvjon hh van mert, visszaolvastam de nem láttam konkrét választ.
    Szóval a bolt magyar erzió is ilyen fos hiányos ? vagy csak ez .. ?

    Köszi
  • armageddon666
    #5495
    nekem sem magyar.... de valahogy nem is hiányzik... max ha szinkron is van rajta :D szinkronról jut eszembe. sztetek milyen volt? nekem olyan furának tűnt. nem rossz csak érdekes...
  • madrid4ever
    #5494
    Csá.Nekem a kezdetleges verzió van meg ami azt jelenti hogy nem magyar:(!!!!
    Nem lehet valahogyan magyarrá tenni?Ha nem,és akinek meg van a magyar verzió akkor létszi legyen már olyan kedves hogy küldje el a magyar nyelvfájlokat ha ez lehtséges a [email protected]!!!!
  • armageddon666
    #5493
    Na megvolt mind a 4 befejezés. Sajnos kb. ugyanazok :\ csak kiserélték a modelleket... na nembaj azért jó kis gém volt. Csak sok volt a kripta -.- A flamegold sworddal nem volt többé gondom a pókokkal ^^
  • armageddon666
    #5492
    Megvolt driver frissítés ^^ mostmár jó. csak meg milliószorozódott az errorok száma -.-' Most ott tartok hogy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Odamentem a templomhoz, és erre mindent felgyújt Xana :D belemegyek a vízbe, ő még mond valamit aztán kijöttem megöltem a mukit és mentem dolgomra ^^ persze előtte mentettem hogy meglegyen mind a 4 befejezés :D (utánaolvastam :C) meg kiványcsi voltam szal megnéztem ha tovább maradok a vizbe milyen ^^ hát fasza cuccokat kaptam... de egyelőre démonként megyek :) Feelinges naon :D
  • mike0013
    #5491
    egyik havernál is ez van, sztem az nvidia miatt:S
    próbálj driver frissítést véghez vinni