6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • mo rémálma
    #5770
    na hát ez fasza akkor mert nekem még mindíg azt írja h keressem meg a kristályt a pao kai megöléséhez meg azt írja h done de az kis szar nem nyílott ki amibe be kéne ugrani
  • doncarlos
    #5769
    ez érdekes... ugyanis elvileg csak akkör tör rád a sárkány, ha a kristály a helyén van...
  • mo rémálma
    #5768
    tehát akkor hol van a kristály?
  • mo rémálma
    #5767
    az a tré hogy nekem még a kristály sincs meg megöltem a pao kai-t és azt írja h keressem meg a kristályt
  • doncarlos
    #5766
    végigjátszás meg volt, de onnan sajna törölték, én meg sajna nem mentettem el előtte.
  • doncarlos
    #5765
    ott van a rés ahová a kristály került a "pódium" alatt
  • mo rémálma
    #5764
    nekem ott nem igazán nyílt meg a föld
  • mo rémálma
    #5763
    az a nagy vaskapu ahol a Pao Kai is repked?
  • mo rémálma
    #5762
    kössz
  • gomba001
    #5761
    akkor nincsen hozzá végigjátszás?
  • doncarlos
    #5760
    ahol fenn van a nagy vaskapu azzal szemben van egy repedés a földben, oda kell leugrani (aztán jönnek a pókok)
  • mo rémálma
    #5759
    hy! nem tudna vki segíteni? A Pao Kai kinírása után hova kell menni? Köszi
  • gomba001
    #5758
    Helló mindenki! :) Végigjátszás nincsen hozzá véletlenül? :) Kellene nyelvtan esszéhez! :D (ez télleg nem vicc, télleg kellene :D)
  • DeDy
    #5757
    lafi19 megpróbálod kiszedni és megosztani velünk?
    Don Carlosnak nem sikerült, 768x576 is eltűnt :(
  • lafi19
    #5756
    nem egyik sráctol vettem meg de minden feliratozva van a videok is.
  • Rusy
    #5755
    honnan? cdgalaxis?:D
  • lafi19
    #5754
    na megvan magyarul a game :)
  • skygt90
    #5753
    Hi! van 100%-os magyarítás a game-hez ?
  • feketeobeliszk
    #5752
    A videobejátszás magyar felirat projekt leállt? Félreértés neessék, az eddigiek is szuperek, de ha lúd, legyen már kövér.
  • DeathJr
    #5751
    #5694<- onnan töltöttem le...
  • lafi19
    #5750
    ha egy kicsit szétnéznél, itt is megtalálod csak egy kicsit lejjebb.
  • DeathJr
    #5749
    100%-os magyarítás nincs a játékhoz??
    Mert ami nekem van aligha 40%-át fordítja le.
    A honosítások .hu-n meg azt írják hogy magyarul is kijött így ott nem lehet tölteni a magyarosítást hozzá,de ha kiadták magyarul akkor valahonnan csak le lehet szedni a 100%-ost.
    Valakinek megvan???
  • DeathJr
    #5748
    Megtaláltam!:)
    Csak utána ez a gecc fagyott oszt ölhettem megint a pókokat:P:D
  • doncarlos
    #5747
    bocs kétszer balra kell fordulni
  • doncarlos
    #5746
    Na akkor mondom. Ahol betörted a falat a farönkkel, ott kimész a másik csarnokba, majd ha kétszer jobbra fordulsz, kis átjáró után lesz egy másik csarnok EMELVÉNNYEL!!! ha felmászol az emelvényre, akkor a bejárattal szemben a falon fenn van a sárga kő, amit telekinézissel tudsz magadhoz venni. ennyi.
  • DeathJr
    #5745
    Asszem először az elsőt ott találtam ahol fel kell mászni a pókszoborhoz(lennt egy tűzcsapda helyen).
    Azt beraktam kinyílott az ajtó
    Azután egy koporsóbol szedtem ki ahol kijött egy góré szerű zombi de azt gyorsan legyaptam.Nah a a koporsó hátuljában volt.
    Aztán a 3.-at meg lenn a víznél találtam egy szarkofágba vagy mibe.
    És nem tudom hogy hol a 4.-ik:S
  • DeathJr
    #5744
    én magyarul tolom de egy csomó mondat angol...
  • lafi19
    #5743
    milyen magyarítás arrol amelyikröl beszéltél, aszt hogy odadod a haverodnak?
  • doncarlos
    #5742
    Működik a magyarítás!!!!! 100%
  • DeathJr
    #5741
    Ezt olvastam én is de megfigyeled jobban a szövegete amit leírtál csak 3 kincsről beszél.Egy Fehérről egy sárgáról és egy lilás,rózsaszínűről.
  • doncarlos
    #5740
    A Pókszobros rész az egyik leg nehezebb mert labirintusszerű az egész. Négy követ kell megtalálnod: fej,tor,pothrok az utóbbiba kettőt. - Az elsőt ott találod mielőtt felmásznál a szoborhoz. Egy kis kamrában lesz a falban. Vigyázz mert firetrap örzi. - A (sárga) falon, elég magasan van. Innen tovább tudsz menni második felé. - Második (lila vagy rózsaszín) egy szarkofágban van. Mögötte a falon keresztül irány a harmadik. - Ez (fehér vagy valami világos) egy leszakadt hídszerűség alján, a vízparton
  • doncarlos
    #5739
    hol találtad a többit? mert akkor megmondom mi maradt ki.
  • DeathJr
    #5738
    VALAKI HELP!!!
  • DeathJr
    #5737
    Sorry rosszul csináltam a képet.
  • DeathJr
    #5736
    Sziasztok
    Kéne egy kis Help!
    Elakadtam és a FAQ-ba se találtam meg a megoldást.
    itt egy kép.
    /forumkepek/2007_04/DarkMessiah.jpg
    Nah azt a 3.-at sehol se találom:(
    Pls Help!
  • totya4
    #5735
    Sima szótárban a nyelvtan nincs benne, pedig az se smafu :)
  • tibor16
    #5734
    rendes tőled, hogy felvilágosítasz, köszönöm.. - azt ugye nem gondoltad végig amit írtam, - kívánom, hogy az életben is tapasztald meg, hogy milyen az amikor nem tehetsz meg valamit - ráadásul még ki is oktat valaki - grats - még 1x köszönöm
  • FLeK0
    #5733
    7 ezer, és lesz még olcsóbb is.
    de kis szótár van 2 ezerért is.
  • tibor16
    #5732
    most akkor mi van? - ennyi volt? - azt hittem tudatában vagytok annak, hogy nem mindenki tudja megvenni, mert esetleg nem annyi a jövedelme, hogy 10 e ft-ot elvonjon a családtól.. Nem mindenki milliomos.. ehhh
  • feketeobeliszk
    #5731
    Akinek esetleg a binkw.dll fájlra hivatkozna indításkor, mert nem találja, annak segítség lehet, hogy telepítéskor ezt a fájlt rossz helyre teszi (legalábbis az egyik verzióban), ezért az át kell másolni más mappába. Hogy melyikbe nem tudom pontosan, mert vagy 3 helyre is bemásoltam, de így jól működik. A magyarítást megosztóknak meg örök hála.