6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • mopsar
    #5850
    http://www.szammar.atw.hu/
  • skeleton01
    #5849
    Hellóka!
    Lenne egy kis technikai problámám!Felraktam a játékot a gépre(mind a két verzival próbálkoztam már a telepytős és a bemásolóssal is) és elindul a játék bejutok az első nagy városba ahol a az egyszeműt ki is csinálom csak ezután van a kis probláma olyan nagyon erős a fényessége a napnak hogy ahova világít minden elfolyik ilyen aranyszínű izé lesz minden és nem lehet leállítani már minden beállítási megoldást próbáltam de semmi!Másvalakinek is volt már ilyen problem hogy lehet megszüntetni?
  • zoolee
    #5848
    Az EREDETI szép, az EREDETI jó, az EREDETI ....
    Nekem úgy volt, hogy az enyim egy bemutató darab volt az 576 ban amit kiraknak a polcra, és nekem a cd az egy külön papírtokba volt, és annak a hátulján van.


  • sadi57
    #5847
    ha felrakom a multiplayert és el akarom indítani akkor bejön a steam és kéri a cd kulcsot
  • dani92
    #5846
    ok
  • sadi57
    #5845
    úúúúh tényleg én azt nem is figyeltem :D azthittem egy fáklya :D(de csak azért mert nem néztem meg 2-nél többször :D) kösz:)
  • Nandusz
    #5844
    Ezt a termet asszem 4 vaskos oszlop alkotja. A padlóban több heleyn nagy rácsok vannak, amin le lehet látni az asló szintekre, ahova majd le is kell menned.
    A mennyezeten ilyen fából tákolt szerkezetek vannak, amin meg is lehet állni. Annyit tudok még, hogy amikor lemész ebből a teremből, akkor egy bazi nagy vastag ajtó van, amin aztán tovább kell haladnod.
    A kő elég látványos helyen van fenn a falban olyan 10 méter magasban, és világít rendesen, tehát már messziről észre kell vegyed.
    Baszki ha ennyi segítség nélkül sem találod meg, akkor sztem hagyj fel mindennemű szerepjátékkal a későbbiekben, mert az halál lesz neked.

  • sadi57
    #5843
    jellemzőket mondj a teremről mint pl van ott egy szobor amit le lehet dönteni. iesmikre gondolok
  • sadi57
    #5842
    nah megvan a fehér kő ami egy csapdánál volt, megvan a lila ami egy lichnél volt és megvan a sárga ami lent volt egy tónál a zöld akkor most meik nagy terembe van a 43534239ö5684 terem közül ?:)
  • zoolee
    #5841
    A DMOMM az első ilyen zombis játékom...
    Mert én CS zek, meg szimulátorokkal zúzok.
  • zoolee
    #5840
    DE AMÚGY MINDEN BENNE VAN A FAQ-BAN...
  • Nandusz
    #5839
    azt a zombit hívják lichnek. Nem találkoztál még ezzel az élőhalott harcossal egy játékban sem?
    Meg nem csak telekinézissel lehet magadhoz venni a követ
  • zoolee
    #5838
    1.Ahol fel kell mászni a pókszoborhoz(lennt egy tűzcsapda helyen).
    Azt beraktam kinyílott az ajtót.
    2. egy koporsóból szedtem ki ahol kijött egy góré szerű zombi de azt gyorsan lekilleltem.És a koporsó hátuljában volt.
    3.-at meg lenn a víznél találtam egy szarkofágba vagy mibe.
    4. Ahol betörted a falat a farönkkel, ott kimész a másik csarnokba, majd ha kétszer balra fordulsz, kis átjáró után lesz egy másik csarnok EMELVÉNNYEL!!! ha felmászol az emelvényre, akkor a bejárattal szemben a falon fenn van a sárga kő, amit telekinézissel tudsz magadhoz venni. ennyi.
  • Nandusz
    #5837
    melyiket hol találtad? Mert így színről nem emlékszem hogy melyik hol van. Akkor inkább elmondom sorjában:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egy van rögtön a pók alatti részen
    utána le kell győznöd egy lichet és a koporsójában van
    aztán ahogy tovább mész, egy viszonylag nagy terembe találod magad, ahol sok zombit kell leírtani. Na ott fenn a magasban a falba van építve egy. és a kötélt kilővő ijat használéva tudod csak levenni.
    az utcsó meg ott van egy hatalmas csarnokban, ahol hullazabálókat kell kipusztítani. Ennek a csarnooknak az alján van egy tavacska. Ott van egy holtest mellett a kő.


    Ezután már visszatérsz a pók csarnokba.
  • sadi57
    #5836
    Sziasztok! elakadtam annál a résznél mikor egy pókba kell köveket rakni. már megvan a narancs, lila, fehér kő de a 4.-et nemtalálom. Aki tud segíteni az írja meg hogy kb hol van :) előre is köszi!
  • zoolee
    #5835
    Igen, asszem 6800-6900 ft...
  • viktroo
    #5834
    mármint, hogy 5000,-ft környékén?
  • zoolee
    #5833
    Azt amihez dobozt-manualt-szép fényes borítót adnak....
    Asszem az a verzuó neve simán, hogy dark messiah of might and magic..
    boltban lehet kapni 5k környékén.
  • viktroo
    #5832
    Sziasztok!
    Valaki segítsen legyen szíves:
    Szeretném "megvásárolni" a játékot, csak nem igazántudom eldönteni melyik is kellene nekem:
    Van egy:
    2006 k.Messiah.Of.Might.And.Magic-RELOADE
    2006 k.Messiah.Of.Might.And.Magic.DVD5-DiGiTALMAN
    2007 k.Messiah.Of.Might.And.Magic.BonusDisc-iTWIN

    Előre is köszönöm!
  • Ombika
    #5831
    Nem azert ,de manapsag mar mindenki tud 50 k/sec feltolteni,nem tartana semeddig se csak hat ...... abbol nem lenne haszna a feltoltonek es .....!! :(
  • Nandusz
    #5830
    Miért lenne drágább? Na csináljunk egy gyors költsékvetést:
    - 1db CD ~100Ft
    - 1db szivacsos vagy pufis boríték ~100Ft
    - Postai feladás értéke ~150 Ft
    - 10 perc felírási idő ~ 0 Ft
    - Amikor a posta felé jársz a magad dolgai miatt és akkor adod fel ~ 0Ft
    ------------------------------------------------------------------------
    Mindösszesen: ~350Ft ÁFA nélkül (merthogy ÁFA-t nem kell fizetni ezesetben)
    Ha utánvéttel is adod fel, és mondjuk kifizetendő összegnek a postán 500 Ft- adsz meg, sztem akkor is megéri neki. Te megy nyersz rajta 150 Ft-ot.
    Ehehe
  • totya4
    #5829
    #5694

    Videók nincsenek benne, de egyáltalán nem is szükséges.
  • zoolee
    #5828
    Eladó???
    Tartsd meg sztem, évek múlva (10-20)ereklye is lehet..áháháháhXD
    De télleg, tartsd meg, nem kell eladni..
    Akármikor rád jöhet a gyilkolhatnék...
  • zoolee
    #5827
    Ehhe, az drágább, minn ha megvenné eredetibe...
  • dani92
    #5826
    van egy elado dark messiah-m,ha valakit erdekelne, akkor privibe megbeszeljuk a dolgokat...
  • Nandusz
    #5825
    írd fel neki CD-re és küldd el postán.
  • zoolee
    #5824
    SRY, nem, mert most nincs normális gépem laptop om van, nincs hely, hogy felrakjam, lassú a netem,sok az a 600 mega..stbstb...
  • zoolee
    #5823
    Szinte sehol.....
    Hülye az aki 600 megát felpakol...
  • skeleton01
    #5822
    Vagy magyar file-okat el tudnád küldeni és még talán működne is az szupi lenne!
  • skeleton01
    #5821
    Helló!Tudnál erről mesélni egy picit?hol találom meg hogy működik?hogy kell feltenni?
  • zoolee
    #5820
    Höm...
    Háát, úgy magyarítás nincs, mint a GTA ban, de van egy 600 megás file(amit a sok ember baxik feltenni a méret miatt).
    De viszont van gyárilag magyar verzió, ez van nekem is, semmi baj, semmi hibaüzenet.
  • skeleton01
    #5819
    Sziasztok!Azt szeretném kérdezni hogy a játékhoz létezik-e magyarítás?
    mert netről van és nem magyar!
  • Nandusz
    #5818
    Na végig vittem...megmondom őszintén, hogy a bonyolultabb RPG-k híve vagyok alapból, tehát amolyan sima FPS-eket nem is nagyon kedvelem (bár tudom, hogy ez a játék is karakterfejlesztős). De ez a játék nagyon tetszett és sokszor okozott kellemes és borzongató pillanatot is:)
    Remélem lesz folytatása.
  • Gabee667
    #5817
    Hi! Nagyon tetszik játék sok mindent jo dologott mutatott. Uj jö öteleteket viszenken a sztoriba és a játékmentbe, amik nagyon jok és egy nagyon massziv egésszé ál össze a jaték. Az egyetelen dolog ami kicsit szegényes szeintem és nem illeig a játék szinvonalához az a felylödés rendszer ha lehet ezt rendszenek hivni. A "the altar of the skull"-nál tartok ahol a pokszoborhoz kell 4 kristályt gyűjteni. Ahol csak undeadek vannak az egész pályán 3 kristály megvan a fehér, narancs és a lila de a negyediket nem találom poedig már több kört is megtettem a pályan, valakai tudna segiteni hogy hol keressem? Elöre is köszönöm!
  • CAC
    #5816
    Köszi!
    Hmm...akkor úgy néz ki a szeme lehet a gyengéje.
    Egyébként már másnál is láttam, hogy rövidkardot használ. Miért jó ez? Úgyértem, ha a sebzést nézzük jóval elmaradt mondjuk a Superior Naga Sword mögött.
  • zoolee
    #5815
    Én ezt úgy csináltam, hogy volt nállam egy flsaka olaj, azt rá a fejéra, mejd egy kis tüzes nyíl, majd mikor elkezdett pirulni, akkor adtam egy pár nyilat a szemébe ez legközelítőlegy ~20 db volt, majd futottam kifelé, azt nekérdezd, hogy merrte, mert full eltévedtem, utánna még 30 perc volt mire kitaláltam a map végéhez..
    Xal, elkezdtem futni, majd menetközbe hátrafordultam párszor, és a rövídkardal edtam neki pár fülest...És egyszercsak összeesett, ekkor meg beledöftem a kardot..
  • CAC
    #5814
    ...és azt meg tudod mondani, hogy lehet megölni a nagy pókot?
  • Sas6
    #5813
    jah ok :D
  • Rash87
    #5812
    FAQ :)

    Sas6: Amúgy az már megvolt,szóval hülyeségeket nem kérdezek. :P
  • CAC
    #5811
    Sziasztok!

    Egy gyors kérdésem lenne. A 6. chapter elején (a hajóút utáni orkos pályán) van egy rész, ahol sikerült elakadnom. A varázsló csajszit kéne beengednem a letört karú vasajtónál. Egy másik rácsnál le is tudom szedni a kart, de sajna az inventoryba nem is tudom felvenni. Levitációval ellebegtetem a szóban forgó ajtóhoz, de hiába próbálom beilleszteni nem történik semmi. Rosszul csinálok valamit? Esetleg új peccshiba?