6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Prince23
    #5933
    Hi
    tedd fel az 1.2 international peccset! Én azzal tolom ill. most jelenleg nem játszom vele.
  • Prince23
    #5931
    Na meg van agamma, nagyon jó, istenkirály gém... az optimalizálás qurva jó, és sztem a 2006-os év legjobban optimalizált kalnd-rpg játéka. Számomra. meglepett, h sm high-on... nem szaggat. Gondoltam amolyan G3 optima lesz ez is.
    Csak egy kis bibi van: ez amolyan CoJ tipúsú lináris történet?! Mert eddig SZABADSÁG NINCS benne:( Meg mi ez a felvonás szerű sztori? Most éppen a második felvonásnál tartok.
  • steweee
    #5930
    5913- vki esetleg ?
  • zoolee
    #5928
    Azért van a patch, hogy használják..
  • zoolee
    #5927
    Mi meg tudtuk oldani, megvettük eredetibe..
  • Prince23
    #5926
    Vagy vki leírhatná, h az alapjátékkal érdeme-e? Vagy éppen peccselni kell a legújabb frissítésekkel, h ne legyen semmi gond?
  • zoolee
    #5924
    Boltban magyar verzsön.
  • Prince23
    #5923
    Ott nincs, tudsz ajánlani valahol egy jó helyet?
  • zoolee
    #5922
    Magyaritasok.hu-n esetleg, de ki a fene rak fel haccáz megát??XD
    Vagyél magyar verziót mint én:)
  • AC2
    #5921
    Lett volna más útvonal is amúgy? :P
  • Prince23
    #5920
    OK, thx


    Kéne magyarítás. Holt tudnám letölteni hozzá a magyar text filokat?
  • Rage47
    #5919
    Minimum rendszer követelmények:
    Intel P4 2.2ghz vagy AMD Athlon 2200+ proceszor
    512mb RAM
    128mb VRAM DirectX9 kompatibilis video kártya
    DirectX9 kompatibilis hang kártya
    DirectX9 vagy annál magasabb
    Windows-kompatibilis egér és billentyüzet

    Ajánlott rendszer követelmények:

    Intel P4 3.0ghz vagy AMD Athlon 3000+ proceszor
    1024mb RAM
    256mb VRAM DirectX9 kompatibilis video kártya
    DirectX9 kompatibilis hang kártya
    DirectX9 vagy annál magasabb
    Windows-kompatibilis egér és billentyüzet
  • Prince23
    #5918
    Látom nem egy nagy cucc a gém... nincs forgalom.
    De a kérdésem még most is fent áll, ha vkinek megvan, akkor a konfiggal kapcs ifókat írja már le.
  • Prince23
    #5917
    Hy
    Nekem van 1 gb ramom meg egy 256-os vga-ám sm 3-al. Szal azt szejetném kéjdezni, h legalább Medium beállítással élvezhetően fog futni ilyen konfiggal?
    előre thx.
  • zoolee
    #5916
    576 ban.6900.
  • Elder
    #5915
    Hello!

    Az lenne a kérdésem, hogy hol lehet lególcsobban megvenni ezt a játékot és mennyiért? Nagyon tetszik a játék, de nem állok jól anyagilag.....
  • AC2
    #5914
    Végre összeállt a konfig, szal neki kezdtem a játéknak. Nekem nagyon tetszik, különösen a fizikája. DE van egy igen elbaszott rész, méghozzá a chapter 3 eleje, amikor üldözni kell a ghoult. Milyen megveszett barom találta ki hogy a fa ágairól kell fölugrálni? OMG, amire rájöttem... Elötte vagy 20x a semmibe vetettem magam vagy tűzbe ugrottam, mert azt hittem megőrülök. Ezt leszámítva marha jó kis játék. :)
  • steweee
    #5913
    egy sokkal értelmesebb kérdés következik most tőlem :

    lesz e még peccs az 1.2-után is, illetve vhol olvastam hogy jön hozzá nemsokára egy konvertáló mod, ami új fegyvereket rak be, hibákat javít meg balanszolja a játékot

    na annak mi lesz a neve, illetve mikorra várható, hogy végre a gyárinál sokkal jobb, peccselt, modolt játékot ki lehessen írni egy dual layerre végigjátszással, térképpel, képekkel stb.
  • Pacal17
    #5912
    -.-
  • zoolee
    #5911
    Hogy legyen mit kérdeznek kis warez bu.i.
  • PunkZoli
    #5910
    dx et teddfel a legújabbat
    amúgy meg bazd fel a steamre a serial alapján le updateli magát szónélkül
  • steweee
    #5909
    sztem viseld tetted következményeit !

    mi a francnak vetted meg ?!
  • daneelolivaw
    #5908
    elnézést, hogy megint írok, de egyszerűen nagyon idegesítő érzés, hogy amíg a warez verzió problémamentesen futott, az eredetu játéknál sorra jönnek ki a hibaüzenetek. most például ez: kidob a windowsba, és ezt írja:
    internal driver error in idirect3ddservice9::present() tudja valaki, hogy ez mit jelent?
  • daneelolivaw
    #5907
    megint én: indítanám el a play dark(...) multplayer ikont, de nem történik semmi. hogy lehet multiplayerezni, mert nekem nem jött össze. a játék eredeti
  • daneelolivaw
    #5906
    hali mindenkinek!
    ma botor módon megvettem a tescoban a dm-t, mert azt hittem, hogy a magyar verziót vásárlom meg. természetesen nem :). szóval az lenne a kérdésem, hogy lévén nyíregyházi, hol tudnám kicserélni az angol verziót magyarra úgy, hogy nem kell elhagynom a várost?
  • Prof William
    #5905
    Amikor a Pók szigetenmegtaláljuk az előző expedíciót és naplót hogy a felső temlom pincéiben van az erőforrás hogy kell eljutni oda? Mert én visszamentem a felső temlomba de semmú úk utat nem láttam!
  • tarti19
    #5904
    Sziasztok, volna eyg kérdésem
    vagy egy 2,8-as celeronom, 9250-es atim, 768M Ram és elfutott a demo minden probléma nélkül win 2000 alatt.
    Szerintetek akkor a teljes játák is elfog futni?
    mert nagyon-nagyon bejött a demo alapjána gamma és most nagyon ezt a gammát tolni:)
  • Cugel
    #5903
    Köszi!
  • Pacal17
    #5902
    Tedd fel a patcheket (sorrendbe). Ha eredeti játékod van akkor csak jácc ha nem akkor ugye lekrekkeled. Remélem segítetted vmit.
  • Cugel
    #5901
    Sziasztok!

    Olyan problémával találkozott valaki, hogy minden további nélkül egyszer csak nem hajlandó futni többé a játék?
    Eddig teljesen jól ment, már vagy a 3. pályán járhatok, ma probáltam elindítani, és csak egy rövid fekete képernyő, majd kidob a desktop-ra...

    Újrainstalláltam, a game-t, a vga drivert, directx-et, de ugyanaz a hiba...

    Minden más játék tökéltesen fut...

    Esetleg valakinek ötlete?

    Köszönettel:

    C
  • Ioles
    #5900
    ok, köszi, bár alapjában véve én nem használok íjat, mert mágus vagyok, ,de jó lenne a felvené, na mind1 megkeresem a megoldást
  • donpedro
    #5899
    Ha visszaolvasol, akkor erre is megtalálod a választ, ez ugyanis részben bug, részben feature. :)

    Ne próbálj fegyvert szerezni, hanem démonként harcolj, hamarosan visszakapod az inventorydat. Ez a feature része a dolognak. A kilépés meg a bug része. :)
  • Ioles
    #5898
    Köszi megtaláltam itt a topicban, csak a fájlokat kellett letölteni, nem volt sok, pár100Kb, szal most már magyar :), de sztem végigviszem még1x mert így a felét nem értem.

    De van egy gondom! A 7. fejezetnél járok, miuán megölt a varázsló, és mondja a csaj hogy most az erejéből én is kiveszem a részem, de ha megnyomom a TAB-ot hogy előjöjjön az inventory nem történik semmi, ha megnyomom az akciógombot akkor előveszi azt a fegyvert ami az előző pályán utoljára használtam, és amikor kinyírok egy orkot akinél íj van, elveszem tőle és kilép hibaüzivel a játék(többször is próbáltam), ez sztetek miért van?
  • donpedro
    #5897
    Húú, hogy őszinte legyek már rohadtul nem emlékszem, hogy mit honnan szedtem, de az tuti, hogy innen a fórumból indultam, szóval valahol itt keresgélj. Bocs, de most nincs időm visszakeresni.

    Egyébként az tény, hogy akinek bejön a játék és szokott multizni, az inkább vegye meg, mert 4 rugó nem sok érte. Engem annyira nem győzött meg a játék, szerintem a legjobb jelenet a legelső volt (a tutorialt követően, amikor a főhős leesik a lóról, behúzzák a várba, és menekülnie kell), azóta folyamatosan esett a színvonal, unalmas hentbe ment át az egész.
  • Ioles
    #5896
    3990,-???? CD Galaxisban 6990,-, hát annyiért már tényleg megéri, de nemhiszem hogy megveszem, mert már lassan kezdek a végére érni

    donpedro: a magyarítást azt honnan szedted le? olvastam hogy vmi 600mb-os file-t kell letölteni és abban van, külön nem oldható meg valahogy?
  • Pacal17
    #5895
    Árkádba (Saturn) 3990 ft a játék, én megvettem, mivel a Warez verzióba nem lehetett kirugni a deszkákat a tutorial páján kívül :S. Akinek van tehát 4000 ft-ja, az vegye meg a játékot, a magyar nyelv, a multi és ezen hibák kiküszöbölése végett.
  • donpedro
    #5894
    Nekem semmi baja a wareznek, pedig még magyar is. Tehát akármi más lehet a probléma oka. És részemről is vége...
  • Ioles
    #5893
    Jah, FAQ-ban benne van :)
  • Ioles
    #5892
    Nem vettem még meg :), de most nem csinálta ezt a hibát pedig 1 órát játszottam vele, ja és lenne egy kérdésem.

    Elakadtam a Chapter 5-nél ott amikor a csajnak ki kellene nyitni egy rácsos kaput, meg is találom hozzá a kart, de nemtom felvenni és beilleszteni ahova kellene, itt mit kell csinálni?
  • Vucli
    #5891
    99%-ban gerendára kell fellőni ezekben az esetekben, keress gerendát