6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • zoolee
    #5890
    Höm..
    Nekem semmi baja nincs az EREDETINEK pedÍg még magyar is..
    Xal..csak a warezzel lehet a probléma..
    És a wareznak itt a vége részemről.
  • donpedro
    #5889
    Bár alapjában véve egyetértek, (mármint abban, hogy aki teheti, inkább vegye meg eredetiben), de kicsit felelőtlenségnek érzem, hogy ennyi info alapján elküldted a srácot a boltba. Mi van, ha nem a warez miatt fagy, és a bolti is ugyanezt fogja tenni a gépén? Akkor kidobott az ablakon egy "kisebb" összeget, csak azért, mert te flegmán válaszoltál.

    A legtöbb embernek semmi gondja nincs a warez verzióval (nekem se volt), ergo egyáltalán nem biztos, hogy nem valami más okozza a gondot. Simán lehet drivergond, hardverhiba, és még ki tudja mi minden.
  • Ioles
    #5888
    Gondoltam, már amúgy kezdem unni rendesen ezt a szar warezt
  • zoolee
    #5887
    Meg is találtad a problémát, az uccsó mondaben le is Írtad RÉSZLETESEN..
    Xal go bolt, buy gamma, install, play...:)
  • Ioles
    #5886
    Sziasztok!

    Tegnap telepítettem fel a játékot és olyan problémám van hogy a játék 15 percenként kidob hibaüzivel, és a játékot újból elindítani csak a gép újraindításával lehet. Lehet a warez verzió miatt van?
  • Ombika
    #5885
    Akkor full magyar verzio meg most sincs ugye csak hivatalsoan? Csakis forditas letezik?
  • Vernigloz
    #5884
    hello lenne egy kis gondom a játékkal ,szóval mevettem a a játékot tegnap huhu naon joo meg minden,de amikor kb. aszem 5.fejeztenél az orkok szigetén vok van egy olyan feladatom h szerezzzem a koponyát,bemegyünk egy csajjal a teremben felveszek egy kutnál a tegezt 2 manát,meg életerőt,aztán mondaj xena vagy hogyx hivják h oda fel kéne menni ,de amikor fellőném a kötélkilövő ijjat elis lövi de nem jön semmilen kötél,lehet h nem oda kell fellőni nem tom de segitsés kéne!!please help!!(boccs h ilyen hooszú voltam meg nem irtam hellyesen)
    Előre is köszi Vernigloz
    U.i.:Naon joo a játék!!!!!!!!!!!!!!
  • zsolt1995
    #5883
    JA és a magyarosítást honnan lehet letölteni?
  • zsolt1995
    #5882
    Hi!
    valaki tudna nekem segíteni?

    elakadtam a 8. küldében.
    felmegyek a liften a terem be és nem tom mit tegyek. megtudná nekem valaki mondani mit csináljak?

    előre is:kösz
  • Pacal17
    #5881
    az 1,02 es patch nem megy a magyar verzsönömmel. Mi lehet a gond? Eredeti a játék
  • LordMersey
    #5880
    Megoldottam...még rutin kell...kb. negyvenszer szaladtam el a köcsög csapóajtó előtt el
  • LordMersey
    #5879
    Üdv...elakadtam mindjárt az elején....mikor felkeltenek, hogy tele van minden élőhalottakkal...leverem őket, de sehogy nem jutok be a kastélyba....
  • zoolee
    #5878
    Van magyar meg angol verzió is..
    A magyarban, menü,párbeszédek felirata ezek magyarítottak.
  • Prof William
    #5877
    A magyarországon kapható verzió az már a magyarított?

    És mit magyarít? Menű, solgok meg a párbeszédek felirata?

    A letölthető magyarítás is ezt teszi?
  • skeleton01
    #5876
    Driver fríssítést még megpróbálom, de azért köszike a segítséget!
  • Pacal17
    #5875
    már az is baj hogy segiteni próbálok... Amugy nálam ezek mind bejöttek ha gond volt valami játékkal. -.-
  • Babilon
    #5874
    Ez tényleg érdekes, de ha a driverfrissítés se segít, akkor próbáld meg felrakni az 1.02-es patchet. Ha ezek után se megy, akkor valószínű a videokártyáddal lesz valami.
  • skeleton01
    #5873
    Hájli!A HDR nincs kikapcsolva, mert ha kikapcsolom akkor tök sötét lesz a kép és csak akkor lehet benne látni vmit ha megnyomom a rúgás(F) gombot!nagyon érdekes de ez van!
  • Babilon
    #5872
    Azért még nézd meg, hogy a HDR biztos ki van-e kapcsolva, ha ki van és a probléma továbbra is fennáll, akkor javaslok egy ati driver frissítést.
  • skeleton01
    #5871
    Az alaplapot nemtom de AMd 3000+ 2,2ghz 2*512 ram ati radeon x1300 128-as vga! de más nagy játékok gond nélkül futnak!Just Caused Call of Juarez ezek simán mennek!
  • Babilon
    #5870
    Valószínűleg Nandusznak igaza van, ez hardware vagy driver problémára utalhat; sokat segítene, ha leírnád a konfigodat, vagy próbálkoznál driverfrissítéssel.
  • laca no1
    #5869
    Sziasztok.Asszem elakdtam.Chapter 6 járok.Most győztem le egy varászlótn aki villámokat lőt.Utána nem tudom merre kell mennem.Segítségeteket köszi.Msn címem [email protected]
  • skeleton01
    #5868
    Nem igazán fogok bocsit kérni nincs miért!Nem te sz.rt.d a spanyol viaszt lehet másvalaki máshogy áll a dologhoz és segítőkészebb mint te!!!de ha mégsem nem fogok a kardomba dőlni!amúgymeg típus vagy verzióhibára gondoltom azért csinálja ezt!na mindegy!amúgy meg te se tudtál még tippet se adni okoska!!!!!!
  • azamat
    #5867
    Na felraktam egy május 31.-ei drivert,megnézem hogy hogy megy a játék
    kösz mindent
  • Nandusz
    #5866
    Persze hogy azt. Ellenkező esetben igencsak összekeverdhetnek meg ütközhetnek a dolgok.Vezérlőpult/programok telepítése&törlése.
    A listából kiválasztod az Nvidia illesztőprogram eltávolítása lehetőséget.
    (lehet, hogy más néven van, mindegy ...meg lehet találni könnyedén).
    Aztán restart, majd a LEGÚJABB driver fel.
  • azamat
    #5865
    Csak simán rátelepítem az újat.Hogy tudnám teljesen letörölni az előzőt?Gondolom azt kéne tennem.Vagy nem?
  • Gabesz026
    #5864
    Sziasztok!
    Nemtoom miért de nekem mikor indítanám a játékot mindíg visszadob az asztalra.Most vettem a videókértyát 8800gts ezért nem értem miért nem indul a 6600GT-vel viszont ment. Pedig láttam a youtubon videót róla hogy ment a 8800-al.
  • Nandusz
    #5863
    Amikor drivert cserélsz akkor előtte teljesen lepucolod az előző drivert, vagy rátelepíted az újat?
  • azamat
    #5862
    akkor te tudnál valami konkrétabb segítséget mondani?vagy ennél nem képes többre a gépem?
  • Nandusz
    #5861
    Ha XP-d van, akkor felejtsd el a defragfmentálást, mert tök felesleges hibaforrás alternatíva ez. Pacal elmondott itt pár klisé jellegű segítséget, amit utoljára tán a dedóban halhattam, de ott is lényegesen pontosabb kivitelben.
    (Amúgy a defragmentálás az a töredezettség mentesítés lenne....ott van a Staremenü/kellékek/rendszereszközökben)
  • azamat
    #5860
    kösz Pacal!
    de lenne még egy kérdésem.Mi az a defregmentálás?:D
  • Pacal17
    #5859
    Youtube a barátod sok kérdésre választ ad! Vidós végigjátszás 4 ever! :)
  • Pacal17
    #5858
    Vírusirtás, defregmentálás, minig a legűjabb driver a jobb, csinálj magadnak hejet a vinyón, jáccás előtt ujrainditás. Próbálkozz ezekkel!

    Ja és ez a 128 mb ott a kártya végén aggasztó. A doboz hátulján írják is hogy 256 os VGA kellene. De az előbbi praktikákat próbáld ki, jól fog menni. Haveromnak 2 es celeronja, 768 ramja, ATi 9800XT-je van és mediumon szaggatás nélkül futott! (nálam P4 1 megacas 3GHZ, 1gb ram, 7600GS 256mb al maxon megy akadás nélkül multiba is!)
  • Pacal17
    #5857
    Mindig kieresztem azokat a cicskákat. Na most ugyis magyar nyelvi, jobban fogom érteni. (nemmintha nemtudnék angolul de mégis jobb.)
  • azamat
    #5856
    sziasztok!
    a problémám az hogy a játék szinte játszhatatlan a gépemen még minimum beállítások mellett is,pedig azért jobban kéne futnia asszem.
    a gépem:p4 3ghz, 2X512 ram, Geforce 7300 GT 128 mb,
    próbáltam felrakni régebbi drivert de nem engedi a windows,kijön hibaüzenet mikor felraknám a drivert,hogy nem kompatibilis a jelenlegi hardverrel.De már megnéztem vagy 500 drivert és mindnél ez a hiba.
    segítsetek!
  • Gideon Wieth
    #5855
    a legelején ? Ki kell engedni a rabokat ? És akkor vele lesznek lekötve az emberek ! Utána usgyi kristály fel és rohanás a csatornába! CHEAT-et meg felejtsd el, hazavágja az egész játékélményT!!
  • Pacal17
    #5854
    Elkezdtem ujra végigjátszani, és fennakadtam annál a rásznél amikor lopakodva kell megszerezni a Crystalt ijenköcsög varászló elöl ami midnig megöl. (scriptelt jelenet...) Szal hiába lopakodok, hiába viszem fel csittel a lopakodást mindig akármit csinálok észrevesz. Hogy csináljam meg? Sajna a gamepresről letörlték a végigjátszást... tárolt változat meg nuku.
  • Nandusz
    #5853
    Baszus....kurvára szeretem azokat a hozzászólókat, akik beböffentenek ide egy igencsak hardware gyanús problémát, vagy driver problémát, de a konfigjukat nem közölnék le. Persze ezen hsz-em után bocsánat kérések közepette leközli majd, de könyörgöm legyünk már alaposabbak, legalább akkor, ha magunknak kérünk segítséget.
    Ne is haragudj de ezt a hsz-edet kb. ahhoz tudnám hasonlítani, mint aki betelefonál a tűzoltóságra, hogy: "ég a házam, jöjjenek gyorsan", majd lebassza a telót és vár.
    Sok sikerre ő sem számíthat, mert hebehurgya módon, gondolkkodás nélkül él. Én azt mondom az ilyenek égjenek is ott a házukban..legalább nem csökkentik tovább a globális IQ-t:))
  • FLeK0
    #5852
    külföldi is alig
  • Pacal17
    #5851
    Na, megvettem a játékot 4000 ft- ér az Árkádba, és nagyon állat a multiplayer.Vannak magyar szerverek?