6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • doncarlos
    #5730
    Teljesen igazad van.... aki megvette angolul eredetiben annak amúgy is kicserélik a magyarra, akkor meg minek görcsölünk itt. Csak kiment a fejemböl ZOOLEE, de köszi hogy emlékeztetsz rá... na cső mindenkinek akkor, megyek inkább stalkerezni.

    [email protected]
  • zoolee
    #5729
    ehhe, ezzel minek sz@rakodni???
    De most nem egyszerőbb a hunt venni ??
    (szubjektív vélemény)
    Nem egyszerűbb a megyar verzi???
    Nekem az van, tökéletes, semmi baja..:o
  • lafi19
    #5728
    remélem igí sikerülni fog.
  • doncarlos
    #5727
    Új megoldás a láthatáron. Ma este ha hazaérek... megcsinálom azt, hogy 2 dvd-re kiírom a program files-ban levő dark messiah mappát, és odaadom holnap haveromnak. Ha bemásolja ugyanoda, és sikerül elindítania, magyar lesz, és még rendesen működik is, akkor.... szólok ha sikerül (de azt tényleg nemtom hogy gondoltátok hogí 625 megát töltsek fel valahová, nekem is csak 256 a feltöltésem), és akkor megoldható lenne a dolog akár.... ha érdekelnek valakit a részletek küldjön emailt : [email protected]
  • lafi19
    #5726
    akkor valahogy jo lenne megoldani hogy magyar legyen a videok.
    768x576 valahogy sikerült megoldani a vieok feliratozását?
  • Grove4
    #5725
    Sziasztok Ati 9200 kártyával(tudom hogy nem egy mai darab) fog futni a játék ha 2.2 GHz procim van mellé?
  • 768x576
    #5724
    Ja! Még valami. Majdnem elfelejtettem. Ha valamelyikkőtöknek átküldi vagy feltölti a *.bic videókat, nem fogtok menni vele semmire. Nem maga a videó tartalmazza a feliratot, hanem a „closecaption_speech_generic.txt” fájlból vágja be valamelyik dll. Szerintem. Vagy nem.
    Ha nem hát nem, most már annyira érdekel a probléma, hogy egy héten belül megveszem magam is a legal verziót és kiberhelem a rühes steamot. Végül is bejött a készítők tippje. + Két dvd ára a kasszába.
  • 768x576
    #5723
    Sziasztok. Lesett a reloaded csoda. Mint egy bárányka és klónja, ennyi a különbség a kettő között.
    Carlosnak írtam egy levelet, ma is, ugyanazzal a kéréssel. Miszerint, küldje át a „…\Ubisoft\Dark Messiah of Might and Magic\bin” könyvtára tartalmát (dll fájlok). Neki ez, kb. 36 Mb nekünk kb. 34 mb.
    Tartalmazhatnak + fájlokat vagy kibővített fájlokat. Egyébként amit idáig átküldött, azok is kibővített fájlok.
    Pl. a „…Ubisoft\Dark Messiah of Might and Magic\mm\resource\sourcescheme.res” fájl is tartalmaz bővítést.
    Ezt még meg lehetne próbálni.
    Egyébként a steamelés után (Donnak) eltűntek a Magyar fájlok, mégis Magyar a gém. Hmm.
  • Amiga
    #5722
    Nem értem, miért vagytok ennyire telhetetlenek, örülnünk kéne, hogy a párbeszédek szövegei megvannak. Részemről ennyivel beérem, már így is sokkal érthetőbb lesz a game, örök hála Don Carlos.
  • FLeK0
    #5721
    a steam accountját nem kell megosztania :)
  • tibor16
    #5720
    extra.hu - 1 GB tárhelyet biztosít. Persze kell egy honlap rá, aminek van index oldala (mégha ideiglenes is).
  • sorrow
    #5719
    Hát szerintem ha egy vásárolt gémet valaki megoszt, (egyben!) akkor minimum bukhatja a multiplayert.
  • lafi19
    #5718
    ha valki tud valamilyen oldalt ahova fel lehetne tenni a videokat szívesen vennénk.
  • lafi19
    #5717
    De meg lehetne probálni
  • lafi19
    #5716
    csak szerintem ez sokáig tartana.
  • FLeK0
    #5715
    töltsétek fel az egész magyar dvd-t torrentre vagy akárhova, sokkal egyszerűbb lenne mint bogarászni a fájlok között.
  • doncarlos
    #5714
    hát nem hinném hogy 625megát enged
  • lafi19
    #5713
    probáld ki eszt ezen lehet hogy menni fog csak aszt nem tudom hogy mennyit enged feltölteni.
  • lafi19
    #5712
    bocsi http://rapidshare.com
  • lafi19
    #5711
    én az angolt mondom www.rapishare.com ez jobb szerintem és egyszerübb.
  • doncarlos
    #5710
    rapidshare? ne nem mondod hogy én ezt csináljam végig?

    rapid share
  • lafi19
    #5709
    Aszt mondtad Don Carlos hogy van egy ötleted ez lett volna amit elküdtél e-mailben vagy azon kivül is van még ötleted?
    Egyépként szerintem nézd már meg az emlitett videok mappában hogy neked ha elniditodd az egyik videodatt megjelenik e a magyar felirat rajta?
    ha igen akkor csak annyi lenne a dolog hogy valahogy el kellene küldened a videok fájlait én felülírom az enyémet ami nem magyar és elvileg kész.
    Betömörite kevesebbet foglal és feldobhatnád a rapidshare-ra ha ráérsz hátha igy jo lesz.
  • lafi19
    #5708
    reggelt
    Don Carlos a fájlokat megkaptam de egyáltalán nem jo nem csinált semmit ,sőt még a játék sem indult el mindig kilép az intro után.
    Szoval más megoldást kell keresni.
  • doncarlos
    #5707
    senki? mindegy alküldtem az illetékeseknek a fájlokat, hátha. 768x576, lafi19 figyeljetek.. emailetek érkezett...
  • doncarlos
    #5706
    driverfrissítés szerintem
  • Csaba86
    #5705
    Hali. Én ma telepítettem fel a játékot (nem eredeti), és miután crackeltem, és indítom a játékot, akkor azonnal hibát észlel, és leáll. Van akinek ez történt, de megoldotta?
  • doncarlos
    #5704
    szerintem jó lenne ha valaki itt lenne és megoldanánk, csak nekem nincs fenn a tört változat és nemtom hogy jó e amire tippelek, mert van egy ötletem
  • doncarlos
    #5703
    na itt vagyok.. mondjátok.. nézem az emailem... az a baj hogy az a mappa amire ti gondoltok, az 625MB!!! Valakinek van tippje hogy mi legyen? én itt vagyok.
  • tibor16
    #5702
    sziasztok, én csak drukker vagyok, de az aztán nagyon.. :) (fent van a gépemen, csak addig nem akarok játszani vele amíg nem magyar teljesen)
  • doncarlos
    #5701
    'estét uraim, még 30 percet kérek , mert most értem haza, és akkor belevágunk ha van itt valaki...
  • 768x576
    #5700
    Helló. Ha a „Dark Messiah of Might and Magic\mm\media” mappán belül a videókat gondoltátok *.bic kiterjesztéssel akkor igazatok van, ezek lennének a videók. A szöveg pedig a következő. (Intró)
    Részlet a „closecaption_speech_generic.txt” fájlból.

    //# Intro/Outro prophecy
    //~ Sareth
    "Sareth_intro_outro_01" "Tíz századot áll az erőd"

    //~ Sareth
    "_Sareth_2160" "Tűzfalak és lélekfalak"

    //~ Sareth
    "_Sareth_2161" "Szarvas urak üdvözölnek"

    //~ Sareth
    "_Sareth_2162" "Eljövendő sötét alak"

    stb.

    A megoldás szerintem, a dll fájlokban vannak. (bin, könyvtár)
    Hiába, steam.
    Ha van időtök, megfejthetitek a steam katyvaszt. Ha van valami értékelhető szóljatok. Vagy ahogy gondoljátok.
  • lafi19
    #5699
    elküldtem Don Carlosnak a halyét amiket feliratozni kellenek a videok majd üzen hogy jot helyet adtam e meg neki vagy nem.
  • lafi19
    #5698
    én megtaláltam a videokat remélem ezek azok.
  • doncarlos
    #5697
    írjátok meg hogy melyik mappából mely fájlok kellenek.
    ide:
    [email protected]

    22.00 után otthon leszek. addig meló.
  • DeDy
    #5696
    Don Carlos neked van felirat? Ha igen nem értem mi a gond, elvileg azok a fileok is ott vannak ahol a sima párbeszédek, azokat elvileg nem csak ki kell szedni és betenni? Fura.
    Szerintem tedd ide fel, ne csak 768x576nak add hátha más is megtudja csinalni, no meg írta is hogy nincs ideje.
    Amúgy nagyon kössz az eddigieket, zsír naon a game:)
  • lafi19
    #5695
    persze hogy érdkel a játék magyar felirattal a videoknál.
    De eddig is köszönöm hogy foglalkoztál vele,csak igy tovább és minél hamarabb meglegyenek a magyar fájlok.
  • 768x576
    #5694
    Sziasztok.
    Nem szolgálhatok semmi jóval. A videók egyenlőre nem lesznek feliratozva.
    Az én verzióm is gyanús, úgyhogy majd megszerzem a reloaded verziót, és megnézem azzal is.
    Sűrűsödnek a tennivalóim más téren. Így kevesebb időm lesz foglalkozni a videókkal.
    Az eddigit még egyszer belinkelem.
    DM Fájlok

    Minden este felnézek. Ha kérdés vagy probléma van, azt privátba írjátok, hogy aki betéved az lássa a linket.
    Kb. egy hét múlva tutit tudok mondani. Ha még akkor is érdekel titeket, fel lesz töltve.
  • lafi19
    #5693
    768x576 sikerült valamit találnod?
  • doncarlos
    #5692
    fájlok átküldve, most már 768x576-ra kell várnotok
  • doncarlos
    #5691
    jó estét uraim