6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • husqarna
    #5570
    Kösz mindenkinek. De hülye vagyok!
  • Mozzanat
    #5569
    csak kihuzod egérel és kész
  • daneelolivaw
    #5568
    milyen dm-s fórumokat ismersz még?
  • Ombika
    #5567
    Talan masik forumokon is kellene probalkozni!! :)
  • Gideon Wieth
    #5566
    egérrel húzd ki :)
  • husqarna
    #5565
    Helló Mindenki!

    Most kezdtem el játszani a Dark Messiah-al, de nem tudom hogy kell kidobni
    az inventory-ból a felesleges cuccokat. Már próbáltam mindent,de nem tudok rájönni hogy kell! Előre is kösz a segítséget.
  • tomas10
    #5564
    ja
  • daneelolivaw
    #5563
    indíthatnánk egy petíciót esetleg, hogy hányak akarják megszerezni a nyelvi fájlokat...
  • tomas10
    #5562
    hát remélem mert már kéne a magyarosítás
  • feketeobeliszk
    #5561
    Vagyunk már egy páran akik arra várnak, hogy erre járjon egy jóindulatú fickó és megszánjon minket. Bízzunk benne, hogy ez mielőbb megtörténik.
  • geszlermark
    #5560
    sziasztok!hááát néztem a jatekot és magyarul jelent meg bááár a neten egy csepp magyarositas nincsen fent ezt nem ertem...biztos meglehet oldani hogy a magyarositast feltegyek....vagy meg van nektek?ha megvan nagyon megkoszonnem ha elkuldenetek a magyarositast..vagy a nyelvi fajlokat...
    a cimem: [email protected]
  • lafi19
    #5559
    igen nekem is el tudnád küldeni privibe a nyelvi fájlokat.
  • tomas10
    #5558
    privibe el tudnátok küldeni a nyelvi fájlokat
  • FLeK0
    #5557
    Közép-Európában összesen 4 szerveren vannak most páran.
  • The Protector
    #5556
    Multizni szoktak ezzel egyáltalán.Vannak fennt játokosok vagy kong az ürességtől???
  • The Protector
    #5555
    Én is ezzel a verzióval játszok.Nekem nem lépett ki soha.Tökéletes ez a verzió.Bár..........................Ha mindent maxra húzok akkor nekem is kilép.De minden médiumon vén és a HDR+Bloom is be van kapcsolva.A hiba az ön készülékében van..
  • ricsa008
    #5554
    szasztok az mér lehet hogy tök szépen megy a gém és egyszercsak kilép és kiír egy hibát valami engine -vel kapcsolatos lehet az a baj hogy a Detonation vagy milyen verziót töltöttem le amit csak ki kell csomagolni?
  • Prof William
    #5553
    Én majd úgy júniusban tervezem megvenni a maygart. Addigra talán az
    ára még lejjeb megy...
  • 768x576
    #5552
    Egyébként semmi gond. Csodálom, hogy van még érkelődés a téma iránt!
    Még mindig jobb mint a „*.zap” fájlos baszás. :-) (Infernal)
    ÓÓÓH…. Visual Basic, te szemét!.....

    Más!

    Kár kétségbe esni! Ha valaki szert tesz a fájlokra ((DM) Dark Messiah)), csak értesítsen.
    A „megoldást” szándékosan nem tettem közzé, hisz mindenki tisztában van vele! Mindenki ismeri a megoldást, de senki nem olyan bátor hogy közkincsé tegye. Ez itt a probléma!!! Ha valaki mégis úgy dönt, hogy kiverte… bocs…! Kivegye a fájlokat, az értesítsen.
  • Neofita666
    #5551
    körülnéztem dc torrenten sehol sincs. talan felteszik vmikor
  • 768x576
    #5550
    Ez igen szomorú. :-(
    „de egy félre van téve nekem 6990.-ért” aztán, „pedig már ideadnák nekem 6000.-ért”
    Gondolom ha tovább koptatnám a billt. Lenne az 5000 is ;-) De nem, sajnos nem én vagyok a robertóbácsi.
    Pusztán a segítségemet ajánlottam fel. Hiába! Gondoltam, sirkope haverunk kapva-kap a lehetőségen, hisz a fatinak megvette. …. Talán…. Vagy talán mégsem? Na! Mivel csak középfokon beszélek angolul, így nem vállalom a fordítást. Gondolom értitek. 100 szónak is 1 a vége, innentől kezdve sok szerencsét pajtások.

  • doncarlos
    #5549
    haha.. épp az a lényeg hogy nincs rá pénz, pedig már ideadnák nekem 6000.-ért
  • 768x576
    #5548
  • 768x576
    #5547
    Lehet hogy nem voltam elég világos, bár igyekeztem.
    Tehát valamelyikkőtöknek meg kell hogy szerezze a Magyar gamát.
    Ezután kiszedni a nyelvi fájlokat, és ezeket bemásolni a megfelelő helyre. Tegnap kipróbáltam úgy, hogy átírtam ezt-azt a szövegben. Még ékezetekkel is működött.
  • 768x576
    #5546
    Nézd meg a postád!
  • doncarlos
    #5545
    Teljesen vakon vagyok... milyen cd?
  • 768x576
    #5544
    Na? Megvan már a seven m-es cd valakinek?
  • doncarlos
    #5543
    addig is erre a mailre nyugodtan el lehet küldeni infokat a mahinálásrol (vagy akár a végleges fájl(oka)t ) :

    [email protected]
  • 768x576
    #5542
    No!
    Olvastam a problémáitokat! Nem kell szidni az egyszeri usert, mert nem szedte ki a párbeszédek szövegeit! Valószínűleg nem tudja kiszedni biz. fájlokból. Nem is csodálom, hisz a Dark Messiah of Might and Magic\mm\mm_engine_pub.gcf fájlba vannak bevajazva.
    Ma már fáradt vagyok. De holnap elárulom hogy miként lehet kiszedni a párbeszédek szövegeit. Nyugi! Kisakkozzuk!
  • doncarlos
    #5541
    mekkora? elküldhetnéd az email címemre...
  • lafi19
    #5540
    persze benne vagyok hogy oldanánk meg?
  • doncarlos
    #5539
    pfff.. úgy látom akinek megvan beleszarik. de egy félre van téve nekem 6990.-ért, csak jelenleg nem akartam erre költeni. Dobjuk össze?
  • AtkariZsolt
    #5538
    Sziasztok lelehet már tőlteni valahonnan a magyar nyelvi fájlokat?
  • doncarlos
    #5537
    legyen már valaki olyan jó, és tényleg ossza meg velünk azokat a magyar fájlokat... a debreceni 576 boltba is csak egy darab érkezett belőle, és lemaradtam róla. jó lenne magyar szöveggel is végégtolni. köszi előre is annak a megértő gamernek aki megossza velünk a magyar fájlokat.
  • Babilon
    #5536
    Ha megvetted neki, akkor fel tudnád rakni a magyar fájlokat? vagy küld el e-mailben és én majd felrakom.
  • bcrics
    #5535
    Nyelvi fáljokat ide is!
    esetleg írjunk petíciót?
  • MadBence
    #5534
    Segítsetek! Még valahol a chapter 4-ben egy bug miatt mindenem elveszett, ez akkor nem is volt nagy baj, de most, hogy beértem a spider temple-be, egy kicsit gondban vagyok... NINCS NÁLAM A SHANTIRI CRYSTAL! Nem tudjátok, hogy lehet-e spawnolni eggyet? (give paranccsal)
  • daneelolivaw
    #5533
    én is örülnék neki, mert angol tudásom csak most bontogatja szárnyait :P
  • lafi19
    #5532
    igen nekem is jo lenne a nyelvi fájlok kösszi
  • doncarlos
    #5531
    halihó! Én is jelentkeznék azokra a magyar fájlokra. Köszi.