6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • balvin
    #5973
    így könnyebb a link ha nem voltál még ezen az oldalon
  • balvin
    #5972
    nézd meg itt hogy mit ír ki a gépedre, nekem a minimum megvan de a recommended pl a ram miatt nincs, meg a videókártyám is gyengébb, és úgy is fut, tehát nagyobb távolságon szaggat, meg minimum textúrával meg videobeállításokkal jáccok.
    Szűk szobában egész jó de ha elnézek messzebbre az nemtetszik neki annyira
  • zoolee
    #5971
    Mert az 2004 es ez meg 2006 os gamma..-.-
  • Radian
    #5970
    De ezzel a konfiggal a a hl2 simán jól ment,nem értem ez hogy miért nem.Vagyis azt értem hogy átalakították az engine-t,de akkor is.De mint mondtam beletörődök.
  • zoolee
    #5969
    Meg a 2400+ os áemdé, mivel ugye a source engine az procisabb ....
  • Amiga
    #5968
    Ezen a konfigon a Radeon 9600 pro tűnik nekem a bibisnek.
  • Radian
    #5967
    Szóval azt mondod hogy lassabban futna.Hát most elkeseredtem de majd beletörődök. :)
  • zoolee
    #5966
    Olvass vissza. Le lett már soxor Írva.
  • darki81
    #5965
    csak fába lehet lőni a kötelesnyilat.
    Amugy a kőpókhoz hol lehet megszerezni a 4-ik követ?
    Lehet nem eredetivel multizni?
    ennyi:D thans
  • zoolee
    #5964
    Igen, még lassabb lett mert most volt source engine frissÍtés.:P
    És ugye a source ugye a procira támaszkodik.
  • Radian
    #5963
    Szevasztok.Amikor megjelent a játék az én gépemen eléggé akadozott(AMD Athlon XP 2400+,1GB RAM,Radeon 9600 Pro 128 MB)hiába vettem le mindent szinte alig lett gyorsabb. Szóval idő közben lett vmi javulás az újabb videokártya driverek vagy egy patch miatt?érdemes lenne újra próbálkoznom a játékkal?
  • madrid4ever
    #5962
    Szevasztok!!!
    Nekem megvan a game de sajno angol és valaki létszi küldjön már egy magyar nyelvcsogamot a [email protected] vagy nekem az is jó ha írtok egy oldalt ahonnan le lehet szedni!!
    Előre is kösz!!
  • zoolee
    #5961
    beállÍtások/game/ subtitles /on gondolom XD
  • pries
    #5960
    sziasztok!
    hogy lehet bekapcsolni a feliratot a játékban?
  • Gideon Wieth
    #5959
    eredetibe 4000 huf ? nekem megéri :)
  • zoolee
    #5958
    NEm toom.:)
    De talán Innen.
  • zoolee
    #5957
    Nem
  • Prince23
    #5956
    És azt honnan lehet leszedni???? Kéne:D
  • raulrm
    #5955
    Sziasztok!
    Valaki nem tudná feltölteni valahova ezeket a magyar fájlokat? vagy egy linket ahonnan mindez letölthető?...Nagyon tetszik a játék, és egyesek szerint a szövegek tele vannak humorokkal, ám a "nagy" angol tudásommal nem sokra megyek ennél. Ennélfogva, ha valaki tudna nekem segíteni, azt megköszönném!
  • zoolee
    #5954
    Leszeded a 600 megás magyar file okat, vagy megveszed eredetibe mint én.
  • Gideon Wieth
    #5953
    hogy lehet megoldani h az angol verzióm magyar feliratos legyen ?PLS help me :)
  • Pacal17
    #5952
    Aki nem veszi meg, most hogy 3990 az bűnt követ el
  • Pacal17
    #5951
    Emberek kövezzetek meg de szerintem a DARK MESSIAH MINDEN IDŐK LEGJOBB FPSE!!!!
  • steweee
    #5950
    már nem emléxem. nem most jelent meg. de azt tudom hgoy nem jelnetett problémát nekem. a katakomba után adtam fel. az összes helth potionomat elhasználtam a rohadt zombik miatt, írták hogy a tűzkardot már előtte össze kellett volna rakni, amit meg találtam varázskardot nem bírtam használni. de újra akarom majd kezdeni
  • AC2
    #5949
    LOL, csak egyféle útvonal... Hogy követted a ghoult fel a tetőre?
  • steweee
    #5948
    ja a bonus disc ill a collector edition miből több vagy más, és mit lehet tudni arról a konvertáló modról ami a teljes játékot átdolgozza kiegyensúlyozottság és feygverek szempontjából ?
  • steweee
    #5947
    nem tudom , nekem a ghoul üldözésénél nem volt gondom. talán próbáld meg másképp más útvonalon

    vki le tudná írni hogy a tűzkard alkotóelemeit hol lehet útközben megtalálni ? mert totál ki voltam akadva idegileg a katakombákba a sok zombitól, és mire vége találunk egy varázskardot ami jó ellenük, de azt meg nem tudtam használni mert vki azt tanácsolta hogy a kiegyensúlyozott kari a legjobb, és nem tudtam felvenni mert nem volt elég strenght-em
  • AC2
    #5946
    A legelején (de télleg az első 1 méteren) amikor üldözöd a ghoult, egy olyan akadályba botlasz, hogy míg aza a szerencsétlen felmászik, addig te sehogyse tudsz a falra, csakúgy hogy fák ágairól ágaira ugrálsz fel. Azt meg lehet valahogy oldanihogy ne kelljen?
  • Csabi015
    #5945
    Chapter 3 ban? harészletesebben leírnád talán tudok segíteni
  • AC2
    #5944
    Nekem meg ezen segíthetne valaki, hogy a CH3-ba máshogy is meglehetne oldani a dolgot? Ha igen hogy?
  • Csabi015
    #5943
    megcsináltam neked a newgame-es save et, ha már 1x rajtam nem segít senki remélem működni fog neked, és akkro majd segíthetsz rajtam na szóval feltölteni nemtudom hogy kell?! de ha adsz egy emailcímet elküldöm
  • L2Goku
    #5942
    Nincs onLine EMBER vagy mi a faszom ? -.- Valaki plz.. Kiszeretnem probalni a jatekot.
  • L2Goku
    #5941
    Valaki megtudna csinalni hogy Elindit egy normalt es Lesavel i ? es feltoltni nekem PLZ nemtok ujat elkezdeni .(((
  • Csabi015
    #5940
    5934 valaki????
  • L2Goku
    #5939
    Katingatok mint a hulyegyerek a Normal kivalasztas utan a Menube az "OK" ra es semmi WTF? nemloadol.
  • L2Goku
    #5938
    FRAPS al a Legpraktikusabb :D nade az Én kérdesemre valaszoljon valaki plz! Miert nem tok jatszani ?:D vistat hasznalok minden jatek fut rajta csak a DM nem , de azis kell fusson mer egy csomo Vistas Videot lattam :D
  • daneelolivaw
    #5937
    üdv!
    a dark messiah-ban hogy lehet kiiratni az fps-t?
  • L2Goku
    #5936
    Nemaszamit egy VGA nal hogy Menyi a Ramja.. Lehet 512 es is lehet kapni 7000 Forinter 512 DDR es vga t.. nem az szamit hanem a SM meg a tobbi support.:D a Memoria = Kesobb kell restartolnod a gepet vagy ujrainditani a gamet.
  • L2Goku
    #5935
    Fiuk Miert van az hogy Vistat hasznalok Elinditom a Gamet es a Lodingnal Kidob? a Menuvalasztas Elot!:(((
  • Csabi015
    #5934
    Hali! Tudna valaki segíteni annál a résznél amikor 4 kirstályt kell megszerezni a pókszoborba? néztem már a FAQ-ban az ehhez a részhez tartozó helpet de még annak a segítsével se sikerült megtalálnom a 4. kristályt, eddig megszereztem a szarkofágban levőt ahol a Linchet kell megölni, a híd alatt ami a vízparton van meg persze amit a pók fejébe kell tenni azt a fehéret de a 4.et sehol se találom egyszerűen, please ha valaki tud segítsen